Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
517 postów 1380 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Broń biologiczna USA i ukraińskie ryzyko dla Europy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Siły zbrojne USA wykazują rosnące zainteresowanie krajami, których dotyczy stosunkowo niskie ryzyko epidemiologiczne, ale znajdują się za to blisko granic największych amerykańskich rywali geopolitycznych..."

 

Czy Pentagon przygotowuje bomby biologiczne przeciwko Europie?
Pentagon Setting Biological Bombs Against Europe?
 
 
www.orientalreview.org     21 sierpień 2017    tłum. RAM

 
 
 
Europejskie mass-media rzadko napomykają o wzmagających się na sile niebezpiecznych epidemiach na Ukrainie. Właściwie to nikt o tym nie mówił, za wyjątkiem Giovanny Barberis – przedstawicielki UNICEF-u w tym kraju, oraz kilku ukraińskich telewizji satelitarnych.
 
 
Giovanna Barberis appointed as new UNICEF Representative in Ukraine
 
Smutna nieuniknioność ukraińskiej odry
The sad inevitability of Ukraine’s measles outbreak
 
VIDEO: TV ukraińska o epidemiach na Ukrainie
 
 
W mieście Izmail (w rejonie Odessy), w lecie 2016 zarejestrowano wybuch dziwnej infekcji jelitowej, która w szczególny sposób dotknęła dzieci. Ponad 400 z nich zostało hospitalizowane na przeciągu zaledwie jednej doby. Przyczyna wybuchu infekcji nie została zidentyfikowana.
 
 
Эпидемияв ИзмаилеВсечто нужно знать об атаке кишечной инфекции
 
 
W tym samym roku Ukrainę nawiedziła kuriozalna epidemia grypy świńskiej, prowadząca do SARS. W lecie 2016 Unia Europejska wprowadziła 6-miesięczny zakaz importowania mięsa drobiowego z całej Ukrainy – po tym jak w rejonie Chersonia zidentyfikowano inflekcję ptasiej grypy.
 
 
EU bans Ukraine poultry imports due to avian flu outbreak
 
Украину спустя лет снова атаковал птичий грипп
 
 
Natomiast w roku bieżącym trwa epidemia botulizmu (pochodząca z konsumpcji zakażonych ryb). Choroba przejawia się skurczami mięśni duszeniem się i kończy się śmiercią. Ukraińskie placówki medyczne nie dysponują antytoksyną, czego skutkiem była śmierć w męczarniach kilkudziesięciu obywateli kraju.
 
 
Krytyczna sytuacja z botulizmem: NIE MA SUROWICY
Ситуация с ботулизмом критическаянет сыворотки
 
 
Nie wydaje się by ktokolwiek – czy to na Ukrainie czy w Europie dociekał powodów wymienionych infekcji. W naszym artykule spróbujemy wyjaśnić dlaczego dochodzi do tego rodzaju sytuacji.
 
 
W sierpniu 2005, Ukrańskie Ministerstwo Zdrowia oraz amerykański Departament Obrony podpisały dokument zatytułowany:  "Agreement Concerning Cooperation in the Area of Prevention of Proliferation of Technology, Pathogens and Expertise That Could Be Used in the Development of Biological Weapons".
 
Legal basis of Ukraine and USA
 
Agreement Between the UNITED STATES OF AMERICA and ARMENIA
 
 
 
Gdy tylko porozumienie weszło w życie – w Odessie rozpoczęła swą działalność agencja o nazwie Central Reference Laboratory (CRL) – (z siedzibą w Mechnikov Anti-Plague Research Institute) – specjalizująca się w badaniach nad patogenami ludzkimi (amerykański Departament  obrony zainwestowal w projekt około 3,5 miliona dolarów, a prace były prowadzone przez długoletniego podwykonawcę, tj. Black & Veatch Special Projects Corp.) razem z laboratoriami diagnostycznymi w Dniepropietrowsku, Lwowie, Ługańsku i w Merefie pod Charkowem.
 
Ciekawą rzeczą jest fakt, że w laboratorium w Merefie zwiększony został stopień ochrony, a które obecnie określane jest jako obiekt "Biosafety Level 3" (co oznacza, że posiada pozwolenie na pracę nad szczepami śmiertelnych dla ludzi wirusów i bakterii, nadających się do produkcji broni biologicznej).
  
