Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
492 posty 1282 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Ex agent CIA: Tillerson realizuje politykę Izraela

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Robert Bauer przedstawił rząd USA jako prostytutkę leżącą na łożku i patrzącą pożądliwie na saudyjski portfel znajdujący się na komodzie... Rząd Stanów Zjednoczonych stał się dziwką Saudów i Izraela..."

 

 

Były tajny agent CIA: Tillerson realizuje politykę zagraniczną Izraela
 
Tillerson pursuing Israeli foreign policy: ex-CIA officer
 
 
 
Teheran: Robert David Steele, były tajny agent CIA mówi witrynie Tehran Times, że Rex Tillerson –
amerykański Sekretarz Stanu "realizuje politykę zagraniczną Izraela a nie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej".


 
 
www.tehrantimes.com/   21 czerwiec 2017   tłum. RAM

 
 
 
Tekst wywiadu:
 
Ostatnio Rex Tillerson oświadczył, że USA popierają te ugrupowania, które pragną zmiany reżimu irańskiego. Dlaczego rząd Trumpa koncentruje się na przeterminowanej polityce “regime change in Iran”?
 
Dlatego, ponieważ sekretarz Tillerson realizuje politykę zagraniczną Izraela, a nie USA. W obecnej chwili amerykański Departament Stanu kontrolowany jest przez mix syjonistów, bankierów, neocon'ów i pedofilów.
 
Amerykański rząd –  na jego najwyższych szczeblach nie podejmuje decyzji opartych na faktach, ani też nie podąża za interesem narodu amerykańskiego. Najwyraźniej prezydent Trump po obietnicy porzucenia prowadzenia wojen opcjonalnych i posunięć typu "regime change" – został przekupiony na rzecz zdrady najprawdziwszych interesów Amerykanów.
 
Tak, jak Donald Trump powiedział w czasie swej kampanii wyborczej: nasza polityka stanie się "pay to play" – Saudowie płacą a syjoniści grają.
 
 
Jak chodzi o relacje pomiędzy Iranem i jego sąsiadami, takimi jak Arabia Saudyjska – jaką politykę w tej kwestii zastosują Stany Zjednoczone?
 
Mój kolega – Robert Bauer, tajny agent kończy swą świetną książkę "Sleeping with the Devil: How Washington Sold Our Soul for Saudi Crude" przedstawiając rząd Stanów Zjednoczonych jako prostytutkę leżącą na łożku i patrzącą pożądliwie na saudyjski portfel znajdujący się na komodzie. Sytuacja jest identyczna. Rząd Stanów Zjednoczonych stał się dziwką Saudów i Izraela – a jak chodzi o mnie– nie zamierzam tolerować dłużej tego rodzaju zafałszowania najistotniejszych interesów społeczeństwa amerykańskiego.
 
Wyróżniam także Johna Brennan'a, byłego dyrektora CIA jako szczególną indywidualną ździrę, klęczącą przed saudyjskimi despotami. Brennan ciągle jeszcze działa w tajnym sektorze CIA – intensywniej niż Allen Dulles po zwolnieniu go przez Johna F. Kennedy. Brennan wykorzystuje przeciwko naszemu legalnie wybranemu prezydentowi "playbook'a" Allena Dulles'a, włącznie z zabójstwami planowanymi. Polecam książkę Davida Talbot'a: " The Devil's Chessboard: Allen Dulles, the CIA, and the Rise of America's Secret Government"– w celu porządnego zorientowania się jak aktualnie tajne służby w Stanach Zjednoczonych  szantażują naszych przywodców politycznych i w jak szczegółowy sposób kontrolują narrację amerykańskich mass-mediów.
 
Czy nowe sankcje anty-irackie będą realizowały interesy Zachodu?
 
Nie będą, ponieważ wszystko co robi Zachód służy Arabii Saudyjskiej, Izraelowi i Wall Street rozpaczliwie pragnącym wojny na Bliskim Wschodzie – po to by załatwić dwie sprawy: podnieść cenę ropy naftowej – ponieważ Goldman Sachs co nieco źle obstawił przyszłość tej kwestii oraz zapewnić sobie złoża ropy pod Wzgórzami Golan należącymi do Syrii. Sankcje – oprócz tego, że są nieziszczalne – ukazują całkowitą głupotę amerykańskiego rządu. Nie istnieje żadna wielka strategia; widać brak dojrzałego skupienia na wysokim 10-poziomowym zagrożeniu ludzkości, w ramach którego rozprzestrzenianie broni jądrowej zajmuje 8 pozycję; jest dowodem na pełny upadek służb wywiadu (wspomagających decyzje) i zupełny brak praworządności.
 
Przewiduję, że w przyszłym roku, z powodu skandali związanych z pedofilią, morderstwami dzieci oraz satanicznym piciem krwi – może zostać wymiecionych 4 senatorów i 2 gubernatorów republikańskich, a być może także wiceprezydent USA. Prezydent Donald Trump stanie się bezsilny i jest rzeczą prawie że pewną, iż w roku 2019 dojdzie do jego impeachment'u.
 
