Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
495 postów 1288 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Wojna domowa w USA 2.0 – Kogo z kim?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Jeżeli Rosenberg ma rację i to, co obserwujemy jest wojną pomiędzy "Żydami" i "Białymi Nacjonalistami" – dlaczego amerykańskie mass-media usiłują ukryć to przed Amerykanami?...»

 

Oznaki drugiej amerykańskiej wojny domowej
SINTOMI DI GUERRA CIVILE AMERICANA 2.0
 
 
 
Maurizio Blondet     20 sierpień 2017     tłum. RAM
 
 
 
"Donald Trump złoży rezygnację w ciągu roku, w zamian za immunitet jurysdykcyjny w związku z sprawą ingerencji Rosji w wybory prezydenckie"  – można stwierdzić, że jest to prognoza w podwójny sposób wiarygodna, a to dlatego, że została opublikowana przez izraelski  Jews News,  a jej autorem jest Żyd – Tony Schwartz, ghost-writer Trumpa (jako że praktycznie rzecz biorąc to Schwartz napisał best seller  "The Art of the Deal"). Trump zna Schwartza dobrze, ponieważ utrzymywał z nim stosunki przez długi czas. I tenże Schwartz stał się dziś jednym z najbardziej zażartych jego wrogów.
 
 
"Trump zrezygnuje i ogłosi zwycięstwo znim Mueller (special prosecutor) razem z Kongresem nie postawią go w sytuacji bez wyjścia. Prezydentura Trumpa skończyła się. Będę bardzo zdziwiony, jeżeli dotrwa do końca roku. Jest rzeczą bardziej prawdopodobną, że złoży dymisję w jesieni – jak nie wcześniej".
 
 
Schwartz dodał jeszcze:
 
"Krąg zamyka się z oślepiającą prędkością. Sprawa tak dalece przekroczyła granice dopuszczalności, że nie powrotu. Afera z Rosją okaże się gigantyczna, a Trump nie pragnie znaleźć się w więzieniu".
 
 
Już w samym tytule strona internetowa zamieszcza sformułowanie: "END  OF TRUMP".
 
 
Tony Schwartz
 
Trump: "The Art of the Deal"
 
 
Robert Mueller, Former F.B.I. Director, Is Named Special Counsel for Russia Investigation
 
 
END OF TRUMP? President preparing to RESIGN and will be GONE by autumn, says former ally
 
 
 

Bannon wyeliminowany – Żydzi tryumfują 

 
 
Haaretz  pisze:  "Najbardziej znaczące organizacje żydowskie radują się z wyrzucenia Steve Bannon'a, ale proszą by Trump zrobił jeszcze więcej".
 
 
Wszyscy się cieszą, od Anti Defamation League po rabina Ricky Jacobs'a z reform movement  i tzw. "lewicę", często krytyczną w stosunku do Izraela.
 
 
J Street:  "Bannon odszedł, teraz należy uwolnić się od Millera i Gorki". Stephen Miller zajmuje stanowisko tzw. senior adviser  Trumpa, a Sebastian Gorka jest człowiekiem zaufanym, którego misja w Białym Domu nie została wyrażnie określona, jednakże często występuje w TV jako rzecznik administracji.
 
 
Jak donosi  Haaretz  – radują się także żydowscy parlamentarzyści w Kongresie, tacy jak  Brad Schneider, Adam Schiff i Ted Deutsch.  Ten ostatni  syczy: 
 
"Jestem szczęśliwy, że Bannon odszedł. Chociaż jego usunięcie nic nie zmienia w sprawie haniebnego zrównania neo-nazistów i białych supremacjonistów z tymi, którzy sprzeciwiają się im – a czego dopuścił się prezydent.Konieczną rzeczą jest reakcja Kongresu". (...)
 