Central Reference Laboratory (CRL)
Ukrainian Research Antiplague Institute (URAPI)
2/4 Tserkovnaya St., Odessa
 
Germ Research Lab Opens in Ukraine
 
 
Tysiące ludzi sprzeciwia się budowie amerykańskiego wojskowego laboratorium biologicznego w Merefie
Thousands people oppose the construction of military biological laboratory of the USA in Merefa
http://www.worldandwe.com/en/page/Thousands_people_oppose_the_construction_of_military_biological_laboratory_of_the_USA_in_Merefa.html
 
 
 Wnętrze  Mechnikov Anti-Plague Research Institute: "Uwaga! Wejście wyłącznie dla pracowników do tego upoważnionych"

 

Żadna z opisanych agencji nie podlega jurysdykcji państwa, na terenie którego znajduje się, a z ich prac wykluczone są osoby postronne. Ich personel składa się przede wszystkim z obywateli amerykańskich posiadających immunitet dyplomatyczny. Innymi słowy, żaden przedstawiciel kraju goszczącego obiekt nie ma pozwolenia na wejście do niego, włącznie z organem ds. zdrowia publicznego. Ilość osób w nich zatrudnionych (od 50 d0 250 osób) przewyższa liczbę pracowników jaka jest niezbędna do prowadzenia tego rodzaju działalności w obiektach cywilnych, a kierują nimi wysocy rangą oficerowie US Army, będący jednocześnie ekspertami z zakresu broni i terroryzmu biologicznego.
 
 
Jeszcze przed rokiem 2014 podobne placówki zostały otwarte w Kijowie, Chersoniu, Winnicy, Tarnopolu i Użgorodzie. Całościowo, w projekty o których mowa zostało zainwestowane 183 miliony dolarów. Nawet przed puczem w roku 2014 – wydarzenia związane z tego rodzaju tematyką były ścisle ukrywane.
 
Wielu ekspertów uważa, że amerykański projekt z dziedziny "biosecurity" – który jest powodem otwarcia omawianej sieci bio-laboratoriów na Ukrainie – nie jest niczym innym jak tylko manewrem związanym z 1972 Biological Weapons Convention.
 
 
Biological Weapons Convention
 
 
Te wojskowe laboratoria biologiczne – które rzekomo mają za cel "zmniejszenie zagrożeń biologicznych" w poszczególnych krajach – są w rzeczywistości pod kontrolą Pentagonu, który prowadzi badania mające za cel określenie wpływu wirusów i bakterii na specyficzną pulę genetryczną, czy to ludzką, czy zwierzęcą, czy też roślinną.
 
 
Prośba – złożona przez US Air Force Office of Air Education and Training Command – dotycząca dostarczenia próbek DNA płynu stawowego posiadanego przez Rosjan pochodzenia europejskiego – intryguje dodatkowo, jak chodzi o amerykańskie wojskowe laboratoria biologiczne, oraz potencjał tego rodzaju broni kierowanej przeciwko słowiańskim członkom korpusów dyplomatycznych.
 
 
'Weaponizing viruses'? US Air Force places ad for bio samples from Russians
 
 
Oczywiście, prośba ta wywolała burzę pytań, ale Dowództwo odmówiło jakiejkolwiek odpowiedzi na ten temat. Eksperci z dziedziny broni biologicznej twierdzą, że tego typu (konkretne) próbki są w pierwszym rzędzie wymagane podczas projektowania broni biologicznej, która ma zniszczyć specyficzną populację ludzką – w tym przypadku (białych) Rosjan.
 
 
Biorąc pod uwagę czynniki ryzyka na Ukrainie (tj. konflikt zbrojny toczący się już czwarty rok, odnotowany istotny wzrost przestępczości i niestabilną sytuację polityczną) – nie trudno sobie wyobrazić jak wielkie zagrożenie stanowi Ukraina – wypełniona po brzegi wojskowymi laboratoriami biologicznymi – tak dla Rosji jak i dla krajów Unii Europejskiej.
 
Prawdziwy cel CRLs (Central Reference Laboratory) został opisany przez dziennikarza Jeffrey'a Silvermana.
 
Twiedzi on, że celem laboratoriów jest badanie broni biologicznej na obszarach odległych od USA, co pozwala na:
 
1. Obejście delegalizacji – wprowadzonej przez Konwencję Genewską z roku 1972 – broni bakteriologicznej i toksycznej, jak również protokołów jej towarzyszących z roku 1990, weryfikujących przestrzeganie postanowień podpisanych przez sygnatariuszy (których ratyfikacji USA w roku 2001 odmówiły).
 
2. Testowanie czynników biologicznych w terenie – umożliwiające zwiększenie ich jadowitości, śledzenie rozprzestrzeniania się ich i ulepszanie ich charakterystyk.
 
3. Poszerzenie bazy wiedzy, rozwinięcie technologii atakowania obiektów bronią biologiczną oraz polepszenie zdolności przemysłu farmaceutycznego poprzez opracowanie leków i szczepionek przeciwko najrozmaitszym patogenom.
 
4. Realizowanie operacji sabotażowych mających na celu powodowanie szkód ekonomicznych w krajach znajdujących się w pobliżu laboratoriów.
 
