Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
492 posty 1282 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Zablokowano niemiecką NGO panoszącą się na Morzu Śródziemnym

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Włoski tygodnik katolicki "Famiglia Cristiana" twierdzi, iż za zablokowaniem Iuventy stoi operacja przeprowadzona przez C Star – jednostkę morską wynajętą przez "Generazione Identitaria" w ramach akcji Defend Europe..."

 

Iuventa, C Star  i rzekomo katolicka "Famiglia Cristiana"
 
 
 
5 sierpień 2017    
 
 
Dwa dni temu prokuratura w Trapani (Sycylia) zablokowała Iuventę  – statek należący do niemieckiej NGO  "Jugend Rettet" .
 
 
NGO została oskarżona o przerzut ludzi, brak współpracy z włoską Strażą Przybrzeżną oraz wrogie zachowanie w stosunku do włoskiej agencji o nazwie Centro Nazionale di Coordinamento del Soccorso Marittimo – po angielsku Italian Maritime Rescue Coordination Centre – IMRCC. Załoga Iuventy wywiesiła na dziobie statku plakat z napisem  "Fuck IMRCC".
 
 
Guardia Costiera – Centro Nazionale di Coordinamento del Soccorso Marittimo
 
 
Z podsłuchu jaki przeprowadzono można się wiele dowiedzieć na temat businessu NGOs, a także ich kolaboracji (w przerzucie ludzi) z libijską strażą przybrzeżną.
 
 
Do uzyskania cennnych informacji przyczynił się włoski policjant, który przez 40 dni pracował na statku  Vos Hestia,  należącym do  Save the Children  jako ochroniarz.
 
 
NGO Jugend Rettet  znalazła się na celowniku policji ponieważ wielokrotnie wkraczała na wody libijskie, załadowywała migrantów na pokład swego statku, po czym rozdzielała ich na inne jednostki morskie. W sprawie jej działalności – policjant pod przykryciem dostarczył dowodów w postaci filmów i zdjęć.
 
 
Załoga  Iuventy  pomagała przemytnikom w odwożeniu (opróżnionych z migrantów) pontonów do Libii – po to, by można było je ponownie użyć.
 
 
Na zdjęciu: ludzie należący do załogi Iuventy odzyskują 2 opróżnione z migrantów łodzie uprzednio połączone ze sobą liną:
 
 
 
 
Na zdjęciu: ponton Iuventy holuje łódź w kierunku Libii:
 
 
 
 
Na podstawie zdjęć – jak można przeczytać w oskarżeniu – wynika, że:
 
 
"Najpierw załoga statku spotykała się z przemytnikami na wodach międzynarodowych – po czym jedni wracali na statek, a drudzy do Libii. Następnie pojawiali się przemytnicy razem z  łodzią z migrantami, którzy zostawali przeładowani na Iuventę".
 
 
Na zdjęciu: przemytnicy wymontowują z pontonu silnik, majacy posłużyć do kolejnej podróży:
 
 
 
 
Załoga Iuventy w sposób kategoryczny unikała cumowania w portach włoskich. Paliwo było tankowane na Malcie, po to, by nie zbliżać się do Włoch.
 
 
Podsłuchana kobieta, znajdująca się na pokładzie  Iuventy  stwierdziła w rozmowie bez ogródek, że ani ona, ani jej współpracownicy –  "nie oddadzą serwisów fotograficznych (dokumentujących "akcje ratunkowe"), na których widać osoby transportujące migrantów, ponieważ groziłoby im to zaaresztowaniem".
 
 
 
Zdjęcie: pomimo, iż  Iuventa  należy do armatora holenderskiego – wloski tajny policjant zauważył, że na statku wywieszona jest flaga Libii:
 
 
 
Kobieta na pokładzie  Iuventy potwierdziła także współdziałanie NGOs z libijską strażą przybrzeżną – (jak chodzi o przerzut ludzi).
 