 
Leading U.S. Jewish Groups, Politicians Hail Steve Bannon's Ouster, but Urge Trump to Do More
 
 
BANNON DISMISSAL IS POSITIVE; MILLER AND GORKA MUST FOLLOW
 
 
Tu należy zauważyć, że Bannon jest anty-islamski i wrogo nastawiony do Iranu, co nie powinno kolidować z programem syjonistycznym. Jest także prawie że jedyną postacią  kręgach Białego Domu, której nie zarzuca się współdziałań z Rosją; odciął się energicznie od tzw. "neo-nazistów" oraz jest  "wielkim i przekonanym przyjacielem państwa żydowskiego"  (co poświadcza rabin Shmuley – wg. Newsweek'a – najsławniejszy rabin Ameryki).
 
 
Dlaczego więc został wyeliminowany? Sam Bannon przypisuje swe wypędzenie globalistom – sponsorom wszystkich interwencji amerykańskich na świecie, a także 3 generałom McMaster'owi, Mattis'owi i Kelly, którzy faktycznie kierują Białym Domem. (...)
 
 
Na przeciągu kilku miesięcy Trump pokazał się nie tylko jako zupełnie niedoświadczony w żeglowaniu po zatrutych wodach Waszyngtonu i Deep State, ale również jako osoba całkowicie pozbawiona umiejętności wybierania swych współpracowników, nielojalna wobec swych podwładnych i zdolna do ich wyrzeknięcia się – jak w przypadku generała Flynna i Bannona.
 
 
Co Trump może w tej chwili zrobić? Wstręt do tego prezydenta – którego prawomocność jest odrzucana tak przez potężne siły  jak i przez plebs – przybiera kształt rewolucji lub pseudo – rewolucji. (...)
 
W Baltimora, w miejsce zburzonego pomnika generała Roberta Lee postawiono figurę czarnoskórej kobiety w ciąży, nazwanej "Lady Liberty of Black Power" lub (przez Latynosów) "Madre Luz" – autorstwa meksykańskiego imigranta – malarza murali – Pablo Machioli.
 
 
Mało istotne jest, że w nocy statua rozpadła się na kawałki – czy to dlatego, że padało, czy też ponieważ ktoś ją zniszczył. To, co robi wrażenie, to fakt, iż Catherine Pugh – burmistrz miasta – zapytana przez dziennikarzy co sądzi o zamianie – odparła, że  "nie posiada w tej sprawie żadnego stanowiska". Jest to strach i spazmatyczne oczekiwanie tego, co musi nadejść.
 
 
W Chicago zniszczono popiersie Abrahama Lincolna. W New Hampshire – budynek należący do republikanów został pokryty napisami "Nazi". W stanie Georgia sędzia Jom Hinkle został zawieszony w czynnościach za to, że porównał fanatyków obalających pomniki do ISIS-u.
 
 
Burmistrz Bostonu oświadczył, że zmobilizuje 500 policjantów i zabarykaduje ulice, którymi ma przejść pochód "na rzecz wolności słowa" (najwyraźniej prawicowy) – w celu zapobieżenia aktom przemocy. Michael Savage ( prawdziwe nazwisko Weiner) – sławny anchorman radiofoniczny zagroził: "Jeżeli Trump zostanie obalony wybuchnie wojna domowa".
 
 
Przeciwstawne fanatyzmy są wśród tłumów rozgrzane do białości. Choć ujawniliśmy wcześniej, jak to w Charlottesville – gdzie starcia pomiędzy antifą i "nazi" skończyły się tragedią – agencja "Crowds on Demand" – "Tłumy do Wynajęcia" z Los Angeles poszukiwała  "aktywistów i fotografów dla demonstracji"  – płacąc 25 dolarów za godzinę. Jest znakomite wynagrodzenie, biorąc pod uwagę bezrobocie jakie szaleje obecnie. W Ameryce cierpiącej kryzys zawód "aktywisty" wydaję się być zawodem z przyszłością. Podczas protestowania zarabia się więcej niż u McDonalda, a funduszy do tego celu nie brakuje.
 
