Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 1228 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

32 miliony € od UE na gender i islamski podbój Europy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Mam nadzieję, że islam zostanie kiedyś uznany we Włoszech jako religia i muzułmanie będą mogli mieć cały ten dzień wolny od pracy..."

 

Unia Europejska przeznacza 32 miliony euro na gender-projekt w krajach rozwijających się, podczas gdy w Neapolu tysiące muzułmanów gromadzi się na modlitwę na centralnym Placu Garibaldi'ego
L’Unione Europea stanzia 32 milioni per l’agenda gender nei paesi in via di sviluppo mentre a Napoli….
 
 
Rodolfo de Mattei    3 wrzesień 2017      tłum. RAM
 
 
17 sierpnia  Europe Aid-Co-operation Office,  znajdujący się pod bezpośrednim zarządem Komisji Europejskiej opublikował zaproszenie do wzięcia udziału w przygotowanym przez siebie  projekcie międzynarodowej pomocy o nazwie  “Promoting Gender Equality and Women’s and Girls’ empowerment in developing countries”.
 
INTERNATIONAL COOPERATION AND DEVELOPMENT
 
Promoting Gender Equality and Women's and Girls' empowerment in developing countries - EuropeAid/154792/DH/ACT/Multi
 
 
Na urzeczywistnienie projektu  przeznaczono 32 miliony euro. W krajach trzeciego świata istnieją trudności z przeforsowaniem gender-dyktatury, więc UE przy pomocy swej inicjatywy pragnie dopomóc organizacjom pro-gender już tam działającym.
 
O tym, że możliwość eksportu indoktrynacji gender na takie kontynenty jak Afryka czy Azja – zdominowane przez islam – jest ogromnym wręcz złudzeniem można się było przekonać ostatnio w Neapolu, gdzie Plac Garibaldi'ego, został dosłownie zalany tysiącami wyznawców islamu, którzy z okazji muzułmańskiego Święta Ofiarowania z dumą zgromadzili się tam, po to by potwierdzić swą tożsamość.
 
Była to otwarta demostracja siły posiadanej przez islam na ziemi włoskiej – w oczekiwaniu na dalszy jej podbój. Jak skomentował Amar Abdallah, imam Neapolu:  "Ta modlitwa to dziękczynienie Bogu. Mam nadzieję, że islam zostanie kiedyś uznany we Włoszech jako religia i muzułmanie będą mogli mieć cały ten dzień wolny od pracy".
 
W takiej oto alarmującej sytuacji, w kontekście inwazji imigrantów afrykańskich i azjatyckich – absolutnie niezainteresowanych naszymi europejskimi pseudo-prawami oraz tolerancyjnymi w materii gender i seksualności ustawami, natomiast ostro domagających się praw do okazywania w Europie ich własnej tożsamości kulturowej i religijnej – biurokraci z Brukseli, pierwsi wrogowie chrześcijańskich korzeni Europy i zwolennicy jej nowej tożsamości hybrydowej w stylu "melting pot" – łudzą się, że będą mogli (przy pomocy milionów euro) wyeksportować  do krajów o bardzo silnych tradycjach i poczuciu wspólnoty ich obłąkany "projekt gender". (...)
 
 
VIDEO: Komentarz imama Neapolu:
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 
 

KOMENTARZE

 • Polecam wykład K.Karonia
  O realizacji komuszego planu UE rozmowa M.Roli i K.Karoniahttps://www.youtube.com/watch?v=3fYqhujDlsU dość długie i niezwykle ciekawe.
 • @finka 23:13:32 Przyczyną zamachów jest tolerancja dla zła i multikulti.
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/21371181_10154944039892060_6578916817776204678_n.jpg

  Pamiętajmy, że za 10 lat to samo co we Francji, będzie działo się w Polsce jeżeli dziś wpuszczą do nas 7 000 osób, jutro będzie to 70 000, a potem 700 000. Nie można dopuścić, żeby prawo europejskie miało pierwszeństwo przed polskim. Stanisław Michalkiewicz: „Nie istnieje problem islamskiej ofensywy. To chrześcijanie mają problem sami ze sobą. Problem jest po naszej stronie, nie po stronie muzułmanów. Muzułmanie zawsze tacy byli. Tyle tylko, że chrześcijanie się z nimi kiedyś bez ceregieli konfrontowali.