 
Wracając do współpracy pomiędzy załogą  Iuventy  i przemytnikami – potwierdza to także fotografia, na której widać jak odpływający (po zakończonej operacji) przemytnicy żegnają się z załogą statku, pozdrawiając ją ręką:
 
 
 
 
Z podsłuchanych rozmów pomiędzy pracującymi dla  Save the Children  dowiadujemy sie także o zarobkach "ochotników", którzy w tym przypadku dostają 10 000 euro.
 
NGO  Jugend Rettet  oficjalnie została założona przez Jakoba Schoena i Lenę Waldhoff w roku 2015 w Berlinie.
 
 
Statek przeznaczony dla ratowania migrantów sfinansowano przy pomocy akcji crowdfunding'u
La nave per salvare i migranti finanziata grazie al crowdfunding
 
 
Na zdjęciu  statek Iuventa, Jakob Schoen i Lena Waldhoff:
 
 
 
Na zdjęciu aktywiści z Jugend Rettet:
 
 
 
Jugend Rettet
 
 
Na koniec o tym, co o całej tej sprawie napisała co tylko bergogliowa lewacka gazeta kościelna (już wcześniej szczekająca na Pokolenie Tożsamości i akcję Defend Europe), mianująca się "Rodziną Chrześcijańską":
 
 
Włoska agencja prasowa ANSA informuje, że włoski tygodnik katolicki "Famiglia Cristiana" – "Rodzina Chrześcijańska"  twierdzi, iż za zablokowaniem  Iuventy  w Trapani stoi statek C Star   – jednostka morska wynajęta przez organizację "Generazione Identitaria"  w ramach akcji Defend Europe.
 
 
Jak pisze tygodnik, oskarżenia przeciwko Jugend Rettet wytoczyła grupa tzw. contractors (pracujących dla prywatnej spółki ochroniarskiej) na czele których stoi Gian Marco Concas, były oficer włoskiej Marynarki Wojennej, jeden z rzeczników prasowych Pokolenia Tożsamości.
 
 
 
Migranci: "Famiglia Cristiana" twierdzi, że to akcja "Defend Europe" spowodowała dochodzenia w sprawie  Iuventy
Migranti: Famiglia Cristiana, Defend Europe dietro indagini Iuventa
 
 
"Famiglia Cristiana":"Skryte praktyki akcji  Defend Europe  w związku z dochodzeniami na temat   Iuventy
Famiglia Cristiana: "Manovre occulte di Defend Europe sull'indagine Iuventa"
 
 
 
2 VIDEO: Prokuratura w Trapani (Sycylia) konfiskuje statek  Iuventa – "Niemiecka NGO kolaboruje z przemytnikami"
Migranti, procura Trapani sequestra nave Iuventa: "Intese tra Ong tedesca e trafficanti"
 
 
VIDEO – deklaracja rzecznika prasowego  Jugend Rettet,  w której stwierdza, że proponowany przez Włochy tryb postępowania (jak chodzi o migrantów) –  "nie odpowiada zasadom humanitarnym wyznawanym przez jego organizację"
Migranti, Ong Jugend Rettet: ''Il codice non segue i nostri principi umanitari''
 
 
Przysługi dla przemytników i pozdrowienia na morzu. Iuventa: "Z Włochami nie współpracujemy"
Favori agli scafisti e saluti in mare. “Con l’Italia noi non collaboriamo”
 
 
Na pokładzie pirackiej  Iuventy  znajdują się również włoscy (i nie tylko) aktywiści NO BORDER
Con i pirati anche attivisti italiani "no border"
 
 
***
 
Komisja Europejska finansuje aktywistów pro-imigranckich (NO BORDER)
 
 
"C–Star" – Statek anty-NGOs opuścił Cypr!
 
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.  

 

KOMENTARZE

 • C Star
  aktywiści Pokolenia Tożsamości zaokrętowali się na statku 29 lipca, na morzu w pobliżu Krety... w tej chwili statek znajduje się przed wybrzeżami libijskimi...

  zauważono już pierwszą, czyhającą na "towar" jednostkę NGO - Acquarius'a, zarządzanego przez Sos Méditerranée i Lekarzy bez Granic...

