Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
416 postów 1083 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Watykan blokuje witrynę oskarżającą papieża o herezje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Z żadnego pc funkcjonującego w Stolicy Apostolskiej nie można podpisać petycji przeciwko Bergoglio'wi..."

 

Watykan blokuje witrynę oskarżającą papieża o herezje. Z żadnego pc funkcjonującego w Stolicy Apostolskiej nie można podpisać petycji przeciwko Bergoglio'wi
Vaticano blocca sito accuse eresie Papa
Da nessun pc Santa Sede si può aderire petizione anti-Bergoglio
 
 
www.ansa.it   25 wrzesień 2017   tłum.RAM

 
 
Sekretariat ds. Komunikacji Stolicy Apostolskiej zablokował dostęp do strony web, na której można przyłączyć się do incjatywy oskarżającej papieża o promowanie 7 rodzajów herezji, mających związek z treścią napisanej przez niego encykliki "Amoris laetitia".
 
Z komputerów funkcjonujących w Watykanie nie można wejść na strony, o których mowa w żadnym z języków. Poza Watykanem z wejściem na stronę nie ma problemów.
 
Napis, jaki pojawia się na ekranie komputera przy próbie wejścia na stronę brzmi: 
 
"Dostęp do strony, na którą usiłujecie wejść został zablokowany zgodnie z zasadami polityki bezpieczeństwa instytucjonalnego".
 
W ten sposób nie jest możliwe w Watykanie podpisanie petycji, w jakiej witryna  www.correctiofilialis.org oskarża papieża Bergoglio o herezję, popieranie modernizmu i nadmierny entuzjazm dla Marcina Lutra.

 
 
Correctio filialis de haeresibus propagatis
 
 
***
 
Schizma w Watykanie i krucjata online
 
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

  

KOMENTARZE

 • Nie tylko Watykan
  .
  RAM też. Mój ostatni tekst został przezeń skasowany, choć kosztowało mnie to nieco pracy, aby wyszukać dane w źródłach. Nic nowego:
  "Przytykał kocioł garnkowi"

  - http://ram.neon24.pl/post/140059,32-miliony-od-ue-na-gender-i-islamski-podboj-europy#comment_1413721
 • @Laznik 20:23:47
  -
  dobry człowieku, przestań pluć na Wojtyłę, to nie będziesz ode mnie wyrzucany! ... polski papież nie o wszystkim wiedział... i nie zasługuje na plucie na niego..

  poza tym, czy ciebie Laznik nikt nigdy w konia nie zrobił?
 • Kanon wiary
  .
  @RAM 00:02:31
  „przestań pluć na Wojtyłę, to nie będziesz ode mnie wyrzucany! ... polski papież nie o wszystkim wiedział... i nie zasługuje na plucie na niego”

  „nie o wszystkim wiedział”, to przypomniało mi podobne mniemanie Niemców z czasów II Wojny: „Gdyby to fuehrer wiedział, to ... ?!”, w linku chodzi o kluczowy kanon 1543 należący do kanonu wiary od tysiąca lat

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  czy nasz kochany papież JP II mógł nie wiedzieć, że mu jeden z najważniejszych filarów wiary wyrąbali ? No proszę się nad tym zastanowić, chodzi o tysiącletni kanon, który nagle znika pod panowaniem JP II.

  Jako człowiek myślący i aktywny umysłowo, jak wskazują materiały, które Pan publikuje, jest Pan w stanie samodzielnie ocenić.

  Nigdy nie odważył bym się pluć na JP II, nie Wojtyłę, przeciwnie, jestem pełen uznania za profesjonalność, z jaką wykonał swe zadanie operacyjne. Nie zmienia to wszakże mego synowskiego obowiązku, jak piszą też autorzy „Correctio filialis” (Nagany synowskiej), wskazać na uchybienia w pełnieniu powierzonej mu funkcji. W gruncie rzeczy aż dziw, że dopiero dziś, a nie po roku 1983., kiedy to kanon zniknął, jako „przestarzały”, nie powstało tego rodzaju „correctio”. Naturalnie zakaz „nie zabijaj” jest jeszcze bardzie przestarzały niż kanon 1543, też usunąć?

  „jedynie islam oponuje jeszcze temu barbarzyństwu” (lichwie).

  - https://marucha.wordpress.com/2017/08/03/popychanie-rzeki-i-gwiazd/#comment-692573

  Istnieje nawet system banków na prawie islamskim tzw. sharia banking. Jest rzeczą ciekawą, że jedynie sharia banking nie został dotknięty zarazą tzw. „kryzysu finansowego” 2008, kiedy to banki w Europie zostały splądrowane przy pomocy sfałszowanych papierów „wartościowych”.