  Nikomu nie przychodziło do głowy żadne multi-kulti, tylko po staremu „brało się szablę w dłoń i bolszewika goń!”. To chrześcijanie przestali poważnie traktować własną religię i własną cywilizację. Zaczęli nią pogardzać, no to teraz będą mieć cudzą.”
 • @finka 23:13:32
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/09/07/600/400/5b6e179d46df4055b3593f6739c3ab96.jpeg

  13 lat po wejściu do Unii słyszymy komunikat: albo koniec z Polską jako państwem narodu polskiego, albo precz ze zjednoczonej Europy.

  https://wpolityce.pl/polityka/356822-13-lat-po-wejsciu-do-unii-slyszymy-komunikat-albo-koniec-z-polska-jako-panstwem-narodu-polskiego-albo-precz-ze-zjednoczonej-europy

  Ps..Podsumowując, Niemcy zrobili w konia "parę" krajów. Pierwszymi, którzy to dostrzegli są Anglicy. Ciekawe, kiedy dotrze to do reszty? Szybkie referendum i wypierniczmy z tego burdelu złodziejskiego.
 • @finka 23:13:32
  Niemiecka prasa w euforii po wyroku TS UE. "Państwa, które chcą zachować jednorodność narodową, powinny natychmiast opuścić UE"


  https://wpolityce.pl/swiat/356719-niemiecka-prasa-w-euforii-po-wyroku-ts-ue-panstwa-ktore-chca-zachowac-jednorodnosc-narodowa-powinny-natychmiast-opuscic-ue

  Ps..Biada tym,którzy ich przyjmują......Skoro tzw uchodźcy a de facto imigranci są tak potrzebni i mile widziani w Niemczech, Francji, Włoszech itd to niech ich sobie biorą ile chcą, a nie na siłę chcą nas nimi uszczęśliwiać. Gdzie logika? Ani kroku w tył polski rządzie! Niemieckie myślenie życzeniowe. Polska jak i inne kraje prędzej założą własną unię pod patronatem USA niż dadzą się przerobić na islamskie państwo wyznaniowe. UE już się rozpada. Kilka lat jeszcze. "Unia europejska" - syf, smród i hif. Jestem za natychmiastowym opuszczeniem Eurokołchozu i wysłaniu naszych neomarksistów w ślad za nimi!
 • @finka 23:13:32
  Prof. Pawłowicz: "Przesiedlanie do Europy milionów muzułmanów służy jedynie likwidacji homogenicznych państw narodowych". Krystyna Pawłowicz w bardzo mocnych słowach odniosła się na swoim profilu na Facebook do aktualnej sytuacji migracyjnej w Europie. Nie ma wątpliwości, o co chodzi w naciskaniu na przyjmowanie migrantów z Afryki i muzułmanów: o realizację programu likwidacji homogenicznych państw narodowych. Prof. Pawłowicz przytacza serię fragmentów tekstów zawartych w zachodnich mediach: „W niektórych państwach bloku wschodniego ludność ciagle jeszcze jest homogeniczna” oraz apel, że „państwa,które chcą zachować swą jednorodność narodową powinny natychmiast opuścić UE”. Na postawie tych słów wysnuwa wniosek odnośnie celu działań Unii Europejskiej:
  Niemcy już nie ukrywają, że nie chodzi im o „biednych uchodźców”, o względy humanitarne. Przesiedlanie do Europy milionów muzułmanów i Afrykanów i siłowe ich zasiedlanie w Europie Wschodniej wbrew woli ich mieszkańców służy jedynie realizacji przemyślanego programu likwidacji jendnorodnych, homogenicznych państw narodowych, w tym Polski i Węgier. W dalszym ciągu posłanka Prawa i Sprawiedliwości rozwija swoją myśl, zaznaczając, że celem działań państw Europy zachodniej jest doprowadzenie do likwidacji polskiego narodu jako gospodarza naszego terytorium. Ale co chcą zyskać na tych przyszłych lokalnych kalifatach i „społecznych przemianach” na wschodzie Europy Niemcy, skoro wkrótce przecież sami, jako naród „zabogacony” przez islam, znikną? pyta nie bez racji Krystyna Pawłowicz. I konkluduje: Polska będzie się bronić. Aż nas ze złości sami z tej Unii wyrzucą. A potem na kolanach, ze swych kryjówek będą nas prosić o drugiego Sobieskiego…
  Facebook/gnor

