Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1044 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Włoscy Żydzi boją się "faszystów" antyszczepionkowych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Popatrzcie na wasze twarze - ludzie nie będący już więcej ludźmi i zastanówcie się, jeżeli macie jeszcze rozum..."

 

Parlamentarzyści z Partii Demokratycznej zaatakowani przez przeciwników szczepionek po przegłosowaniu dekretu
 
Deputati Pd aggrediti da No Vax dopo ok a decreto vaccini
 
 
 
www.adnkronos.com     28 lipiec 2017      tłum. RAM
 
 
Na Placu Montecitorio, przed siedzibą włoskiego Parlamentu odbył się protest. Na wieść o tym, że został przegłosowany dekret o obowiązkowych szczepieniach – rodzice walczący przeciwko obowiązkowi zacząli krzyczeć  "Mordercy, mordercy"  oraz  "Mafia wynocha z Państwa".
 
Podczas gdy 3 posłów należących do PD wyszło z Parlamentu – demonstraci pytali ich o to jak głosowali. Posłowie musieli czym prędzej schronić się w samochodach, na które spadł następnie grad kopniaków i uderzeń pięściami. Jedynie interwencja policji zapobiegła pogorszeniu się sytuacji.
 
Matteo Renzi – sekretarz Partii Demokratycznej napisał na Twitter'ze:  "Troje posłów zostało napadniętych przez demonstrantów No-Vax. Czyste szaleństwo. Pozdrawiam Elisę, Ludovico i Salvatore. My się nie zatrzymamy".
 
 
 
VIDEO: Szczepionki – aktywiści No-Vax otaczają i obrażają posłów po przegłosowaniu dekretu
VIDEO: Vaccini, attivisti No vax circondano e insultano i parlamentari che ...
 
 
***
 

Nienawiść

 
...odio
 
MOKED – portal Żydów włoskich
 
Anna Foa – historyk       31 lipiec 2017     tłum. RAM
 
 
W tym tygodniu zrobiło na mnie duże wrażenie zdjęcie aktywistów No-Vax, przedstawiające ich podczas ataku na 3 posłów PD na placu Montecitorio.
 

Otóż to, ponieważ tak czy owak – jak w początkach faszyzmu – parlamentarzystów się dziś atakuje. 

 
Ale to nie sam w sobie epizod uderzył we mnie – który na szczęście obył się bez rannych i szkód materialnych – ale wygląd osób sfotografowanych podczas gdy krzyczą i napadają na trójkę posłów.
 

Twarze tych osób – tak mężczyzn jak i kobiet – są zdeformowane od nienawiści. Absolutnie nie posiadają w sobie niczego ludzkiego. Można je określić jako mutację antropologiczną.


Za tymi obrazami ukrywa się wiele spraw.


Nade wszystko prostacka ciemnota. Następnie zaś uraz społeczny w stosunku do tych wszystkich, których (osoby sfotografowane) uważają za bogatszych od siebie lub za bardziej wpływowych. Mamy do czynienia z bezgraniczną brutalnością.


Nienawiść uderza także w tych, którzy się nią kierują.

 
Oczywiście, najpierw dotyczy ofiar nianawiści, tj. nas – osób cywilizowanych, wierzących w pakt społeczny, zasadniczo mających zaufanie do nauki i sądzących, że przemocy nie należy używać w żadnych okolicznościach.
 

Ale nienawiść uderza również w tych, którzy ją podsycają i zniekształca ich twarze do tego stopnia, że stają sie potworne. Cofa świat w bardzo odległą przeszłość, jeszcze starszą od bojówek faszystowskich, które przywołuje na myśl na pierwszy rzut oka.

 

Popatrzcie na wasze twarze - ludzie nie będący już więcej ludźmi i zastanówcie się, jeżeli macie jeszcze rozum.

 

***
 
Żydowski Stress Przed-Urazowy i prewencyjny atak na Iran
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.  

 

KOMENTARZE

 • a jak ma się zachowywać ktoś przekonany
  że ktoś inny zdecydował o tym, aby upośledzić jego dzieci trutką ?
 • Człowiek jest wolny i może tę wolność realizować poprzez ukatrupienie swojego
  oprawcy w ramach obrony koniecznej, nawet jeśli pójdzie za to do więzienia. Co ma zrobić rodzic dziecka doprowadzony do ostateczności? Może uznać "że tak musi być" albo "Bóg tak chciał" albo wziąć się za siebie i zrobić co trzeba, dla siebie, swojego dziecka i dla innych (bliźnich). Dziwna sprawa we Włoszech - chyba to poligon testowy do sprawdzenia jak bedą reagować ludzie na przymusowe szczepienia, czyli trucie dzieci bez żadnej odpowiedzialności, i w wyniku łamania prawa międzynarodowego.
 • Sypie im się NWO
  W dodatku głupie goje zaczęły coś kapować. Nie to, że sami z siebie, tylko niektóre nadludzie zaczęły o tym mówić głośno, na przykład ten pryszczaty nadludź:
  https://www.youtube.com/watch?v=Mm6RQqbKUN0
 • Jest ryzyko groźnych powikłań więc musi być wybór, nie przymus
  W Izraelu nie ma przymusu szczepień, dbają o następne pokolenia. A z nowości prof. Majewska: Równoczesny autyzm poszczepienny u trojaczków. Cały wpis na str. prof. Dakowskiego http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20754&Itemid=53
 • osobista interpretacja
  A może do końca swoich dni skazani są na ofiarę skutków ubocznych szczepienia? Choć to we Włoszech sąd przydzielił odszkodowanie i uznał autyzm za skutek powikłań poszczepiennych w jednym znanym mi przypadku.
 • @Andron 14:58:30
  Spoko za to Szwecja uchwaliła na odwyrtkę bajdurząc cos o wolności i szkodliwości szczepień
 • @
  Spróbujmy....obejść problem. [nie rezygnując z walki o meritum]

  KONIECZNY jest KWIT, że dziecko zostało zaszczepione...
  A kwit ma to do siebie, że go można KUPIĆ.
  KAŻDY.
  A w POlsce ponoć służba zdrowia ma takie marne pensje...
 • @Andron 14:58:30
  100-1000 "wolnych ludzi" jak piszesz i "akcja szczepionkowa" się ZWIJA... (imo)
 • @laurentp 10:21:37
  Ależ oczywiście. Absolutnie nie namawiam do przemocy i jestem jej przeciwny w sprawach nie zasadniczych. Jestem natomiast za prawem do obrony i robieniem tego co trzeba. Wystarczy, że tzw. rząd zacznie ponosić straty i reszta urzędników się przestraszy i wtedy prawo dostosuje sie do rzeczywistości a nie odwrotnie. Są granice dostosowywania do prawa czy tzw bezprawia!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728