  Nave di destra davanti alla Libia: "Già identificata la prima Ong"
  http://www.ilgiornale.it/news/cronache/nave-destra-davanti-libia-gi-identificata-ong-1428665.html
 • @RAM 00:29:02
  Niewiarygodne, jacy gamonie strzegą Europy! Absurdalna akcja hiszpańskich pograniczników przeciw nielegalnym imigrantom. Tym razem połamali sobie nogi. W sieci krążą setki filmów pokazujących jak europejskie służby są bezradne wobec nielegalnych imigrantów. Nieprzeszkoleni, źle wyposażeni, a przede wszystkim wystraszeni funkcjonariusze nie radzą sobie na granicach, w obozach imigranckich, na ulicach europejskich miast. Ale ta akcja przebija wszystko. Grupy imigrantów często atakują marokańsko-hiszpańską granicę w Ceucie. Są dobrze zorganizowani, wyposażeni w narzędzia do cięcia zasieków i młoty. Stosują taktykę masowych ataków w wielu miejscach jednocześnie. Jedni tną zasieki, inni w tym samym czasie szturmują płoty, bramy albo posterunki graniczne. Oto najświeższy przykład. W poniedziałek grupa 300 dobrze zorganizowanych imigrantów z Afryki zaatakowała granicę w hiszpańskiej enklawie w Afryce – w Ceucie. Szturmowali płoty, zasieki, bramy i przejścia graniczne. 187 imigrantom udało się przedrzeć się na hiszpańskie terytorium.Bezradni funkcjonariusze hiszpańskiej straży granicznej najpierw chowają się przed imigrantami. Potem pałeczką, albo kopniakiem próbują powstrzymać pojedynczych najeźdźców. Efekt jest jednak zupełnie odwrotny od zamierzonego.

  https://youtu.be/mZwJQWTmG9Q

  Zobaczcie, co hiszpański minister uważa za profesjonalną akcję policji. Śmiać się czy płakać? Pochodzący z Maroka mężczyzna próbował nielegalnie przekroczyć granicę z Hiszpanią i ranił nożem policjanta. Został jednak szybko obezwładniony przy pomocy dość nietypowej metody. Hiszpański minister spraw wewnętrznych chwali policję za profesjonalizm. Wczoraj ok godz. 7.30 Marokańczyk zjawił się na posterunku granicznym Beni Enzar ustanowionym na granicy Maroka z Melilą – hiszpańską enklawą w Afryce. Mężczyzna krzycząc „Allach Akbar” rzucił się z nożem na policjanta i ranił go. Na szczęście pozostałym funkcjonariuszom udało się go za pomocy dość nietypowych metod szybko obezwładnić. Według Juana Ignacio Zoido ministra spraw wewnętrznych Hiszpanii to była błyskawiczna, skoordynowana i profesjonalna akcja.
  Police used a plastic barrier to take down a man with a knife at a border crossing in Morocco pic.twitter.com/T5F53c2C8q https://twitter.com/SkyNews?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwolnosc24.pl%2F2017%2F07%2F26%2Fzobacz-co-hiszpanski-minister-uwaza-za-profesjonalna-akcje-policji-wideo%2F
  Ps..Przecież wyraźnie było widać na zdjęciach samych lekarzy, inżynierów, techników, profesorów i wysoko wykwalifikowanych sumiennych specjalistów. Możemy być spokojni o przyszłość i dobrobyt Unii Europejskiej.