 

YOUR HOME FOR PROTESTS, RALLIES, AUDIENCES, PR STUNTS, AND CELEBRITY EVENTS.
https://crowdsondemand.com/
https://crowdsondemand.com/political-services/
 


Why Was This 'Crowd Hire' Company Recruiting $25 An Hour 'Political Activists' In Charlotte Last Week?
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-16/why-was-crowd-hire-company-recruiting-25-hour-political-activists-charlotte-last-wee
 
 
Burzenie pomników jest tym samym, czym było palenie książek
“Questo abbattere statue è uguale ai roghi di libri”
http://www.maurizioblondet.it/abbattere-statue-uguale-ai-roghi-libri/
 
 

Hillary finansuje protesty uliczne

 
Hillary Clinton "zaofiarowała" 800 000 dolarów na rzecz  Onward Together  – opisywanej jako  "nowe ugrupowanie polityczne, przez nią samą stworzone w maju, które sfinansuje stowarzyszenia sprzeciwiające się prezydentowi Trumpowi przy pomocy działań bezpośrednich i protestów".
 
 
Ponadto, jak można przeczytać:  "Clinton finansowała także takie grupy opozycyjne jak  Swing Left, Run for Something, Emerge America  oraz  Indivisible". 
 
Jest rzeczą ogólnie wiadomą, że za "powszechną" mobilizacją lewicy – mającej na celu zorganizowanie amerykańskiej "kolorowej wiosny" stoi George Soros i jego fundacje. Podsumowując, ci, którzy finansują "lewicową" rewolucję w USA posiadają kasy dobrze zaopatrzone w pieniądze. (...)
 
 
Onward Together
 
Swing Left
 
Run for Something
 
Emerge America
 
Indivisible
 
FBI tworzy "neo-nazi" z chorych umysłowo
 
W międzyczasie FBI skoncentrowała się na 23-letnim osobniku o nazwisku Jerry Drak Varnell – po to, by zrobić z niego terrorystę należącego do "Three Percenter – ekstremistycznego prawicowego ugrupowania, skłonnego do przeprowadzania aktów przemocy.
 
Wydaje się, że młodzieniec wyraził zgodę na kierowanie furgonem – w którym rzekomo znajdował się azotan amonu. Celem przedsięwzięcia miała być eksplozja w jednym z banków w Oklahoma City. Rodzice chłopaka odważnie udaremnili przestępstwo i ujawnili prawdę, opowiadając, że ich Jerry jest schizofrenikiem i że policjanci doskonale wiedzieli o jego chorobie – ale pomimo to nakłaniali go w stronę projektów terrorystycznych.
 
 
3 Percenters
 
PARENTS CATCH FBI IN PLOT TO FORCE MENTALLY ILL SON TO BE A RIGHT WING TERRORIST


Także jeden z agentów policji w Charlottesville – gdzie podczas starć "nazi" z "antifa" padł trup – oświadczył:
 
(Tego dnia) "Polecono nam byśmy dopuścili do spotkania się dwóch rywalizujących ze sobą ugupowań, a następnie byśmy się wycofali (stand down). To jest haniebne. Nie pozwolono nam zaaresztowanie nikogo, bez uprzedniego pozwolenia na to udzielonego przez burmistrza miasta. Nie pozwolono nam nawet byśmy zatrzymali prowadzącego samochód (który spowodował wypadek śmiertelny) podczas gdy nabierał prędkości. Ta impreza była organizowana co najmniej od maja".
 
 
Przypomnijmy, że burmistrzem Charlottesville jest Michael Signer – bliski przyjaciel Johna Podesty (i Hillary Clinton), dla którego Signer pracował w "Center of American Progress". Signer był także pomocnikiem Podesty w  transition team'ie   Obamy.
 
 

VIDEO: Charlottesville Police Come Forward: We Were Told to “STAND DOWN” to Ignite Race War 

 
 
Na jeszcze jeden interesujący szczegół związany z wydarzeniami w Charlottesville zwraca uwagę Gilad Azmon.
 
 
Cytuje bowiem wypowiedź dziennikarza pracującego dla żydowskiego  Tablet Magazine, który w swym artykule napisanym dla  Washington Post   podkreślił, że biali nacjonaliści uwzięli się na Żydów, że wyśpiewywali antysemickie slogany, wśród których  "Żydzi nie wyprą nas"  oraz  "Żydzi są dziećmi Szatana".
 
 
Yair Rosenberg - Tablet Magazine – Jewish News and Politics, Jewish ...
 
