Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1044 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Londyn: ciąg dalszy wojny "elit" z narodami

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Nadchodzi zmierzch establishmentu liberal, i w związku z tym nikt nie może czuć się bezpieczny – dotyczy to także pełnego herbów Parlamentu angielskiego..."

 

 

Zamach w Westminster’ze: w oczekiwaniu na Brexit – w Wielkiej Brytanii pojawia się ISIS

 
 
Attentato a Westminster: l’ISIS sbarca in Regno Unito in vista della Brexit
 
 
 
Federico Dezzani      23 marzec 2017      tłum. RAM
 

 
 
 
Dokładnie w rok po atakach terrorystycznych w Brukseli i 7 dni od rozpoczęcia negocjacji w sprawie "rozwodu" Wielkiej Brytanii z Unią Europejską – Londyn stał się sceną zamachu obfitującego w podteksty. (...)

 
 
5 osób zabitych i około 40 rannych stanowią niedwuznaczny sygnał: niech Brexit nie waży się destabilizować dodatkowo już i bez tego umierającej Unii Europejskiej.

 
 
Fakt, iż właśnie Parlament angielski – będący od ponad dwóch stuleci politycznym ramieniem londyńskiego City – stał się obiektem zastraszenia – oznacza, że degeneracja światowego porządku "liberalnego"  znajduje sie coraz to bliżej zapaści.
 
 

 
 
Westminster i City – rozbieżne jak nigdy dotąd
 
 
Żyjemy w ciekawych czasach, które rozpoczęły się bankructwem Lehman Brothers we wrześniu 2008 i trwają dalej – czemu towarzyszy również rozpad imperium angloamerykańskiego, którego historycznymi odgałęzieniami na kontynencie euroazjatyckim są UE i NATO. Jest to okres niespokojny i udręczony, podczas którego obserwujemy wybuch terroryzmu, z jakim nie mieliśmy do czynienia od lat '70, tj. od kiedy dominacja Waszyngtonu i Londynu po raz pierwszy dała oznaki słabości.
 
 
 
 
Oczywiście terroryzm przystosował się do epoki i zamiast być dziś "marksistowsko-leninowskim", "faszystowskim", czy "palestyńskim" – jest obecnie terroryzmem "islamskim" – dziełem śmiecionośnego i bliżej niezidentyfikowanego tzw. "Państwa Islamskiego".
 
 
 
Zamachy terrorystyczne stały się tak częste, a ich wykonanie tak bezwstydnie nieudolne – że demontaż ich oficjalnych wersji jest rzeczą całkowicie zbyteczną. Ich analizowanie może stać się wartościowe jedynie wtedy, gdy poszczególne epizody tego rodzaju zacznie się lokować w całości o wiele bardziej poszerzonej – porzucając narrację na temat terroryzmu islamskiego, po to by wejść na grunt wojny hybrydowej, realizowanej przez establishment atlantycki, a zwróconej przeciwko reszcie świata.
 
 
 
Dla przykładu: krwawe zamachy "islamskie" we Francji – od stycznia 2015 miały na celu pacyfikację społeczeństwa francuskiego, w którym aż gotowało się ze wściekłości z powodu rekordowego bezrobocia i wprowadzenia neoliberalnych reform gospodarczych.
 
 
Natomiast ataki terrorystyczne o charakterze ekonomicznym – mam tutaj na myśli napaść ze strony władz amerykańskich i George'a Sorosa na Volkswagena czy na Deutsche Bank – są podyktowane zamiarem złamania Berlina, jako że za Atlantykiem są pewni, iż niemiecka nieugiętość w odniesieniu do rachunków sektora publicznego – wcześniej czy później doprowadzi do krachu w strefie euro.
 
 
 
Jak chodzi zaś o "islamski" atak w Berlinie, w grudniu ubiegłego roku, to powinien on być widziany w perspektywie impasu, jaki dotyczy sposobu użycia "bail in", oraz europejskiego systemu gwarancji depozytów bankowych, a w którym biorą udział Niemcy i kraje peryferyjne Europy.
 
 
 
W tym kontekście, do tej pory mieliśmy do czynienia z pewnymi znaczącymi i "racjonalnymi" wyjątkami, tj.: nie było ani jednego zamachu w krajach peryferyjnych Unii, a to dlatego, że mają one marginesowe znaczenie w porównaniu do napędzającego strukturę motora francusko-niemieckiego, który decyduje o losach euro, oraz faktu, że peryferia jest już i tak osłabiona recesją.
 
 
 
Nie było także do tej pory zamachów w Wielkiej Brytanii, ponieważ jest ona w pewnym sensie "odizolowana" od kontynentu, tak dzięki kanałowi La Manche, jak i funtowi szterlingowi.
 
 
 
Zamach w Londynie z 22 marca – do którego bezzwłocznie przyznał się ISIS, podobnie jak było to z masakrami we Francji i w Niemczech – jest w pewnym sensie nietypowy, biorąc pod uwagę niedawne wydarzenia. Jednakże przyglądając się wszystkiemu skrupulatnie, możemy zauważyć, że nie jest on pierwszym wydarzeniem terrorystycznym mającym miejsce w Wielkiej Brytanii i posiadającym powiązania z problemami europejskimi.