  SZOK! Wojsko we Włoszech bezradne. Pięciu wojskowych nie daje rady zatrzymać jednego nielegalnego imigranta!!!(i tacy mieli by walczyć z wyszkolonymi Rosjanami, w ramach NATO?) ..Wojsko w Neapolu nie radzi sobie z nielegalnymi imigrantami, próba zatrzymania jednego z nich zakończyła się niebezpiecznie dla żołnierzy. Wojskowi chcieli zatrzymać imigranta, jednak na pomoc ruszyli mu inni, na nagraniu widać jak dokonują „odbicia” mężczyzny. Po tym jak nielegalny imigrant został przyłapany na łamaniu prawa, grupa wojskowych próbowała zatrzymać i obezwładnić mężczyznę. To im się nie udało bo na pomoc koledze przyszła grupa kolejnych imigrantów. Jak jednak widać na nagraniu nie była ona jakoś wyjątkowo duża i wydawałoby się, że odparcie ich ataków nie powinno stanowić problemu dla pięciu, uzbrojonych i wyszkolonych żołnierzy. Nielegalni imigranci pokazali, że niestraszne im wojskowe mundury, karabiny i opancerzona ciężarówka. Nic w tym dziwnego, skoro w momencie jednego z ataków wojskowy co najwyżej odpycha imigranta. Źródło: Italy News

  https://youtu.be/EXToZ_HQDHI

  Ps..Włoskie czołgi, podobnie jak francuskie, mają 3 biegi wsteczne i jeden do przodu. A wiecie po co jest ten do przodu? Na wypadek gdyby atak nastąpił od tyłu. Ten filmik pokazuje, że powyższe to nie musi być dowcip. Włoscy żołnierze, do takich zadań ulicznych jak tam, powinni mieć karabiny takie jak kałasznikowy, czyli kolba drewniana i bagnet. Gdy one nie wystarczają, pierwszy strzał ostrzegawczy w górę, ale w razie bezpośredniego ataku na żołnierza, żołnierz może to pominąć i strzelać tak, by wyeliminować niebezpieczeństwo. Z filmiku widać, że to Włosi nie są u siebie. No to niech uciekają i nie drażnią swą obecnością „nowych gospodarzy”.
 • @RAM 00:29:02
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/01/imigranci-niemcy.jpg Stało się! Niemcy już nie chcą imigrantów i odsyłają ich do Grecji. Koniec gadania o „europejskiej solidarności”? Niemcy zaczynają odsyłać z powrotem do Grecji imigrantów, którzy chcą uzyskać w ich kraju status uchodźcy. To oznacza ponowne stosowanie tzw. Porozumienia Dublińskiego, które określało politykę azylową Unii i możliwość odsyłania sobie imigrantów przez wszystkie kraje UE. Yannis Mouzalas grecki minister do spraw imigracji przyznał w rozmowie z niemiecką telewizją ARD, iż Grecja otrzymała od Niemiec żądanie przyjęcia z powrotem do siebie 392 imigrantów, którzy chcieli w Niemczech uzyskać azyl. Przepisy unijne, tzw. Porozumienie Dublińskie, przewidywało, iż azylu należy szukać w pierwszym kraju, do którego się przybyło i tam przeprowadzić wszystkie procedury z tym związane. W 2011 roku po dwóch wyrokach wydanych przez Europejski Trybunał Praw Człowieka zostało ono jednak „zawieszone”. Uznawano, że jeśli w pierwszym kraju, do którego przybył imigrant panują złe warunki pobytowe, to może on szukać azylu gdzie indziej. To było m.in. przyczyną ogromnych wędrówek po całej Europie imigrantów, którzy chcieli dostać się do bogatych krajów. Grecki minister przyznał, iż Grecja zgodziła się już przyjąć z powrotem niewielką grupę przybyszy starających się o status uchodźcy. To może wywołać efekt domina. Każdy kraj będzie mógł teraz zawrócić uchodźców do Włoch, czy Grecji, bo to są najczęściej pierwsze państwa UE, w których lądowali przybysze. Decyzja Niemców o wysyłaniu azylantów z powrotem do Grecji ma najprawdopodobniej związek z mającymi odbyć się jesienią wyborami. W szczytowym okresie – 2015 roku przez Europę przemaszerowało ok. miliona imigrantów, którzy zachęceni deklaracją Merkel poszukiwali w azylu w Niemczech. Decyzja Merkel o całkowitym otwarciu Niemiec na przybyszów jest bardzo mocno krytykowana przez europejską opinię publiczną i wielu polityków. Zarzuca się jej, iż wywołała ogromny kryzys w Europie, a także w Afryce. Przez pogrążoną w chaosie i wojnie Libię miliony mieszkańców Czarnego Lądu zachęconych obietnicą dostatniego i łatwego życia szturmuje teraz europejskie granice.. Ps..Czyżby nadwyżka? Przecież wyraźnie było widać na zdjęciach samych lekarzy, inżynierów, techników, profesorów i wysoko wykwalifikowanych sumiennych specjalistów. Możemy być spokojni o przyszłość i dobrobyt Unii Europejskiej.
 • @RAM 00:29:02
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/gwalt_pedofil_wolnosc24pl.jpg Szok! Lider pedofilskiego gangu skazany na 22 lata więzienia wychodzi już na wolność. Nie uwierzysz, ile odsiedział!!!? 22 lata bezwzględnego więzienia – taki wyrok otrzymał Mubarek Ali, jeden z liderów pedofilskiego gangu z Telford. Jak się okazuje sędziowie nie widzą w nim zagrożenia i 17 lat przed zakończeniem wyroku wypuszczają go na wolność. Ali jest odpowiedzialny między innymi za wykorzystywanie seksualne 13-letnich dziewczynek. Jego zatrzymania dokonała policja w 2013 roku w trakcie operacji „Operation Chalice”. 34-letni gwałciciel pedofil otrzymał wtedy wyrok 22 lat więzienia. Teraz jednak sędziowie stwierdzili, że już po 5 latach będzie wypuszczony na wolność. Według nich Mubarek Ali zrozumiał swój czyn i na ten moment nie zagraża już społeczeństwu. Zdecydowanie inne zdanie mają mieszkańcy miasta Telford. W lokalnych mediach mówią oni o tym, iż decyzja w żaden sposób nie była z nimi konsultowana i teraz czują realne zagrożenie życia i zdrowia swoich dzieci. Przypomnijmy, Mubarek Ali został skazany na 22 lata pozbawienia wolności. Prokurator udowodnił mu udział w grupie przestępczej, która doprowadziła do wykorzystywania nieletnich kobiet w latach 2007 – 2009. źródło: independent
 • @RAM 00:29:02
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/statek-z-imigrantami.jpg