‘Jews will not replace us’: Why white supremacists go after Jews
 
 
 

Gilad Atzmon: Kto trzyma Amerykanów w niewiedzy?

 
Atzmon komentuje pisząc:
 

«Ta uwaga Rosenberga jest ważna i szczera. Sugeruje on, że biali nacjonaliści są w pełni świadomi tego, że walczą przeciwko Żydom a i Żydzi również wydają się przyznawać, że walczą z białymi nacjonalistami – i że do tej obszernej kategorii zaliczają także prezydenta USA*, który według prasy żydowskiej stanął po stronie "nazistów"».

 
«* Jewish Voice for Peace wysłał e-mail wysłał do swych abonentów następującą deklarację: "Prezydent Stanów Zjednoczonych zajął już stanowisko i obronił białych supremacjonistów". Także JTA, ADL, YNET i Forward – wszystkie te mass-media powtórzyły ten sam tok rozumowania: to jest wojna pomiędzy Białymi neo-nazistami, wspartymi przez ich apologetycznego prezydenta i Żydami».
 
«This is an important and genuine observation by Rosenberg. He suggests that the white nationalists are fully aware that that they are in a battle with ‘the Jews.’  The Jews also seem to acknowledge that they are at war with the White Nationalists and that this broad category includes the American President* who according to the Jewish press took side with the ‘Nazis’».
 
«* Jewish Voice for Peace sent an e-mail to its subscribers stating the following: “The President of the United States just stood at a podium and defended white supremacists.” The JTA, the ADL, YNET and the Forward all repeated the same line of thought - this is a war between ‘White Neo Nazis backed by their apologetic President and the Jews».
 
 «Wydaje się, że naród amerykański jest jedynym utrzymywanym w niewiedzy – oszołomiony widowiskiem nienawiści, grożącym przekształceniem się w nową wojnę domową.

 

Amerykanom mówi się w mass-mediach, że to jest wojna ras: białych przeciwko czarnym, apologetów niewolnictwa przeciwko liberałom kochającym pokój, White Lives Matter przeciwko Black Lives Matter i temu podobne. Ale jeżeli Rosenberg ma rację i to, co obserwujemy jest wojną  pomiędzy "Żydami" i "Białymi Nacjonalistami" – dlaczego amerykańskie mass-media usiłują ukryć to przed Amerykanami?» 

 
«It seems that the American people are the only ones who are kept in the dark. They seem baffled by this spectacle of hatred that threatens to escalate into a new civil war.

 
The Americans are told by their media that this is a race war: White vs. Black, slavery apologists vs. peace loving liberals, White Lives Matters vs. Black Lives Matter and so on. But if Rosenberg is right and this is a war between ‘the Jews’ and the ‘White Nationalists,’ why do the American media attempts to conceal it?»
 
 
Atzmon kończy swój komentarz stwierdzając: 
 
"Ci, którzy znają historię Żydów nie są wcale zaskoczenie obecnym rozwojem sytuacji. Wszystko to tworzone jest od dłuższego czasu".(...)
 
 
Who Keeps Americans in the Dark?
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

  

KOMENTARZE

 • "Biali nacjonaliści"
  nie chcą supremacji Żydów, a skoro nie chcą, to są na celowniku.
  To jest walka ideologii wyznawanej przez ludzi. "Biali nacjonaliści" nie chcą neomarksizmu.
 • Czytam i oczom nie wierzę...
  cóż to się w Stanach wyprawia. Można by śmiało sparafrazować ś.p. PLK : najpierw Stany, później ... , a na następnie Polska.
  Ciekawe kiedy u nas przyjmie się "zarobkowy protestant" ?
 • Autor
  "Nie trzeba być Żydem, żeby być syjonistą"- jak mawiał Joe Biden, zastępca Obamy.
  Istnieją więc różne syjonizmy , a więc i inne korporacjonizmy i inne globalizmy. To one w tej chwili prowadzą wojnę o Amerykę.
  To wojna, która wykracza poza Amerykę jako taką - to również wojna o ONZ i jej "rząd" światowy. Przecież Trump przestał finansować niektóre jej agendy.

