Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1044 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

NGOs zablokowane: Przerzut migrantów zmalał o 76 %

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Medécins sans Frontieres, Save the Children, Poractiva Open Arms oraz Sea Eye zrezygnowały ze swych "akcji ratunkowych"...»

 

Przerzut migrantów do Włoch zmniejszył się o 76 %. Dzięki Libijczykom i Defend Europe
Arrivi di migranti: -76%. Grazie libici, grazie Defend Europe.
 
 
 
Maurizio Blondet    13 sierpień 2017   tłum. RAM
 
 
Stało się tak przede wszystkim dzięki operacjom Libijskiej Straży Przybrzeżnej. Wystarczyło "wyszczerzyć kły" i Medécins sans Frontieres, Save the Children, hiszpańska Poractiva Open Arms oraz niemiecka Sea Eye zrezygnowały ze swych "akcji ratunkowych".
 
Skutek jest taki, że porównując z danymi z sierpnia 2016 – ilość migrantów przybyłych do Włoch obecnie spadła o 76 %.
 
 
Należy zauważyć, że Libijczycy są za to (czego nasi nie chcą robić w sposób otwarty) sowicie przez rząd opłaceni, ale taka niestety jest jakość włoskiej polityki zagranicznej – łapówki i koperty. Do tego stopnia, że libijski generał Haftar w wywiadzie dla  Corriere della Sera  zapytał   "A mnie nic nie dacie?". (...)
 
 
 
Migranci: Medécins sans Frontieres: "Zawieszamy działalność – zbyt wiele zagrożeń po pogróżkach libijskich"
Migranti, Msf: "Sospendiamo attività, troppi rischi dopo minacce libiche"
 
 
Sea Eye i Save the Children podobnie jak Msf: "Zawieszamy misje"
Sea Eye e Save the Children come Msf: "Sospese le missioni"
 
 
 
Podziękowania należą sie także stowarzyszeniu "Generazione Identitaria" – "Pokolenie Tożsamości", które jako pierwsze zasygnalizowało podejrzane kontakty niemieckiej jednostki Iuventa z przemytnikami – zwracając uwagę opinii publicznej na działalność NGOs, które chronione pochwałami naszego lewactwa, rządu Soros-Gentiloni i mass-mediów udawały, że nic się złego nie dzieje i pozwoliły by pasożytniczy business "gościnności" zarobił na tym miliardy euro.
 
  


 
 
 
Oczywiście tak statek C-Star "Pokolenia Tożsamości" jak i młodzi uczestniczący w akcji Defend Europe zostali przywaleni wyzwiskami od nazistów i rasistów po homofobów i negacjonistów...
 
 
Jest oczywistością, że odruch globalnych oligarchów by demonizować obywateli – którzy bez pieniędzy Sorosa organizują się tak sprawnie, że udaje się im nawet wynająć statek, by przy jego pomocy dać odpór ich nadużyciom – jest dla nich charakterystyczny. 
 
No cóż, do podobnych sytuacji będą się musieli przyzwyczaić. (...)
 
 
***
 
"Pokolenie Tożsamości"
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

  

KOMENTARZE

 • Autor
  Marksiści powinni się zapłakać z żalu...

  Czyli nie ma "determinizmu historycznego" - i zdeterminowane działania potrafią odwrócić zaprojektowany przez nich los "mniej wartościowych narodów tubylczych"?

  Ale dziadzio Soros to chyba jeszcze nie powiedział ostatniego słowa...?
  Pozdrawiam.
 • @redakcja
  .
  a Koloseum to po co tu?
  ewentualnie trzeba było zamieścić jakiś pałac rządowy!
 • @Docent zza morza 10:37:53
  .
  Soros, jak na to wygląda nie zna Włochów... to bardzo specyficzny naród!

  dziękuję i również pozdrawiam!
 • I chwała Panu !
  :)))
 • Nie tylko Węgrzy Orbana
  .
  także Włosi odważyli się bronić przed tak zręcznie zorganizowaną inwazją

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  i to nie byle kogo. W Polsce dziś wszyscy upadają przed nim na kolana, a za jego kukiełkę idzie się do kicia.

  Znaczenie broni masowej migracji już wyjaśniano

  - http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Nazd

  ta broń jest najczęściej używaną bronią masowego rażenia. To, że USRAel od dziesięcioleci prowadzi wojnę przeciwko Europie, wykorzystując swą pozycję okupanta

  - http://miksa.neon24.pl/post/132759,turecki-gambit#comment_1321567

  nie trzeba chyba powtarzać.
 • @RAM 11:00:37
  "Defend Europe zostali przywaleni wyzwiskami od nazistów i rasistów po homofobów"