 
 
Istnieje bowiem precedens, w kontekście  którego ostatni zamach można uważać za "II akt" poprzedniego zajścia. Chodzi mi oczywiście o zamordowanie parlamentarzystki Jo Cox, do jakiego doszło w wigilię referendum dotyczącego Brexit'u. Był to klasyczny przykład wojny psychologicznej, przy pomocy której usiłowano wpłynąć (bezskutecznie) na wynik zbliżającego się głosowania. (...)
 
 
Obecnie, po mniej niż 24 godzinach od zamachu rzekomy "Kalifat" przyznaje się do jego "ojcostwa", używając do tego celu SITE Intelligence Group, fakt - który można określić jako bezwstydny podpis, jaki wywiady atlantyckie (CIA, MI6, Mossad, DGSE) kładą pod ich operacjami, zaczynając już od masakry w Charlie Hebdo.
 
 
 
 
 
 
 
Data 22 marca jest znacząca, ponieważ upływa rok od zamachów w Brukseli i 7 dni od momentu zastosowania artykułu 50 Traktatu Lizbońskiego w sprawie formalnego wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

 
 
Dynamika zamachu jest również wiele mówiąca, jako że ekstremalna prostota jego realizacji (samochód, nóż, terrorysta) wskazuje na bardzo szybkie do niego przygotowania, podyktowane koniecznością działania w relacji na impuls pochodzący z zewnątrz.
 
Faktycznie, decyzja Downing Street o wprowadzenie w życie wyżej wspomnianego artykułu 50 nosi datę 20 marca, czyli 2 dni wcześniej od zamachu. (...)
 
 
 
Cel zamachu ma ścisłe powiązanie z tym co zostało omówione: chodzi o Parlament angielski, ten sam organ, który zatwierdził procedurę w sprawie Brexit'u i będzie miał wpływ na działalność premiera Theresy May w nadchodzących miesiącach.
 
 
Rownież profil zamachowca pasuje do przedstawionej tezy. Należy on do 52-letniego Khalid'a Masood'a,  "znanego brytyjskim służbom wywiadowczym MI6, ale uważanego za element marginalny".  Jednym słowem, postać nic nie znacząca, "peryferyjna", użyta przez angielski wywiad do akcji prostej i szybkiej jak zamach w Westminster; mężczyzna w średnim wieku, hobbysta-ogrodnik, "odłowiony" przez służby prawdopodobnie w meczecie oraz zaciągnięty na most w Westminster'ze – może w pełni władz umysłowych, a może – co jest bardziej prawdopodobne – po wpływem substancji halucynogennych.
 
 
 
Nigdy wcześniej w Zjednoczonym Królestwie nie wydarzyło się coś podobnego. Służby wywiadowcze, określane jako "wynaturzone" działają przeciwko własnym rządom jedynie w krajach o niepełnej suwerenności lub państwach podporządkowanych, grawitujących na orbicie atlantyckiej, tj. takich jak Włochy, Niemcy, Egipt, Turcja, itd.

Cieszący się złą sławą Secret Intelligence Service nawykł do ingerowania przy pomocy zamachów, zabójstw i kolorowych rewolucji w krajach, jak wymienione, ale nie wkraczał ostro w angielskie życie polityczne, a już w żadnym przypadku nie działał przeciwko brytyjskiemu parlamentowi, pojmowanemu jako instytucja.
 
 
 
 
 
Zamach z 22 marca potwierdza pęknięcie wewnętrzne w Wielkiej Brytanii – pomiędzy światem polityki i City; państwem-narodem angielskim i finansjerą kosmopolityczną, posiadająca w Wielkiej Brytanii swą główną siedzibę; pomiędzy establishmentem krajowym i establishmentem ponadnarodowym, globalistycznym i liberalnym wielkich banków.
 

 
Po trwającej przez wieki symbiozie – dwaj starzy sprzymierzeńcy poróżnili się w sprawie Unii Europejskiej. Tak jak w Stanach Zjednoczonych służby wierne establishmentowi liberalnemu nie mają skrupułów w zagrażaniu prezydenturze Donalda Trumpa używając do tego dossier i przecieków informacji, również w Wielkiej Brytanii nie wahają się jak chodzi o wysyłanie mafijnych ostrzeżeń w sprawie Brexit'u – w kierunku Parlamentu.
 
 
 
 
Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że zamach na brytyjski Parlament nie ma nic wspólnego z nierealną wojną cywilizacji między ISIS'em i Zachodem, ale dotyczy natomiast o wiele bardziej realnego opuszczenia Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię – Unii budowanej krok po kroku (CECA, CEE, UE) właśnie przez finansjerę kosmopolityczną, z siedzibą w Londynie, tęże samą, która w latach '20 ubiegłego stulecia subsydiowala pierwszy eksperyment federacyjny na kontynencie – Paneuropę hrabiego Coudenhove-Kalergi.
 