  "Powtórka" wojny Północ-Południe jest tu raczej kryterium ulicznym pod publikę.
 • Tymczasem w Polsce
  kilka osób, które przypisują sobie prawo reprezentacji środowisk żydowskich z rabinem naczelnym wykrochmaliło list do publiczności, w którym stanowczo protestują przeciwko przyjacielskiemu spotkaniu Kaczyńskiego z czterema reprezentantami organizacji żydowskich.
  http://wprawo.pl/2017/08/21/na-przyjazn-z-kaczynskim-nie-ma-naszej-zgody-tak-mozna-spuentowac-oswiadczenie-zydow-ws-spotkania-z-prezesem-pis/
 • @miarka 15:43:55
  .
  to nie ja zamieściłem obrazek na latarni! ... oczywiście, dziś nie ma mowy o wojnie Północy z Południem...
 • @RAM 17:05:07
  "to nie ja zamieściłem obrazek na latarni! ... oczywiście, dziś nie ma mowy o wojnie Północy z Południem..."

  To prawda, że takiej dosłownej wojny to nie będzie, boto by była wojna między zwojennikami umierania na dżumę lub cholerę, ale obrazek dobry, bo analogia jest.
  Przecież po stronie jankeskiej stały kredyty żydowskie, przez co później na ich spłatę ściągano gwałtem ogromne kontrybucje z pokonanego Poludnia, a i dziś to linia sypiąca groszem na manifestacje i media, lewacka, korporacjonistyczna, prawnicza, zaś Południe to zdecydowanie ostoja moralności nad prawem, konserwatyzmu i tradycji, a zarazem wolności - również gospodarczej.

  Drugi taki ostry podział, to wewnątrz korporacjonizmu, syjonizmu i globalizmu. Wewnątrz dawnego dość zgodnego związku zarysowały się ostre podziały i co do kształtu przyszłego świata i władzy w nim. Taka wojna może już być wojną nie kończącą się, wojna na wyniszczenie.
  Kto mądry będzie od niej jak najdalej.
 • @miarka 18:05:15
  .
  przecież napisał Pan:

  "Powtórka" wojny Północ-Południe jest tu raczej kryterium ulicznym pod publikę."
 • @RAM 18:14:39
  Tak, ale to w sensie prób wciągania tej publiki w opowiadanie się po stronie "dżumy lub cholery", czyli czegoś co jest faktycznie poza sensem podzielenia się społeczności, a naprawdę to walka odbywa się gdzie indziej jak na ulicy. Może to być tylko ustawka. Publika jest tu raczej tylko gapiem na widowisko.
  Kryterium uliczne to tak jak z Wyścigiem Pokoju, który się odbywał na ulicach. Ludzie kibicują, ale wpływu nie mają.
 • @RAM 18:14:39
  Prawdziwą ustawkę szykują Polakom w Gdańsku na obchodach " Sierpień 80" - teoretyczny KOD z teoretyczną Solidarnością.
 • @@@!
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/uszkodzony_pomnik_krzysztofa_kolumba_wolnosc24pl.jpg
  Po konfederatach, Kolumb. Wandale uszkodzili pomnik poświęcony odkrywcy Ameryki. Lewicowi radykałowie nie tylko obalają pomniki konfederackich generałów, kobiet i żołnierzy. Teraz przyszła kolej na Krzysztofa Kolumba. W Baltimore uszkodzono pomnik poświęcony temu wielkiemu odkrywcy. Liczący 225 lat pomnik poświęcony Krzysztofowi Kolumbowi w Baltimore został uszkodzony. Policja wszczęła śledztwo, ale na razie nie jest w stanie powiedzieć, kiedy to się stało. Sprawcy postanowili udokumentować swój obrzydliwy czyn. Nagrali video z akcji uszkodzenia pomnika. Ono pokazuje człowieka idącego z młotem, który podchodzi do pomnika, a potem uderza go i uszkadza.

  Inna osoba trzyma transparent z napisem „rozszarpać rasizm”. Potem na pomniku umieszczany jest napis „Przyszłość to rasowa i ekonomiczna sprawiedliwość”.

