Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
385 postów 1001 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Izrael i Bergoglio przeciwko "ksenofobicznej" Polsce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Maksymilian Kolbe udowodnił swą wiarę męczęństwem. Któż wie na co stać "El Papę"?...»

 

Bibi, Bergoglio (i Soros) przeciwko "ksenofobicznej" Polsce
BIBI, BERGOGLIO (E SOROS) CONTRO LA POLONIA: “XENOFOBA”
 
 
 
 
Maurizio Blondet   5 listopad 2017    tłum. RAM

 
W Warszawie co tylko uchwalono ustawę, która blokuje niezliczoną ilość żądań Żydów, domagających się przekazania dóbr, jakie ich rodziny miały rzekomo stracić podczas konfiskat w okresie II wojny światowej, kiedy Polska znajdowała się pod okupacją niemiecką. Uchwała przegłosowana przez parlament polski wymaga by osoby ubiegające się o odszkodowanie "były obecnie obywatelami polskimi", a także "zamieszkiwały w Polsce w chwili, kiedy ich majątek uległ nacjonalizacji".

 
Warszawa broni się przed kłamcami Shoah'u
 
Wskutek tego – w międzynarodowych kręgach żydowskich doszło do wybuchu strasznego lamentu i wściekłości, ponieważ niezliczone miriady chętnych do posiadanie domu, ziemi czy też zasobnego konta w banku w Polsce – mieszkają w Izraelu i w USA.
 
Nie wspominając o tym, że aktualni autorzy roszczeń z pewnością nie mieszkali w Polsce w czasie wojny –  w najlepszym razie – są wnukami i potomkami przypuszczalnych ofiar Holokaustu, zaś w najgorszym – ofiar fałszywych, podobnie jak miało to miejsce ze sławnym Elie Wieselem, zmarłym w roku 2016, który zużytkował swe życie do ekonomicznego wykorzystania Holokaustu –  co sprawiło, że stał się bogaty.
 
Elie Wiesel dostał Nagrodę Nobla, złoty medal Kongresu amerykańskiego i sprzedał 10 milionów egzemplarzy swych wspomnień z Auschwitz, zatytułowanych "Noc", w których utrzymywał, że był więźniem o numerze A-7713.
 
Odpowiedzialny za archiwa muzeum obozowego dr. Wojciech Płosa potwierdził później oficjalnie, że numer, o którym mowa (a którego Wiesel nigdy nie chciał pokazać) należał do pewnego Lazara Wiesel'a, urodzonego 13 lat wcześniej niż medialno-holokaustowy bohater, z czego wynika, że ukradł on tożsamość prawdziwej ofierze zagłady –  co potwierdził także Miklos Gruener, który przeżył Holokaust i oskarżył laureata Nobla o tzw. "stolen identity".
 
 
Elie Wiesel bynajmniej nie jest Elie'm Wiesel'em
Elie Wiesel non è nemmeno Elie Wiesel
 
 
Wiesel jest jedynie najsławniejszym w gronie fałszywych poszkodowanych w ramach Shoah. Istnieją niezliczone ilości takich jak Wiesel, którzy zbili majątek na pisaniu wzruszających i rozdzierających serce książek – wspomnień, a także otrzymali odszkodowania, jak udokumentowała to Anne Kling w książce zatytułowanej "Kłamcy Shoah'u", wydanej przez wydawnictwo Effedieffe.
 
"I bugiardi della Shoah"
 
 
 
Wziąwszy pod uwagę tego rodzaju precedensy – warunki, jakie nakłada ustawa polska są przejawem zdrowego rozsądku.
 
Nie powstrzymało to jednak Izraela od wrzasków i gróźb. Yediot Aharonot grzmiał:
 
"Polsko-izraelskim relacjom dyplomatycznym zagraża kryzys".
 
Państwo żydowskie przy pomocy narzędzia chutzpah oskarżyło Warszawę o "dyskryminowanie ocalałych z Holokaustu". Cóż, wygląda na to, że usiłowanie odróżnienia tych, którzy faktycznie mają prawo do odszkodowania od osób chcących je wyłudzić jest "dyskryminacją" nie do wytrzymania.
 
 
 
 

"Franciszek": "Kraj chrześcijański ksenofobiczny i dyskryminujący"

 

 Być może jest to jedynie zbiegiem okoliczności, ale podobne oskarżenie w stosunku do Polski wytoczył "El Papa". W swym wczorajszym przemówieniu, skierowanym do biorących udział w konferencji zorganizowanej przez Uniwersytety Katolickie – noszącej tytuł "Uchodźcy i Migranci w Świecie Zglobalizowanym: Odpowiedzialność i Odpowiedź Uniwersytetów" – Bergoglio powiedział:
 
"Uważam, że należy rozpocząć dodatkowe analizy na temat pierwotnych przyczyn migracji wymuszonych, po to by znaleźć rozwiązania praktyczne, chociaż najpierw trzeba byłoby zapewnić wszystkim prawo do tego, by nikt nie musiał emigrować".
 
