Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1044 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

ISIS w Las Vegas: Rita Katz werbuje post mortem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Agencja SITE ujawnia, że Paddock 'był bojownikiem ISIS'u i że przeszedł na islam kilka miesięcy temu'..."

 

Autor masakry w Las Vegas "należał do ISIS'u". Zwerbowała go post-mortem Rita Katz
LO STRAGISTA DI LAS VEGAS. “ERA DELL’ISIS”. LO HA ARRUOLATO RITA KATZ. Post-mortem
 
 
 Maurizio Blondet  2 październik 2017     tłum. RAM
 
 
Stephen C. Paddock, autor największej rzezi (ludzi Bogu ducha winnych) w historii szaleńczych strzelanin amerykańskich miał 64 lata, był posiadaczem 2 samolotów, mieszkał w stanie Nevada i polował na Alasce. Co jakiś czas przyjeżdżał do Las Vegas by pograć w kasynach. Po masakrze, jakiej dokonał strzelając z 32 piętra hotelu Mandalay Bay pełnił samobójstwo.
 
Agencja SITE ujawnia, że Paddock "był bojownikiem ISIS'u i że przeszedł na islam kilka miesięcy temu". Potwierdza do swym słowem honoru Rita Katz – właścicielka agencji SITE.
 
 
 
 
***
 
SITE Rity Katz: "ISIS zatruje żywność w sklepach"
 
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

  

KOMENTARZE

  • RAM
    Dzisiaj na amerykańskiej stronie znalazłem filmik gdzie kobieta 45 min. przed zamachem krzyczy przed wejściem "wszyscy zginiecie jesteście otoczeni"...kim ona była? Skąd wiedziała? Coś tu bardzo i to bardzo śmierdzi. Sprawa nie jest tak oczywista jest wiele tajemnic. Może było kilku strzelców? Paddock został zabity, bo musieli kogoś zostawić dla zmylenia tropów...I ten watek ISIS, przypomnijmy sobie ISIS zawsze trafnie się przyznaje do swoich zamachów i teraz też...Sąsiedzi mówią, że Paddock znikał na kilka kilkanaście dni i nikt nie wie gdzie się podziewał. Może nawiązał kontakt z grupą dżihadystów? On był hazardzistą i mógł mieć długi a tacy ludzie są podatni na sterowanie. Sprawa jest rozwojowa. Być może Amerykanie już wiedzą, że to ISIS faktycznie przeprowadziło ten zamach ale ucinają temat z prostego względu bo byłoby to propagandowe zwycięstwo ISIS tak bardzo im teraz potrzebne, ponieważ przegrywają na każdym froncie w Iraku i Syrii...Myślę, że strzelców było kilku a zabili Paddocka na przynętę. Napastnik nie strzelał z 32 piętra hotelu Mandalay bay i nie z tego miejsca, w którym wybito szyby. Albo było ich wielu. Są filmy, na których widać błyski wystrzałów. Błyski następują przed dźwiękiem, bowiem światło jest szybsze niż dźwięk. Tłum, otwarty teren i broń automatyczna, ale i tak jeden człowiek raczej takiej masakry nie był by w stanie przeprowadzić. Co drugi pocisk musi dosięgnąć celu nieprawdopodobne. 32 piętro około 130 m, przeciwprostokątna, około 350m-450m, na razie nie podano jakiego kalibru używał i jaką amunicję, a skuteczny zasięg np M16 wynosi około 550m.. Trochę strzelałem z broni automatycznej, toż to byłby wyczyn mistrza świata. Raczej to nie jest dzieło jednego osobnika.

    https://www.youtube.com/watch?v=gFFcfglnlW8
    https://www.youtube.com/watch?v=4bPwXdUFCxE
    https://www.youtube.com/watch?v=36Da8gCJCHE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728