Niektórzy eksperci sądzą, że nowe amerykańskie sankcje przeciwko Iranowi mają stać się nową formą zlikwidowanych wcześniej. Jak jest Pana opinia na ten temat?
 
Myślę, że wszystkim poczynaniom rządu amerykańskiego – tak w ramach polityki zagranicznej jak i krajowej towarzyszy brak rozsądku i uczciwości. Nasz prawowicie wybrany prezydent Donald Trump otoczony jest zdrajcami, pedofilami oraz osobami niekompetentnymi, które sam wybrał. Jego zięć z całym prawdopodobieństwem jest agentem Mossadu, którego celem – na podstawie tak profilowania psychologicznego jak i tzw. "taste profiling" – zrealizowanych przez Jeffrey'a Epstein'a (znanego agenta Mossadu) orazGhislaine Maxwell – była Ivanka Trump.
 
Oprócz tego w jego zaufanym sztabie znajduje się 10 bankierów z Goldman Sachs a także ponad 50 Żydów aszkenazyjskich, którzy kontrolują wszystkie sektory gospodarki i politykę zagraniczną USA na korzyść syjonistów i Wall Street oraz City of London (które z kolei kontrolowane są przez Rothschildów i Czarnego Jezuickiego Papieża). Wszystko to przeciwko najważniejszym interesom  narodu amerykańskiego i amerykańskiej konstytucji, która jest hańbiona od ćwierć wieku.
 
Z dobrych wiadomości podaję: Razem z dr. Cynthią McKinney, byłą kongresmenką założyliśmy nowy ruch –#UNRIG: Summer of Peace i mamy nadzieję, że większość Amerykanów przeprowadzi tego lata pokojową rewolucję – żądając aby wszyscy członkowie Kongresu zasponsorowali Election Reform Act 2017, który ma na celu wyeliminowanie mechanizmów korupcji  tak z amerykańskiego systemu wyborczego jak i z systemu zarządzania oraz stworzenie jawnych i uczciwych procedur podejmowania decyzji.
 
Nasze posłannictwo i cele to:
 
Przywrócenie uczciwości i prawdy w procesach zarządzania  z udziałem woli i mądrości w sercach – charakteryzującej "We the People"; stworzenie do roku 2022  jawnego i rzetelnego systemu zarządzania, szanującego naszą planetę i duszę ludzką – abyśmy mogli dożyć Ameryki zdrowej, dostatniej, zakorzenionej w prawdzie i pokoju jako wspólnych wartościach.
 
Taka jest przyszłość Ameryki Piękna, a także przyszłych stosunków pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Iranem, który uważam za państwo uczciwe i poważne w swym regionie.
 
Prosimy o datki na naszą kampanię edukacyjną - link:  http://tinyurl.com/IndieGoGo-UNRIG
 
 
***
 
Robert D. Steele
 
Robert Baer: "Spanie z diabłem: O tym jak Waszyngton sprzedał naszą duszę za saudyjską ropę"
Robert Baer: "Sleeping with the Devil: How Washington Sold Our Soul for Saudi Crude" 
 
John O. Brennan
 
Allen Dulles
 
David Talbot: "Szachownica diabła: Allen Dulles, CIA, i powstanie amerykańskiego tajnego rządu"
David Talbot: "The Devil's Chessboard: Allen Dulles, the CIA, and the Rise of America's Secret Government"
 
F. William Engdahl: Wzgórza Golan, Izrael, ropa i Trump
F. William Engdahl: Golan Heights, Israel, Oil and Trump
http://journal-neo.org/2017/03/30/golan-heights-israel-oil-and-trump/
 
Poszukiwania ropy na okupowanych przez Izrael syryjskich wzgórzach Golan. Pogwałcenie prawa międzynarodowego
Drilling for Oil in the Israeli-occupied Region of Syria’s Golan Heights, A Violation of International Law
 
Jeffrey E. Epstein
 
Ghislaine Maxwell
 
 
 
Pedofil Jeffrey Epstein oskarżony o zwabienie niepełnoletniej do swego przedsiębiorstwa wyszukanych usług seksualnych pod pozorem załatwienia jej – dzięki swej zamożności i znajomościom – wstępu do prestiżowej nowojorskiej szkoły
EXCLUSIVE: Pedophile Jeffrey Epstein is accused of luring an underage girl into his elaborate sex trafficking enterprise under the guise of using his wealth and connections to get her into a prestige NYC college
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4164082/Pedophile-Jeffrey-Epstein-accused-new-sex-traffick-case.html#ixzz4l2Ub2mMd 
 
 
 
Dlaczego miliarder pedofil Jeffrey Epstein ubił swój "złoty interes": Prokurator oświadcza, że spędził jedynie 13 miesięcy w więzieniu powiatowym – ponieważ DOJ (US Department of Justice) stwierdził:"większość z jego ofiar nie była skłonna do składania zeznań"
Why billionaire pedophile Jeffrey Epstein got a 'sweet deal': Prosecutors claim he served just 13 months in county jail because the DOJ says 'most of his victims weren't willing to testify'
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4633882/Feds-break-silence-Jefferey-Epstien-s-sweet-deal.html#ixzz4l2VKPMQX 

