Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
358 postów 905 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Gwałciciel Guerlin Butungu jest chory na gruźlicę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Wobec wszystkich, którzy mieli do czynienia z gwałcicielem – zaordynowano postępowanie profilaktyczne..."

 

Gwałty w Rimini: Guerlin Butungu – herszt bandy choruje na gruźlicę
Stupri di Rimini: il capobranco è risultato positivo alla tubercolosi
 
 
www.corriereadriatico.it      8 sierpień 2017
 
 
Wynik testu na gruźlicę Guerlina Butungu – herszta bandy gwałcicieli z Rimini okazał się pozytywny.
 
20 letni Kongijczyk o uprzejmym wyglądzie i ohydnej duszy został wczoraj przewieziony z więzienia w Rimini do więzienia w Pesaro i umieszczony w sekcji sex offender, tj. w specjalnej sekcji zastrzeżonej, w której prowadzone są próby resocjalizacji osobników, ktorzy dopuścili się ciężkich przestępstw na tle seksualnym.
 
Właśnie podczas badań lekarskich, przeprowadzonych przed zmianą więzienia wyszła na jaw choroba Butungu.
 
Nie wiadomo jeszcze na jaką formę gruźlicy jest chory Kongijczyk. W każdym bądź razie – wobec wszystkich, którzy mieli do czynienia z gwałcicielem – zaordynowano postępowanie profilaktyczne. (...) 
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.  

 

KOMENTARZE

 • Polska powinna przyjąć uchodźców !!!!!!!
  Na sam początek tych 4 z Rimini.
  I nigdy już ich nie odsyłać, nigdzie
  potem zobaczymy
 • Autor
  Komentarz prowokatora: "Uważam, że na plaży w Rimini pan Butungu zachował sie nieelegancko. Powinien przeprosić i obiecać, że to się więcej nie powtórzy".
  Cywilizowany Europejsik
 • @Husky 14:39:50
  Dzisiaj na na warszawskiej Woli policja aresztowała człowieka, bo miał naubliżać muzułmance. Policjant-zdrajca specjalnie w tym celu wyszukał miejsce zamieszkania chłopaka, żeby go aresztować. Burmistrz Woli (jak może być burmistrz dzielnicy - swoją drogą) w radiu nie krył oburzenia z powodu zachowania tego człowieka (!). Tak wygląda początek panoszenia się muslimów w Polsce! Uwolnić natychmiast tego Polaka i deportować muzułmankę oraz jej islamskiego właściciela! Precz ze zbrodniczym islamem z Polski!
 • Oj,biedaczek,chory...
  straszne jaki biedny,dajcie mu zapomogę(bezzwrotną) no i leczyć na koszt podatników... dajcie mi gnoja na godzinę,jak gnida przeżyje to gwarantuję że nigdy do kobiety się nie zbliży...nawet do sracza nie podejdzie...bo jak? z nogami z dupy wyrwanymi?
 • @kula Lis 67 18:46:00
  Precz ze zbrodniczym islamem z Polski!
  A i tych co sa za nimi tez deportowac do...
 • @Husky 23:15:33
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/06/pap_20150905_04I.jpg