 
 
Na wszystkie sposoby usiłowano osłabić jak nie unieważnić – wyniki głosowania z 23 czerwca. Zebrano miliony podpisów, aby móc przeprowadzić po raz drugi referendum; odwołano się do Brytyjskiego Sądu Najwyższego, który uwarunkował Brexit od akceptacji Parlamentu; usiłowano aż do końca osłabić działalność rządu poprzez Izbę Lordów, w celu uzależnienia treści porozumienia końcowego w sprawie Brexitu od wyniku głosowania obydwu izb Parlamentu.
 
 
 
Wszystko okazało się nadaremne, jako że 13 marca premier Theresa May otrzymała od Izby Gmin pełnię kompetencji, umożliwiającą jej prowadzenie rokowań w sprawie Brexitu w sposób niezawisły. Po tygodniu Downing Street zapowiedział szybką aktywację artykułu 50 Traktatu Lizbońskiego, a w 9 dni później – kiedy mass-media przypomniały o zamachach "islamskich" w Brukseli, mających miejsce rok wcześniej – odbył się atak w Westminster'ze.

 
 
 
Przesłanie jakie zamach niesie z sobą jest jednoznaczne: negocjacje brytyjskie nie powinny prowadzić do dalszego zdestabilizowania Unii Europejskiej, która zmaga się z coraz to poważniejszymi kryzysami politycznymi, ekonomicznymi i społecznymi.
 
 
Mówi ono, że premier Theresie May nie wolno dostarczać dodatkowego paliwa "populistom" działającym po drugiej stronie Kanału La Manche, ponieważ grozi to wybuchem pożaru na skalę całego kontynentu; mówi, że polityka angielska nie powinna wspomagać sił odśrodkowych, jakie niszczą instytucje brukselskie.
 

 
 
Po Brexicie napisałem, że światowy system "liberalny", zbudowany przez Anglo-amerykanów od czasów powojennych i opierający się na dwumianie UE/NATO wszedł w fazę nieodwracalnego kryzysu.
 
 
 

 
Zamach mający miejsce 22 marca potwierdza tę tezę, ujawniając, że struktura międzynarodowa, o której mowa jest zdegenerowana aż do etapu autokanibalizmu, podczas którego atlantyckie agencje wywiadowcze atakują nawet Westminster, zdegradowany do poziomu jakiegokolwiek parlamentu południowo-amerykańskiego  lub afrykańskiego. To jest ta sama agonia, jaką obserwujemy z drugiej strony Oceanu Atlantyckiego, gdzie trwa konflikt pomiędzy Białym Domem i służbami wywiadowczymi, przybierający formy coraz to bardziej groźne.

 
 
 
Nadchodzi zmierzch establishmentu liberal, i w związku z tym nikt nie może czuć się bezpieczny – dotyczy to także pełnego herbów Parlamentu angielskiego.

 
 
 
 
 
 
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.
 

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "...struktura międzynarodowa, o której mowa jest zdegenerowana aż do etapu autokanibalizmu, podczas którego atlantyckie agencje wywiadowcze atakują nawet Westminster, zdegradowany do poziomu jakiegokolwiek parlamentu południowo-amerykańskiego..."

  Bardzo dobre ujęcie tematu - autokanibalizm.

  Pod moją notką Szanowny DAGEON.... wstawił jak zwykle trollowo obfitą grafikę, ale dzięki temu przypomniałem sobie, że w znaku Skull and Bones istnieją cyfry 322...

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Czaszka_i_Ko%C5%9Bci

  Sugerować to może (a moim zdaniem prawdopodobieństwo jest tu niemal 100% - dwie daty zamachów i logo) że ten autokanibalizm jest inicjowany nie tylko przez tajne służby, ale dodatkowo impulsem do jego zaistnienia jest działalność jakichś całkowicie odjechanych popaprańców zrzeszonych w dziwacznych stowarzyszaniach, które penetrują już nawet tajne służby.

  5*
 • Nie wiem kim jest ten Włoch...
  ... ale może mieć dużo racji. Analiza jest przeprowadzona przez obywatela ktaju gdzie mafia i jej metody są chyba znane i rozumiane lepiej niż gdziekolwiek indziej...
 • @Gregorius-M 18:51:37
  proszę nie obrażać, ani autorów włoskich, ani Włoch.. zestawienie jest błędne i złośliwe!

  autor artykułu jest ekonomistą i jednym z najbardziej cenionych włoskich blogerów...

  to tak, jakby pisząc o alkoholu, przypięło się bez zastanowienia Polskę... Polacy byli rozpijani przez stulecia, ale co ma piernik do wiatraka?
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 19:14:27
  Pan wkleja i wkleja, zupełnie nie myśląc co robi!
 • @RAM 19:06:32
  Czy przesłanie tego zamachu nie będzie (dla 99% ludzi) OCZYWISTE?

  "Dobrze zrobiliśmy spie....c od tych, co chcą MUZUŁKÓW sprowadzać"...

  "Swoich" możemy "wysłać w kosmos", albo do Indii, tam Hinduiści im pokażą...
 • Brawurowy tekst
  .
  preztłumaczył tym razem RAM. Poza pewnymi hipoterzami, układa się wykład w dość logiczną całość.