  Ps...Sprawy wyglądają o wiele poważniej niż te 7 tysięcy "uchodźców' nam wciskanych, ponieważ do Europy w najbliższych 20 latach przybędzie 60 mln imigrantów. Kurtyna opada a sytuacja jest wręcz krytyczna. Niemcy za pomocą imigrantów rozpoczęły w Europie III wojnę światową.Ich rękami chcą wyjąć "kasztany z ognia". A po II wojnie uprzedzano, że Niemcom nie wolno pozwolić NIGDY na zjednoczenie i armię! Politycy Europy Zachodniej są jak chory na AIDS Afrykanin Mol, który wierzył, że sobie ulży, jak zarazi wiele kobiet. Zamordyzm. Plan utworzenia federalnego państwa europejskiego, którego autorem jest włoski komunista Spinelli -


  https://www.youtube.com/watch?v=NxrVzXhndyg

  Oto program UE. Manifest Spinellego:
  1. Pierwszym zadaniem bez rozwiązania którego wszelki postęp będzie jedynie złudzeniem jest ostateczne zlikwidowanie granic dzielące Europę na suwerenne państwa

  2. Adekwatność i realizacja każdego pojedynczego punktu programowego musi być badana pod względem jego zgodności z bezdyskusyjnym warunkiem europejskiej jedności
  3. Trzeba ostatecznie skończyć z gospodarczą samowystarczalnością, która stanowi kręgosłup totalitarnych reżimów
  4. Chodzi o stworzenie państwa federalnego, które stoi na własnych nogach i dysponuje europejską armią zamiast armiami narodowymi

  5. Potrzeba wystarczającej ilości organów i środków, żeby w poszczególnych państwach związkowych wprowadzać zarządzenia wydane w celu utrzymania porządku ogólnego
  6. Nowe państwo, a z nim nowa, prawdziwa demokracja powstanie dzięki dyktaturze rewolucyjnej partii.
  7. Europejska rewolucja musi być socjalistyczna
  8. Nasz ruch czerpie pewność co do celów i kierunków działania nie z rozpoznania jakiejś nie istniejącej woli ludu, ale ze świadomości reprezentowania najgłębszych potrzeb nowoczesnego społeczeństwa. Dzięki niej nasz ruch wyznacza linie kierunkowe nowego porządku, narzucając jeszcze nieuformowanym nowym masom pierwszą społeczną dyscyplinę
  9. Własność prywatna musi być w zależności od sytuacji zniesiona, ograniczona, skorygowana albo rozszerzona i to nie według jakiś dogmatycznych zasad.
 • @finka 23:13:32
  Aktualnie z wytrwałością niemiecką z sukcesem odbywa się degermanizacja Niemiec. Obłędna ideologia multi-kulti. Muzułmanie lodołamaczem rewolucji etnicznej, po trupie państw narodowych do państwa europejskiego. Brzmi dziwnie znajomo i pewnie tyle samo tym razem z tego wyniknie. To prawda. Komisja Europejska na stronie 6 swej Białej Księgi przyznaje, że realizuje obecnie plan europejskiej rewolucji socjalistycznej komunisty Spinelli'ego, który jest wyłożony w manifeście z Ventotene. Ale kto podpisał deklarację rzymską?

