Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
470 postów 1228 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Statek "Pokolenia Tożsamości" czeka na Polaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Wiele osób poprosiło o możliwość wzięcia udziału w ekspedycji która rozpocznie się w lipcu. Dostaliśmy propozycje od fotografów, marynarzy, kapitanów, ekspertów od spraw bezpieczeństwa i innych...

 

Exodus bez końca: W ciągu ostatnich 2 dni zostało wyładowane we Włoszech 13 500 migrantów

Migranti, sbarchi senza fine: ​5.000 salvati ieri, 8.500 oggi

 

Biało-czerwony statek "Pokolenia Tożsamości" czeka na obrońców Europy z Polski
 
Migranci: "Pokolenie Tożsamości" znalazło statek anty-NGOs
Migranti, Generazione Identitaria ha trovato la nave anti-Ong
 
 
 
 
Giuseppe De Lorenzo    27 czerwiec 2017   tłum.RAM

 
 
Wreszcie "Pokolenie Tożsamości" znalazło statek. Jednostka morska w kolorach białym i czerwonym wkrótce powinna stać się postrachem NGOs działających na Morzu Śródziemnym.
 
Statek patriotów zacumowany jest daleko od portów biorących udział w operacji Mare Nostrum – w lipcu wyruszy z aktywistami organizacji na morze po to by zawracać do Libii łodzie z migrantami. Ma długość 30 metrów, jest wyposażony w profesjonalną załogę, ma kapitana i może pozostawać na morzu 30 dni. Koszt imprezy jest znaczny – 60 000 euro, co zostało zebrane dzięki akcji Defend Europe, rozpoczętej w maju.
 
Cała historia zaczęła się 2 miesiące temu, kiedy to w Katanii – grupie młodych ludzi (Niemców, Austriaków, Włochów i Kanadyjczyków) udało się zablokować na kilka minut wychodzący z portu statek Acquarius należący do NGO Mediterranée.
 
To był początek działalności tożsamościowców, jak że blitz miał na celu zainicjowanie kampanii zbierania funduszy. W ciągu niewielu tygodni tysiące mieszkańców UE zaofiarowały ponad 60 000 euro.
 
W tym momencie rospoczęły się problemy.
 
Najpierw PayPal w odpowiedzi na naciski antagonistów i międzynarodowej lewicy zamknął konto za pomocą którego Pokolenie Tożsamości zbierało datki.
 
Po otwarciu przez włoską sekcję "Generazione Identitaria" konta na PostePay – po zaledwie 2 dniach sytuacja powtórzyła się i również ten rachunek został zlikwidowany. System bankowy zablokował także ostatnio konto sekcji francuskiej GI, a także prywatne konto Martina Sellnera – odpowiedzialnego za misję razem z Włochem Lorenzo Fiato.
 
Martin Sellner
 
 
Jak wyjaśnia Lorenzo Fiato, leader włoskiej sekcji Pokolenia Tożsamości:
 
"Otwarliśmy (aktualnie) nowe konto, na które można wpłacać pieniądze używając Bitcoin. Musimy zebrać następne 80 000 euro, by pokryć koszty co najmniej 2 misji na morzu.
 
Wiele osób poprosiło o możliwość wzięcia udziału w ekspedycji która rozpocznie się w lipcu. Dostaliśmy propozycje od fotografów, marynarzy, kapitanów, ekspertów od spraw bezpieczeństwa i wielu innych – nade wszystko od osób nie będących członkami Pokolenia Tożsamości".
 
Okręt posłuży do ratowania dryfujących migrantów. Po zlokalizowaniu łodzi aktywiści będą działać na rzecz ratowania ludzkiego życia, po czym zamiast do Włoch – zawiozą ich do Libii. Jest to sposób na zablokowanie business'u jaki kręci się wokół przepływów migrantów.
 
Wszystko jest przygotowane. Ja nazywa się statek? Lorenzo Fiato stwierdza:
 
"Tego nie mogę powiedzieć, ponieważ ugrupowania lewicy chcą go odnaleźć by móc go zablokować i nie dopuścić by wypłynął na morze. Na razie nie możemy ujawnić ani jego nazwy, ani portu w którym się znajduje ani jego przyszłego kursu".
 
 
Wkrótce szczegóły te będą znane.