 
Lugar Bio Laboratory in Tbilisi Latest: It’s Getting Worse by the Day
https://journal-neo.org/2016/01/31/lugar-bio-laboratory-in-tbilisi-latest-it-s-getting-worse-by-the-day/
 
 
Nie należy też przeceniać środków bezpieczeństwa stosowanych w takich laboratoriach. Ostatnio w USA, amerykańscy mikrobiolodzy odnaleźli pudełko kartonowe zawierające próbki ospy, które zostały zapomniane a magazynach National Institutes of Health w latach '50 ubiegłego stulecia.
 
 
Wysłano także do ich kolegów pewne ilości aktywnych sporów wąglika, jak również przesłano do amerykańskiego Departamentu Rolnictwa próbki tego, o czym sądzono, że jest mniej jadowitym wirusem ptasiej grypy, a co później okazało sie być przypadkowo zainfekowane H5N1. Jeżeli tak to wygląda w USA, to któż wie co może wydarzyć się na zapomnianej przez Pana Boga Ukrainie?
 
Nie wspominając o niedawnym skandalu w związku z żywymi sporami wąglika, które rozprowadzono do laboratoriów w 20 stanach, włącznie z amerykańską bazą w Południowej Korei, w czego następstwie – 22 osoby musiały być leczone.
 
 
US Army Shipped Same Virulent Anthrax Strain Used After 9/11 Attacks
 
 
Nie można także nazywać amerykańskich wojskowych humanitarystami, pomimo ich przeprosin – po 60 latach – jakie złożyli Gwatemalczykom, których celowo zarazili syfilisem i rzeżaczką.
 
 
An unnamed doctor draws blood from one of the Tuskegee syphilis experiment, Guatemala, 1948

 

USA przepraszają za eksperyment STD w Gwatemali
U.S. apologizes for Guatemala STD experiments
 
 
Obiekty finansowane przez USA w granicach dawnego Związku Sowieckiego są częścią ekspansji waszyngtońskiego światowego systemu laboratoriów (jest ich na całym świecie około 400).
 
 
W wielu krajach, w których powstały tego rodzaju kompleksy pojawiają się te same problemy. Dla przykładu – Indonezja, w roku 2010 domagała się by zostało zamknięte US Navy’s NAMRU-2 – badawcze laboratorium medyczne. (...)
 
 
New health minister to keep Namru-2 closed
 
Kiedy rzecznicy amerykańskich polityków są pytani po co buduje się te laboratoria – ich odpowiedź jest zawsze taka sama. Robi się to rzekomo na rzecz   "ochrony i dobrobytu populacji lokalnych – jako że Związek Sowiecki pozostawił tam niebezpieczne bakterie i wirusy".  
 
Fakty jednakże wskazują na to, że prawda jest całkowicie inna. Nie jest tajemnicą fakt, że genetycznie zmodyfikowany wirus ptasiej grypy – mogący przenosić się z jednego człowieka na drugiego – został stworzony w centrum medycznym w Holandii – z udziałem amerykańskiego National Institutes of Health.
 
 
Po czym następnie Unia Europejska musiała wydać miliony euro by chronić własnych obywateli – a szczepionki w tym celu zakupiono od amerykańskich spółek farmaceutycznych.
 
 
Alarm as Dutch lab creates highly contagious killer flu
 
 
Padają też pytania w związku z faktem, że chociaż wybuchy niebezpiecznych infekcji są zazwyczaj wykrywane w Afryce i w Południowej Azji – siły zbrojne USA wykazują rosnące zainteresowanie krajami, których dotyczy stosunkowo niskie ryzyko epidemiologiczne, ale znajdują się za to blisko granic największych amerykańskich rywali geopolitycznych.

***
 
US Military Bio-labs in Ukraine, Production of Bio-weapons and “Disease Causing Agents”
 
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 
 
 

KOMENTARZE

 • Narody sa ciagle narazone na eksperymenty z bronia biologiczna
  Prezydent USA Clinton ofcjalnie przepraszal obywateli USA za bezprawne eksperymenty wojskowe z bronia biologiczna [Bil Clinton ówczesny prezydent USA przeprasza za eksperymenty na ludziach ] Olbrzymie mozlwosci ataku biologiczna bronia daja obowiazkowe szczepiena z pomoca ktorych mozna wstrzykiwac dowolne wirusy o dlugim okresie onkubacji[[np,,SV40] Oto przykladowe [z bardzo wielu] skutki stosowania broni biologicznej na obwatelach w postaci przymusu tzw szczepien ochronych Wlasne rzady sa najwiekszym zagrzeniem dla swych obywateli [ patrz Kosobor-,, Szczepinkowy Totalitarzm,,]  @rafzen raz jeszcze -szczepiena
  zczepienia totalitarne w Polsce.
  juillet 13, 2012

  To w Hitlerowskiej III Rzeszy wprowadzono obowiązkowe szczepienia. Władza w Polsce cofnęła się zatem cywilizacyjnie do tamtego okresu. Krótkie kalendarium szczepień pozwoli niezorientowanym zorientować się natomiast wiedzącym przypomnieć sobie te fakty.

