Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
333 posty 828 komentarzy

Oto jak nieuczciwie użył mojego tekstu STOPNOP!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pozostaje mi tylko stwierdzić, że w tak nieuczciwym kraju, jakim stała się Polska na pewno niczego dobrego nie osiągnie się!

 

Oto jak nieuczciwie użył mojego tekstu STOPNOP!
 
Popatrzcie dokąd sięga ludzka nieuczciwość i czy w takim kraju będzie kiedykolwiek dobrze!

 
Tekst mojej notki o tym, że Szwecja zakazała szczepień obowiązkowych opublikowałem na Neonie24.pl wczoraj (26 maj 2017) o godzinie  23.20 i ma taki wygląd jak jest online!

 
Identyczny tekst znajduję dziś pod linkiem:
 
STOPNOP
 
 
ale z datą: 12 maj 2017 – bez autora tekstu włoskiego (2 włoskie strony internetowe) i bez autora tłumaczenia!

 
 
Pozostaje mi tylko stwierdzić, że w tak nieuczciwym kraju, jakim stała się Polska na pewno niczego dobrego nie osiągnie się! 

 
 
Tekst ze strony STOPNOP:
 
SZWECJA ZAKAZUJE OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ
 
Maj 12, 2017Admin
 
10 maja 2017 Parlament szwedzki odrzucił 7 propozycji mających na celu wprowadzenie w kraju szczepień obowiązkowych. Rząd Szwecji stwierdził, że polityki zmuszania do szczepień są sprzeczne z prawami konstytucyjnymi obywateli.
Szwecja zamiast ustąpić pod naciskiem firm farmaceutycznych i przerażających taktyk mass-mediów mainstream’owych – aplikuje decyzję o niestosowaniu szczepień przymusowych, określając je jako pogwałcające Konstytucję.
Różne czynniki wpłynęły na to postanowienie. Z jednej strony zadziałała presja obywateli, okazujących w jawny sposób ich sprzeciw wobec tego rodzaju przymusu – posłowie odnotowali obecność „dużego sprzeciwu w stosunku do jakichkolwiek form zmuszających do szczepień”.
Z drugiej zaś – posłowie (podczas obrad Parlamentu) cytowali dane nadesłane przez szwedzki system opieki zdrowotnej (NHF), które ujawniają pojawienie się po szczepieniu przeciwko MMR (odra – świnka – różyczka) częstych i „bardzo poważnych reakcji niepożądanych”, przy czym dodali, że tego rodzaju skutki uboczne – wymienione są ulotce informacyjnej dołączonej do szczepionki.
Ponadto, politycy podkreślili, że podobne ryzyko nie ogranicza się jedynie do szczepionki MMR, ale dotyczy także innych szczepionek, powodujących”podobne reakcje niepożądane”.
Tekst oryginalny decyzji po szwedzku pod linkiem:

KOMENTARZE

 • I TO SĄ LUDZIE, KTÓRZY ŻĄDAJĄ PRAWORZĄDNOŚCI W ZWIĄZKU ZE SZCZEPIONKAMI!
  .
  a sami w najmniejszym stopniu uczciwi nie są!
 • @RAM 22:29:32
  Jeśli to prawda, zgłoś to do nich, np. przez FB, cel działania Stopnopu jest OK, więc jeśli umieszczą autora notki będzie po problemie?
 • @rysio 22:33:17
  .
  przecież ci ludzie nie siedzieli do tej pory w dżungli!

  to jest wprost elementarna rzecz!
 • @RAM 22:36:41
  .
  poza tym zrobili to świadomie, bo sfałszowali datę!
 • @RAM 22:40:23
  .

  link gnoje zmieniły, żeby wpuścić co nieco w maliny! .. zamiast "zakazuje" gnoje napisały "potępia"!

  http://stopnop.com.pl/szwecja-potepia-obowiazkowe-szczepienia/
 • @RAM 22:40:23
  "przecież ci ludzie nie siedzieli do tej pory w dżungli!