Cóż za łaskawość!
 
Jednakże zaraz potem "Franciszek" dodał:
 
"Jest rzeczą jednakowo ważną zastanowienie się nad powodami reakcji negatywnych – mających niekiedy charakter dyskryminujący i ksenofobiczny – jakie pojawiły się w krajach o bardzo długiej tradycji chrześcijańskiej, po to by móc zaproponować programy formacji sumienia".
 
 
Modlące się "ksenofoby"
 
Oczywiście wszyscy zrozumieli, że Bergoglio ma na pieńku z Polską, krajem "o bardzo długiej tradycji chrześcijańskiej", który to kraj oskarża o bycie "ksenofobicznym i dyskryminującym". "Franciszek" użył prawie że tych samych słów, jakimi posłużył się reżim izraelski. Takie same oskarżenia wytoczyli zresztą przeciwko Polsce Merkel i Soros.
 
Jest rzeczą znaną, że "papież Franciszek" jest także w konflikcie z Konferencją Episkopatu Polski, która odepchnęła jego dwuznaczne wytyczne z Amoris Laetitia i która dalej nie chce dawać Komunii rozwiedzionym i będącym w ponownych związkach.
 
Jeszcze bardziej nie spodobał się "Franciszkowi" fakt, że miliony Polaków modliły się na Różańcu na granicach ich kraju i "prosiły Matkę Bożą by ocaliła tak Polskę jak i całą Europę od islamu i od zaparcia się wiary katolickiej".
 
Bergoglio dał to także do zrozumienia – poprzez milczenie "L'Osservatore Romano" i krytykę zleconą gazecie "Famiglia Cristiana".
 
 
Polska – mur duchowy przeciwko islamowi nie podoba się papieżowi
POLONIA, IL MURO SPIRITUALE CONTRO L’ISLAM NON PIACE AL PAPA
 
 
 
 

Anty-ekumeniczny ojciec Kolbe

 

Gdyby Bergoglio zmusił się do przeczytania tego, co napisał ojciec Maksymilian Kolbe –  bohaterska ofiara z Auschwitz i założyciel Milicji Niepokalanej (mającej za cel nawracanie niekatolików) – jego niezadowolenie byłoby jeszcze większe.

 
W swym artykule z roku 1922 ojciec Kolbe pisał:
 
"Kiedy wszyscy schizmatycy i protestanci wypowiedzą z głębokim przekonaniem katolickie wyznanie wiary; kiedy wszyscy Żydzi, którzy mieszkają pośród nas – całkowicie dobrowolnie poproszą o święty chrzest – wtedy część celu Milicji Niepokalanej zostanie osiągnięta".
 
23 kwietnia 1933 roku Kolbe dodał:
 
"Nie istnieje większy wróg Niepokalanej i Jej Milicji od dzisiejszego ekumenizmu. Każdy Rycerz nie tylko powinien go zwalczać, ale także neutralizować go poprzez działania całkowicie przeciwne mu – tak by zniszczyć go w końcu".
 
Wsłuchajcie się w ten język!
 
Aktualnie, zakonnik wypowiadający się w podobny sposób byłby prześladowany przez hierarchię kościelną.
 
Kolbe mówi rzeczy diametralnie przeciwne do tych, jakie nakazuje El Papa – "miłosierny" – będący jedną z najbardziej mściwych osobistości naszych czasów.
 
Maksymilian Kolbe udowodnił swą wiarę męczęństwem. Któż wie na co stać "El Papę"?

***
 
Bergoglio: "Kształćcie przywódców otwartych na migrantów"
 
Salvatore Pennacchio - nuncjusz papieski naciska na Polaka
 
O tym jak "Franciszek" stręczy migrantów, a Żydzi Lutra...
 
O tym jak Pieronek opluł Polskę we Włoszech
 
Włoscy Żydzi o Glińskim i Różańcu na granicach
 
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

  

KOMENTARZE

  • żydostwo oparte jest na Kłamstwie Oszustwie Pasożytnictwie !!!
    Dlatego żyd żydzi są najbardziej pogardzaną nacja na świecie !

    słowo żyd wymawiamy z obrzydzeniem !

    żyd to bezpaństwowiec który obecnie niszczy cywilizację Europejską

    Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Rosja Białoruś to ostoję Słowian !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31