Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
333 posty 828 komentarzy

Wojna z NGOs, "gay majówki" w Kościele i sex na ulicy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Nasza cywilizacja ulegnie zepsuciu, nasze społeczeństwo przestanie być tym, czym było 20 lat temu – czyli wspólnotą chrześcijańską i katolicką, ustanowioną na konstytucji..."

 

Wojna na morzu pomiędzy NGO i libijską przybrzeżną: "Chcieli zabrać ze sobą migrantów"
 
Battaglia in mare Ong-Marina libica: "Volevano prendersi i migranti"
 
 
Giuseppe De Lorenzo    11 maj 2017    
 
 
 
Zabrakło jedynie kilku metrów do staranowania statku NGO przez jednostkę libijskiej Straży Przybrzeżnej, co widać na zdjęciu pod linkiem:
 
 
Na fotografii widoczny jest ponton, załadowany 300 migrantami (znajdujący się w odległości 19 mil morskich od plaży w Sabratha, w Trypolitanii), o którego przejęcie walczą ze sobą żołnierze libijskiej straży przybrzeżnej i "humanitarna" NGO: pierwsi chcą odwieźć migrantów do Libii – drudzy do Włoch.
 
 
Ponton został przechwycony przez wojskowych libijskich, i jak mówi o zajściu libijski rzecznik:
 
 
"NGO – w tym przypadku niemiecka Sea-Watch usiłowała przeszkodzić w próbie odwiezienia migrantów do Libii – twierdząc, że Libia nie jest miejscem bezpiecznym".
 
 
Ponton wypłynął z Sabrathy – po znalezieniu się na wodach międzynarodowych migranci zaalarmowali centralę operacyjną w Rzymie. W tym samym czasie łódź została zauważona także przez NGO i również NGO poprosiła Rzym o możliwość interwencji. W tej sytuacji włoska Straż Przybrzeżna zawiadomiła o przypadku kolegów ze straży libijskiej i zachęciła ich do interwencji, do czego doszło. Niestety, podczas wymiany ognia pomiędzy Libijczykami i przemytnikami – NGO zdołała przejąć łódź z migrantami.
 
 
Zupełnie inaczej relacjonują przebieg wydarzenia "ochotnicy" z Sea-Watch – niemieckiej NGO, niezwykle aktywnej w procederze przemytu migrantów.

Na Twitter'ze ludzie z Sea-Watch napisali:
 
"Libijski statek patrolujący, sfinansowany przez UE prawie że staranował naszą jednostkę cywilnej pomocy humanitarnej"  i załączyli video:
 
 
 
VIDEO – POJEDYNEK POMIĘDZY NIEMIECKĄ NGO I LIBIJSKĄ STRAŻĄ PRZYBRZEŻNĄ:
 
 
Ruben Neugebauer z Sea-Watch wrzeszczał:
 
"Libijczycy – by dostać się do łodzi migrantów – bez jakiegokolwiek ostrzeżenia przecięli nam drogę, wykonali bardzo niebezpieczny manewr, stworzyli sytuację zagrożenia dla naszej załogi".
 
 
NGO twierdzi, że "oczekiwała na dalsze polecenia", natomiast Libijczycy oskarżają ją o "wykonywanie manewrów niebezpiecznych i bez  żadnego pozwolenia na nie, w celu wyciągnięcia łodzi z 300 osobami na pokładzie spod ich kontroli".
 
 
Ruben Neugebauer
 
Sea-Watch
 
 
 
 
 
Ferdinando Camon – włoski pisarz i intelektualista ocenia islam jako niezgodny ze światem zachodnim, i mówi o nim w ten sposób:
 
"Żaden z trzech fundamentów islamu nie jest zgodny z konstytucją włoską czy też francuską lub niemiecką, czy inną – w islamie jego wyznawca ma większą wartość od człowieka, który go nie wyznaje, mężczyzna znaczy więcej od kobiety, a emirat jest cenniejszy od demokracji – co jest przecież bluźnierstwem w kontekście konstytucji".
 
 
 
O społeczeństwie zachodnim, akceptującym muzułmanów stwierdza:
 
"Nasza cywilizacja ulegnie zepsuciu, nasze społeczeństwo przestanie być tym, czym było 20 lat temu – czyli wspólnotą chrześcijańską i katolicką, ustanowioną na konstytucji.
 
