Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
383 posty 986 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Belwederska Chanuka z Jonny Danielsem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda zaprasza..."

 

Belwederska Chanuka z Jonny Danielsem


 

 

Twitter – Jonny Daniels
 
 
4 grudzień 2017 – Zaproszenie do Belwederu 

 
 
 
 
 

 
 
 
3 grudzień 2017
 
 

 
 
“Polish rabbi Michael Schudrich, wrote a letter to mufti Miśkiewicz in which they condemned the “increasing tendency of aggressive verbal and physical attitudes towards cultural and religious minorities in Poland in recent times.””
 
 
"Polski rabbi Michael Schudrich napisał list do muftiego Miśkiewicza, w którym potępił «rosnącą tendencję do agresywnych poczynań słownych i fizycznych w stosunku do mniejszości  kulturowych i religijnych, żyjących w Polsce – zauważalną w ostatnim czasie»"
 
 

KOMENTARZE

 • No coż, ciągnie swój do swego
  Adrian nie zaprosił na przyszły rok ani Kresowiaków, ani organizatorów MN ani narodowców, za to chanuka z agentem Mosadu w Polsce i consigliere Przemysłu Holokaustycznego musi być.

  ten Jonny daniels to wyjątkowo odrazająca persona - wszak to on pierwszy zacząl nakręcać histerię i kłamstwa związane z MN

  Powinien zostac wydalony z Polski jako persona non grata - ale rozumiem , ze prędzej to on wydaliłby nam prezydenta z urzędu

  Ale pamiętajmy - non praevalebunt - jeszcze nasze będzie na wierzchu

  pozdr
 • @MacGregor 17:30:54
  .
  wydaje się, że une już całkiem Polskę przejęły... jurgieltniki pisowskie doprowadzą do kolejnej tragedii..

  również pozdrawiam!
 • Bojkotować skoorvieli!
  .
  bożonarodzeniowa reklama firmy IKEA:

  http://lanuovabq.it/storage/imgs/ll-medium.jpg

  http://www.lanuovabq.it/storage/imgs/ghg-large.jpg
 • IKEA
  .
  http://www.lanuovabq.it/it/natale-cristiano-scimmiottato-e-la-pubblicita-bellezza
 • @RAM 17:48:18
  Pozostaje jedno słowo: zdrajcy.
  Trzeba koniecznie przywrócić karę ŚMIERCI za ZDRADĘ Narodu / Państwa Polskiego.
  I DOPIERO wtedy stawiać co poniektórych przed różnej maści Trybunały.

  A co do nadreprezentacji narodku (kiedyś) wybranego.... Informować "zwykłych ludzi", o tym, kto NAPRAWDĘ nimi rządzi, aż powstanie "masa krytyczna", która albo wygoni ich do Izraela z zakazem powrotu (także dla rodzin), albo wręcz zdecyduje, że trzeba odpalić Oświęcim znowu...
 • Autor
  Może by tak wrócić do histo rii, kiedy to się zaczynało, albo chociaż tu:

  "Paweł IV, Konstytucja Cum nimis absurdum
  14 lipca 1555

  Ponieważ byłoby czymś niedorzecznym i niestosownym, aby żydzi - których własna wina poddała wiecznej niewoli - pod pretekstem, że pobożność chrześcijańska ich przyjęła i znosi współzamieszkiwanie z nimi, byli aż tak niewdzięczni względem chrześcijan, że za łaskę oddają im zniewagę, a zamiast służby, którą im są winni, zajmują się roszczeniami do władania ..."

  Polecam zresztą ważny w tym temacie cały tekst:

  http://gazetawarszawska.com/easyblog/entry/prawodawstwo-dyscyplinarne-kosciola-w-odniesieniu-do-stosunkow-chrzescijan-z-poganami-zydami-i-muzulmanami-wybor#.Whvc_k4qOQI.twitter
 • @MacGregor 17:30:54
  "... ten Jonny daniels to wyjątkowo odrazająca persona - wszak to on pierwszy zacząl nakręcać histerię i kłamstwa związane z MN"

  Od razu widać że jest produktem szkoły socjalistycznej. Za tym już ma pójść jego interes a przynajmniej zniewolenie jego ofiar ku interesowi jego zleceniodawców ... i diabła:

  https://img5.dmty.pl//uploads/201211/1351861521_6kap4j_600.jpg
 • „Polish rabbi “, czyli zbydlęcenie społeczeństwa
  .
  „polski rabin” jest równie możliwy jak „koszerna świnia”, chodzi naturalnie o rabina w Polsce.

  Odnośnie zbydlęcenia Bożego Narodzenia przez IKEA należy przypomnieć, że zbydlęcanie polskiego, właściwie europejskiego, społeczeństwa dokonuje się systematycznie i programowo od czasu tzw. „transformacji ustrojowej”. O ile tzw. „komuna” dbała jeszcze o jaki taki poziom kultury, książka była dostępna praktycznie dla wszystkich, to dziś jest cena lepszej książki barierą dla znacznej grupy rodaków, zamiast tego otrzymują oni produkty mediów masowych, które z powodzeniem obniżają kulturę społeczeństwa. Jakości większości dzisiejszych publikacji książkowych z grzeczności nie komentuję.

  Media masowe ze swymi wulgarnymi produkcjami z sukcesem wypełniają postawione im zadanie schamienia i zbydlęcenia społeczeństwa. System potrzebuje jedynie roboli i konsumentów, żaden z nich nie musi posiadać kultury a cóż dopiero rozumu, aby konsumować każdy gnój, jaki koncerny mu wciskają, czy aby zasuwać dla tych koncernów za parę srebrników, aby móc konsumować wspomniany gnój.

  Wiedza i kultura są zarezerwowane dla kasty zarządzającej motłochem. Ten system można tak określić

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  co wyjaśnia wiele zjawisk tego systemu, także to, że chanukkowcy w kipie pełnią nadzór nad polskim społeczeństwem od dziesięcioleci.
 • @RAM 20:05:21
  no to pies ich jebał
 • @WandalVeni 11:20:03
  .
  :)))))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31