Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
491 postów 1282 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Nicea i Las Vegas, czyli zabójcza moc "bezpieczeństwa"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Zamach w Nicei – miał miejsce przed niedoszłym, zaplanowanym na październik 2016 "Nice Global Forum: International Congress on Homeland Security and Crisis Management" – zorganizowanym przez izraelską spółkę IHLS – Israel’s Homeland Security..."

 

Masakra w Las Vegas została zapowiedziana 3 tygodnie wcześniej
La strage di LAS VEGAS è stata annunciata 3 settimane prima
 
 
Maurizio Blondet   6 październik 2017    tłum. RAM
 
 
 
11 września na amerykańskiej stronie internetowej  www.4chan.org użytkownik o nicku "John" zamieścił następujące posty:
 
11 wrzesień, 6:08:
 
"Posłuchajcie, przykro mi ale muszę wam zdradzić małą tajemnicę. Jeżeli mieszkacie w Las Vegas lub w Henderson (przedmieście) pozostańcie jutro w domu. Nie idźcie w żadne miejsce gdzie są tłumy ludzi. To samo gdy zobaczycie 3 czarne furgonetki zaparkowane jedna przy drugiej. Proszę was, opuście to miejsce natychmiast. John".
 
11 wrzesień, 6:28:
 
"To się nazywa «high incident project». Chcą by społeczeństwo amerykańskie przekonało się, iż miejsca określane do tej pory jako bardzo dobrze zabezpieczone wcale takimi nie są. Usiłują narzucić nowe przepisy. Zobaczycie, że w przyszłych latach pojawią się nowe ustawy – zmuszające do zainstalowania coraz to większej ilości wykrywaczy metali i podobnych urządzeń. Mass media i politycy będą twierdzić, że miejsca, w których i tak jest bardzo dużo policji potrzebują jej jeszcze więcej. Nie mogę zagwarantować, że wydarzy się to jutro, ale mają na oku Las Vegas".
 
11 wrzesień, 6:55:
 
"Jeżeli ich plan się powiedzie – w stanie Nevada zostaną wprowadzone rozporządzenia nakazujące wszystkim kasynom zaistalowanie metal detector i backscatter machines. Natychmiast to samo zacznie obowiązywać na uniwersytetach, w liceach, budynkach federalnych i w reszcie.
 
OSI Sistems i Chertoff są największymi producentami tych maszyn. Około roku 2020 połączą się w jedną spółkę. Zarobią na tym miliony. Chertoff i Adelson są w zmowie. Adelson stanie się wielkim sponsorem tych urządzeń i kiedy nakaz zostanie wprowadzony w życie będzie pierwszym, który zamontuje je w swych kasynach. Jest to ostatnie moje przesłanie na teraz. Nie oczekujcie, że pojawię się wkrótce".
 

 
 
Jak to skomentować?
 
OSI Systems to nawiększy producent tzw.backscatter machines, używanych na lotniskach, także wykrywaczy metali i podobnych. Jego założycielem i prezydentem jest Hindus Deepak Chopra.
 
OSI Sistems, Inc
 
Deepak Chopra
 
 
Michael Chertoff natomiast to bardzo ciekawa postać – jest posiadaczem 2 paszportów, tj. amerykańskiego i izraelskiego. Jego matka była jedną z pierwszych agentek wywiadu Izraela (Livia Chertoff (née Eisen)).
 
Chertoff – 11 Września 2001 pracował jako vice attorney general w sekcji karnej i tej roli prowadził dochodzenia dotyczące zamachu na Twin Towers. Poprowadził je w taki sposób, że wydalił z USA do Izraela – czyli tym samym uwolnił od śledztwa – tzw. "Tańczących Izraelczyków", czyli 5 pracowników agencji zajmującej się przeprowadzkami, których widziano świętujących podczas gdy obserwowali palące się wieże; fotografujących się nawzajem na tle Twin Towers i pokazujących palcami znak zwycięstwa.
 
Gdy nowojorska policja zaaresztowała ich okazało się, że wszyscy co tylko zostali zwolnieni z izraelskiego wojska. FBI przesłuchiwało ich kilka dni i nagromadziło szereg bardzo poważnych oskarżeń w stosunku do nich. Ale w tym momencie vice prokurator, Żyd Michael Chertoff uwolnił ich z rąk FBI – wyrzucając ich z USA na podstawie oskarżenia o pracę bez pozwolenia.
 
Opis sprawy i video znajdują się pod linkami:
 
The Five Dancing Israelis Arrested On 9-11
 
VIDEO: Zionist Israeli New World Order Conspiracy UPDATED Version
 
Wkrótce po tym zajściu Chertoff został mianowany przez Buscha jr. szefem nowego ministerstwa, tj Homeland Security, którym był aż do roku 2008.
 
