Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
492 posty 1282 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Ulubieńcy Bergoglia linczują kierowcę autobusu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Gdyby było padło na osobę słabszą fizycznie – przypłaciłaby to zajście życiem".

 

Parma – wściekłość imigrantów. Lincz na kierowcy autobusu (skrót)
Parma, la furia degli immigrati. Linciato l'autista dell'autobus
 
 
Giuseppe De Lorenzo   30 sierpień 2017    tłum. RAM

 
 
Wydarzyło się wczoraj, na stacji autobusowej w Parmie (na północy Włoch) o godzinie 18.32:
 
Imigranci, biwakują na placu manewrowym stacji autobusowej. Kierowca, który właśnie zaczyna zmianę podjeżdża i zaczyna trąbić, ale migranci nie ruszają się z miejsca. Widząc ich rozwścieczonych, z obawy przed agresją nie otwiera drzwi autobusu, natomiast zaczyna filmować zajście telefonem komórkowym z jego wnętrza. Imigranci – około 8 osób, w tym 2 kobiety –  walą pięściami w okna i drzwi pojazdu, obrażają kierowcę i grożą mu pobiciem. Wołają: "Ty gnoju, pierdolony!".
 
Do mężczyzny na zewnątrz autobusu, usiłującego  ich uspokoić mówią: "Jak nie zamkniesz gęby, to rozwalimy ci twarz!"
 
VIDEO
 
 
Wkrótce imigrantom udaje się otworzyć drzwi autobusu, wdzierają się do wnętrza i jeden z migrantów zaczyna bić kierowcę w twarz pięścią, po czym powala go na ziemię i dalej kontynuuje bicie. Na VIDEO widoczny jest jedynie jeden napastnik, w rzeczywistości było ich trzech.
 
VIDEO
 
 
Po napaści, pobity kierowca stwierdził, że żyje jedynie dlatego, że jest silny fizycznie i bronił się. "Gdyby było padło na osobę słabszą – stwierdził – przypłaciłaby to zajście życiem".
 
Gdy tylko pojawiła się policja – napastnicy uciekli. Prowokacje migrantów z biwakowaniem na placu manewrowym – włącznie z rzucaniem się pod autobus –  powtarzają się.
 
Już wcześniej, w podobnych okolicznościach migranci zagrozili kierowcy "wizytą" w jego domu, wołając za nim, że "wiedzą gdzie mieszka".
 
Opowiadając o zajściu - pracownik związku zawodowego kierowców autobusów stwierdził:

"Mam nadzieję, że policja ich zatrzyma, ale i do mnie migranci wrzeszczeli:  'Tak czy owak, nam nic nie zrobią'".

Artykuł kończy się zdaniem: Są świadomi swej bezkarności.  
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

  

KOMENTARZE

 • W Polsce też mamy dzicz
  Na YT jest taki facet (komentarze TV), który dużo mówi o muzułmanach i ich prawdziwym obliczu, polecam jeden z ostatnich filmów o Lidze Muzułmańskiej https://www.youtube.com/watch?v=YujtwQYburg Jakaś Beata w komentarzu pod napisała "Niedawno w Warszawie zwróciłam uwagę Turkowi ,że powinien poznać zwyczaje Polskie względem kobiet. Wiecie co mi powiedział ? " tu gdzie stoję w promieniu metra jest Państwo Islamskie i obowiązuje prawo szariatu i mnie jako kobietę też."
 • @finka 20:38:14
  "tu gdzie stoję w promieniu metra jest Państwo Islamskie i obowiązuje prawo szariatu i mnie jako kobietę też.""

  Aj, może trafić na "bejsbolistę" ....

  Pozdro!
 • @finka 20:38:14
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/polak_tir_pobity_wolnosc.jpg