  Osobiiście uważam, że projekt wg. "hrabiego Coudenhove-Kalergi" jakim jest UE i nowe struktury społeczne wg. jego projektu

  - http://balder.org/coudenpo

  wdrażane od ćwierćwieku w ramach "Deklaracji Balcerońskiej" nie zostanie zarzucony przez MWF, te drobne ekscesy ze strony WBrytanii służą jedynie osłabieniu pozycji krajów UE, systematycznie plądrowanych w ramach "ratowania" Grecji, co odpowiada znakomicie interesom wspólnoty finansjery światowej (MWF).

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  Przekonujący jest argument, że służby WBrytanii wykonują jedynie zadania MWF, podobnie jak służby USA, ale te służby ZAWSZE były na usługach MWF a nie parlamentu czy jakiegoś innego oficjalnego organu. Służby PRL też nie miały żadnych problemów zmienić zleceniodawcę w ubiegły wieku, taka jest bowiem ich naturalna właściwość.

  W sumie artykuł, który może niebywale rozszerzyć zdolności analityczne czytelników. Gratulacje.
 • @Laznik 22:38:39
  ...

  ".... Poza pewnymi hipoterzami, układa się wykład w dość logiczną całość..."

  co za łaskawość Panie Laznik... co za łaskawość... :)))))
 • Więcej "łaski" niż Pan/Pani uznał/-ała
  .
  @RAM 01:19:42

  biwiem sam tytuł: "Brawurowy tekst" i konkluzja:

  "W sumie artykuł, który może niebywale rozszerzyć zdolności analityczne czytelników. Gratulacje.", to uznanie w najwyższych tonach.

  "co za łaskawość Panie Laznik... co za łaskawość", to nie jest żadna "łaskawość" jak Pan/-ani pisze, po prostu wyszukany tekst jest znakomity, to wszystko. Jako, że chodzi o dyskusje, korzystam z prawa wskazać elementy, które moim zdaniem są istotne i mogą uzupełnić tekst.

  Proszę się nie obrażać ani nie brać tego osobiście, to jest dyskusja a nie modlitwa

  27.03.2017 09:16:24

  Ten tekst został skasowany "bez wiedzy i zgody" autora.
 • @RAM
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149061142515498296088.jpg W żydolewackim Kalifacie Północnym zwanym jeszcze dla niepoznaki Szwecją już już większość żydolewaków doszczętnie pojebało, o czym poniżej!...Ręce opadają - w teatrze wystawili "sztukę", aby lepiej zrozumieć... terrorystę (SIC!!!)..Mawiają, że gdyby głupota umiała latać, to co niektórzy mogliby fruwać. To powiedzonko przychodzi na myśl, po informacji ze Szwecji. W teatrze miejskim w Göteborgu wystawili "sztukę", która ma pomóc - tak twierdzi jej autor - lepiej zrozumieć islamskiego terrorystę. Nie po raz pierwszy zadajemy pytanie o granice absurdu. I ciągle są one przesuwane. Wydaje się jednak, że tym razem niektóre środowiska doszły do ściany, bo... Okazuje się, że w Szwecji wystawiono sztukę "Dżihadysta", która wywołała ogromne kontrowersje nawet w kraju tak liberalnym.
  "Na deskach teatru miejskiego w Göteborgu zadebiutował spektakl, którego przesłaniem jest próba lepszego zrozumienia islamskiego terrorysty"... podaję powołując się na lokalne media. "Bohaterami sztuki są osoby pochodzenia szwedzkiego, które radykalizują się w Szwecji, a w końcu dojrzewają do decyzji, by przystąpić w szeregi tzw. Państwa Islamskiego i toczyć dżihad w Syrii lub Iraku" - dodaje. Jej autorem i reżyser jest Johan Gry, który na antenie telewizji SVT tłumaczył jaki był cel. Koszmarne brednie. Celem jest uczłowieczenie terrorysty, że ujmę to w ten sposób, i ośmielenie się o tym mówić. Chodzi o to, by odważyć się przyznać, że terrorysta jest też człowiekiem bajdurzył Gry. Jeśli tego nie zrobimy, wówczas zdehumanizujemy te osoby w taki sam sposób, w jaki one dehumanizują swoje ofiary, a jeżeli nie zrozumiemy albo chociaż nie spróbujemy zrozumieć tych osób, to nie będziemy mogli zrobić nic z zasadniczymi problemami tłumaczył reżyser. "Autor "Dżihadysty" podkreślił, że celem sztuki nie jest pokazanie, jak walczy się z terroryzmem, tylko umożliwienie zrozumienia, dlaczego ludzie decydują się na zostanie terrorystami" dodaje.
  Ps..Szwecja i po Szwecji i nie ma co ich żałować skoro sami Szwedzi dają dowody na swoje zidiocenie. A ja się naiwny jeszcze łudziłem, że po serii ataków w Europie lewactwo przejrzy na oczy. Nic z tych rzeczy, oni wraz z terrorystami są narzędziem w rękach szatana. Jeżeli mamy przetrwać - nie ma innego wyjścia; muszą zapłonąć stosy! Proponuję temu "reżyserowi" i jego "aktorom", żeby pojechali na tereny opanowane przez tzw. Państwo Islamskie. Tam szybko poznają naturę terrorystów. Na własnej skórze.
 • @Laznik 13:46:33
  Panie Laznik, Pan bredzi, dlatego ja kasuję ... pańska zgoda i wiedza nie są mi do tego potrzebne!

  ale jeżeli z jakichś wzgędów zależy Panu, żeby to wisiało na blogu, no to i może!
 • @kula Lis 66 14:27:55
  "W żydolewackim Kalifacie..."