  Niemiecki minister dostał olśnienia: „Nasze wspaniałomyślne, wysokie świadczenia zasysają imigrantów.” Zobacz ile darmowej kasy dostaje imigrant w RFN. Minister spraw wewnętrznych Niemiec Thomas de Maiziere opowiedział się w sobotę za ujednoliceniem wysokości świadczeń dla uchodźców w UE. Wyższy niż w innych krajach poziom świadczeń w Niemczech przyciąga jego zdaniem zbyt dużą liczbę migrantów. Geniusz! Jak on na to wpadł? „Niemcy są krajem, w którym pragnie zamieszkać większość (migrantów), ponieważ nasze procedury i warunki przyjmowania są w porównaniu z innymi krajami europejskimi wspaniałomyślne” powiedział de Maiziere w wywiadzie dla dziennika „Rheinische Post”. Szef MSW zaznaczył, że poziom niemieckich świadczeń dla uchodźców jest relatywnie wysoki i wywołuje „efekt zasysania”. Nowy rząd utworzony po wyborach powinien, jego zdaniem, niezwłocznie podjąć zabiegi o stworzenie jednolitego systemu azylowego w całej UE. „Procedury azylowe i świadczenia dla uchodźców powinny być we wszystkich krajach Unii takie same” powiedział polityk CDU. Oznacza to, że wysokość świadczeń w Niemczech zostałaby obniżona przyznał. De Maiziere skrytykował obowiązujące w Niemczech przepisy prawne, pozwalające jego zdaniem na zbyt długie odwlekanie na drodze sądowej deportacji osób, którym odmówiono azylu. Agencja dpa przytacza dane Eurostatu, z których wynika, że w zeszłym roku o ochronę w krajach UE wystąpiło 1,2 mln osób. 60 proc. z nich złożyło wnioski w Niemczech. Mieszkający w ośrodku dla uchodźców obcokrajowiec otrzymuje początkowo kieszonkowe w wysokości 143 euro. Gdy zamieszka w kwaterze poza ośrodkiem, świadczenia wzrastają o 216 euro. Po upływie 15 miesięcy kandydat do azylu ma prawo do zasiłku w wysokości przysługującej także Niemcom 392 euro miesięcznie, a także do dodatku na mieszkanie. (PAP)
 • @Husky 23:15:33
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/afganski_gwalsiciel_morderca.jpg

  Zrzucił ją z roweru, dusił, zgwałcił, nieprzytomną wrzucił do rzeki. 20-latka zmarła. Rozpoczął się proces imigranta. Nikt nie wie ile on ma lat a od tego zależy wymiar kary. We Freiburgu rozpoczął się we wtorek proces uchodźcy z Afganistanu Huseina K. oskarżonego o gwałt i mord na studentce na jesieni 2016 roku. Przestępstwo wstrząsnęło niemiecką opinią publiczną, wywołując zażartą dyskusję o wpływie migracji na bezpieczeństwo. Domniemany sprawca napadł na 20-letnią dziewczynę w nocy 16 października 2016 roku, gdy wracała na rowerze z dyskoteki. Po zrzuceniu jej z roweru, młody mężczyzna dusił swoją ofiarę, a następnie ją zgwałcił. Nieprzytomną dziewczynę wrzucił do przepływającej w pobliżu rzeki. Zdaniem prokuratury oskarżony świadomie chciał, by utonęła; liczył ponadto, że woda zatrze wszelkie ślady. Nie wiadomo, ile lat ma oskarżony. Początkowo twierdził, że ma dopiero 16 lat. Podczas procesu przyznał, że w chwili przyjazdu do Niemiec w 2015 roku miał 18 lat, a zaniżył swój wiek zgodnie z radami innych migrantów. Biegli oceniają, że mężczyzna ma co najmniej 22 lata. Kwestia wieku będzie miała istotny wpływ na wymiar kary. Proces rozpoczął się przed izbą dla nieletnich, która może jednak orzec wyrok jak w przypadku dorosłego. Oskarżony zeznał, że podczas pobytu w Niemczech spędzał czas na piciu alkoholu i zażywaniu narkotyków haszyszu i heroiny. „Tak żyliśmy” powiedział. Husein K. jest recydywistą. Przed przyjazdem do Niemiec na greckiej wyspie Korfu zrzucił z nadbrzeżnej skały kobietę, która ledwie przeżyła. Za ten czyn skazano go na 10 lat więzienia. Władze greckie zwolniły go po odbyciu części kary, a w dodatku nie poinformowały innych państw o tym przypadku. Agencja dpa pisze o ogromnym zainteresowaniu procesem. Osoby pragnące dostać się na salę sądową oczekiwały od rana na wpuszczenie do budynku. Przed siedzibą sądu demonstrowali zarówno zwolennicy partii Alternatywy dla Niemiec (AfD), domagającej zamknięcia granic dla migrantów, jak i ich przeciwnicy z organizacji lewicowych.