  Imigranci zaatakowali polskiego kierowcę w Belgii. Trafił do szpitala z poranioną twarzą. Imigranci zaatakowali polskiego kierowcę w Belgii. Wczoraj w nocy, na parkingu nieopodal belgijsko-holenderskiej granicy napadnięto polskiego kierowcę ciężarówki. Mężczyzna został raniony w twarz i trafił do miejscowego szpitala. Ta niebezpieczna sytuacja wydarzyła się przy belgijskiej autostradzie E34, na parkingu Gierle, w gminie Vosselaar. Polski kierowca w wczesnych godzinach rannych zauważył grupę imigrantów, którzy chcieli włamać się do ładowni jego ciężarówki. Polski kierowca, który na widok intruzów ruszył w kierunku ciężarówki, został agresywnie zaatakowany i raniony w twarz. Według informacji, które podała policja z Turnhout, po przybyciu na miejsce patrolu, sprawców ataku na kierowcę już nie było. Wszystko wskazuje więc na to, że ukryli się oni w pobliskim lesie. Zraniony kierowcę trafił do szpitala, gdzie opatrzono jego rany. Na szczęście nie okazały się one groźne i kilka godzin później został on wypisany. Według świadków mógł on kontynuować trasę. Imigranci w Gierle cały czas są dużym nierozwiązanym problemem. Kierowcy tirów ciągle są atakowani przez bandy imigrantów chcących dostać się do Wielkiej Brytanii. Dla przykładu 31 lipca duża grupę Irakijczyków chciała się włamać się do ciężarówki jednego Anglika i dostać do Wielkiej Brytanii. Do ataku na Polaka doszło pomimo faktu, że parking w Gierle w godzinach nocnych zawsze pilnowany jest przez 2 policjantów. Jak widać skala problemu przerasta miejscowych funkcjonariuszy. Dwóch policjantów jak widać to za mało by utrzymać tam porządek.
 • @kula Lis 67 11:09:02
  ..."Polski kierowca, który na widok intruzów ruszył w kierunku ciężarówki,"...

  ZAMIAST wyjąć "obżyna" i walić dopóki amunicji starczy...
  Takie "incydenty" to (pomijając WSZYSTKO inne) straty dla firm. Czemu nie dogadają się z ruską mafią?
  O ochronę, tym razem na prawdę?

  To i do Polski dotrze, NIESTETY(?) musimy się na coś takiego przygotować PSYCHICZNIE!!!
  Że takie bydło (przepraszam krowy) i u nas się pojawi, i ALBO będzie miało "metr szariatu", ALBO "kilometr chrześcijaństwa"...
 • @finka 20:38:14
  Za samo takie stwierdzenie, zgodnie z polskim kodeksem karnym, powinien dostać ze 2 lata więzienia i automatyczna deportację po odbyciu kary z zakazem wjazdu do Polski na zawsze.

  Czy ktoś to rozumie?
  Czy już tak zduraczeni jesteśmy, że nie jest to oczywiste???
 • @kula Lis 67 11:09:02
  Czy polski MSZ wezwał belgijskiego ambasadora by złożyć mu notę z żądaniem zapewnienia bezpieczeństwa Polakom w Belgii??

  Pytanie retoryczne.
  A przecież zgodnie z kanonem dyplomacji powinny być uruchomione środki odwetowe polegające z zaprzestaniu ochrony kierowców belgijskich przed bandytami na terenie Polski.
  Oczywiście z braku adekwatnej reakcji.
 • @laurentp 05:48:21
  "Czemu nie dogadają się z ruską mafią"

  Pierdoły Pan pisze.
  Przede wszystkim polskie służby konsularne powinny wystąpić do Belgii o pokrycie strat za oczywiste nie zapewnienie bezpieczeństwa.
  Co jest obowiązkiem każdego cywilizowanego państwa.


  Ale, jak polski MSZ zawsze broni się na ostatniej reducie, jeśli nie idzie na pasku wrogów, bo akurat rządzi PIS.
  To co tu gadać.
 • @Jasiek 07:38:01
  Oby trafił, ale trafił na kobietę i dlatego sobie pozwala na takie gadanie. To już nie są przelewki, panstwo powinno kontrolować muzułmańskich migrantów, zwłaszcza z Ligii Muzułmańskiej, w Gdańsku taki Budyń oficjalnie tych wahabitów wspiera, i co ? i i nic.
  Swoją drogą pomysł z mafią (niekoniecznie ruską) wcale nie jest taki głupi, bo ta dzicz rozumie tylko prawo siły. Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział mi, że Europę zasiedlą pastuchy wielbłądów to bym wyśmiała, a teraz mamy ich nawet w Polsce. I ja też w związku z tym się radykalizuję, zagrożenie ogromne więc czas się nie tylko bronić ale i atakować.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829