Obecnie Michael Chertoff zarządza założonym przez siebie Chertoff Group, przedsiębiorstwem zajmującym się kwestiami bezpieczeństwa, takimi jak “risk identification, analysis and mitigation” oraz "crisis management”. 
 
 
Michael Chertoff
 
Jak chodzi o Sheldona Adelsona jest on żydowskim miliarderem (jednym z 3 najbogatszych ludzi w USA), właścicielem kasyn i zażartym neocon'em. Mieszka w Las  Vegas.
 
 
Sheldon Adelson
 
Ciekawym zbiegiem okoliczności jest fakt, że zamach w Nicei 14 lipca 2016 miał miejsce przed niedoszłym, zaplanowanym w tym mieście na październik 2016 "Nice Global Forum: International Congress on Homeland Security and Crisis Management", zorganizowanym przez izraelską spółkę IHLS – Israel’s Homeland Security, która handluje urządzeniami zapobiegającymi zamachom i być może także organizuje je. (...)
 
IHLS – Israel’s Homeland Security
 
***
 
tymczasem wygląda na to, że szybko pojawią się ograniczenia dotyczące broni:
 
Potężne lobby broni w USA – National Rifle Association, ponownie oskarżone po masakrze w Las Vegas o nadmierne rozpowszechnienie strzelb i rewolwerów zaproponowało by dodatkowo uregulować sprzedaż tzw.  "bump stocks", czyli mechanizmów pozwalających na przerobienie broni półautomatycznej na karabiny maszynowe. Paddock posiadał 12 tak zmodyfikowanych strzelb.
 
Poproszono o ograniczenia w stosunku do "bump stock"
Chiesti limiti ai 'bump stock'
Strage Las Vegas, la lobby delle armi apre a restrizioni sui fucili modificati
 
 
czy to rzeczywiście Paddock zainstalował te wszystkie kamery?
 
Policja ujawniła, że Stephen Paddock zainstalował kamery na 2 korytarzach hotelowych, a także w swej suite na 32 pietrze. Kamera została zamontowana nawet w wizjerze drzwiowym.
 
Las Vegas. Paddock zaplanował wszystko, nawet kamery na zewnątrz suite...
 
  
Pełna lista ofiar z Las Vegas
Here are all the victims of the Las Vegas shooting
 
 
***
 
Masakry islamskie, ale "marketing" izraelski
 
Zamachy fanatyków czy zawodowców?
 
Izrael – supermocarstwo w dziedzinie systemów bezpieczeństwa
 
Oni nas "strzegą", "strzygą" i "uczą rozumu"
 
 
***
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

  

KOMENTARZE

 • Pełna lista ofiar z Las Vegas
  .
  Here are all the victims of the Las Vegas shooting
  https://www.usatoday.com/story/news/nation/2017/10/06/here-all-victims-las-vegas-shooting/733236001/
 • @RAM 16:43:33
  https://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2017/10/antifa-590x332.jpg

  TO MA BYĆ KONIEC USA: 4 listopada zdelegalizowana i uznana za organizację terrorystyczną Antifa planuje zabić każdego wyborcę Trumpa! Antifa planuje w USA, 4 listopada, „dzień krwawej przemocy”. Antifa ogłosiła, że ​​zamierza zabić każdego wyborcę Trumpa i konserwatystę. Ta lewicowa organizacja terrorystyczna deklaruje serię aktów „krwawej przemocy” i wywołanie niepokojów na ulicach Ameryki
  Powstała podczas prezydentury Obamy, około 2014 roku, radykalna grupa lewicowa Antifa, stała się w USA poważnym zagrożeniem terrorystycznym. Po ogłoszeniu przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA, że Antifa jest organizacją terrorystyczną, jej struktury zeszły do podziemia. Jednak konserwatywni dziennikarze infiltrujący szeregi lewackich terrorystów, co pewien czas przekazują przerażające wiadomości. Według różnych źródeł, Antifa planuje wojnę domową, która zacznie się 4 listopada: To nie będzie pokojowy protest, to nie będą nawet gwałtowne zamieszki. To, co planują, jest większe niż cokolwiek możemy sobie wyobrazić. To będzie piekło, i musimy się na to przygotować ostrzega jedna z osób, która poznała te plany. Planują cały dzień anarchii. 4 listopada to będzie pierwszy dzień ich rewolucji. To nie jest jednorazowa impreza. To ma być dzień, w którym przejmują kontrolę nad Ameryką. To ma być dzień, w którym kończy się wolność, sprawiedliwość umiera, a strach przejmuje panowanie. Antifa nie chce demokracji, nie chcą pokoju, nie chce wolności, chce całkowitego i pełnego chaosu. Jak ustalono Antifa zamierza najpierw wyeliminować funkcjonariuszy organów ścigania, a następnie zaatakować zwykłych obywateli. Portal Info Wars informuje, że do największych działań Antify dojdzie w Nowym Jorku, Austin, Chicago, Los Angeles i San Francisco. Tam terroryści gromadzą broń, amunicję, noże, budują arsenały. Przygotowują się do wojny. Lewicowi agitatorzy zamierzają rozpocząć masowe zamieszki w największych miastach, podczas których mają nadzieję zainicjować „wojnę domową”, która w efekcie doprowadzi do „zmiany reżimu” i odejścia administracji Trumpa. To ma być koniec Ameryki.
 • @kula Lis 67 18:35:02
  .
  podać link do źródła! ... robota dziennikarza to nie wróżenie z ręki, kapitanie! ... :)