  W Niemczech w 1940 r. wprowadzono obowiązkowe szczepienia przeciwko błonicy, po czym do 1945 roku liczba zachorowań na błonicę wzrosła z 40.000 do 250.000. (Don’t Get Stuck, Hannah Allen)

  W latach 1871-1872 w Anglii zaszczepiono przeciwko ospie 98 proc. ludzi w wieku od 2 do 50 lat. Wkrótce doświadczono tam najgorszej w historii epidemii ospy, która spowodowała śmierć 45 000 osób. Podobnie było w Niemczech. W tym samym czasie zaszczepiono przeciwko ospie 96 proc. populacji, po czym epidemia ospy zabrała ponad 125 000 ofiar. (The Hadwen Documents)

  W USA w 1960 r. dwóch wirusologów odkryło w obu stosowanych szczepionkach przeciwko polio wirusa SV40, który powodował raka u zwierząt, jak również zmieniał ludzkie komórki. Miliony dzieci otrzymały te szczepionki. (Medical Journal of Australia, 17/3/1973 s. 555)

  W 1967 r. WHO nazwała w Ghanę strefą wolną od ospy po tym jak 96 proc. tamtejszej populacji zostało zaszczepione. W 1972 r Ghana doświadczyła jednej z najgorszych epidemii z najwyższym współczynnikiem śmiertelności. (Dr H. Albonico, MMR Vaccine Campaign in Switzerland, March 1990)

  W Anglii między rokiem 1970 a 1990 zachorowało na koklusz ponad 200 000 dzieci, które wcześniej były prawidłowo zaszczepione. (Community Disease Surveillance Centre, UK)

  W Indiach w latach 70. zaszczepiono przeciwko gruźlicy 260.000 ludzi. Okazało się potem, że to właśnie osoby zaszczepione częściej zapadały na gruźlicę niż nie zaszczepione. (The Lancet 12/1/80 s. 73)

  W roku 1977 dr Jonas Salk, który był wynalazcą pierwszej szczepionki przeciwko polio, razem z innymi naukowcami oświadczyli, że masowe szczepienia przeciwko polio były przyczyną większości zachorowań na tę chorobę w USA po 1961 r. (Science 4/4/77 “Abstracts”)

  W 1978 r. służby zdrowia 30 stanów w USA ujawniły, że ponad połowa dzieci, które zachorowały na odrę, była poprawnie zaszczepiona. (The People’s Doctor, Dr R Mendelsohn)

  W 1979 r. Szwecja odrzuciła szczepienia przeciwko kokluszowi jako nieskuteczne. Wśród ponad 5140 przypadków zachorowań na krztusiec w roku 1978, aż 84 proc. wystąpiło u dzieci trzykrotnie zaszczepionych. BMJ 283:696-697, 1981)

  W USA koszt jednej szczepionki DPT wzrósł z 11 centów w 1982 r. do 11,40 $ w 1987 r. Wytwórnie szczepionek musiały dołożyć 8$ do każdej szczepionki, żeby pokryć koszty odszkodowań, jakie musieli płacić rodzicom dzieci, które doznały uszkodzeń mózgu lub zmarły po tych szczepieniach. (The Vine, Issue 7, Styczen 1994, Nambour, Qld)

  W Omanie pomiędzy rokiem 1988 a 1989 wybuchła epidemia polio wśród tysięcy poprawnie zaszczepionych dzieci. Regiony, gdzie najliczniej szczepiono, miały największy współczynnik zachorowań i odwrotnie – regiony o najniższym współczynniku szczepień miały najniższą zachorowalność. (The Lancet, 21/9/91)

  W 1990 r. the Journal of the American Medical Association opublikowa3 artyku3, który stwierdza: Pomimo że w USA więcej niż 95 proc. dzieci w wieku szkolnym jest zaszczepionych przeciwko odrze, nadal wybuchają wielkie epidemie tej choroby. Większość przypadków dotyczy dzieci zaszczepionych powtórnie. (JAMA, 21/11/90)

  W Stanach Zjednoczonych FDA (US Food and Drug Administration) naliczła 54.072 odwrotnych reakcji poszczepiennych w okresie od lipca 1990 do listopada 1993 r.. FDA przyznała również, że liczba ta odzwierciedla jedynie 10 proc. wszystkich przypadków, ponieważ większość lekarzy nie wykonuje raportów takiej sytuacji. Innymi słowy odwrotne reakcje poszczepienne miało w tym czasie pół miliona dzieci! (National Vaccine Information Centre, Marrzec 2, 1994)