  Video zawiera również opinie na temat Kolumba, który jest nazwany „ludobójczym terrorystą” i jest oskarżany o zbrodnie niewolnictwa, eksterminacji etnicznej ludności Ameryki, czyli o to co on sam nigdy nie popełnił. O podobne zbrodnie w tym video, oskarżany jest, jedna z największych ikon Ameryki, George Washington. Uszkodzenia są przede wszystkim na frontowej stronie pomnika i dotyczą napisu “Sacred to the memory of Chris. Columbus, Octob. XII, MDCCVIIIC” (Poświęcony pamięci Krzysztofa Columba, 12 października 1792), który teraz jest nieczytelny. Ten akt wandalizmu nastąpił w tydzień po akcji usunięcia pomników: konfederackich generałów Lee i Jacksona, konfederackich kobiet, konfederackich żołnierzy i Marynarzy oraz sędziego Taneya zwolennika niewolnictwa.

  https://youtu.be/iFSW0id36FA

  Źródło: Drudge Report
 • @@@!
  W odmętach lewackiego szaleństwa. Barbarzyńcy niszczący pomniki w USA mogą liczyć na stypendia! Szaleństwo wandalizmu ogarnęło lewaków w USA. W całym kraju niszczone są pomniki historii. Za zburzenie pomnika można dostać nawet stypendium uniwersyteckie.
  Iskrą rozpalającą szaleństwo destrukcji stały się ubiegłotygodniowe zamieszki w Charlottesville w Wirginii. Miejscowe władzy zdecydowały o usunięciu pomnika generała Roberta Lee bohatera Konfederatów w Wojnie Secesyjnej. Do miast zjechały się setki obrońców pomnika w tym członkowie KKK i partii nazistowskich. Doszło do starć z bojówkarzami komunistycznej antify, którzy również masowo zjechali się do miasta. W zamieszkach rannych zostało ponad 20 osób a jedna zginęła po tym, jak samochód prowadzony przez podejrzewanego o nazistowskie sympatie kierowcy wjechał w tłum lewackich bojówkarzy. Te wydarzenia rozpętały istne szaleństwo. Dwa dni później w Durham w Północnej Karolinie lewaccy wandale obalili pomnik żołnierza Konfederaty. Takiyah Thompson, studentka miejscowego uniwersytetu, która przewodziła akcji i wspięła się na pomnik, by zniszczyć go, została aresztowana pod zarzutem wywoływania zamieszek. Tymczasem profesorowie uniwersytetu wystąpili do władz uczelni o przyznanie jej stypendiów za bohaterski czyn zniszczenia pomnika.