  Nareszcie! Włosi i Maltańczycy zaczynają blokować statki z nielegalnymi imigrantami. Koniec „taksówek Sorosa”? Włoskie władze odmówiły statkowi z imigrantami wpłynięcia do portu w Lampeduzie. Statek skierowano na Maltę, ale ta też go nie wpuściła. Statek Golfo Azzuro, należący do hiszpańskiej proimigranckiej organizacji Proactiva Open Arms, nie został wpuszczony do portu w Lampedusie. Skierowano go na Maltę, ale ta wysłała swój okręt na spotkanie i także odmówiła prawa wpłynięcia do portu. To kolejna akcja Włochów wymierzona w lewackie organizacje pozarządowe zajmujące się przemytem imigrantów do Europy. W ubiegłym tygodniu Włosi skonfiskowali statek Iuventa należący do niemieckiej organizacji Jugen Rettet. Wobec 15 członków załogi wszczęto śledztwo w sprawie zorganizowanego przemytu ludzi. Prokurator Ambrogio Cartosio zarzuca, że Jugent Rettet nie prowadzi akcji ratunkowych, ale współpracuje z grupami przestępczymi zajmującymi się przerzutem ludzi dla pieniędzy. Załoga Golfo Azzuro twierdzi, że odmowa dla statku jest wynikiem nieporozumienia, a przebywający na jego pokładzie imigranci są rozbitkami. Tymczasem organizacja Defend Europe, która monitoruje aktywność statków należących do lewackich organizacji podaje zupełnie inną wersję zdarzeń. Golfo Azzuro podjął imigrantów prawdopodobnie już w Libii, a z całą pewnością na libijskich wodach terytorialnych. Nie była to więc żadna akcja ratowania imigrantów przed utonięciem, ale zwyczajna próba przemytu ludzi do Włoch. Defend Europe opublikowała nagrania z rozmów załogi Golfo Azzuro ze statkiem włoskiej marynarki. Włosi mówią aktywistom z Proactiva Open Arms, iż wiedzą, że ich statek był na wodach terytorialnych Libii. Defend Europe skontaktowała się też z Golfo Azzuro i przekazała komunikat: „Wasza niekontrolowana i nieograniczona działalność prze libijskim wybrzeżu skończyła się”. Przewóz imigrantów podejmowanych na pełnym morzu z łodzi przemytników ludzi trwał od lat. Prowadzący ten proceder organizacje finansowane były ze źródeł m.in. George’a Sorosa. Dlatego statki takie jak Golfo Azzuro nazywane były często „taksówkami Sorosa”.
 • @kula Lis 67 15:12:27
  .
  kula Lis 67: PODAWAĆ ŹRÓDŁO INFORMACJI!