  to jest wprost elementarna rzecz!"
  A Szanowny @RAM uważa, że niby gdzie żyjemy?
  P. Justyna Socha została pozwana przez jakiegoś korpognidę do sądu tylko za to, że domagała się jasności co do powiązań ekonomicznych.
  To jest wojna o najważniejszy element naszej egzystencji na tej planecie-więzieniu, nietykalność naszego fizycznego ciała.
  Pozdrawiam.
 • @rysio 22:59:34
  .
  czowieku! ... chodzi o tych ze STOPNOP!
 • @RAM 22:57:12
  "link gnoje zmieniły, żeby wpuścić co nieco w maliny! .. zamiast "zakazuje" gnoje napisały "potępia"!"

  Popatrz Szanowny na to tak, wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem. Proszę myśleć pozytywnie. Oni naprawdę robią kawał dobrej roboty, proszę to mieć na uwadze.
 • @RAM 23:03:11
  "czowieku! ... chodzi o tych ze STOPNOP!"
  Tego wpisu nie zrozumiałem. Mogę prosić jaśniej?
 • @rysio 23:09:01
  ile masz klas rysio?

  przeczytaj sobie jeszcze raz twój komentarz! ... przecież ja nie odnosiłem się do nieuczciwości korpognid, tylko do nieuczciwości tych ze stopnop!

  ten, kto nie umie być uczciwy w sprawach mało ważnych, nie będzie uczciwy w sprawach wielkiej wagi! ... czas się tego nauczyć!

  to jest rysio cytat z Ewangelii!

  poza tym, w Polsce już usiłowano "pisać książki" kopiując moje tłumaczenia, więc najwyższy czas by się tam trochę ucywilizować!

  samo szpanowanie na Zachód nie wystarcza!
 • autor,
  Co za ćwoki tchórzliwe wzięły się za oceniane notki.
  Chyba są z tego snopa czy jak mu tam?
  BTW
  Za lwem zawsze idzie stado ścierwojadów. Dla wielu z nas jesteś wielki. Pozdrawiam 5*
 • @roux 23:24:32
  .
  wszyscy powinni walczyć przeciwko szczepionkom! ... WSZYSCY! ... ze snopa czy bez snopa! ... ALE UCZCIWIE!
 • @roux 23:24:32
  .
  należy sobie uprzytomnić, że albo się jest uczciwym dosłownie do jednego grosza, czy innego drobiazgu, albo NIE JEST SIĘ W OGÓLE UCZCIWYM!

  uczciwość to system binarny! ... nie ma odcieni!

  czy się tego chce czy nie!
 • @roux 23:24:32
  .
  "Za lwem zawsze idzie stado ścierwojadów."

  :)))))))) ... również pozdrawiam!
 • @RAM 23:23:05
  "ile masz klas rysio?" Klasy to mają kurczaki w tesco.

  "przeczytaj sobie jeszcze raz twój komentarz! ... przecież ja nie odnosiłem się do nieuczciwości korpognid, tylko do nieuczciwości tych ze stopnop!"
  Stań dalej i popatrz na to z innej perspektywy.poza tym, w Polsce już usiłowano "pisać książki" kopiując moje tłumaczenia, więc najwyższy czas by się tam trochę ucywilizować!" To kradzież, a ta w cywilizacji Słowiańskiej jest niedopuszczalana.
  "samo szpanowanie na Zachód nie wystarcza!"
  Zachód już zdechł, przeżarty przez iluminatskie fantasmagorie.
  "wszyscy powinni walczyć przeciwko szczepionkom! ... WSZYSCY! ... ze snopa czy bez snopa! ... ALE UCZCIWIE!"
  Proszę? Z korporacjami uczciwie? Czyli niby jak? Oni mają milion "asów" w rękawie i nieograniczone środki, media, rządy... Taaak uczciwie... To jest wojna, a nie warcaby.
 • @rysio 00:06:57
  .
  bredzisz rysio!

