Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
445 postów 1139 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Silberstein, Weinstein i niepokonane oręże antysemityzmu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Jest rzeczą całkowicie ok jeżeli ktoś nie lubi Żydów. Nie jest to niezgodne z prawem. I nie musisz nadrabiać tego klękaniem przed Izraelem..."

 

Antysemityzm jako broń
Antisemitism Weaponised
 
 
 
Israel Shamir   18 październik 2017     tłum. RAM
 
 
Palestyna – z jej cudownymi pofalowanymi krajobrazami i czcigodnymi, wiekowymi drzewami oliwnymi, z których część została zasadzona  rękami samej Maryi, Dziewicy, Matki Jezusa Chrystusa, wieśniaczki posiadającej gaj oliwny niedaleko Cremisan Convent w Beit Jalla, do tej pory noszącym Jej imię; Palestyna z jej krzepkim, góralskim narodem, smukłym, opalonym, o niebieskich oczach; moja druga, a może nawet pierwsza ojczyzna, z której piszę te słowa; Palestyna – jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie ludzie nie boją się wypowiedzieć słowa "Żyd".
 
 
Ghassan Abdulla, mój palestyński przyjaciel, emerytowany nauczyciel chemii – (zaprzyjaźniliśmy się przed laty, gdy usiłowaliśmy wypromować koncepcję Jednego Państwa dla wszystkich mieszkańców Ziemi Świętej, obojętnie jakiej by nie byli wiary – koncepcję powszechnie zaakceptowaną na świecie, czy to w USA czy w UK, w Rosji czy we Francji, ale w samej Palestynie ciągle jeszcze uważaną za zbyt ekstremalną ) – często odwiedzany jest przez gości z Niemiec i Austrii, jako że jego żona pochodzi z niemiecko-języcznej części Szwajcarii.
 
 
Ludzie ci są zaszokowani, kiedy słyszą, że ktoś wymawia słowo "Żyd", szczególnie gdy towarzyszy mu negatywny kontekst –  dla przykładu "Żydzi nie pozwalają byśmy mieli wodę", "Żydzi zabraniają nam używania lotniska", "Żydzi ogłosili stan oblężenia i nie możemy pójść do kościoła", "Żydzi strzelali do dzieci na skrzyżowaniu" i wiele innych podobnych zdań – zbyt częstych w kraju, w którym Żydzi rządzą, a "poganie" podporządkowują się i umierają. Niemieccy goście instynktownie szukają łóżka, po to by wczołgać się po nie i w ten sposób ukryć się. Jeżeli zaś nie znajdują jakiejś "drogi ewakuacji" – mamroczą: "Z pewnością nie dotyczy to wszystkich Żydów", albo: "My kochamy Żydów", lub co jeszcze innego – równie głupiego.
 
 
Amerykańska okupacja militarna w Europie zaszczepiła w sercach i umysłach Europejczyków potworny strach przed Żydami. Ten strach był znany już wcześniej: Ewangelia potwierdza to, mówiąc, że ludzie bali się mówić otwarcie o Chrystusie "ze strachu przed Żydami". Od tamtych czasów – strach nie zrobił niczego innego, jak tylko urósł i spotęgował się. A założywszy, że tego rodzaju strach istnieje – byłoby rzeczą dziwną by nie został użyty.
 
 
Wybory w Austrii, jakie odbyły się ostatniej niedzieli są tego znakomitym dowodem. Podczas kampanii wyborczej, rządząca w Austrii partia SDO zaimportowała z Izraela Tal'a Silbersteina – "specjalistę" od dirty tricks –  określanego w jiddish jako macher, a wszystko po to, by oczernić rywala – Sebastiana Kurza. Silberstein otwarł profil na Facebook'u na nazwisko Sebastiana Kurza, opublikował na nim silne teksty antysemickie a także zorganizował grupy fanów Kurza, zamieszczając na ich stronach twarde slogany nazistowskie.
 
  
 
Tal Silberstein
 
 
Sam Kurz zorientował się co jest grane i poprosił moderatorów Facebook'a by zablokowali konto. Zazwyczaj nie trzeba powtarzać dwa razy, by Facebook zastopował materiały nazistowskie. Także problem fałszywej deklaracji tożsamości jest rozwiązywany w rozsądnym terminie. W tym przypadku jednakże pan Zuckerberg i jego słudzy ociągali się nieco w podważeniu nazistowskiego wystapienia Silbersteina.
 