  https://www.youtube.com/watch?v=3fYqhujDlsU

  Polakom potrzebny jest natychmiast powszechny dostęp do broni. Żaden Spinelli czy inny łachmyta nie stanie przeciwko PANU 9mm. Żaden. Wróćmy do źródeł i korzeni, bo zginiemy. Wszystkie działania Unii Europejskiej są podporządkowane jednemu celowi: likwidacja państw narodowych i stworzenie komunistycznego, totalitarnego superpaństwa. Dokładnie to zaprojektował włoski komunista Altero Spinelli (patron UE) w swoim "Manifeście z Ventotene". Dzicz sprowadzana do Europy służy do destabilizacji sytuacji, a z części z nich ("uchodźcy" to przecież wypasione byczki w wieku poborowym) stworzy się Europejski Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego czyli takie Waffen SS gotowe bez najmniejszych zahamowań wymordować mieszkańców całych miast. Do wrogów cywilizacji chrześcijańskiej dołączył Kościół katolicki pod przewodem marksisty Franciszka. I nie ma co liczyć na odnowę Kościoła "od dołu". To instytucja hierarchiczna - wszyscy buntownicy skończą tak jak kardynał Gerhard Muller, księża Natanek, Kneblewski, Międlar czyli zostaną usunięci lub zmarginalizowani przy jednoczesnej zgodzie na brylowanie w ubeckich mediach takich (....) w sutannach jak Sowa, Boniecki czy Pieronek....
 • @finka 23:13:32
  Skandaliczny tekst w "Süddeutsche Zeitung": Zbrodnie Węgier i Polski na prawie unijnym powinny zostać ukarane. „To grzech śmiertelny".


  https://wpolityce.pl/polityka/356881-skandaliczny-tekst-w-suddeutsche-zeitung-zbrodnie-wegier-i-polski-na-prawie-unijnym-powinny-zostac-ukarane-to-grzech-smiertelny

  Ps..Zbrodnią wobec własnego narodu i innych krajów jest mniemanie o słuszności zaproszenia islamistów do Niemiec a teraz zmuszanie do ich relokacji! To zbrodnia, w systemie ciągłym, na Europie, którą dokonała Merkel z Francją i Schultzem, jako szefem PE, powinna być surowo ukarana. Zrobili na krajach postkomunistycznych interes tysiąclecia, a teraz chcą nas z Unii usunąć. A my nie chcemy się zgodzić na zasady marksistowskie, bo dopiero wyrwaliśmy się spod panowania marksistów. Reparacje wojenne od Niemiec dla Polski
  cz. 1 Wycena:

  https://www.youtube.com/watch?v=7zJEZnRzAoU
 • @finka 23:13:32
  Dzisiaj na na warszawskiej Woli policja aresztowała człowieka, bo miał naubliżać muzułmance. Policjant-zdrajca specjalnie w tym celu wyszukał miejsce zamieszkania chłopaka, żeby go aresztować. Burmistrz Woli (jak może być burmistrz dzielnicy - swoją drogą) w radiu nie krył oburzenia z powodu zachowania tego człowieka (!). Tak wygląda początek panoszenia się muslimów w Polsce! Uwolnić natychmiast tego Polaka i deportować muzułmankę oraz jej islamskiego właściciela! Precz ze zbrodniczym islamem z Polski!
 • Z prawa cenzury
  .
  @RAM 22:44:21

  skorzystał RAM kasując mój tekst "Papieże i ich zadanie operacyjne." w tej dyskusji:

  - http://ram.neon24.pl/post/140045,klucze-i-krolestwo-albo-think-tank-watykanskich-lobbystow#comment_1410737

  z tym nie mam żadnych problemów. Jego blog, jego prawo decydować o tym, czy tekst pasuje do jego misji propagandowej. Mam nadzieję, że on też uprawia propagandę, jak ja i tylu innych w tym portalu. Pozostawił notkę o skasowaniu tekstu, wspaniale, zgodnie z zasadami.

  Inna sprawa z moim tekstem "UE wykonuje ściśle polecenia organizacji przestępczych, n.p. Sorosa" w dyskusji

  - http://ram.neon24.pl/post/140059,32-miliony-od-ue-na-gender-i-islamski-podboj-europy#comment_1410806

  Ten tekst skasował nie pozostawiając śladu, to jest naganne i świadczy o pewnej niedojrzałości. Przyczyną może być też wyraźna u niego chęć misjonowania, jest bowiem wyjątkowo produktywny, za to należy mu się respekt, bowiem wkłada w to wiele pracy i zaangażowania, wyłapując przy tym ważne tematy. Co mnie nierzadko prowokowało do zabierania głosu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930