  Jej! Co za zbitka! WOW! :-)
  Cud! Normalnie cud!

  Ukłony
 • @Jasiek 15:49:02
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/399/78/3997872.jpg Media: Trump wystawił Merkel rachunek na 375 mld dolarów! Prezydent USA Donald Trump podczas zamkniętego spotkania w Waszyngtonie w ubiegłym tygodniu wręczył kanclerz Niemiec Angeli Merkel rachunek za usługi NATO - podaje The Sunday Times, powołując się na źródła w niemieckim rządzie. Poinformowano, że amerykański przywódca oszacował dług Berlina wobec NATO za obronę Niemiec na 375 mld dolarów. Jeden z niemieckich ministrów, który zastrzegł sobie anonimowość, nazwał dokument „oburzającym". „Takie żądania mają na celu zastraszenie drugiej strony, jednak kanclerz odebrała to spokojnie i nie zamierza reagować na prowokacje" — oznajmił. Ps...I pożegnają się Niemcy ze swoim złotem(którego i tak już nie ma!). Makrela powinna wnioskować o rozłożenie kwoty na raty.
 • @kula Lis 66 15:55:14
  "amerykański przywódca oszacował dług Berlina wobec NATO za obronę Niemiec na 375 mld dolarów. "

  ???????????

  No to moim zdaniem Donald T. (bez skojarzeń ;-) ) "lekko" odjechał...
  Obronę Niemiec? Przed kim? To raczej przed szkopami trzeba się bronić.
  Może przed "agresją Rosji"?
  Czyżby podwodny rurociąg był dowodem rzeczowym? ;-) Nie wiadomo w którą stronę gaz płynie? ;-)
  Zupełnie nie wiem co Trump miał na myśli :-(

  Już wiem! Bronili Germanów przed agresją City of London ;-) między innymi robiąc zamachy u brytoli... 322 zobowiązuje ;-( Tylko po co?