  W czasopiśmie The New England Journal of Medicine (lipiec 1994) wykazano, że ponad 80 proc. dzieci do lat 5, które zachorowały na krztusiec były wcześniej poprawnie zaszczepionych. 2 listopada 2000 r. amerykańskie stowarzyszenie lekarzy i chirurgów AAPS ogłosiło, że na 57. corocznym spotkaniu członków w St. Louis głosowano nad rezolucją wzywającą do zakończenia obowiązkowych szczepień. Rezolucja przepadła tylko jednym głosem sprzeciwu. (Report by Michael Devitt)
  http://wolnemedia.net/zdrowie/niebezpiecznie-ukrywane-fakty-na-temat-szczepien/
  nadużycie link skomentuj usuń
  jan 24.01.2017 10:31:46
 • ,,,Wezwanie do Przebudzenia,,
  Taki jest tytul filmu warty obejzenia. Narody niestety dalej spia....

  A co jesli cala teoria szczpien to lipa dla idiotow nieukow i zapamietywaczy ...
  W kazdym razie jest wiele poszlak wskazujacych ze dziesiatki milionow zgonow [niektore zrodla podaja nawet 50 milionow] na tzw hiszpanke gdzie wiekszosc stanowili mlodzi mezczyzni byla konsewencja masowych szczepien,. W koszarach wojskowych byly obowiazkowe szczepienia. watek ten jest filmie ,, ,,Smiertelny zastrzyk prawdziwa historia szczepien ,, Oraz w art ,, Pandemia grypy hiszpanki w latach1918-1919 i maswe szczepienia,, na wolnych mediach. Profesor dorota Majewska rowniez mowi o sprowkowanym charakterze hiszpanki patrz prawda 2info art ,,Szczepionki mail od prof.Maria Dorota Majewska,, Na temat prac Pasteura bylo wiele publikacji ktore je podwazaly takie jak Ethel Douglas Hinme,, Pasteur obnazony,, czy Rib Peartson ,,Pasteur plagiator i uszust,, Jesli wezmiemy pod uwage ze 80 procent prac naukowych w medycynie jest celowo falszowanych patz art ,,Naczelny Lacet,,na robert brzoza .pl. to daje to obraz w co wierzy wiekszosc populacji ludzi ,to tylko wiara nic wiecej,zwykle wyobrazenie nie majace nic wspolnego z prawda. Wiekszosc chorob zakaznych zanikla samoistnie przed wrowadzeniem masowych szczepien, jako skutek elementarnej higieny osobistej i czystosci zywnosci a wrecz epidemie wybuchaly po akcjach szczepien tak bylo zawsze w kazdej epoce. Nawet kilka lat temu w indiach po akcji szczepien na polio doszlo do 53 tys zachorowan na polio o ruznym nasileniuktorych przedtemnie bylo . Dlaczego mamy wierzyc ze z przypadku tej choroby ratunkiem maja byc szczepienia skoro wiele faktow wskazuje ze to wielka sciema korporacji. Polecam art Szczepinki .Mail od Prof Majeswkiej na prawda 2 info raz jeszcze bo jest tam duzy material dajacy poglad na problem, wskazujac ze wiele epidemi to dzialanie zamierzone i wykonane z zastosowaniem zaawansowanej technologi ...... Przypomnijmy jeszcze nie tak dawno medycy wierzyli ze kołtón jest tak zwiazany z czlowiekiem ze jego sciecie spowoduje smierc czlowieka. i gdyby nie fakt ze jeden z osadzonych w psychiatryku w Krakowie pacjentow nie okazal sie madrzejszy od leczacych go lekarzy i nie obciol wszystkm na sali koltuny to ta ,,przodujaca elita ,, jakim sa medycy narodu dalej by moze wierzyla w mit kol
  tuna . Polecam wszystkie art dr Jaskowskiego w tych tematach a jest tego sporo ,systemowe pieniadze nie pozwalaja wiekszosci lekarzy ujzec prawdy i co gorsze te mity serwuja innym ku ich zgubie............ Sory za brutalnosc jezyka ale wszyscy jestesmy glupcami na etapie dochodzenia do prawdy ......
  ..
  nadużycie link skomentuj usuń
  jan 05.08.2016 10:57:42

  z art Boguslaw Jeznach ,,Powrót żółtej febry,-neon24.pl
 • Pandemia raka to dzielo tych samych ludzi z tajnych laboratoriow i ich mocodawcow.
  Oszustwo nowotworowe cz. II. Nieaprobowane a skuteczne metody leczenia raka

  Skuteczne alternatywne metody leczenia raka zagrażają nowoczesnej medycynie

  Konwencjonalni lekarze chcą byśmy wierzyli, że są tylko trzy metody leczenia raka: chirurgia, naświetlania i chemoterapia. W rzeczywistości lekarze alopatyczni wyłącznie stosują te trzy metody w ostatnich 100 latach, z bardzo małym długoterminowym sukcesem. Mimo że jasne jest to, że nawet amerykański rząd potwierdza, że obie metody: naświetlanie i chemo wywołują raka, te terapie nadal stosuje się nie zwracając uwagi na to że są przyczyną nowych nowotworów.