  https://www.infowars.com/antifa-vs-the-united-states-november-fourth/
 • @kula Lis 67 18:35:02
  .
  wojna w USA wydaje się być nieunikniona, ale prawda jest taka, że bez pokonania żydobolszewii amerykańskiej nie jest możliwe wyzwolenie się świata od niej!

  oni tam wzrośli w siłę, stamtąd rządzą i tam muszą zostać rozgromieni! ... bez tego ani rusz!
 • @RAM 18:50:02
  Zależy od stanu. Generalnie wszędzie nie można mieć bez specjalnego zezwolenia broni automatycznej strzelającej ogniem ciągłym. W zasadzie wszędzie bardzo łatwo można kupić strzelby gładkolufowe (shotgun), rewolwery i pistolety półautomatyczne. Najbardziej liberalne pod tym względem są stany Texas, Vermont i Alaska gdzie procedura zakupu broni generalnie nie odbiega za bardzo od procedury kupna alkoholu w Polsce, pokazujesz prawo jazdy (jako dowód tożsamości)i kupujesz. W stanie Alaska jednak broń krótką (pistolet, rewolwer)musisz jednak nosić tak by była widoczna. Najsurowsze przepisy obowiązują w NY i DC Washington, tam o broń najtrudniej i co ciekawe tam też jest najwyższy poziom przestępczości w USA.

  https://www.nraila.org/GunLaws/#?st=TX

  https://www.nraila.org/gun-laws/

  Texas Gun Laws

  https://www.nraila.org/gun-laws/state-gun-laws/texas/

  Vermont Gun Laws

  https://www.nraila.org/gun-laws/state-gun-laws/vermont/

  Florida Gun Laws


  https://www.nraila.org/gun-laws/state-gun-laws/florida/


  Alaska Gun Laws


  https://www.nraila.org/gun-laws/state-gun-laws/alaska/
 • @RAM 18:50:02
  https://d97yz4wvpgciz.cloudfront.net/remote.axd?https://d3uwh8jpzww49g.cloudfront.net/sharedmedia/1508347/oc_a1fd_armedcitizensupermoms_main_8-11.jpg?preset=article


  Kobieta, która zastrzeliła podejrzanego o kradzież biustonosza w Walmart, działała w obronie własnej(u nas by siedziała!) Woman who shot Walmart bra-theft suspect acted in self-defense
  FRIDAY, SEPTEMBER 29, 2017 A woman shot an intruder in her Knightdale office building last week did so in self-defense, her attorney said Thursday.

  The claim comes as response to a statement from the alleged intruder's family, who are demanding she be charged for her actions.

  Connie Wells shot Deondrea Branch at her CPA firm on Sept. 18 after he allegedly stole 10 bras from a nearby Walmart.

  Police were called to the Walmart at 7106 Knightdale Blvd. for a reported larceny when Branch, 24, fled from the store on foot. Officers chased him into an office building at 7048 Knightdale Blvd.

  Once there, Branch forced his way inside the two-story building, which houses multiple businesses, and encountered 54-year-old Wells, police said. Police are not releasing details about the encounter, but the incident left Branch with a single gunshot wound.