***

Statki anty-NGOs – PayPal blokuje konto "Pokolenia Tożsamości"
 
 
 
Statki anty-NGOs – lewactwo protestuje – PayPal blokuje konto "Pokolenia Tożsamości"
Navi anti-Ong, la sinistra protesta. E chiudono il conto agli Identitari
 
 
Giuseppe De Lorenzo   15 czerwiec 2017  tłum.RAM

 
 
 
Na protesty środowisk i dzienników lewackich odpowiedział PayPal. Wszystko odbyło się w sposób nadzwyczajnie politically correct.
 
Kilka dni temu platforma płatności online zablokowała konto należące do stowarzyszenia Generazione Identitaria (GI) – "Pokolenie Tożsamości" – międzynarodowego ruchu prawicowego, który rozpoczął zbieranie funduszy przeznaczonych na sfinansowanie floty morskiej, mającej powstrzymać działalność NGOs przywożących migrantów do Włoch.
 
Generazione Identitaria – Terra, Etnia, Tradizione – "Pokolenie Tożsamości" – Ziemia, Naród, Tradycja
 
Przypomnijmy pokrótce fakty wcześniejsze. W kwietniu, w porcie w Katanii na Sycylii – łódź z młodymi "tożsamościowcami" zablokowała statek Acquarius, należący do NGO Sos Mediterraneé. Była to akcja spontaniczna i symboliczna, której celem było rozpoczęcie zorganizowanej kampanii zdolnej do zatrzymania potężnego business'u na szkodę narodów europejskich – niemającego precedensu w historii kontynentu, tj. masowej imigracji wspieranej przez NGOs.
 
VIDEO: Migranci: Flota patriotyczna blokuje statki należące do NGOs.
VIDEO: Migranti: Flotta patriottica che ostacola navi delle ong
 
Zbiórka funduszy – nosząca nazwę DEFENDE EUROPE – w ciągu kilku tygodni zmobilizowała tysięce Europejczyków do ofiarowania kilku euro na rzecz ruchu patriotycznego. Zebrano 70 000 euro – 40 000 przy pomocy przelewów bankowych i 30 000 dzięki platformie PayPal. I w tym momencie zaczęły się problemy.
 
DEFEND EUROPE
 
Gdy tylko wiadomość o flocie anty-NGOs stała się popularna – partie lewackie i ich gazety rozpoczęły jazgot o rzekomym piractwie, a także kampanię blokującą GI. Jako pierwsza pojawiła się w Internecie Caroline Criado-Perez – aktywistka brytyjska. Następnie w ramach social network został stworzony hastagh #StopDefendEuropePaypal, przy pomocy którego lewicowi internauci oskarżyli PayPal o kolaborację z "tożsamościowcami" i zagrozili systemowi płacenia online bojkotem oraz ewentualnymi działaniami prawnymi. Francuski dziennik Rue89, założony przez byłych dziennikarzy z lewackiego Libèration pisał o sprawie stawiając pytanie: "Czy dopuszczalne jest tworzenie kampanii crowdfunding w celu zabijania ludzi lub uniemożliwiania NGOs ich ratowania?".
 
Caroline Criado-Perez
 
Rue89
 
Zbiórka pieniędzy "Anty-uchodźcy": Wreczcie PayPal zablokował konto "tożsamościowców"
Collecte anti-réfugiés : PayPal a (enfin !) gelé le compte des identitaires
 
Są to oczywiście pytania retoryczne i całkowicie błędne. Jak stwierdza  Lorenzo Fiato, włoski eksponent GI – "Nie mamy zamiaru  zabijania kogokolwiek – chcemy jedynie wstrzymania przemytu ludzi, wspieranego przez NGOs".
W pierwszej chwili PayPal wykręcił się polityką ochrony prywatności, poźniej jednak na naciski zareagował ustępstwem.
 
W e-mail wysłanym do redakcji Rue89 – zarządzający spółką napisali:"Biorąc jako kryteria nasze warunki kontraktowe – regularnie kontrolujemy działalność naszych klientów. Częścią tej praktyki jest szczegółowa analiza wszystkich posunięć o których jesteśmy powiadamiani z zewnątrz i w przypadku, gdy nasi klienci nie przestrzegają naszych warunków – blokujemy konto. Polityka PayPal zabrania by nasze usługi były wykorzystywane do akceptacji wpłat i darowizn na rzecz organizacji promujących nienawiść, użycie przmocy i nietolerancję rasową. Jak chodzi jednakże o naszą zasady związane z privacy – nie wolno nam wypowiadać się na temat konkretnego konta".
 