  No, to żeśmy sobie podowcipkowali czarnohumorowo
  Żeby nas tylko Szanowny Autor nie potraktował jak trolli... ufff... ufff
 • @Jasiek 16:31:33
  Wczoraj z "Bode Museum" w Berlin złodzieje ukradli monetę z czystego złota 3,1 cm grubą i o średnicy 58cm, waga 100kg, wartość rynkowa materiału 4 mln Euro.
  Spektakulärer Einbruch ins Bode-Museum in Mitte! Am frühen Montagmorgen drangen Räuber ins Gebäude ein, stahlen die massive Münze. Die Beute hat einen Materialwert von knapp 4 Millionen Euro.
  Podobno nie chcieli uchodźcom płacić podatku więc oni sami go sobie wzięli.
 • @Jasiek
  N o i mamy już efekt podpisów w Rzymie! Teraz już bez wykrętów: państwa UE muszą przyjąć uchodźców! Komisarz europejski ds. migracji, spraw wewnętrznych i obywatelstwa Dimitrios Awramopulos w poniedziałek wezwał państwa członkowskie UE do wypełnienia do końca września zobowiązań w zakresie relokacji i przesiedleń uchodźców z terytorium Grecji i Włoch. „Tłumaczenia już nie są akceptowane. Wszystkie kraje UE muszą wypełnić swoje zobowiązania do końca września” — powiedział dziennikarzom w Brukseli po przybyciu na spotkanie ministrów spraw zagranicznych 28 państw członkowskich UE. Wcześniej w marcu Awramopulos zagroził sankcjami państwom UE, które nie przyjmują uchodźców. Eurokomisarz powiedział, że na razie około 15,5 tysiąca uchodźców z terytorium Grecji i Włoch zostało wysłanych do innych krajów UE w ramach zobowiązań wspólnoty, aby w ciągu dwóch lat przesiedlić do 40 tysięcy osób ubiegających się o azyl z terytorium tych dwóch państw. Aplikacje imigrantów o azyl są rozpatrywane w tak zwanych „gorących punktach” („hot spots”) na terytorium Włoch i Grecji, skąd później są wysyłani do państw członkowskich UE w ramach programów relokacji i przesiedleń wewnątrz Unii Europejskiej. We wrześniu 2015 roku ministrowie spraw wewnętrznych UE większością głosów postanowili rozsiedlić do 23 z 28 krajów wspólnoty, oprócz wcześniej uzgodnionych 40 tysięcy osób ubiegających się o azyl, kolejnych 120 tysięcy uchodźców na terytorium Unii Europejskiej. Komisarz europejski Awramopulos wielokrotnie wyrażał niezadowolenie ze sposobu, w jaki niektóre państwa członkowskie UE wykonują porozumienia w sprawie przesiedlenia uchodźców. Ps...Podaj grecki lewacki niedouku artykuł z karty ONZ, gdzie jest napisane obowiązek zapewnienia darmozjadom pleniącym się jak szczury, czy króliki mieszkania, leczenia i jeszcze wypasionego socjalu - dość tej propagandy żydolewackiej propagandy !!! W żadnych traktatach nie ma zapisu w artykułach, żeby zapewnić imigrantom socjal darmo !!! To w Erytrei jest wojna? Mamy przejąc hordy darmozjadów którzy rozmnażają się jak szczury czy królik. Przejmowanie tych migrantów to współczesne samobójstwo Państwa. Wszyscy którzy popierają takie działania to zdrajcy, nie wąchajcie się ich tępić za głupotę i zdradę! Ani jednej sztuki tego bydła do Polski !!! Przy obecnym poziomie rejestracji w USC obywateli najczęściej o imionach Ahmed i Fatima najdalej za 6 lat głównym elektoratem polityków i partii Niemiec, Francji i Belgi będą muzułmanie. Więc obecni wybrańcy narodu i zarządcy dusz muszą już teraz nieźle się starać. A parę dni wcześniej było tak pięknie, uściski dłoni, sztuczne szczęki i uśmiechy i jaka to piękna przyszłość miała czekać Europę. Bańka mydlana prysła i zaczyna się straszenie a potem będą naciski i kary bo uchodźców ciągle przybywa. Tylko, że jak ma uchodźców nie przybywać skoro kraje nie pilnują granic, które są zewnętrznymi granicami unii a mało tego to jeszcze straż graniczna na łodziach regularnie podwozi uchodźców do tych krajów. Makaroniarze będą sobie darmozjadów łowić na morzu Śródziemnym i podrzucać innym. Włosi z Grekami zrobili sobie przemysł wędkarski i transportowy darmozjadów / 15000 euro od łebka / nic tylko wędkować. Dlaczego żydolewacka, pedalska i zbankrutowana już tak politycznie jak i ekonomicznie UE nie interesuje się działalnością zbrodniarza z zaocznym wyrokiem śmierci za zbrodnie żyda Sorosa, który wynajął flotę statków tanich bander i przerzuca masowo imigrantów bezpośrednio z Libii do Włoch. To już nie jest przemyt niezorganizowany, ale celowa akcja w którą zainwestował 500 mln. dolarów! Są to pieniądze mające na celu przeciwstawienie się europejskim poczynaniom w stosunku do imigracji, a zatem w dalszym ciągu tworzenie zagrożenia dla suwerenności tak Włoch jak i innych państw europejskich! Flotylla "ratowników" Sorosa niszczy Europę migrantami! "Najbardziej niepokojącym aspektem sprawy jest fakt, iż celem tejże floty statków pływających pod banderą Panamy, Belize lub Wysp Marshalla jest prowadzenie działań wrogich wobec interesów Europy i Włoch..." Migracja z Afryki do Włoch nabiera też rozpędu dzięki pomocy lewackich organizacji pozarządowych! Poniżej mocne przemówienie! Jarosław Kaczyński w Sejmie o imigrantach www.youtube.com/watch?v=fYcVL_CLxRU Tak mówił. Teraz zobaczymy co będzie robił. Mam nadzieję, że w tym przypadku, zatrzyma tą nawałnicę elementu nieprzewidywalnego, wybuchowego i roszczeniowego. Kierującego się zasadami islamu i tylko islamu. Teraz powinien im podrzucić milion Ukraińców ...My Polacy musimy bronić Słowiańskiej Ziemi tak jak zawsze to czyniliśmy. Merkel zaprosiła więc niech ich przyjmie wszystkich do siebie. Jej "goście" = Jej problem. Dzicz nigdy nie dostosuje się do europejskiego stylu życia.