  Widzę, że jest Pan oślepiony błyskiem papieża JP II, dla mnie było to wyjątkowo niesmaczne, jak gawiedź w Watykanie wyła: „santo subito” podpuszczona przez prowodyrów. Myślę, że obowiązkiem każdego katolika jest także dbać o to, że wiara nie zostanie zmanipulowana do innych celów. Dla mnie obowiązuje nadal kanon 1543 a dla Pana ?
 • @Laznik 13:17:29
  .
  Pan bredzi Laznik! ... proszę się pojawić na blogu, gdy się Pan uwolni od manii prześladowczych związanych z Wojtyłą!

  papieże ani wszystkiego, co się w Watykanie nie wiedzą, ani wszystkim nie sterują!
 • @Laznik 13:17:29
  Zakaz lichwy w KRK był powodem, że to Żydzi opanowali finanse świata a za finansami idzie władza.....nad światem.
  Czy w konkurującym świecie, zablokowanie jednej jego części operacji polegającej na lichwie, nie przysłużyło się temu, że obecnie KRK jest w odwrocie, właśnie wyniku ataku sił, które na lichwie wyrosły na głównego likwidatora chrześcijaństwa?
 • "Pan bredzi Laznik! "
  .
  @RAM 16:12:56

  Ma pan barierę myślową, do pewnych idei i zdolności analitycznych trzeba dojrzeć, może potrzeba w tym przypadku tylko pięć lat, może dziesięć, ale po latach przyjdzie myśl, "ja już to przed laty czytałem i nie chciałem zrozumieć". Proszę się nie irytować, tylko czekać cierpliwie na objawienie. Ja też się przed 20 laty oburzyłem, jak czytałem "JP II der heilige Narr" ("JP II święty błazen"), to był tytuł artykułu czy książki.

  Jedna uwaga: to nie jest dobry styl wmawiać komuś, że "bredzi".

  @35stan 28.09.2017 14:33:58

  "Zakaz lichwy w KRK był powodem, że to Żydzi opanowali finanse świata", poniekąd słuszne, ale ignoruje fakt, że bez potrzeby zezwolono im na lichwę, chociaż w "ciemnym" średnioweiczu miano na to sposób:

  - https://pl.wikipedia.org/wiki/Brakteat

  aż przyszedł tzw. renesans i się zaczęło na dobre:

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Renesans

  Wielu się wydaje, że żydowska inwazja zaczęła się w XIX w.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/#Toledo

  "nie przysłużyło się temu"?, nie, przysłużyło się dopuszczenie lichwy żydom, było to wynikiem korrupcji władców i hierarchii kościelnej. Przejawem korrupcji nas samych, tym razem, jest tzw. demokracja

  - https://www.youtube.com/watch?v=jxTEPQGIEXg&t=14m56s

  to my sami daliśmy nabrać na plewy.
 • @Laznik 19:36:43
  -
  Panie Laznik, Pańska "dojrzałość" przekracza moje siły!... :)))
 • @Laznik 19:36:43
  -
  nie wyrzucam Pana jeszcze, bo widzę, że sprawia Panu wielką przyjemność produkowanie się u mnie i reklamowanie tego "ppp"...

  odpowiadać jednakże nie będę... i proszę nie przesadzać, bo wyrzucę i to nieodwołalnie!
 • @RAM 20:11:31
  Bergoglio – szatański przybłęda ! Bergoglio przeciwko ojcu Pio

  https://youtu.be/CTjSgrAP6Ew
  Sekta bergogliańska (judeomasońska) profanuje Katedrę, ale tym razem trafia na opór. Profanacja Katedry w Buenos Aires 2013 r.

  https://youtu.be/BK8LobYR1sc

  Bergoglio profanuje Katedrę w Bolonii

  https://youtu.be/JtSZ4a8VBZo


  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/10/DIABE%C5%81.gif
 • @RAM 20:11:31
  Kompletna irracjonalność mahometańskiej sekty. TRIUMF KRZYŻA CZYLI O PRAWDZIE WIARY KSIĄG O. HIERONIM SAVONAROLA-Kompletna irracjonalność mahometańskiej sekty.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kompletna-irracjonalnosc-mahometanskiej-sekty-2017-10
 • @RAM 20:11:31
  Eurosodoma – Antychrystowe odczłowieczanie…

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/eurosodoma-antychrystowe-odczlowieczanie-2017-10

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031