  TAK TO SIĘ PRAKTYKUJE! ... poza tym:

  włoscy policjanci, czy wojskowi słabo reagują nie dlatego, bo nie umieją inaczej! ... BOJĄ SIĘ O WŁASNĄ SKÓRĘ! .... migranci dysponują adwokatami opłacanymi przez różnych "filantropów", dzięki którym już kilka agentów woskich znalazło się w ciężkich opałach, O CZYM PISAŁEM!

  napisałeś, że "Maltańczycy zaczęli blokować"! ... to nie jest prawda, bo Maltańczycy ZAWSZE blokowali migrantów!

  zanim palniesz głupotkę - pomyśl trochę kula Lis!

  nie wal jak z karabinu maszynowego!
 • @RAM 18:51:56
  http://niezalezna.pl/200517-nie-ma-watpliwosci-na-przedmiesciach-paryza-doszlo-do-zamachu-quotto-byl-celowy-atakquot

  Skoro można ich załatwić nieuzbrojonym BMW, to ciekawe jak to wojsko by sobie poradziło z czołgiem? To nowy atak i nie tylko w Paryżu. Ponoć w Helsinkach i w Brukseli zatrzymano samochody z ładunkiem broni. Zdaje się, że liberalna Europa ma coraz więcej wrogów, którzy nie ukrywają swoich zamiarów wobec niej. Na razie jest to tylko przygrywka do czegoś poważniejszego. Muzułmanom chodzi o to aby Francuzi panicznie się ich bali. Człowiek , który się na okrągło boi pójdzie na wszystkie ustępstwa. I o to muzułmanom chodzi. Tak będzie przez następne kilka lat. Rodowici Francuzi będą się bali własnego cienia. I wówczas zdarzy się to co wszyscy wiedzą. Muzułmanie zaatakują. Może w końcu "piękny Emmanuel" nekrofil , przypomni sobie prorocze słowa ś.p. Oriany Fallaci, że nie tylko Francja, ale cała zachodnia Europa zostanie zdobyta "brzuchami" mahometańskich kobiet....Niech Macron kupi im kredki i niech znowu malują po ulicach.
 • @RAM 18:51:56 jak teraz widać..
  Kto sieje multi-kulti ten zbiera krew i flaki. Ze swoich ulic. Taki atak to bardzo konkretny przekaz dla Francuzów. "Jesteście tak słabi, że możemy zabijać nawet tych, którzy was strzegą!"
 • @kula Lis 67 12:26:06
  .
  ty znowu zapominasz, że oni są jedynie narzędziem, o ile te wszystkie sprawy nie są science fiction od początku do końca...
 • @RAM 23:01:48 to także fikcja?
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/nORTHUMBIA-pOLICE.jpg
  Gang muzułmańskich gwałcicieli uznany winnym w Anglii. Nie będzie dla nich litości. 17 muzułmanów i jedna etniczna Angielka, w wieku od 32 do 45 lat, pochodzących z Pakistanu, Indii, Turcji, Bangaldeszu i Iraku zostało uznanych winnymi popełnienia ponad 100 przestępstw, w tym przede wszystkim gwałtów. Do tego doszło jeszcze dostarczanie narkotyków i nakłanianie do prostytucji. Sąd w Newcastle upublicznił wizerunki sprawców. Ofiary w liczbie 22 kobiet i dziewcząt, w wieku od 13 do 25 lat były zwabiane przez angielską naganiaczkę, pojone alkoholem oraz szprycowane narkotykami a potem gwałcone. Ofiary pochodziły z tzw. trudnych środowisk. Szprycowane narkotykami wpadły w uzależnienie i wracały do swych prześladowców po narkotyki. Rozbicie gangu bylo długotrwałą operacją prowadzoną przez trzy i pół roku przez zespół 50 funkcjonariuszy, który będzie działał dalej.
  Szef tego zespołu powiedział: „Nie było tutaj żadnej poprawności politycznej. To są kryminaliści i nie było żadnej wątpliwości, że należy ich aresztować i skierować przeciwko nim wszelkie środki, jakimi dysponujemy. Nie zatrzymaliśmy się i nie zatrzymamy. Będziemy stosować wszelkie dostępne nam techniki śledcze, tajne i jawne w zmaganiu się z tym problemem.” Wymiar kary dla skazanych zostanie orzeczony w przyszłym miesiącu.