  Dzicz będzie chciała narzucić swój własny styl, tak jak to czynią na zachodzie Europy. EU chce nas udupić tak jak sami są udupieni. Co uczyni politykiera ? Wystarczy zlikwidować wszystkie formy pomocy i wsparcia dla nieproszonych gości - w ten sposób pozbędziemy się nie tylko ciapatego balastu ale i bandersynów... a tak w ogóle to czemu Polska musi być przywiązana do EU i jej wątpliwie słusznych przepisów ? Zgodzimy się na sfinansowanie każdemu uchodźcy przydzielonemu Polakom powrót do macierzystego kraju !!! Czyli do kraju Makreli:... i ani grosza więcej ! Mieli za co przyjechać, to i 500 euro na samolot do Afryki też znajdą! Obecny rzad polski powinien mieć serdecznie w dupie wszystkie "TRAKTATY", gdy przez żydolewackie nierządy pedałów, alkoholików, etc.. obecnie Europe zalewa prostacki muzułmanizm z dżihadem na ustach i z nożem, maczetą i kałachem w dłoniach !!! Sytuacja się diametralnie zmieniła, od czasów podpisywanych traktatów w roku 1951 czy w roku 1967. European Union powstała, jako dobrowolne zrzeszenie niezależnych państw narodowych ..... więc nawet ich niebieska flaga z gwiazdeczkami jest nielegalna, gdyż w takim kształcie, to UE może legalnie tylko posiadać proporzec - a nie flagę państwową, ponieważ żadnym państwem nie jest, chociażby takim jakim są United States of America !!!! Ps.II.. Wczoraj z "Bode Museum" w Berlin złodzieje ukradli monetę z czystego złota 3,1 cm grubą i o średnicy 58cm, waga 100kg, wartość rynkowa materiału 4 mln Euro.
  Spektakulärer Einbruch ins Bode-Museum in Mitte! Am frühen Montagmorgen drangen Räuber ins Gebäude ein, stahlen die massive Münze. Die Beute hat einen Materialwert von knapp 4 Millionen Euro.
  Podobno nie chcieli uchodźcom płacić podatku więc oni sami go sobie wzięli.
 • Islamska propaganda już w Polsce! Ujawniamy jaki kit usiłują nam wciskać. Bądź świadomy!
  http://wrealu24.pl/images/2017/03/jezus.jpg W sobotę w Warszawie odbywały się dwa wykłady, które ze sobą konkurowały. Jeden wykład naukowca Dr. Billa Warnera na temat „Polityczny islam - Dżihad to wojna przeciw niewiernym”. Polecam obejrzenie tego wykładu z uwagą. Nie będę go recenzował, każdy może sam ocenić. Film znajdziecie pod tekstem. W tym samym dniu Ośrodek Kultury Muzułmańskiej zorganizował wykład o Jezusie w Islamie. Zaproszenie na to zdarzenie poniżej. http://wrealu24.gq/images/2017/03/jezuswislamie.jpg O tym zdarzeniu chciałbym kilka słów napisać.
  Sam temat jest już kłamstwem, ponieważ w Koranie nie występuje osoba, która nazywa się Jezus. Żeby to udowodnić wystarczy sobie wpisać w google translator Jezus i przetłumaczyć to na arabski. Wynikiem będzie يسوع (yasue). Teraz skopiujcie sobie arabski wyraz i wejdźcie na stronę www.searchtruth.com i wklejcie w pole search, jak na poniższym zrzucie ekranu. http://wrealu24.gq/images/2017/03/islamsearch.jpg I klikamy „search”. Okaże się, że nie występuje słowo Jezus w Koranie. Jak zatem ktokolwiek przy zdrowych zmysłach może robić spotkanie na temat kogoś, kogo imię nie występuje w jego „świętej” księdze? Otóż w Koranie występuje osoba, która nazywa się Issa (عيسى). Kim jest Issa. Tego do końca nie wiadomo, muzułmanie twierdzą, że to biblijny Jezus, ale jakkolwiek na to nie spojrzeć z Issa i Jezus nie mają ze sobą wiele wspólnego. Isaa to syn Miriam, o ile można zrozumieć, iż w arabskim nie ma rozróżnienia imion między Marią i Miriam, to należałoby sobie odpowiedzieć na pytanie kim jest Miriam. W tłumaczeniu Bielawskiego Miriam jest zawsze błędnie tłumaczona jako Maria oraz Issa zawsze błędnie tłumaczony jako Jezus. W Koranie sura 66 wers 12 “I Marię, córkę Imrana, która zachowała dziewictwo;…”(przekład według Bielawskiego), dowiemy się, iż Miriam to córka człowieka o imieniu ‘Imran, w polskim tłumaczeniu jest o Imran. Niestety w Biblii taka osoba nie występuje, ale w autor Koranu w wersie 3:33 „Bóg wybrał Adama i Noego, rodzinę Abrahama i rodzinę Imrana - ponad światy!