Sądzę, że już dziś, w umysłach tych, którzy przyjmują migrantów funkcjonuje idea nie do przyjęcia, a mianowicie ich przeświadczenie, że przestrzeganie naszej konstytucji przez muzułmanów nie jest rzeczą nieodzowną.
 
Jeden z moich synów osiadł w Los Angeles. Gdy złożył prośbę o obywatelstwo amerykańskie, wręczono mu tekst konstytucji amerykańskiej. Dano mu miesiąc czasu na przestudiowanie go i po miesiącu wezwano go na egzamin. Doprawdy, nie jestem w stanie pojąć, jak w Londynie może istnieć 8 sądów islamskich, które wydają orzeczenia na podstawie szariatu. Cóż to za państwo, które dopuszcza by na jego terytorium funkcjonowało inne prawo od jego własnego?"
 
 
"Islam jest niezgodny z nami. Chcą zepsucia naszej cywilizacji"
“L’ISLAM È INCOMPATIBILE CON NOI, VOGLIONO IMBASTARDIRE LA NOSTRA CIVILTÀ”
 
 
 
 
 
Nie tylko w Angli sądy uznają szariat jako swe narzędzie. Również we Włoszech zaczyna w sposób równoległy funkcjonować ustawodawstwo islamskie. Sąd w Bolonii rozpatrzył niedawno prośbę o rozwód Marokanki żyjącej we Włoszech wg. ustawodawstwa Marokka.
 
I tak, stosując prawo islamskie kobiecie przyznano  moutà,  czyli coś w rodzaju wypłaty, określanej na podstawie czasu pożycia małżeńskiego, oraz  iddà  – pensję na okres tzw. "wdowieństwa", tj. czas po rozwodzie.  Okres ten w szariacie określa się jako 3 cykle menstruacyjne.
 
Zastosowanie ustawodawstwa marokańskiego – które bazuje na szariacie – zaczyna się w momencie, w którym oboje małżonkowie pochodzący z tego samego kraju proszą o nie – a sędziowie nie stwierdzają, że przeciwstawia się ono ustawodawstwu włoskiemu. Wygląda na to także, że tego rodzaju prośby są coraz to częstsze.
 
 
 
Szariat we włoskich sądach: "Żona wypłacona za 3 miesiączki"
SHARIA SBARCA NEI TRIBUNALI ITALIANI: “MOGLIE LIQUIDATA PER TRE CICLI MESTRUALI”
 
 
 
 
 
Szariat szariatem, a tymczasem we Włoszech dochodzi do kopulacji ulicznych z udziałem migrantów, i to w centrum miasta (Rzym, Piazza Indipendenza, blisko Termini):
 
 
FOTO: Szokująca degradacja w Rzymie – Imigrant w biały dzień kopuluje na ulicy
FOTO: Degrado choc nella Capitale: immigrato fa sesso per strada
 
 
 
 
 
Nie jest wiele lepiej w Turynie, gdzie można było zobaczyć migranta w stroju adamowym na przystanku:
 
 
FOTO: Ohyda również w Turynie – Nagi "uchodźca" czeka na autobus
FOTO: ANCHE TORINO FA SCHIFO: PROFUGO NUDO ATTENDE IL BUS
 
 
 
 
 
Także Turynu dotyczy wiadomość, że tamtejszy CARITAS (pomimo miłości do migrantów) w związku z nimi zatrudnił ochroniarzy.
 
Mówi ks. Agostino Cornale – proboszcz parafii w Borgo Vittoria:  "Zdarzyło się, że gdy powiedziałem, że nie dysponuję pomocą finansową – pobito mnie pięściami i rzucono we mnie stojakiem na parasole. Przestraszyłem się"
 
 
Turyn: CARITAS  zatrudnia ochroniarzy by bronić się od migrantów
TORINO: CARITAS ASSUME GUARDIE PER DIFENDERSI DA IMMIGRATI
 
 
 
 
 
Kościół włoski i europejski – po rządami Bergoglio głupieje coraz to bardziej nie tylko jak chodzi o migrantów, ale również w związku z homoseksualistami i urządza w parafiach czuwania oraz pochody z pochodniami na rzecz "ofiar homofobii".
 