  Zachód wcale nie zdechł! ... dowodem na to są wspaniałe artykuły wspaniałych dziennikarzy, jakie podsyłam z Włoch, a o jakich w Polsce nawet się nie śniło!

  dzisiejsza choroba Polski polega między innymi na obszczekiwaniu kogo tylko się da i nie da i nie widzeniu własnego straszliwego wręcz upadku!

  jeszcze gorszego jak za pierwszej komuny!
 • @RAM 00:20:26
  "Zachód wcale nie zdechł! ... dowodem na to są wspaniałe artykuły wspaniałych dziennikarzy, jakie podsyłam z Włoch, a o jakich w Polsce nawet się nie śniło!"
  No tak, ci wspaniali dziennikarze nas ocalą... W pojedynkę. give me a break.
 • STOPNOP USUNĄŁ MOJĄ NOTKĘ! ZROBIŁ Z NIEJ STRESZCZENIE!
  .
  http://stopnop.com.pl/szwecja-potepia-obowiazkowe-szczepienia/

  PAMIĘTAĆ O TYM, ŻE WIELKA UCZCIWOŚĆ ZACZYNA SIĘ OD WIELU, WIELU ZUPEŁNIE MAŁYCH UCZCIWOŚCI!
 • Autor
  Oczywiście masz świętą rację! Oczywiście, że nie żyją w dżungli i dobrze wiedzą, co robią!
  Najlepszy dowód, że NEon jest czytany z nosami przy ekranach.
  Z tego, co rozumiem, nadal nie podali autora, ale zrobili streszczenie z Twojej notki? To nadal jest kradzież własności intelektualnej, oni liczą na to, że nikt się nie zorientuje, bo Twoje nazwisko nie jest znane na całą Polskę.
  Miałam podobny przypadek, kiedy jakiś polonijny "gawędziarz" zerżnął 3/4 mojego wpisu "CETA podpisana - Polska sprzedana" razem z tytułem w swoim monologu na YouTube. Po interwencji trybeusa filmik został natychmiast zdjęty.
  W następnej autorskiej notce zrobiłam zastrzeżenie, które, mam nadzieję, odstraszy następnych złodziei:
  ©Lotna 2016. Wszelike prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać część lub całość tekstu przez inne redakcje, serwisy, organizacje i osoby bez zgody autora. Tekst można udostępniać wyłącznie na bezpłatnych serwisach społecznościowych.
 • A tak w ogóle
  To wydaje mi się, że w takich przypadkach powinien występować z interwencją właściciel portalu, czy Administracja, nie tylko sam Autor, bo w końcu niby jesteśmy społecznością. (?)
 • P.S.
  Dobrzeby było zasięgnąć porady prawnika, w sprawie zastrzeżenia, jak dokładnie powinno ono wyglądać, aby się upewnić, że nikt nie zerżnie notki bez podania nazwiska autora bez świadomości ewentualnych konsekwencji, ale ja nie znam żadnego w Polsce, który by się na tym znał.
 • @Lotna 13:35:15
  .
  Otóż to STOPNOP-u nie stać na przyzwoitość! ..

  zamiast przeprosić jako stowarzyszenie, uzupełnić notkę jak należy i wywalić z Redakcji głupiego, bezczelnego Admina, zrobili z niej streszczenie i wstawili je na blog zawsze pod datą 12 maj 2017..


  uwaga odnośnie moich praw autorskich jest pod notkami i to na czerwono!

  ja już w pażdzierniku ubiegłego roku miałem problem, z takim jednym "pisarzem książek", który wyczekiwał na moje kolejne tłumaczenia na poprzednim portalu, radośnie je kopiował i "pisał ksiązki"... :))))


  nie wiem zresztą, czy "bohater pisarz" nie robi tego dalej, bo nijak nie pojmował, że mam prawo mu tego zabronić... co jeszcze dziwniejsze właściciel portalu popierał złodzieja! ... :)))))

  dziwny jest ten świat, jak śpiewał Niemen!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30