  Więcej info o działaniach kartelu farmaceutycznego kontrolującego leczenie raka w Ameryce tutaj:
  System konwencjonalnego leczenia raka i wszystkie firmy farmaceutyczne które go kontrolują robią wszystko co mogą by ograniczyć rozwój wszelkich innych metod leczenia raka. Oni trzymają za gardło rozwój alternatywnych metod, i bezwzględnie pracują razem z FDA i różnymi finansowanymi przez rząd agencjami badającymi raka żeby uniemożliwić wydanie zgody na stosowanie ich przez lekarzy. Powodem tego jest to, że większość alternatywnych metod leczenia raka jest dużo tańsza niż chirurgia, naświetlanie i chemo. One są również skuteczne i wywołują mniejsze (jeśli w ogóle) niepożądane skutki.

  Ogromnym strachem dla przemysłu farmaceutycznego i ogromnego systemu leczenia raka który go kontroluje, jest to, że nie dające się opatentować i niedrogie leczenie raka może wykopać ich z biznesu. Przykre jest to, że te organizacje istnieją po to by osiągać zyski z leczenia raka, które mierzy się corocznie w miliardach dolarów. One są w biznesie leczenia, a nie wyleczenia raka.

  Alternatywne metody leczenia raka maja historię wyleczenia z niego, i to wielka farma chce ukryć przed amerykańskim społeczeństwem. Historycznie, odkryto wiele udanych terapii leczenia raka. Wykorzystują w nich zioła, minerały, oleje, olejki aromatyczne, modyfikacje dietetyczne, lewatywy i różne rodzaje sprzętu niszczącego komórki rakowe, pobudzające reakcję na raka naturalnego systemu odpornościowego.

  Wiele osób całkowicie wyleczono z raka tymi metodami. Wyleczenie oznacza, że rak nigdy nie wraca. Ludzi żyli 20 lub 30 lat od leczenia, bez nawrotu raka. To kontrastuje z nowoczesną definicją słowa „wyleczenie”, mierzone okresem 5 lat. Okres 5 lat jest wygodną liczbą lat, bo nowotwory jakie powstaną poprzez narażanie na naświetlanie i chemo zaczynają się pokazywać właśnie po 5 latach. Tym sposobem te nowotwory wtórne można nazwać nową chorobą, a nie nawrotem raka.

  W wielu przypadkach chemo faktycznie zabija pacjenta zanim zabije go rak.[1] Ale alternatywne metody nie wywołują takich niszczących konsekwencji.

  Strach jest siłą napędową wspomagającą monopol leczenia raka. Firmy farmaceutyczne wykorzystują strach do tego by ludzie wracali po coraz więcej terapii trujących, bo prawie wszyscy konwencjonalni lekarze mówią pacjentom, że ich jedyną szansą na przeżycie są chirurgia, naświetlania i chemoterapia. Ważne jest by zrozumieć, że kartel farmaceutyczny chce byśmy bali się raka. Kiedy ten strach jest już wystarczająco duży, to swój organizm i życie oddamy nowoczesnemu systemowi opieki zdrowia i powiemy: „Nie interesuje mnie co mi zrobicie, tylko zabijcie tego raka!”

  Kiedy zrozumiemy, że rządzi nami strach, to wymkniemy się spod uścisku konwencjonalnego leczenia raka i wybierzemy inne opcje. Jedni wybierają alternatywne terapie kiedy staje się jasne, że konwencjonalne leczenie nie działa. Inni pomijają konwencjonalne leczenie w ogóle i idą prosto do bezpieczniejszych alternatywnych metod.

  Reszta tego artykułu składa się z 3 części. Pierwsza opisuje niektóre z alternatywnych metod leczenia raka, z sukcesem stosowanych przez tysiące ludzi. Druga opisuje pewne kroki jakie należy podjąć by zapobiec powstaniu lub nawrotowi raka. Trzecia opisuje jak uniknąć narażania się na rzeczy zwiększające ryzyko powstania raka.

  Ważna uwaga: Jeśli chcesz znaleźć którąś z tych alternatywnych metod w internecie, to znajdziesz wiele portali opisujących te metody jako fałszywe i takie które mogą cię zabić. Nie zniechęcaj się tą negatywną propagandą. Za prawie wszystkimi tymi portalami stoją przemysł farmaceutyczny i AMA [Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy].