 
Kurz: “Silberstein ist Weltmeister des Dirty Campaigning und im Anpatzen anderer”
 
 
Kurz miał szczęście, że Silberstein był aresztowany w Izraelu za przestepstwa związane z korupcją, dzięki czemu Facebook zareagował i usunął strony i grupy założone przez niego. Gdyby Silbersteina zaaresztowano gdzie indziej – zostałby okrzyknięty ofiarą antysemitów, a jego nienawistna aktywność w sieci nie zostałaby tknięta.
 
 
Israeli Billionaire Beny Steinmetz's Arrest Linked to Real-estate Deals in Romania, Police Say
 
 
Tal Silberstein, ekspert z zakresu Black PR, znany jest z tego rodzaju działalności. Już wcześniej – podczas gdy prowadził kampanię wyborczą Julii Tymoszenko na Ukrainie był łączony przestępstwami korupcyjnymi. Tymoszenko skończyła w więzieniu a Silberstein wyjechał do Izraela. W Austrii przytrafiło mu się sporo niepowodzeń: hakerzy ujawnili jego korespondencję z partią SDO, jego plany stały się wszystkim znane, przywódcy SDO musieli wycofać się i SDO przegrała wybory.
 
 
Israeli campaign advisor hired to aid Tymoshenko win Ukraine presidency
 
 
Tak więc próba napiętnowania Kurza jako antysemity do pewnego stopnia nie powiodła się. Silberstein próbował obsmarować jako nienawidzącego Żydów jeszcze innego austriackiego polityka, a mainowicie leadera FPO – Heinza Christiana Strache. Koniec historii jest dla nas pocieszający: pomimo rzekomego ich antysemityzmu – Austriacy woleli wybrać obie wymienione partie, tj. Kurz List i FPO i ukarali koszerną partię SDO.
 
Jednakże zanim zabierzemy się za świętowanie – przyglądnijmy się mankamentom tegoż wspaniałego wydarzenia. Po to by oczyścić tak własne osoby jak i swe partie z żydowskich oszczerstw, obydwaj leaderzy złożyli przysięgę wierności Izraelowi. Pojechali – każdy na własną ręką – do Izraela, zrobili sobie zdjęcia z premierem Netanyahu oraz przed pomnikiem holocaustu i bez końca opowiadali o tym, jak bardzo kochają i doceniają Izrael.
 
Oskarżenie o antysemityzm jest sytuacją win-win dla Żydów. Jeżeli polityk nie robi tego, co chcą Żydzi – nazywają go antysemitą i on (rozwiązanie a) robi to, co mu kazują, oraz/lub (rozwiązanie b) składa przysięgę wierności Izraelowi. W przypadku (a) polityk jest liberałem, w przypadku (b) jest nacjonalistą. W obydwu wariantach Żydzi zwyciężają.
 
Palestyńczycy tracą natomiast. Są zamknięci za wysokim murem, nie mogą wyjść stamtąd, a Żydzi kiedy chcą  przychodzą do nich, zabierają kogoś, mordują go lub zamykają w swych bezimiennych więzieniach.
 
Od czasu do czasu Żydzi zajmują wzgórze lub dolinę i budują tam zamkniętą wspólnotę jedynie dla Żydów. Zabierają wodę i zabierają pola. Jeżeli dla przykładu Palestyńczycy zbudują sobie elektrownię – Żydzi bombardują ją, tak, że nic z niej nie zostaje. Żydzi mówią, że w przeciwnym razie Palestyńczycy mogliby używać elektryczności do produkcji broni, po to by zabijać Żydów. Korzystniej jest dla nich sprzedawać prąd: za część elektryczności płaci UE, resztę opłaca PNA – Palestinian National Authority, zaś pieniądze i przełącznik pozostają w rękach Żydów.
 
Czy dajecie radę czytać poprzedni paragraf  bez sporego zakłopotania? Jeżeli nie, to również jesteście ofiarami łowców antysemitów. Nie podobają mi się ludzie nienawidzący Żydów, ale łowcy antysemitów są gorsi, są o wiele gorsi – ponieważ powodują szkody prawdziwe a nie urojone.
 