  Ps...Zamiast wykonać karę śmierci za czyn którego się dopuścił to będą się zastanawiać ile zwyrodnialec ma lat. Zalecam akumulator na jaja, lub lutownicę w dupę jak synowi Suchockiej i zaraz dowiemy się ile ma lat.
 • @Husky 23:15:33
  Sensacyjne doniesienia włoskich mediów. Nieletni sprawcy gwałtu z Rimini mogą otrzymać bardzo niskie kary za swój bestialski czyn. Kary, jakie mogą otrzymać trzej nieletni sprawcy gwałtu i pobicia polskich turystów w Rimini, mogą być niskie i wynieść około 5-6 lat wynika z analiz opublikowanych we wtorek we włoskich mediach. Wyjaśniają one, że jest to rezultat stosowania łagodnych przepisów dotyczących nieletnich. Prokuratura w Rimini poinformowała, że za ciężki rozbój, zbiorową przemoc seksualną i spowodowanie obrażeń ciała kara wynosi teoretycznie ponad 20 lat. Jak zauważają media, może ona zostać jednak wymierzona jedynemu pełnoletniemu w tej grupie, 20-letniemu Kongijczykowi, uważanemu za szefa bandy. Pozostali sprawcy mają od 15 do 17 lat. Portal informacyjny „Rimini Today” przytacza wypowiedź profesora prawa karnego uniwersytetu w Bolonii Daniele Vicoli, który wyjaśnił, że nieletni z powodu swego wieku mogą liczyć na obniżenie wyroku o jedną trzecią. Ponadto, dodał, gdyby tej trójce wytoczono proces w trybie przyspieszonym, kara obniżona zostałaby o następną jedną trzecią. Karę pozbawienia wolności odbywaliby w zakładzie dla nieletnich, który można wcześniej opuścić i trafić do placówki resocjalizacyjnej. Jak zwrócił uwagę Vicoli, gdyby nie zdołano udowodnić, że trójka ta okradła polskich turystów i transseksualistę z Peru, odpowiadałaby tylko za zbiorową przemoc seksualną. W tym przypadku, podkreślił profesor z Bolonii, maksymalna kara wynosi 12 lat. Gdyby została obniżona ze względu na wiek sprawców i sądzenie w trybie przyspieszonym, wyrok nie byłby wyższy niż 5 lat i 4 miesiące. Po odbyciu ponad połowy tej kary, czyli po trzech latach w więzieniu dla nieletnich sprawcy mogliby zostać z niego zwolnieni i skierowani na resocjalizację we wspólnocie. W analizie kar wymierzanych nieletnim przywołuje się przypadek 17-latka z Mediolanu, który w 2012 roku zabił strażnika miejskiego. Skazany na 9 lat i 8 miesięcy więzienia, odbył karę 5 i pół roku, a potem trafił do specjalnej placówki.


  https://youtu.be/JUdZQ78xTWc

  Źródło: Rimini Today

  Ps..Czyli gdybym miał 15 lat i zrobił zamach w którym ukatrupiłbym 50 osób to dostałbym może 5 lat w takim ośrodku, no nieźle.
 • @Husky 23:15:33
  Kryzys w UE to dopiero początek. Prof. Legutko: „Konflikt o imigrantów będzie się pogłębiał”


  http://niezalezna.pl/202783-kryzys-w-ue-to-dopiero-poczatek-prof-legutko-konflikt-o-imigrantow-bedzie-sie-poglebial
 • @kula Lis 67 14:13:30
  Jeśli ludzie w "Jewropie" mają instynkt samozachowawczy, to dojdzie do SAMOSĄDÓW i pogromów.

  Tylko pytanie, PO CO to "komuś"?

  Co do Polski, to im gorzej jesteśmy postrzegani jako "rasiści i ksenofobi" tym większa możliwość, że kolorowy ściek z Afryki nas po prostu ominie...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031