  "While Connie Wells and her family understand the Branch family’s concern, the events of Sept. 18 are entirely a consequence of Deondrea Branch’s own actions," Damon Chetson, Wells' attorney, said in a statement. "North Carolina recognizes a right of self-defense, enshrined in part in common law that dates back hundreds of years and which allows a person to defend themselves from attack."  Read the complete article: NC |WRAL


  Właściciel domów Springfield mówi, że zastrzelił intruza. Okazało się, że tylko ranił. Nawet go nie aresztowano.
  http://www.sj-r.com/news/20170927/springfield-homeowner-says-he-shot-intruder

  Gaston kobieta chwyta broń, ściga włamywaczy z dala od domu.
  Gaston Co. woman grabs gun, chases burglars away from home film
  http://www.wsoctv.com/news/local/gaston-co-woman-grabs-gun-chases-burglars-away-from-home/615077208
 • @RAM 18:50:02
  Bump Fire Systems announces $99 bump stock


  http://14544-presscdn-0-64.pagely.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2014/09/bump-fire-systems.jpg


  https://youtu.be/CQA8dwMl90I


  http://www.guns.com/2014/09/06/bump-fire-systems-announces-99-bump-stock-video/
 • @kula Lis 67 19:36:49
  Na zdjęciach rozpowszechnionych w internecie tylko jeden karabin był wyposażony w taką nakładkę. Dwa na dwójnogach lezące przy oknie ich nie miały, jeden z nich to AR-15:
  https://danieldefense.com/daniel-defense-m4-carbine-v11.html
  taki sam z resztą stoi w holu.
 • @RAM 18:50:02
  Nowe fakty w sprawie masakry w Las Vegas. Policja ujawnia notatki zamachowca

  http://nczas.com/wiadomosci/nowe-fakty-w-sprawie-masakry-w-las-vegas-policja-ujawnia-notatki-zamachowca/
 • @RAM
  Ta książka wstrząśnie Francją. „W 1939 roku nie chcieliśmy umierać za Gdańsk. Teraz nie chcemy umierać za podparyskie przedmieścia!”

  http://nczas.com/wp-content/uploads/2017/10/islam2_francja_pisarz-mocne_slowa_wolnosc24-696x427.jpg

  Ta książka wstrząśnie Francją. „Islamscy ekstremiści wprowadzają w życie szeroko zakrojoną strategię podboju Francji!” Taki alarm podnosi renomowany tygodnik „Les Valeurs Actuelles” publikując fragmenty książki „Podział” Alexandre’a Mendela, która ma się ukazać we francuskich księgarniach za trzy dni.

  -„W 1939 nie chcieliśmy umierać za Gdańsk. Dzisiaj nie chcemy umierać, by odzyskać podparyską Courneuve!” – alarmuje autor.

  Francuski tygodnik „Les Valeurs Actuelles” opublikował fragment nowej książki p.t. „Podział” francuskiego dziennikarza Alexandre’a Mendela, specjalizuje się on w tematyce związanej z islamem i islamskim ekstremizmem. Autor twierdzi, że sieci islamskich radykałów opanowały już m.in. dużą cześć paryskiego przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej, co może ułatwić dokonywanie zamachów. Mendel przypomina, że przez długie lata stołeczne przedsiębiorstwo komunikacji miejskiej zatrudniało priorytetowo mieszkańców podparyskich imigranckich gett w celu zmniejszenia panującego tam rekordowego bezrobocia. Ułatwiło to islamskim ekstremistom zadanie. Pracownikiem stołecznego przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej był m.in. Samy Amimour – jeden z muzułmańskich terrorystów, którzy dokonali krwawego ataku na paryską salę koncertową Bataclan. Autor książki alarmuje, że islamscy ekstremiści zakładają też masowo „fasadowe” stowarzyszenia kulturalne i kluby sportowe, które w praktyce ułatwiają indoktrynację młodzieży z imigranckich przedmieść dużych francuskich miast. Najczęściej te stowarzyszenia i kluby dostają zresztą dotacje z kas publicznych. Władze miejskie często przymykają oczy na działalność muzułmańskich radykałów, którzy w zamian obiecują, że nie dopuszczą do wybuchu zamieszek w imigranckich gettach. Francuski pisarz z obawą stwierdził, że islamscy ekstremiści chcą doprowadzić do „podziału Francji”. Chcą stworzyć obszary i struktury gdzie szariat wyprze francuskie prawodawstwo. Autor sugeruje, że Francja stała się dla muzułmańskich fanatyków „królikiem doświadczalnym”, gdzie mają być testowane różne metody podboju naszego kontynentu.

  -W 1939 nie chcieliśmy umierać za Gdańsk. Dzisiaj nie chcemy umierać, by odzyskać Courneuve! – twierdzi Mendel.