Popatrzcie na Weinsteina, hollywoodzkiego idiotę. To jest typowy łowca antysemitów, marzący o tym, by zabijać goyim, jak ma to miejsce w jego filmie "Inglourious Basterds", albo pieprzyć shiksy (gojki). Wzywał do "spuszczenia łomotu" na nieprzyjaciół Izraela – organizując się na wzór mafii, chociaż chłopcy, o których mówił mogli by mafii dawać lekcje.
 

 
 
Wydawca  Żydowskiego www.tabletmag.com napisał w swym artykule, że Weinstein  zmuszał dziewczęta pogańskie do uprawiania z nim seksu, ponieważ jako prosty chłopak z Bronxu, marzył o wykupieniu się ze plebejskich i semickich korzeni.
 
The Specifically Jewy Perviness of Harvey Weinstein
 
 
Podczas Algemeiner Gala w Nowym Yorku, Weinstein oświadczył: "Kocham Izrael, kocham to, co Izrael reprezentuje sobą, jestem dumny z bycia Żydem, jestem Izraelczykiem w moim sercu i umyśle".
 
Oscar-Winning Producer Harvey Weinstein at Algemeiner Gala: ‘I Am Israeli in My Heart and Mind’
 
Ilekroć palestyńskie dziecko jest zabijane i ilekroć żydowski buldożer wyrywa z ziemi drzewo oliwne – Weinstein i Silberstein są współwinowajcami tej zbrodni.
 
Aktualnie, w Anglii, w Labour Party trwa niesamowite polowanie na antysemickie czarownice. Chodzi o to, by zniszczyć Jeremy Corbyna i ponownie oddać partię w ręce ludzi Blaira i jego żydowskiego sponsora Mandelsona, który powiedział, że "każdego dnia" usiłuje osłabić pozycję Jeremy  Corbyna przy pomocy oskarżeń o antysemityzm. Corbyn robi wszystko, co w jego mocy by zabezpieczyć się z tej strony. Z partii, za błahostki zostali wyrzuceni uczciwi ludzie i aktywni działacze, ponieważ Żydzi zażądali ich głów. Na polecenie izraelskiego ambasadora w UK, z partii usunięty został również profesor Moshe Machover, nauczyciel akademicki i socjalista izraelski, długoletni rezydent w UK.  
 
Peter Mandelson: I try to undermine Jeremy Corbyn 'every single day'
 
 
USA są najgorszym przykładem strachu przed Żydami. Amerykanie tak bardzo boją się Żydów, że przy każdej okazji wyrażają swą wiernopoddańczą miłość do nich. Nie robią tego jednak w rozmowach prywatnych. Spotkałem kilka amerykańskich osobistości. Kiedy byli przekonani o tym, że nie podsłuchuje i nie nagrywa ich NSA – rozmawiali prawie że swobodnie o żydowskim jarzmie. Jednakże publicznie nigdy nie wypowiedzieliby sie przeciwko żydowskiej woli. Znam tylko jedną członkinię Kongresu, która ośmieliła się to zrobić, a mianowicie Cynthię McKinney. Osoba ta straciła swe stanowisko, ale stała się sławna. Nie należąca do rasy białej – okazała się mieć więcej odwagi niż wielu białych.
 
 
 
Cynthia Ann McKinney
 
Teraz popatrzcie na Trumpa. Od początku swej kariery politycznej każdego dnia, lub dwa razy na dzień mówi, że nie jest antysemitą. A po to, by to udowodnić wiąże się coraz to ściślej z Izraelem.
 
Robi wszystko, co w jego mocy na rzecz Izraela. Wyszedł wściekły z UNESCO, ponieważ nie są tam wystarczająco posłuszni wobec Izraela – pomimo, że sprzeniewierzyli się własnym zasadom wybierając francusko-marokańską Żydówkę na swego dyrektora, po to, by przypodobać się Trumpowi i Neytanyahu. Trump zniszczył porozumienie nuklearne z  Iranem, bo zażądał tego Netanyahu. Ale pomimo to Żydzi i tak wrzeszczą każdego dnia, że Trump jest antysemitą.
 
Podczas gdy piszę ten artykuł, dzieje się to po raz kolejny ponieważ Trump kazał senatorowi Chuck'owi Schumerowi zweryfikowanie pozycji Izraela jak chodzi o porozumienie nuklearne z Iranem.
 