  Uważam, że kiedy znajdziesz pewna terapię krytykowaną jako niepotwierdzone znachorstwo, to jest to dobry znak, że ta metoda jest skuteczna i bezpieczna. Wielka farma nie marnuje czasu na przygotowanie raportów by ostrzec ludzi przed terapią alternatywną, chyba że jest ona skuteczna i ma potencjał zagrażający ich monopolowi.
  Alternatywne metody leczenia raka...calosc na alexjones.pl
  Dezinformacja i klamstwo to tez bron biologiczna patrz https://xebola.wordpress.com/2016/04/.../rak-20-najwiekszych-klamstw-o-nowotworach.. to dalej ci sami ludzie o jakich pisze RAM
 • Adres - ZSRR
  Radzieckie laboratoria pełną parą produkowały broń biologiczną i chemiczną.
  Magazyny syryjskie wypełnione były bronią chemiczną produkcji radzieckiej.

  http://3.s.dziennik.pl/pliki/6825000/6825194-badanie-wirusa-ebola-900-668.jpg


  ZSRR chciał zrobić z eboli broń biologiczną. Dziś Rosja chwali się szczepionkami

  http://wiadomosci.dziennik.pl/historia/ciekawostki/artykuly/473894,wirus-ebola-mial-byc-bronia-biologiczna-zsrr-rosja-dzis-chwali-sie-szczepionka.html


  " 1. Historia stosowania broni biologicznej

  Bioterroryzm definiuje się jako celowe zanieczyszczenie (lub groźbę zanieczyszczenia) żywności i wody czynnikami biologicznymi, chemicznymi bądź radioaktywnymi mającymi wywołać śmierć lub chorobę u populacji cywilnej lub zakłócenia stabilności społecznej, ekonomicznej lub politycznej państwa [1,2]. Wzmianki o stosowaniu broni biologicznej sięgają czasów starożytnych. Znane są przykłady zatruwania strzał toksynami pochodzenia biologicznego oraz wykorzystywania jadowitych węży czy pszczół podrzucanych nieprzyjaciołom. Z kolei Aleksander Macedoński, podczas wycofywania wojsk z pól bitewnych, pozostawiał zwłoki żołnierzy zmarłych na choroby zakaźne. W okresie wieków średnich najbardziej znany jest przykład użycia broni biologicznej przez Tatarów, w czasie oblężenia twierdzy Kaffa w 1346 r., kiedy to katapultowano na teren twierdzy ciała zmarłych na dżumę. Nieco później w 1495r w Neapolu, Hiszpanie skazili wino krwią trędowatych. Okres największego rozwoju broni biologicznej przypada na czas II Wojny Światowej (największymi jej producentami były: Japonia, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, ZSRR) i okres powojenny (przede wszystkim ZSRR). "

  http://biuletynfarmacji.wum.edu.pl/1102Czuba/Czuba.html
 • Jak donosi Politico, Ukraina jawi się jak bomba z opóźnionym zapłonem dla Europy!
  Jest to związane z dużą ilością przypadków gruźlicy lekoopornej i żóltaczki typu C, występujących tamże.Mimo pomocy finansowej udzielonej przez organizacje międzynarodowe, dla zwalczania epidemii gruźlicy i AIDS,bezwład władz i tamtejsza skorumpowana służba zdrowia, nie dały sobie rady z tym problemem.
  Wzrasta ilośc przypadków gruźlicy lekoopornej niepodatnej już na dostępne leki.
  Według danych WHO jedna czwarta nowych przypadków gruźlicy w 2016 roku , została stwierdzona na Ukrainie .
  Najbardziej zarażona jest nadmorska Odessa.
  W Odessie jest największa częstość występowania gruźlicy na Ukrainie, 110 przypadków na 100 000 osób w 2016 r. I ilośc ta szybko rośnie.

  Ukraina musi zwracać szczególną uwagę na gruźlicę, ponieważ jest to bardzo delikatny temat dla Europy", powiedział Alexey Bobrik, pracownik Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w sprawie HIV, gruźlicy i wirusowego zapalenia wątroby na Ukrainie. "Mówię o globalnym bezpieczeństwie i rozprzestrzenianiu gruźlicy przez granice".
  5 milionów jej obywateli pracuje w obcych krajach: w Polsce, we Włoszech, w Hiszpanii, w Portugalii, w Czechach, w Rosji i Niemczech.


