Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
333 posty 828 komentarzy

"Amoris immunditia" – oto kim jest monsignore gay narkoman

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome..."

 

"Amoris immunditia" – Homo-mprezy w Watykanie i kardynał Coccopalmerio
Festini gay in Vaticano e il cardinal Coccopalmerio
 
  
 
Koka i homo, czyli wesołe życie watykańskich sfer
 
 ciąg dalszy historii...
 
  
"Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach..."
 
 
apostatisidiventa.blogspot.it    1 lipiec 2017   tłum. RAM

 
 
(...) Dziś wiele źródeł utrzymuje, że prałatem-gejem i narkomanem jest sekretarz kardynała Francesca Coccopalmerio, któremu Franciszek powierzył niedawno misję "wyjaśniania" niejasnych kwestii encykliki "Amoris Laetizia"  - kardynałom - autorom "Dubia".Il card. Coccopalmerio spiega l'8°capitolo di "Amoris Laetitia"
 
Francesco Coccopalmerio
 
Coccopalmerio, il cardinale cresciuto alla scuola di Pannella
 
Alcuni particolari sul caso pietoso citato ad arte dal cardinal Coccopalmerio per giustificare divorzio cattolico
 
 
Jedna rzecz jest pewna – jak od dawna mówią o tym takie witryny internetowe jak Il Timone, La Bussola Quotidiana, itp.: sensacyjne "otwarcia" Watykanu (po abdykacji Benedykta XVI) na związki partnerskie, cisza na temat macic do wynajęcia, czułe pozdrowienia dla uczestników  gay pride  ze strony neo-kardynałów w rodzaju ojca James'a Martin'a –  nie posiadają motywacji doktrynalnej ale praktyczną, którą jest obecność w Stolicy Apostolskiej silnego lobby homoseksualnego.
 
 
Zidentyfikowano watykańskiego prałata od imprez homoseksualnych doprawianych narkotykami 
È stato identificato il monsignore vaticano dei festini omosessuali a base di droghe
 
 
 
gloria.tv   30 czerwiec 2017
 
 
Watykański monsignore złapany na gorącym uczynku w swym mieszkaniu – podczas imprezy homoseksualnej – został zidentyfikowany.
 
Jest nim 49-letni włoski ksiądz Luigi Capozzi, współpracownik Papieskiej Rady ds. Tekstów Prawnych, której przewodniczy pro-gejowski kardynał Francesco Coccopalmerio, wypowiadający się w przeszłości na temat  "pozytywnych aspektów"  par homoseksualnych. 


 
 
Francuska katolicka strona internetowa określa prałata Capozzi jako "żarliwego zwolennika papieża Franciszka".
 

Rome: une stratégie du chaos sur fond de scandales

 
 
On sam zaś na linkedin.com przedstawia się jako "ekspert z zakresu prawa kanonicznego i teologii dogmatycznej".
 
 
Mons. Luigi Capozzi
Esperto in Diritto Canonico e Teologia Dogmatica
Stato Città del Vaticano
 
 
Luigi Capozzi pochodzi z Salerno, został wyświęcony w 1992 roku i należy obecnie do diecezji Palestrina w pobliżu Rzymu.
 
 
We wrześniu 2016 mons. Domenico Sigalini – biskup Palestriny pogratulował dwom homoseksualistom, którzy jako pierwsi w Rzymie zawarli pseudo-homo-małżeństwo.
 
Sigalini powiedział wtedy: "Nie podlega dyskusji, że dwaj przyjaciele, którzy się kochają powinni mieć takie same prawa jakie ma jakakolwiek inna para".  

Domenico Sigalini 
 
Biskup Sigalini: życzenia dla pierwszej rzymskiej pary gay połączonej w związek partnerski
Vescovo Sigalini: auguri alla prima coppia gay romana unita civilmente
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

  

KOMENTARZE

 • PRZYGLĄDNĄĆ SIĘ DO CZEGO PEWNE ŚRODOWISKA POSUWAJĄ SIĘ W RZYMIE:
  .
  Bluźniercze plakaty na przystankach autobusowych w Rzymie

  Manifesti blasfemi su Gesù e Maria a Roma
  http://www.ilgiornale.it/news/manifesti-blasfemi-su-ges-e-maria-roma-1415342.html

  http://www.ilgiornale.it/sites/default/files/styles/content_foto_node/public/foto/2017/07/01/1498918440-1498918291-vitro.jpg

  http://www.ilgiornale.it/sites/default/files/styles/content_foto_node/public/foto/2017/07/01/1498918440-1498918312-ecce-homo.jpg
 • Autor
  Ten ze zdjęcia nie wygląda na "groba pobielanego", wprost przeciwnie.
  Pozdrawiam
 • @RAM 12:51:00
  Plakaty paskudne i do tego śmieci na przystankach.
  Nie ma tam koszy na śmieci, żeby to wszystko wyrzucić?
 • Mroczne tajemnice Watykanu wychodzą na światło dzienne.
  W ubiegłym tygodniu włoska policja znalazła dowody na orgie homoseksualne i spożywanie narkotyków w pałacu należącym do Watykanu. Ta operacja została przeprowadzona pod dowództwem Domenico Gianiego, głównego inspektora żandarmerii Watykanu i osobistego ochroniarza papieża po zauważeniu ciągłej zmieniających się gości. Mieszkanie, w którym odbywała się impreza, nie należy bezpośrednio do sekretarza kardynała, ale jest zarezerwowana dla członków archidiecezji Watykanu. Mieszkanie należy do Kongregacji Nauki Wiary — wydziału, w którego gestii leżą dochodzenia w sprawie przemocy seksualnej w kościele. W tym pomieszczeniu już mieszkał były sekretarz (prałat) kardynała Francesco Coccopalmerio, przewodniczący Papieskiej Rady ds. Tekstów Prawnych oraz główny doradca papieża, który formalnie nie odpowiada za wykorzystywanie nieruchomości.
  Prałat, którego nazwisko nie jest ujawniane, został aresztowany i przewieziony do centrum rehabilitacyjnego Piusa XI a później wysłany do jednego z włoskich klasztorów. Uważa się, że kardynał Coccopalmerio polecił swojego asystenta na pewnym etapie w celu awansu do rangi biskupa. Najprawdopodobniej te plany pokrzyżuje wiadomość o orgii oraz czas potrzebny na rehabilitację po przedawkowaniu narkotyków. Wcześniej poinformowano, że australijski kardynał George Pell III, doradca finansowy papieża Franciszka został aresztowany za molestowanie niepełnoletnich i ma stanąć przed sądem.

  Ps..Jedenaste przykazanie mówi, że największy grzech przed Bogiem gdy dziewczyny leżą odłogiem więc hulaj dusza piekła niema. W tym towarzystwie to normalka! Zbliża się proces Pella. Są dwie możliwości: albo Kościół spowoduje, że sprawa zostanie zamieciona pod dywan, albo Pell dostanie minimalny wyrok w zawieszeniu. Obie opcje są krzywdzące dla ofiar kardynała i jego wspólnika, ale ich nikt nie słucha. Mówi się o kilkuset osobach, z których 40 popełniło samobójstwa. Tak sobie myślę, że w innych wyznaniach jest podobnie. Ale np. w Iranie za podobne numery wiesza się na wysięgniku (po procesie oczywiście), to oczywiście bardzo nieuropejska praktyka.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30