Imprezy tego rodzaju odbędą się w tym miesiącu w: Mediolanie, Trieście, Florencji, Reggio Emilia, Sanremo, Palermo, Turynie, Varese, Bolonii, Parmie, Cagliari, Padwie, Genui, Grosseto, także w Barcelonie, Sewilli i Amsterdamie.  Wiele z nich organizowane jest razem z ewangelikami, metodystami. itp. w duchu tzw. "ekumenizmu" oraz z udziałem organizacji LGBT.
 
 
Inicjatywy te znalazły oddźwięk na portalu Progetto Gionata, aktywnym w homoseksualizacji Kościoła Katolickiego
 
 
O tym, jak my – młodzi chrześcijanie LGBT chcemy wnieść wkład do Synodu na temat Młodzieży
Projekt Jonatan – Portal na temat Wiary i Homoseksualizmu
Come giovani cristiani LGBT vogliamo contribuire al Sinodo sui Giovani. Facciamolo insieme!
Progetto Gionata – Portale su Fede ed Omosessualità
 
 
 
Czuwania (w Kościele katolickim) na rzecz nieistniejących ofiar homofobii – homoheretycy w akcji promują "Gay kościół"
Veglie per inesistenti vittime dell'omofobia: omoeretici in campo per una "Chiesa gay"
 
 
 
 
Ludzie we Włoszech zaczynają bronić się przed migrantami (i złodziejami zarabiającymi na procederze szmuglu ludzi) – na własną rękę:
 
 
FOTO: Czerwona kooperatywa przejmuje infrastrukturę by "gościć" w niej "uchodźców" – obywatele reagują na to podpaleniem jej
FOTO: COOP RILEVA STRUTTURA RICETTIVA PER OSPITARE PROFUGHI, CITTADINI LE DANNO FUOCO
 
 
 
 
 
Tymczasem Szwajcaria zamyka granice przed imigracją z Rumunii i Bułgarii, ze względu na fakt, że w roku 2016 ilość wjazdów z tych krajów podwoiła się.
 
 
Szwajcaria zamyka granice przed Rumunami: "Jest ich za dużo"
SVIZZERA CHIUDE FRONTIERE AI ROMENI: “SONO TROPPI”
 
 
 
 
 
Migranci nie tylko kopulują publicznie, ale i oficjalnie dopuszczają się świętokradztw. Akt wandalizmu świetokradzkiego miał miejsce w tych dniach w St. Marein, w pobliżu Graz, w Austrii. Kolorowy imigrant najpierw kamienował krucyfiks, po czym metalowy prętem rozbił go na połowę.
 
 
VIDEO: Imigrant kamienuje i niszczy prętem krzyż
VIDEO: Immigrato lapida e devasta crocifisso a sprangate
 
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie:  RAM
 
 
 
***
 
 
Libijska Straż Przybrzeżna oskarża NGOs
 
 
 
naiwnym, przekonanym, że islam, lub inne kultury nie wyprą – gdy się im na to pozwoli – cywilizacji łacińskiej przypominam jeszcze świetny artykuł z gefira.org:
 
 
Szariat i Shomrim – oznaki rozpadającego się państwa
 
 
 
 

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nicka autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.  

 

 

 

KOMENTARZE

 • 5*
  Jest to doskonała riposta na ogłupiający tekst Sakera, przetłumaczony przez pana Ruszkiewicza.
 • @AgnieszkaS 18:54:53
  :)))
 • @AgnieszkaS 18:54:53
  dokładam piosenkę!

  https://www.youtube.com/watch?v=D7lFODJrYE0
 • @RAM 20:39:37
  .
  notki są publikowane na 2 portalach równocześnie - także u Pana Profesora Dakowskiego, stąd ilość wejść na blog jest mniejsza..
 • @RAM 19:55:20
  "Doprawdy, nie jestem w stanie pojąć, jak w Londynie może istnieć 8 sądów islamskich, które wydają orzeczenia na podstawie szariatu. Cóż to za państwo, które dopuszcza by na jego terytorium funkcjonowało inne prawo od jego własnego?"

