Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
353 posty 887 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

"Pokolenie Tożsamości" tworzy flotyllę anty – NGOs

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Wielokulturowość jest problemem – zbiorowiska ludzkie zbytnio różniące się między sobą nie mogą koegzystować na tym samym terytorium..."

 

"Pokolenie Tożsamości" tworzy flotyllę anty – NGOs

 
 
 
Powstaje flotylla anty – NGOs: "W ten sposób zbudujemy blokadę morską"
 
Nasce una flotta anti-Ong: "Così faremo il blocco navale"
 
 
 
 
Giuseppe De Lorenzo    19 maj 2017    tłum. RAM

 
 
 
Hasłami tych, którzy tydzień temu próbowali zablokować statek Acquarius – należący do NGO "SOS Mediterranée" – by uniemożliwić mu przywożenie migrantów z Libii do Włoch – są tożsamość, ojczyzna, przynależność narodowa i tradycja. Jednym z bohaterów "tożsamościowców" jest także polski król Jan III Sobieski, który w roku 1683 przerwał tureckie oblężenie Wiednia i uratował Zachód od inwazji islamskiej.
 
 
Jak mówi Clément Galant – aktywista "Pokolenia Tożsamości":
 
"Każdego tygodnia, o każdej godzinie i w każdej sekundzie – statki wypełnione nielegalnymi imigrantami żeglują w stronę granic europejskich – inwazja trwa! 

 
 
Clément Galant
 
 
 
 
Ma miejsce prawdziwy podbój kontynentu europejskiego, zorganizowany przez zwolenników otwartych granic. Wśród nich są NGOs, które od 2 lat patrolują w tym celu wybrzeża libijskie i przewożą migrantów do Włoch.(...)
 
 
Po próbie zablokowania Acquariusa – jego użytkowniczka NGO "SOS Mediterranée" nazwała "tożsamościowców" – "garstką demonstrujących, należących do ruchów ksenofobicznych", pomimo, iż  "Pokolenie Tożsamości" to stowarzyszenie międzynarodowe, posiadające swe filie w Austrii, Niemczech, Holandii, Belgii, Czechach i na Słowenii. Ruch powstał w roku 2003 we Francji, a należący do niego określają się jako demokraci, patrioci, bezpartyjni i Europejczycy – odcinający się od jakiejkolwiek formy rasizmu.
 
 
Lorenzo Fiato – rzecznik prasowy włoskiego oddziału "Pokolenia Tożsamości" stwierdza:
 
"Bycie młodym 'tożsamościowcem' oznacza docenienie wartości naszej kultury po to, by nie uległa zniszczeniu pod ciężarem migracji i miksowania etnicznego. To wielokulturowość jest problemem – zbiorowiska ludzkie zbytnio różniące się między sobą nie mogą koegzystować na tym samym terytorium".
 
 
 
 
Lorenzo Fiato
 
 
"Generazione Identitaria" – "Pokolenie Tożsamości" – oddział włoski
 
 
 
 
 
Pozostały program ugrupowania posiada charakterystyki  nouvelle droite – nowej prawicy.  Za swych wrogów – członkowie "Pokolenia Tożsamości" uważają  "wszystkich tych, którzy popierają masową imigrację do Europy, tj. związki zawodowe, Kościół Katolicki i antagonizmy antyfaszystowskie".
 
 
Kryzys migrancki określają mianem  "największego business'u ekonomicznego – jaki miał miejsce w historii – na szkodę narodów europejskich";  ostrzegają przed  "kłamstwem o integracji";  przed  "Wielką Wymianą Etniczną w Europie" –podczas której całe narody są "wykorzeniane", po to, by zrobić miejsce dla wielokulturowości, globalizmu i liberalizmu. (...)

 
 
Nouvelle Droite 
 
 
 
"Pokolenie Tożsamości" uważa Europę za wspólny dom, w którym z dumą należy strzec tożsamości lokalnych, regionalnych i narodowych. Proponuje także wprowadzenie reemigracji, tj. zamknięcie granic krajów europejskich, wydalenie z nich przestępców cudzoziemców, zwiększenie liczby repatriacji i ograniczenie pozwoleń na budowę meczetów w Europie.

 
 
Lorenzo Fiato mówi dalej:
 
"Musimy zredukować masową imigrację popieraną przez NGOs". W tym celu "Pokolenie Tożsamości" pod hasłem "Defend Europe" rozpoczęło online zbiórkę pieniędzy. Chodzi o nagromadzenie wystarczającej ilości środków finansowych –  by móc wynająć statek i stawić czoła NGOs na polu ich działania, tj. na Morzu Śródziemnym.
 
 
Aktywista austriacki Philipp Huemer wyjaśnia:  "Mamy zamiar zwerbowania załogi, uzbrojenia statku, po czym zabierzemy się za wyganianie naszych wrogów".  
 

 
 
Philipp Huemer
 
 
 
 
Patriotyczna flotylla będzie miała za cel blokowanie operacji "ratowniczych" odbywających się w pobliżu Libii.

 
 
Lorenzo Fiato podkreśla:
 
 
"Podczas gdy 'armia' wspierająca imigrację jest finansowana przy pomocy setek tysięcy euro, przeznaczanych na ten proceder przez rządy państw i bogatych ofiarodawców – "Pokolenie Tożsamości" musi posłużyć się narzędziem crowfounding'u by móc zrealizować swe zamiary.
 
Potrzebne jest co najmniej 50 000 euro. To jest sporo, ale jedynie przez tydzień zebraliśmy 21 000 euro. Nie jest więc źle i można rozpocząć operację.
 

 
Zaatakowano naszą przyszłość, ale my nie poddamy się i będziemy bronić naszych krajów".

 
 
 
VIDEO na temat inicjatywy w artykule pod linkiem:
 
 
 
VIDEO: Defend Europe - Verteidigt unsere Außengrenzen!
 
 
Defend Europe
 
 
 
 
 ***
 
 
 
o próbie zablokowania Acquarius'a przez "Pokolenie Tożsamości" w porcie w Katanii na Sycylii – pod linkiem:
 
Wymiana etniczna w Europie – Dawid przeciwko Goliatowi
 
 

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.  

 

 

 

KOMENTARZE

  • Autor
    Oczywiscie ze zbyt duza roznica cywilizacyjna powoduje konflikty( a nie roznorodnosc kulturowa) i jest dzialaniem zamierzonym w kierunku oslabienia Europy a nie jej ubogacenia czy wzmocnienia.
    Do wstrzymania migracji,reemigracje mozna rowniez dodac przesiedlenie politykow popierajacych migracje arabska do Europy na BW-czyli wiekszosc parlamentu europejskiego i partii je tworzacych.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930