Trump Conjures anti-Semitic 'Dual Loyalty' Canard, Sends Critic Schumer to 'Tell That to Israel, Chuck'
 
Obecnie, razem z Netanyahu, Trump przygotowuje wewnętrzną palestyńską wojnę domową, lub co najmniej zablokowanie palestyńskiej drogi do demokratycznego uporządkowanie jej spraw wewnętrznych. Od roku 2006 Palestyńczycy są podzieleni pomiędzy Fatah'em i Hamasem. Aktualnie pragną uformowania rządu koalicyjnego i przeprowadzenia własnych wyborów demokratycznych, jak zrobili to w roku 2006. Z pewnością Izrael jest temu przeciwny, jak jest przeciwny wszelkim próbom zatrzymania przelewu krwi w tym regionie.
 
Żydzi zawsze pragną co raz to więcej wojny – od wojny irańsko-irackiej, po "Wojnę przeciwko Terroryzmowi", wojnę w Syrii – oni zawsze chcą wojny, a w sposób szczególny Żydzi pragną palestyńskiej wojny domowej. I w tym momencie do gry wchodzą Stany Zjednoczone, twierdząc, że Hamas to terroryści i że USA zablokują PNA – Palestinian National Authority – w amerykańskich sądach i bankach – jeżeli ta zaakceptuje Hamas.
 
Tak to Żydzi kontynuują dalej używanie tegoż fenomenalnego narzędzia ofensywy, zwanego antysemityzmem. Nawet jeżeli nie niszczą swych wrogów (Trump, Corbyn czy Kurz nie zostali zniszczeni) – zmuszają zaatakowanych polityków, by ci jeszcze bardziej popierali Izrael. Wypada orzeł – to ty tracisz, wypada reszka – to ja wygrywam. I to jest droga, która prowadzi do zatracenia.
 
Jedyną drogą wyjścia jest odczulanie ludzie w stosunku do oskarżeń o antysemityzm. To dlatego przyjmuję tak na stronie www.unz.com jak i na innych pewne zadziorne publikacje, bo chociaż nie są one w pełni poprawne pomagają jednak w odczulaniu czytelnika. (...)
 
To jest właściwy czas by pozbyć się żydowskiego jarzma, wziąwszy szczególnie pod uwagę fakt, że jarzmo to jest zaporą czysto psychologiczną.
 
Ludziom wolno jest nie kochać Cyganów, nie kochać tłumów migrantów, nie kochać bankierów, służalczych dziennikarzy czy macherów. Jest rzeczą całkowicie ok jeżeli ktoś nie lubi Żydów. Nie jest to niezgodne z prawem. I nie musisz nadrabiać tego klękaniem przed Izraelem.
 
Jeżeli będziesz o tym pamiętać – oswobodzimy Palestynę. Jeżeli zapomnisz – wojna jest nieunikniona.  
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 
 

KOMENTARZE

 • Broń w tej wojnie
  .
  "Amerykańska okupacja militarna w Europie zaszczepiła w sercach i umysłach Europejczyków potworny strach przed Żydami", Niemcy są istotnie szczególnym przypadkiem. "Od podboju Niemiec przez aliantów robią Niemcom władze okupacyjne wodę z mózgu"

  - https://marucha.wordpress.com/2017/09/28/niemieckie-ministerstwo-zakazalo-pokazywania-filmu-o-polakach-w-niemczech-jest-antyniemiecki-i-antyislamski/#comment-704288

  Parę uwag o tej cichej wojnie, jaka trwa przynajmniej od 100 lat.

  - https://marucha.wordpress.com/2017/03/23/posluszny-i-krakauer-dwuglos-o-niemieckim-jamochlonie/#comment-663827

  przy czym I i II Wojna były jej epizodami.

  "Antysemityzm jako broń"

  Arsenał jest bogatszy, weźmy choćby:

  "demokrację", też broń działająca otępiająco na osobniki

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  albo "holokaust", obezwładnia każdego zaatakowanego i wytrąca mu wszelką broń z ręki, dalej "rasizm", "prawa człowieka" i.t.d.