  Dla mnie jest oczywistą sprawą, że jeżeli ktoś decyduje się na emigrację do innego kraju to osoba ta dobrowolnie przyjmuje kulturę i prawa kraju, do którego wyemigrowała. Dlatego istnienie sądów islamskich w Londynie przyjmuję z wielkim zaskoczeniem. Jak Wielka Brytania będzie wyglądała za 20 lat można już teraz wysnuwać różne przerażające hipotezy. Mimo wszystko z Francją będzie chyba gorzej.
 • @RAM 19:55:20
  Szariat we włoskich sądach: "Żona wypłacona za 3 miesiączki"


  Nie chcę tutaj zastanawiać się nad detalami tego "prawa". Pewna myśl przyszła mi jednak do głowy. Proszę się ze mnie tylko nie śmiać. Otóż uważam, że ta "odprawa pieniężna" już starszych kobiet ( bez miesiączki) chyba nie dotyczy.


  Jeszcze przed tą wielką emigracją do Europy z Bliskiego Wschodu dużo czytałam na temat wykorzystywania systemu pomocy społecznej we Francji przez imigrantów muzułmańskich. Muzułmanie posiadający rodziny z kilkoma żonami tylko jedno małżeństwo rejestrowali jako oficjalne. Na pozostałe żony i dzieci płaciło państwo francuskie.
 • @AgnieszkaS 02:42:20
  "Muzułmanie posiadający rodziny z kilkoma żonami tylko jedno małżeństwo rejestrowali jako oficjalne. Na pozostałe żony i dzieci płaciło państwo francuskie."
  Nawet otrzymują wyższe zasiłki ze względu na to, że są to rodziny niepełne (rozbite).
 • Otóż to...
  .
  ludzie cytują artykuły całkowicie bezwartościowe..

  trzeba znać dogłębnie temat, który się porusza.. tu nie wystarczają jedynie chęci, żeby udzielać się w Internecie .. można takimi pustymi chęciami wprowadzać w błąd, tego, kogo niby to chce się informować!

  a swoją drogą odkrylem dziś taką oto notkę na NEonie24;

  Kula Lis o Nicei
  http://att.neon24.pl/post/132826,kula-lis-o-nicei

  Niezastąpiony Kula Lis w komentarzach naświetlających niedawne zdarzenia w Nicei

  @@@!
  Hollande nakazuje zniszczenie wszystkich nagrań videomonitoringu zamachu w Nicei(sic!!!)
  Hollande ordina a Nizza: cancellate tutte quelle immagini.
  http://www.maurizioblondet.it/hollande-ordina-nizza-cancellare-le-immagini-delle-camere-sorveglianza/" target="_blank">http://www.maurizioblondet.it/hollande-ordina-nizza-cancellare-le-immagini-delle-camere-sorveglianza/

  Maurizio Blondet 22 lipiec 2016

  itd.

  Kula Lis 66 starannie wykasował RAM i podał artykuł jako własne tłumaczenie!

  Tokarski też niczego nie sprawdził i nazwał złodzieja "niezastąpionym"!


  Hollande nakazuje zniszczenie wszystkich nagrań videomonitoringu zamachu w Nicei
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18442&Itemid=47

  Maurizio Blondet 22 lipiec 2016 tłum. RAM

  ostrzegam przed tego rodzaju praktykami!
 • @RAM 07:56:26
  .
  wygląda na to jednakże, że to Tokarski usunął nick, bo oryginalny komentarz Kuli Lisa nie jest go pozbawiony:

  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/132880,o-francuskiej-ciezarowce

  to samo tutaj:

  http://att.neon24.pl/post/132826,kula-lis-o-nicei

  Dlaczego islamscy sodomici kamikadze wyniszczają Francję....
  Perché dei sodomiti diventano kamikaze. Islamici. E sterminano in Francia.
  http://www.maurizioblondet.it/perche-sodomiti-diventano-kamikaze-sterminano-francia/" target="_blank">http://www.maurizioblondet.it/perche-sodomiti-diventano-kamikaze-sterminano-francia/

  Maurizio Blondet 19 lipiec 2016

  itd.

  też mój nick został usunięty!

  porównać: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18437&Itemid=47

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30