  http://articleable.info/articles/politico-the-23860

  http://www.politico.eu/article/ukraines-struggle-to-control-tb-is-ticking-time-bomb-for-europe/
 • @trojanka 20:21:58
  Epidemia gruźlicy u granic Polski. Problemy z ewidencją chorych na Ukrainie! Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uprzedza, że epidemia gruźlicy na Ukrainie wymaga dziś szczególnej uwagi w związku z ruchem bezwizowym z Unią Europejską. „Według informacji pracowników ukraińskiej filii Europejskiego Biura Światowej Organizacji Zdrowia, problem leczenia gruźlicy na Ukrainie wymaga dziś szczególnej uwagi władz w związku z nowym trybem bezwizowym dla Ukraińców wprowadzonym przez Unię Europejską” – głosi informacja Rospotrebnadzor (rosyjska służba kontroli konsumenckiej), opublikowana na stronie internetowej resortu.
  Polskie media już pisały o epidemii gruźlicy w obwodzie lwowskim, podkreślając, że połowa chorych to dzieci w wieku do czterech lat. Co więcej, rodzice wolą odwieźć chore dzieci na szczepienia do Polski, ponieważ na Ukrainie nie wystarcza szczepionek. Ukraina otrzymała już znaczną pomoc od WHO, co Ministerstwo Zdrowia Ukrainy potwierdziło, jednak postępu w stabilizacji sytuacji w państwie nie widać.

  Ukraina od 2014 roku wchodzi w piątkę państw z najczęstszymi przypadkami zachorowań na gruźlicę odporną na leczenie farmakologiczne. Według informacji, w której powołano się na generalnego dyrektora Centum Zdrowia Publicznego Minsisterstwa Zdrowia Ukrainy, ta forma zachorowania pojawiła się właśnie w związku z trudnościami z zakupem i dostawą preparatów leczniczych, co z kolei doprowadziło do przerwania kursu leczenia pacjentów.

  Według danych WHO, w 2016 roku г. lekoodporność gruźlicy na Ukrainie wyniosła praktycznie ćwierć wszystkich przypadków zachorowań. Wskaźniki leczenia pacjentów na Ukrainie są jednymi z najniższych na świecie – 38%. Ponadto, statystyczna ewidencja chorych pozostaje poważnym problemem w walce z tą chorobą.
  W 2017 roku kontrola nad chorobą nabrała znaczenia z powodu dążenia Ukrainy do integracji z Unią Europejską po otrzymaniu trybu bezwizowego, informuje gazeta „Politico”. „Choroby zakaźne idą do Polski z Ukrainy?” — alarmuje „Dziennik”.

  „Ukraina powinna zwrócić szczególną uwagę na gruźlicę, ponieważ to bardzo czuły temat dla Europy” – mówi Aleksiej Bobrik, pracownik WHO ds. HIV, gruźlicy i wirusowemu zapaleniu wątroby na Ukrainie. „Mówię o globanym bezpieczeństwie i rozprzestrzenianiu się gruźlicy ponad granicami” – dodał.

  Przyczyną rozprzestrzenienia się gruźlicy pozostaą kwestie społeczne, związane z jakością i czasem okazania pomocy medycznej zarówno wśród całej ludności, jak i wśród grup ryzyka” – uważa się w Rospotrebnadzor.

  Według danych WHO, wskaźniki leczenia pacjentów z gruźlica na Ukrainie pozostają najniższymi na świecie— 38%. W Odessie, gdzie panuje zmieszana forma gruźlicy i HIV, ten wskaźnik wyniósł 43%. .>>

  PS...W krajach III świata takich jak Ukraina, gruźlica nie jest niczym szczególnym. Nakłady na opiekę zdrowotną społeczeństwa są tam na poziomie AFRYKAŃSKIM. Nie licząc oczywiście oligarchów, mafii i politycznej wierchuszki.
 • @trojanka 20:21:58
  „Ukraina nie ma nic wspólnego ani z Unią Europejską, ani z NATO"...Na obecną chwilę Ukraina nie ma nic wspólnego ani z Unią Europejską ani z NATO, i wszyscy muszą być tego świadomi - oświadczył szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker. „Widziałem, jak mój przyjaciel (prezydent Ukrainy Petro) Poroszenko powiedział kilka dni temu, że Ukraina to UE, to NATO. Na obecną chwilę nie mamy do czynienia ani z jednym, ani z drugim. Wszyscy muszą to wiedzieć" — powiedział Juncker, występując przed ambasadorami Unii Europejskiej.
  Juncker zauważył, że na „teraz na świecie toczy się 60 wojen, żadna z nich w Europie, jeśli nie liczyć Ukrainy, która nie jest państwem europejskim w znaczeniu Unii Europejskiej".

  26 sierpnia prezydent Ukrainy Petro Poroszenko oświadczył, że jego kraj będzie nadal podążać europejską i euroatlantycką drogą i stanie się członkiem UE i NATO. Jak powiedział, „niektórzy politycy wewnątrz Ukrainy i poza jej granicami" nie wierzą w perspektywę członkostwa Ukrainy w UE i NATO. Poroszenko jest przekonany, że Kijów spełni wymogi konieczne do złożenia wniosku o członkostwo w obydwu organizacjach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930