  Wyszkolenie taktyczne bojowników syjonu:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/#Toledo

  Często niedocenia się, że wojsko żydowskie czerpie z doświadczenia wielu tysięcy lat i może zawsze skorzystać ze wsparcia gojów szabasowych.
 • Ram poza tematem, co ty na to?
  Szokujące doniesienia z Niemiec: To policyjny "tajniak" miał namówić Amriego do przeprowadzenia zamachu w Berlinie. Policyjny informator działający w środowisku radykalnych islamistów mógł namówić tunezyjskiego terrorystę Anisa Amriego do porwania ciężarówki i dokonania nią zamachu w Berlinie - podały w czwartek niemieckie media. Amri zabił 12 osób, a około 100 ranił.Jak donoszą stacja telewizyjna RBB i dziennik „Berliner Morgenpost”, agent Urzędu Kryminalnego (LKA) w Nadrenii Północnej-Westfalii o kryptonimie VP-01 zachęcał islamistów do dokonywania zamachów w Niemczech. Jak twierdzi jeden ze świadków, działający wśród zwolenników radykalnego kaznodziei Abu Walaa informator mówił także o ataku za pomocą ciężarówki. Były zwolennik salafity powiedział RBB, że agent VP-01 był najbardziej radykalną osobą w środowisku kaznodziei. Policyjny informator podwoził często Amriego do ośrodka dla uchodźców. Zawoził go też do Berlina. Ekspert Tobias Singelnstein powiedział, że informatorom nie wolno prowokować innych do popełnienia przestępstwa. Ich zadaniem jest pasywne zbieranie informacji. LKA odmówił informacji, zasłaniając się toczącym się śledztwem. 19 grudnia 2016 roku Amri porwał z parkingu, po zastrzeleniu polskiego kierowcy, ciężarówkę i wjechał nią w ludzi na jarmarku bożonarodzeniowym w centrum Berlina, zabijając dalszych 11 osób i raniąc blisko 100. Terrorysta uciekł z miejsca zamachu. Włoska policja zastrzeliła go cztery dni później w okolicach Mediolanu. Amri przyjechał do Niemiec w 2015 roku. Starał się o azyl polityczny, jednak jego wniosek odrzucono. Niemiecka policja popełniła wobec migranta z Tunezji szereg błędów. Gdyby go wcześniej aresztowano, do zamachu nie doszłoby.
  gah/PAP


  Ps...Od razu po zamachu pewne zachowania i działania władz i policji niemieckiej nasuwały zwykłym ludziom podejrzenie,że terrorysta miał tym razem powiązania ze służbami.Polityka niszczenia białej rasy..
  Z tego wynika, że to był agent islamistów w niemieckich służbach, a nie agent służb wśród islamistów. Ciekawe, czy mu jeszcze płacą? W Berlinie działa mała grupa wyjaśniająca prawdziwe przyczyny ataku. Np. stwierdziła iż Amri był parę miesięcy obserwowany przez służby i dziwnie zaniechano tego na 3-4 mies. przed atakiem...Ten Amri też był agentem. Dlatego "nie mogli go złapać". Dopiero jakiś włoski praktykant go rozpoznał. Niektórzy mówili że to może być robota ich służb, ale wydawało się to nieprawdopodobne...Polak pewnie też zginął od kuli niemieckiej policji. Jeśli zachęcali islamskich gości do zamachu to skandal.
 • @kula Lis 67 10:10:25
  .
  on wyruszył z prawie że tego samego miejsca, do którego wrócił i gdzie został zabity...jest na blogu artykuł o tym...

  prawdopodobnie czekali na niego, by nie nie mógł niczego opowiedzieć...
 • @RAM 10:20:31
  Wbrew temu co mówią lewicowe media, na zamachach terrorystycznych zyskują tylko i wyłącznie terroryści i imigranci. Zachodnie społeczeństwa coraz bardziej się ich boją a co za tym idzie coraz mniej się im otwarcie sprzeciwiają!Coraz mniej swobód i coraz większy zamordyzm.
  I mamy tutaj spięcie klamrą obydwu tematów, artykułu i wpisu -kula lis-
  A jeśli i urojony antysemityzm i zamachy mają taki sam cel, to czy nie możemy zadawać pytania kto bezpośrednio za tym stoi?
 • 5*
  Znowu 5* :). Co robić, nie da się inaczej.

  Pozdrowienia

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031