  Olali pyskówki i ROBILI SWOJE! BRAWO!
  Naszych z ONR też wyzywają od faszystów... A KTO wygoni ciapatych a Polski, jeśli tu przyjadą?
 • @laurentp 22:15:10
  A Makrela nadal zaprasza i zaprasza nierobów z Afryki i chce ich rozdzielać na państwa JewUe. Ludzi nie tylko bez zawodów, bez jakiejkolwiek chęci podjęcia pracy, ale przede wszystkim analfabetów.
 • @laurentp 22:15:10
  Niemcy nie odpuszczają. Kanclerz Niemiec zapowiada dalszą walkę o podział uchodźców w UE. "To trudny orzech do zgryzienia"
  https://wpolityce.pl/polityka/353231-niemcy-nie-odpuszczaja-kanclerz-niemiec-zapowiada-dalsza-walke-o-podzial-uchodzcow-w-ue-to-trudny-orzech-do-zgryzienia

  Merkel jest ludobójczynią Winna jest śmierci Europejczyków ofiar zamachów i imigrantów, którzy zginęli w drodze do Europy. Ciągle żądna krwi psychopatka. Tak jak jej mocodawcy.
 • @laurentp 22:15:10
  Dr Rath kartel farmaceutyczny cały wykład - polskie napisy.
  https://www.youtube.com/watch?v=s5qZhovPFyQ
  To wszystko, o czym chciałeś dowiedzieć się o brukselskiej Unii Europejskiej -- ale nikt nie odważył się Ciebie poinformować.

  http://abelikain.blogspot.com/2013/07...

  https://youtu.be/KDzlIGecBJA
  Od ponad 60 lat panuje na świecie przekonanie, że II Wojna Światowa wywołana została przez psychopatę Adolfa Hitlera i jego rasistowskich popleczników -- nazistów. W rzeczywistości jednak II Wojna Światowa była wojną podbojową w imieniu kartelu chemiczno -- naftowo -- farmaceutycznego, której celem było kontrolowanie nowo powstających miliardowych rynków patentowanych produktów chemicznych.


  Prof. Jerzy Robert Nowak o zbrodniach Izraela, USA i o Rosji

  https://www.youtube.com/watch?v=AgdC1RXy_50

  Aleksander Jabłonowski Maciej Poręba i prof. Jerzy Robert Nowak o Izraelu, USA i ich zbrodniach o raz o Rosji. Pierwsi terroryści to żydowskie bojówki Begina, Netanjahu i inni żydzi. Protestanci, którzy z jakiegoś zafiksowaniach sekciarskiego uwierzyli, ze żydzi to naród wybrany i trzeba za wszelką cenę ich popierać, tak naprawdę działają na szkodę Polski. Niestety historia pokazała, że największy wróg Polaka to Prusak i żyd. Kiedy parlament i rząd zareagują na masowe potajemne wydawanie paszportów polskich izraelitom ? Niech ktoś spróbuje zażądać wydania paszportu izraelskiego.
 • @laurentp 22:15:10
  W zasięgu rakiet Iskander w obwodzie Kaliningradzkim znajduje się 2/3 terytorium Polski, część wschodnich Niemiec (w tym Berlin), południowa Szwecja i cieśniny duńskie. Te rakiety mogą przenosić także ładunki nuklearne. Poza tym rozlokowane tam jednostki przeciwlotnicze mogą skutecznie operować przeciw samolotom NATO i kontrolować znaczną część przestrzeni powietrznej Polski. Rosja posiada absolutną dominację w powietrzu. Jeśli Rosjanie tylko zechcą, to nawet wróble będą musiały chodzić pieszo – tak rosyjski potencjał wojskowy zachwalał niedawno w niemieckiej telewizji gen. Harald Kujat były szef Komitetu Wojskowego NATO. Więc drażnienie Ruskich to jak wsadzanie kija w mrowisko.

  SCENARIUSZ SACHAROWA / JAK ROSJANIE POKONAJĄ USA

  Scenariusz Sacharowa - Prosta opcja Rosji, aby pokonać USA i dużą część zachodu. Krótkie porównanie do przepowiedni Alois'a Irlmaier'a. Interesujący wywiad z rosyjskim ekspertem od techniki jądrowej, Profesorem Dr Igorem Ostrecow'em w "autorskim" tłumaczeniu w polskich internetach.

  https://www.youtube.com/watch?v=oMv2oyL9A24
 • @laurentp 22:15:10
  PRZEMILCZANE FAKTY - NIEMIECKI DZIENNIKARZ, ELŻBIETA II, TIMMERMANNS, AMERYKANIE W POLSCE

  https://www.youtube.com/watch?v=J6CYxsr12ZE

  WSZYSCY Z TYCH "ELIT" BĘDĄ WISIEĆ ZA JAJA.
  Żadne armie, policje i agentury specjalne świata temu nie zapobiegną (a kto w wymienionych strukturach ma jeszcze mózg, to już powinien się wycofać, np. wcześniejsza emerytura, to może jeszcze uniknie kary śmierci, za działanie przeciw całemu gatunkowi ludzkiemu).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728