Innymi słowy: PayPal postanowił zamrozić konto "Pokolenia Tożsamości".
 
Comment empêcher les identitaires de saborder le sauvetage des migrants en Méditerranée ?
 
Lorenzo Fiato potwierdza wiadomość i mówi: "W sobotę otrzymaliśmy e-mail, w którym PayPal poinformował nas o otwarciu dochodzenia na temat naszej zbiórki pieniędzy".
 
W związku z tym, obecnie GI nie ma dostepu do 30 000 euro, jakie osoby wspierające ruch wpłaciły na konto.
 
"Napisano nam, że funduszy nie można przenieść, że datki możemy jedynie odesłać darczyńcom, co zostało zrobione. Wysłaliśmy szereg e-mail'i informujących ofiarodawców, że wpłacone przez nich pieniądze wrócą do nich, a by odzyskać pieniądze – na stronie internetowej DEFENDE EUROPE rozpoczęliśmy nową zbiórkę. Sądzimy, że tego rodzaju obrót sprawy pomoże nam w uzyskaniu jeszcze większej ilości zwolenników".
 
Być może jest to zbieg okoliczności, ale sprawami PayPal zainteresowany jest także George Soros, popierający imigrację do Europy.Według danych przytoczonych przez Business Insider, w roku 2015 – "Soros' also has $137 million, or more than 4.4 million shares, in PayPal". 
 
George Soros stawia na eBay i PayPal
George Soros is betting on eBay and PayPal
 
W międzyczasie przygotowania do akcji anty-NGOs trwają.
 
Aktywista GI mówi: "Mamy zamiar skontaktować się z libijską Strażą Przybrzeżną – mając nadzieję, że będziemy mogli akredytować się jako rodzaj NGOs na opak, działać w trypolitańskiej strefie Sar i zawracać łodzie wypływające z Libii".
 
Pokolenie Tożsamości upatrzyło już sobie dużą jednostkę morską, będącą w stanie stawić czoła jej "humanitarnym" rywalom.
 
"Wiemy o tym, że NGOs obawiają się naszej inicjatywy – nie zrezygnujemy!"
 
 
VIDEO: PayPal zlikwidował nasze konto – ale mamy statek!
Paypal canceled our account - but we got a ship!
 
VIDEO: Lorenzo Fiato, leader włoskiej sekcji "Pokolenia Tożsamości – GI" o akcji DEFEND EUROPE – wywiad po angielsku
 
***
 
o "Pokoleniu Tożsamości" pod linkami:
 
Wymiana etniczna w Europie – Dawid przeciwko Goliatowi
 
"Pokolenie Tożsamości" tworzy flotyllę anty – NGOs
 
 
***
 
Kontakt do włoskiej sekcji "Pokolenia Tożsamości":
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

 

  

KOMENTARZE

 • My bez NGOsów mamy już wrogów w Polsce
  Nie wiem, czy to nie fake news, bo portal, z którego fragment tekstu pochodzi, moim zdanie skłania się ku lewactwu, ale przeczyta trzeba:

  Przewodniczący Rady Naczelnej Ligii Muzułmańskiej RP, imam Yossuf Chadid udzielił kontrowersyjnego wykładu zebranym w Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym w Poznaniu. Wydźwięk jego słów jest przerażający. Oburzeni słowami muzułmańskiego duchownego odebrali to jako groźby pod adresem polskich chrześcijan.

  Chadid podczas wykładu tłumaczył zasady współistnienia muzułmanów i chrześcijan, na ziemiach, gdzie to muzułmanie są silniejsi liczebnie. Oparł swoje słowa na Koranie i jego naukach.
  Islamski duchowny przekonywał, że gdy islam zwycięży to wszyscy chrześcijanie (także ci w Polsce) będą płacić tzw. dżizję. Wygląda ona następująco: „niewiernym” stawia się ultimatum – układ w postaci płatnej ochrony życia (płatnej) – jednym słowem: dżizja, albo śmierć. Wizja rzezi przedstawiana jest jako odległe i ostateczne rozwiązanie w wypadku nieposłuszeństwa. Ostateczność kary śmierci za nieposłuszeństwo wcale nie odbiera jej makabryczności.
  http://pikio.pl/pilne-imam-z-poznania-straszy-polakow-niewiernych-czeka-smierc-jesli-video/
 • @finka 20:50:43
  .
  faktycznie, podatek Koran przewiduje! ...jutro notka i o podatku... ;)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930