  – Widziałem demonstracje i to jak wspięła się na pomnik– powiedział Jim C. Harper II, dziekan wydziału historii w rozmowie z The Chronicle of Higher Education. – Myślę, że to dobrze, iż studenci zabierają głos i stają się działaczami społecznymi. Zrobimy wszystko, co możemy, by pomóc pani Thompson. Allan Cooper profesor lewackiej studentki oświadczył, iż cały rocznik oklaskiwał jej dzieło niszczenia pomnika i zaproponował przyznanie jej stypendium. Tymczasem fala aktów wandalizmu rozlała się na cały kraj. Demokraci chcą usunięcia z przestrzeni publicznej wszystkich pamiątek po Konfederatach. Pomniki, statuy, tablice usuwane są w całych USA. Ofiarą padają obiekty upamiętniające wszystkich, którzy walczyli po stronie Konfederatów, lub byli właścicielami niewolników. Bezpieczni nie mogą być nawet „Ojcowie Założyciele” Stanów Zjednoczonych Waszyngton i Jefferson, którzy również byli właścicielami niewolników. Demokraci i publicyści lewicowych mediów a więc, większości mediów głównego nurtu nawołują do likwidacji także i tych pomników. Padają nawet pomysły, by zmienić nazwę stolicy USA Waszyngtonu. Na decyzje lokalnych, najczęściej demokratycznych władz, które masowo usuwają pomniki i tablice nie czekają lewaccy wandale. Na własną rękę i na ślepo niszczą niszczą to, co nie wpisuje się w ich patologiczną politpoprawność. Ofiarą ich barbarzyństwa padł m.in. pomnik Joanny D Arc w Nowym Orleanie.
  https://youtu.be/H-uAZa4H1vk
 • @apoloniusz 14:56:10 Myślę, że Statuę Wolności zostawią na deser.
  Tęczowa międzynarodówka robi syf, a marksiści kulturowi z uniwersytetów im przyklaskują. Żyjemy w ciekawych czasach, bo albo zatrzymamy tych ogłupionych komunistyczna propagandą zasrańców, albo oni doprowadzą do zniszczenia najwspanialszej cywilizacji jaka kiedykolwiek istniała. Będzie się działo. Przepowiednia się sprawdza. W USA będzie wojna domowa. W Polsce też. Pasożyty nie odpuszczą. Zastanawia dlaczego Kaczyński nie robi porządku z lewakami. Boi się? Czy wprost przeciwnie? W tej chwili musiałyby spłonąć uniwersytety prawie całego świata, bo tam wprowadził się komunizm i to, to bydło przez studentów kontroluje świat, by zniszczyć wszystko co ludzkie i tradycyjne. Niszczą pomniki, bo nienawidzą historii.
 • @@@!
  Demontaż pomników w upamiętniających bohaterów Konfederacji to zaledwie wstęp do szerszej akcji postulowanej m.in. przez organizację Black Lives Matter wspieraną finansowo przez George’a Sorosa.
  Sprawca tak uzasadnia swój czyn: „Krzysztof Kolumb symbolizuje rozpoczęcie inwazji europejskiego kapitalizmu na zachodnią półkulę. Kolumb rozpoczął wielowiekową falę terroryzmu, mordów, ludobójstwa, gwałtów, niewolnictwa, degradacji przyrody i kapitalistycznego wyzysku w Ameryce. Ta fala destrukcji dotyka rdzennych Amerykanów, Afro-Amerykanów oraz ludzi o brązowej skórze. (…) Kultura białej supremacji jest starsza niż Stany Zjednoczone. To ona stała się fundamentem amerykańskiej kultury, gospodarki, biurokracji i sposobu myślenia. (…) Biała supremacja i systemy, które ją wspierają, muszą zniknąć. W przeciwnym razie ludzie nadal będą cierpieć, a planeta będzie umierać.” Sprawca wyjaśnia też, że burzenie pomników i systemu, który reprezentują jest koniecznym etapem ewolucji. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do tego, że w USA trwa walka z białym człowiekiem?

  https://youtu.be/iFSW0id36FA
 • @kula Lis 67 08:44:56
  rozmawiałem niedawno z jednym młodym "dobrze" wykształconym... JEDNA WIELKA ZGROZA..
  Ci młodzi "dobrze" mają już tak nas..ne w tych łbach, że ten świat niestety, musi się już skończyć... NIE MA NA TO INNEJ RADY...
  TEN ŚWIAT MUSI SIĘ JUŻ SKOŃCZYĆ...
  i chyba wszystko ku temu zmierza, bo jak długo jeszcze Pan Bóg pozwoli na to by te zbrodnicze bestie niszczyły Mu ten świat.
  Nie wiem czy rychłe masowe zwrócenie się do Pana Boga pomoże, czy czasami nie jest już za późno...
  Tak samo jaki kiedyś ostrzegany przez mistyków że ma się nawrócić, król Ludwik (któryś tam) posłuchał ich dopiero wtedy, gdy już jakobini pukali do jego drzwi, bo szubienica była już na niego gotowa.
  "MÓDLCIE SIĘ I NAWRACAJCIE SIĘ BO IDZIE NA WAS WIELKA KARA. MÓDLCIE SIĘ CODZIENNIE NA RÓŻAŃCU" - te słowa Matki Boskiej słychać już niemal w każdym Jej objawieniu.
 • @Jan Paweł 10:19:37
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/murzyni-czyli-kulturowego-ubogacenia-europy-czesc-pierwsza-2017-08
  W imieniu rozważnych Białych ludzi proszę abyśmy odesłali wszystkich murzynów do Afryki a następnie dali im KFC, rap, podrabianą złotą biżuterię, alkohol, narkotyki, ślepą policję i dmuchane białe lale. Więcej im do szczęścia nie potrzeba.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829