  Źródło: TVP Info

  Ps..Max 10 lat odsiadki, wyjdą po 3-5 za dobre sprawowanie. A w więzieniu będą mieli luz bo to muzułmanie święte krowy. Tu dzikusami są również i Anglicy bo zamiast postępować z nimi jak z psami jak za czasów kolonialnych by z nimi cywilizacja postąpiła. Poza tym pies zeznał że tu "politycznej poprawności nie było" czyli w innych przypadkach była ? i przymykali oko na przestępstwa kolorowych? to co on w tej policji jeszcze robi.
 • @RAM 23:01:48
  http://wolnosc24.pl/2017/06/27/szok-seria-gwaltow-na-dzieciach-w-manchesterze-przerazajace-ile-lat-miala-ostatnia-ofiara/

  http://wolnosc24.pl/2017/07/13/to-sie-nie-miesci-w-glowie-przywodca-muzulmanow-w-jemenie-usprawiedliwia-gwalty-winne-sa-kobiety-i-ich-ubior/
 • @RAM 23:01:48
  http://prawy.pl/wp-content/uploads/2017/08/DF-fdj2XoAAMJBo-218x300.jpg
  Biedny, wykluczony, nowy Europejczyk ze świeżej przywózki z Libii na ulicach jednego z włoskich miast fot. za twitter

  http://prawy.pl/wp-content/uploads/2017/08/swiecicki-islamscy-imigranci-300x262.jpg
  Znany komuch żydowskiego pochodzenia z PZPR obecnie poseł PO. Miłośnik banderowców i nielegalnych imigrantów – Marcin Święcicki

  http://prawy.pl/wp-content/uploads/2017/08/alg-300x182.jpg
  Jeden z dwóch Algierczyków zatrzymanych wczoraj za molestowanie 14-latki fot. za KMP Policji w Gdynii

  Wprowadzenie do tematu kto i dlaczego powinien przyjąć rzekomych „uchodźców”?

  Całość tu http://prawy.pl/55340-wprowadzenie-do-tematu-kto-i-dlaczego-powinien-przyjac-rzekomych-uchodzcow/

  Ps..Uchodźców powinien przyjąć bezcenny Izrael. Wojny toczą się tam w jego interesie? To niech Izrael ponosi tego konsekwencje. Na zdjęciu to widać to nie są Polacy tylko Pełniący Obowiązki Polaków i żydokomuna to po to z Polski wygnali ponad 2 mln młodych Polaków aby mieć miejsce na islamskich terrorystów. ABW powinno zająć się tym całym które chce zniszczyć Polskę i Polaków.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829