Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
324 posty 815 komentarzy

Izraelczyków kusi ludobójstwo…

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Nie dobijają ofiary – cieszą się patrząc jak się wykrwawia i lżą ją słowami: "Zdychaj kurwo!", "Fuck you!", "Zdychaj, cierp kahba!" (kahba to prostytutka po arabsku). Na nagraniu słychać także jak ktoś pyta: "Ale gdzie jest nóż?..."

 

https://ramgeopoliticadintorni.wordpress.com/2017/06/18/izraelskie-gnebienie-palestynczykow-i-amerykanski-fosfor-w-syrii/

 

 

KOMENTARZE

 • Podobny "system" stosuje się w Donbasie!Panująca na Ukrianie nacja, zresztą ta sama,co opisana powyżej
  zrobiła wszystko przez "swoich "np.z Prawego Sektora, oraz pielęgnując i karmiąc demona banderyzmu,aby mieszkańców tych terenów oraz Krymu, poniżać, opluwac, wyśmiewać.Nazwani sa podludźmi "sic", stonką, koloradami , watnikami, ludźmi "do utylizacji".
  To samo pisze hasbara na forach w polskich portalach!!
  Ma to wykazać "opinii", oraz uspokoić w razie jakichkolwiek wątpliwości samych siepaczy że operacja pacyfistyczna, jest w pełni uzasadniona, ba nawet konieczna aby "oczyścić" teren!!Bo "gorszy" gatunek należy unicestwić, a teren "wyczyścić".!!
  Tutaj dyskusja w klubie dyskusyjnym młodzieży na Ukrainie w Dniepropietrowsku!
  Cytat:
  "Tam jest duża ilośc ludzi niechętnych Ukrainie,tak że powiem iż na Krymie czystka etniczna jest niezbędna"
  Okrzyk z sali "Zuch!!Ogólnie wewszyscy świetnie się bawią!!
  Potem "mófca" tłumaczy ,że właściwie to ludobójstwo /genocid/mogłoby nie byc konieczne, gdyby udało się tych "niechętnych " wyrzucić!Najepiej w tym celu wykorzystać "krymskich tatarów".

  https://youtu.be/slcT72AprGE

  Rzecz dzieje się w okręgu dniepropietrowskim, największym skupisku społeczności żydowskiej,z największą chyba na świecie synagogą oraz centrum "menora".
  https://youtu.be/rmefb0hGGCQ

  https://youtu.be/d-W_GKnOl-Q
  https://youtu.be/rlNQilduQgY

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031