 
Virginia Roberts – "seksualna niewolnica" Jeffrey'a Epstein'a wygrywa rundę podczas procesu o zniesławienie – przeciwko brytyjskiej celebrytce i domniemanej sutenerce Ghislaine Maxwell...
EXCLUSIVE: Jeffrey Epstein's 'sex slave' Virginia Roberts wins round in defamation lawsuit against British socialite and alleged 'pimp' Ghislaine Maxwell who 'passed her around for sex' and trained her to be 'everything a man wanted'
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4466874/Virginia-Roberts-suing-Ghislaine-Maxwell-defamation.html#ixzz4l2WCtYvL 
 
 
 
Dziwna sprawa sądowa łącząca Trump'a, Clinton i miliardera pedofila
The one weird court case linking Trump, Clinton, and a billionaire pedophile

Cynthia A. McKinney
 
#UNRIG Robert David Steele on Donald Trump & More
 
VIDEO: #UNRIG Robert David Steele on Donald Trump & More
 
 
***
 
Ponad prawem: Jak Izrael prosperuje na bogactwach naturalnych Syrii.                 
 
 
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 
 

  

KOMENTARZE

 • Były tajny agent CIA
  i...wszystko jasne.
  Nie ma "byłych" agentów CIA opowiadających bajki w irańskich mediach. Agentem jest się do końca życia, w każdych tajnych służbach.
 • O tym jak Waszyngton sprzedał naszą duszę za saudyjską ropę"
  Saudyjski król przyjedzie do Rosji po „cudowną broń"

  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/576/17/5761760.jpg

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201706275761784-sputnik-rosja-arabia-saudyjska-krol-wizyta/
 • Ameryki raczej nie odkrył ;)
  pozdr
 • USA nie realizują polityki Izraela
  .
  „https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/#Izrae”

  „Tillerson realizuje politykę Izraela”

  Już z uwagi na funkcję Izraela, nie może być mowy o tym, że to USA realizują politykę Izraela. Naturalnie wiele zjawisk zdaje się na to wskazywać, patrz ostatnio

  - http://ram.neon24.pl/post/139066,gazociag-izrael-ue-izraelscy-komandosi-laduja-na-cyprze

  przecie cały szereg operacji: Ukraina, Libia, Syria korespondują z projektem w powyższym linku. Te zbieżności nie są przypadkowe, to nosi znamię jednolitego konceptu, ale one wynikają z interesu Izraela, tylko z celów jakie USA + Izraela, także UE, ma realizować. Zleceniodawców szukajmy raczej wśród sił finansowych, które w istocie decydują o zadaniach imperium, tu można oczekiwać międzynarodową wspólnotę finansową (MWF), która przez swe liczne organy, administracja USRAela jest jednym z nich, zarządza imperium globalnym.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Imperium_globalne

  Mam nadzieję, że przynajmniej pewna liczba czytelników tego forum nie sądzi, że tzw. demokratyczne parlamenty ustalają linię działania mniejszych jednostek imperium, zadaniem parlamentów jest jedynie ująć w ustawy i prawo zlecenie kręgów władających imperium globalnym. W UE jest ta struktura daleko prostsza, bowiem tzw. PUE

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PEU

  nie ma nawet żadnych uprawnień ustawodawczych, dyspozycje, co parlamenty krajów UE mają ująć prawnie, otrzymują one bezpośrednio z Brukseli, mowa jest o ok. 80% ustawodawstwa. Czytelnik może sam odpowiedzieć, kto jest w stanie wyznaczać zadania swym funkcjonariuszom w Brukseli i rządach krajów UE ?

  Jeszcze raz podkreślam, tzw. wybory demokratyczne są imprezą dla głuptasów, którzy nie potrafili zauważyć, że kontrolujący ich mają ich za łatwowiernych durni, których można nabrać paroma świecidełkami z napisem demokracja.
 • @Laznik 14:17:01
  Ostatnie zdanie bardzo dobrze opisuje polskich pożytecznych idiotów
  oraz świadomych zdrajców narodowych w zakresie propagandy "wolnych wyborów i "demokracji"
  Cała III RP została zbudowana na kłamstwach zdradzie i przekupstwie.

  Taką "demokrację zdrady narodowej" mamy od 89r.
  Ci ci chcieli prawdziwej demokracji, prawdy.. itp kończyli jak Lepper.

  Ci co w tej "demokracji zdrady narodowej" robili kariery i trwają na wysokich stanowiskach to wrogowie narodu Polskiego to czysta logika wynikająca ze stwierdzenia o fundamentach demokracji w Polsce (kłamstwa zdrada i przekupstwa).

  Nie trzeba dodawać we wg tej samej zasady (kłamstwa...) tworzona jest historia Polski.... bezczelnie, jawnie brutalnie zakłamywana..
  Tak było tylko w czasach stalinowskich i nic dziwnego wtedy i dzisiaj
  naród wybrany stanowił realną władzę (media , służby specjalne środowiska decyzyjne...).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829