  Widzimy tutaj wyraźną aluzję do faktu, że francuska policja boi się interweniować w imigranckich gettach,. Za przykład podał sytuacje z Courneuve pod Paryżem. Czy ta książka wstrząśnie Francją?
  Islam grows stronger and stronger. France invasion continues & no one wants to stop it.

  pic.twitter.com/9Vic3E6tCM


  http://nczas.com/wiadomosci/ta-ksiazka-wstrzasnie-francja-w-1939-roku-nie-chcielismy-umierac-za-gdansk-teraz-nie-chcemy-umierac-za-podparyskie-przedmiescia/
 • @RAM
  Pomnik Kolumba zasłonięty szmatami, by nie obrażać Indian. Tak działa lewactwo w Los Angeles.

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/kk.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DLtpdNQVwAApe6t.jpg

  Znajdujący się w Los Angeles pomnik Krzysztofa Kolumba, odkrywcy Ameryki, został odgrodzony płotem, a następnie zasłonięty szmatą. Wszystko dlatego, że w mieście tym zorganizowano po raz pierwszy Dzień Ludów Tubylczych. A pomnik odkrywcy miał rzekomo obrażać Indian. Pomnik znajduje się w Grand Parku - 5-hektarowej przestrzeni w centrum Los Angeles. Rzeźbę przedstawiającą Kolumba owinięto białą płachtą, a wokół cokołu postawiono ogrodzenie. Przypomnijmy, że podczas niedawnych rozruchów, organizowanych przez lewackie grupy, pomniki Kolumba oraz ojców-założycieli Stanów Zjednoczonych były niszczone i profanowane. A skąd wziął się Dzień Ludów Tubylczych? W sierpniu zdominowany przez Demokratów magistrat Los Angeles zadecydował, że obchodzony od 80 lat Dzień Kolumba zostanie zastąpiony właśnie tym politycznie poprawnym świętem.
 • @RAM 16:43:33
  Moim zdaniem masakra w Las Vegas była aktem lewicowego terroru
  Autor: Andrzej Turczyn 5 października 2017
  Moim zdaniem człowiek postępuje w oparciu o swoje myśli. Po wejściu antyterrorystów do hotelowego pokoju, z którego strzelał w Las Vegas morderca Paddock, znaleziono tam materiały Antify. W sierpniu Departament Bezpieczeństwa USA ogłosił, że Antifa to organizacja terrorystyczna. Antifa (nazwa pochodzi od Anti-Fascist Action – akcja antyfaszystowska) jest luźną federacją lewicowych radykałów, którzy często z użyciem przemocy protestują przeciw wszelkim przejawom tego co, ich zdaniem, uchodzi za faszyzm, antysemityzm, rasizm, dyskryminację. Przemoc jest zwyczajną formą działania lewicowych terrorystów Antify. Antifa rozprzestrzenia się po USA, by z użyciem przemocy uciszyć to, czego nie chce słyszeć lewica. Ponad połowa bójek czy aktów przemocy Antify w ciągu ostatnich dwóch lat była skierowana przeciw zwykłym zwolennikom Trumpa czy Republikanom. Media mainstreamowe ignorują działania Antify bądź je bagatelizują.
  Dzisiaj okazuje się, że Stephena Paddocka spokojnie można nazwać lewackim terrorystą, bo czyn, którego dokonał prawdopodobnie był inspirowany nienawiścią do środowisk patriotycznych w USA. Paddock nie bez powodu zaatakował na festiwalu muzyki country, a tam z pewnością znajdowali się zwolennicy Trumpa. Nienawiść jaką lewica uskutecznia wobec prezydenta Trumpa musi czasem znaleźć brutalne ujście. Może właśnie to było zupełnie banalnym powodem ataku obłąkanego nienawiścią człowieka, będącego pod wpływem ideologów Antify. Zaatakował to czego nienawidził – zwyczajnych Amerykanów, kochających swoją tradycyjną Amerykę. Czy to może dziwić? Absolutnie nie. W najnowszej historii świata za największą przemoc, za wszelkie ludobójstwa na niespotykaną skalę, za ograniczania wolności osobistych, za odbieranie ludziom prawa do posiadania broni, odpowiedzialni są ci, co w swoim politycznym kodzie mają słowo lewica, socjalizm, komunizm. Hitler, Stalin, komuniści chińscy i cała menażeria morderców i ludobójców uskuteczniała to, o czym mówią te słowa. Wszystkie swoje zbrodnie oczywiście czynili w imię wiecznej szczęśliwości świata. W imię tej samej szczęśliwości lewica domaga się po ataku przez człowieka będącego pod wpływem lewicy, odebrania prawa do posiadania broni tym, którzy nie chcą być lewicą. Moim zdaniem składa się to w jakąś racjonalną całość.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829