“ (przekład według Bielawskiego). Imran jest ojcem Mojżesza, czego potwierdzenie możemy znaleźć w tafsirze (wyjaśnienie do Koranu) Ibn Abbas (www.altafsir.com) . W biblii ojcem Mojżesza jest Amram, w związku z tym należałoby przypuszczać, iż Amram biblijny to Imran koraniczny. Reasumując Miriam jest córką Imrana (Amrama) i również siostrą Mojżesza. I tu pojawia nam się problem, na który żaden z islamskich naukowców nie potrafi sensownie odpowiedzieć. Jeśli Miriam miałaby urodzić Isse w tym samym czasie co biblijnego Jezusa, to Miriam powinna mieć wtedy około 1500 lat!!!! Jak widzicie, Koran to księga, która nie trzyma się przysłowiowej „kupy”, dlatego wykład o Jezusie w islamie jest z założenia fałszywy, a przedstawione powyżej dowody potwierdzają jeszcze jedną rzecz, a mianowicie, czy Bóg nie zna historii i nie wie kto po kim przyszedł na świat? Moim zdaniem, to udowadnia, że Allah nie zna historii, a skoro nie zna podstawowych faktów, to nie jest wszechwiedzący, a jeśli nie jest wszechwiedzący, to znaczy, że Allah nie może być w żadnej mierze bogiem. Islam Edukacja dla Opornych...Polityczny islam - Dżihad to wojna przeciw niewiernym - dr Bill Warner
  https://youtu.be/REFsuwAWcYg
 • To już kompletne zidiocenie amerykańskiego spółeczeństwa!
  http://wrealu24.pl/images/2017/03/dzicia.jpg SZOK! Chcieli nazwać swoją córkę "Allah"! Urzędnicy byli w szoku...Jak to nazwać? Degrengolada intelektualna a może zapaść? A może to po prostu wolność każdego rodzica? Do tej przedziwnej sytuacji doszło w Stanach Zjednoczonych - Krainie wolności...Żyjący ze sobą w konkubinacie Elizabeth Handy i Bilal Walk chcieli nazwać swoją córkę ZalyKha Graceful Lorraina Allah. Urzędnicy z Atlanty nie mieli podstaw do zakwestionowania trzech imion dziewczynki, odmówili jednak nadania jej nazwiska Allah. Pytanie dlaczego? Para się mocno zirytowała i pozwała do sądu urzędników, zarzucając im naginanie swoich uprawnień. Rodzicie dziewczynki, którą chcieli nazwać "Allah" podali do sądu stan Georgia za odmowę nadania ich córce nazwiska Allah. Autorzy pozwu zarzucają stanowym urzędnikom nadużywanie swoich uprawnień. Według prawników mają szanse na wygranie sprawy. Urzędnicy twierdzą, że to kaprys rodziców lub forma żartów, jednak oni nie żartują i domagają się uznania nazwiska swojej 22-miesięcznej córeczki. Sprawą zajęła się Amerykańska Unia Wolności Obywatelskich, która w imieniu rodziców złożyła pozew, argumentuje, że nie jest rolą państwa wtrącanie się w to, jak chcą nazwać swoje dziecko. Zwracają też uwagę, że obecnie 22-miesięczna dziewczynka wciąż nie ma oficjalnego nazwiska, co uniemożliwia jej korzystanie z pomocy państwowej, a niedługo uniemożliwi zapisanie do przedszkola. Według prawników rodzice dziewczynki mają spore szanse na wygraną w sądzie z lokalnymi urzędnikami.
 • @@@!
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149070639615508396150.jpg Austria ma już dość uchodźców. Część chce wysłać… do Polski! Rząd w Wiedniu zapowiedział, że będzie ubiegał się o wyłączenie z unijnego programu relokacji 160 tys. uchodźców. Kanclerz Christian Kern zasugerował, że kraje, które dotąd nie przyjęły żadnych imigrantów – m.in. Polska – mogłyby w przyszłości przyjąć uchodźców przebywających obecnie w Austrii. Jak już informowaliśmy, unijny ds. migracji Dimitris Awramopulos oświadczył, że do września kraje Unii Europejskiej powinny przejąć w ramach programu relokacji przynajmniej 26 tysięcy uchodźców przebywających w Grecji i we Włoszech. Nie obyło się oczywiście bez gróźb pod adresem państw, które nie zechcą się do tych żądań dostosować. Z kolei dziś Austria zapowiedziała, że zamierza się ubiegać o wyłączenie z programu relokacji imigrantów. – Obecnie sprawdzamy, czy możemy uzyskać wyłączenie lub odroczenie – oznajmił kanclerz Christian Kern, zastrzegając, że będzie do tego dążył w ramach obowiązującego prawa.
  Uważamy, że (w naszym przypadku) konieczne jest wyjątkowe traktowanie, bo Austria wypełniła już swoje zobowiązania dodał. Zaznaczył też, że rząd chce omówić tę sprawę z Komisją Europejską i w najbliższym czasie wystosuje do niej oficjalny list, który umożliwi rozpoczęcie rozmów. Co ciekawe, Kern zasugerował, że kraje, które dotąd nie przyjęły żadnych uchodźców – Polska, Węgry, Słowacja – mogłyby w przyszłości przyjąć uchodźców przebywających obecnie w Austrii.
  W 2015 roku Austria przyjęła około 90 tys. migrantów, co odpowiada ponad 1 proc. jej ludności. Z tego powodu kraj został na rok wyłączony z programu relokacji, jednak okres ten już wygasł. Zgodnie z przydziałem Austria powinna przyjąć w tym roku blisko 2 tys. uchodźców. Rzecznik KE powiedziała, że Austria przyjęła „wielu uchodźców” i dlatego uzyskała odroczenie, ale teraz „oczekiwane jest od niej wypełnienie zobowiązań w ramach relokacji”. – Wycofanie się z programu byłoby możliwe tylko w sytuacji, gdyby jakiś kraj zaczął działać poza granicami prawa – powiedziała, dodając, że mogłoby się to wiązać z konsekwencjami. We wrześniu br. wygasa przyjęty w 2015 roku program relokacji, w którym kraje UE zobowiązały się do przejęcia od Grecji i Włoch w ciągu dwóch lat co najmniej 98 tysięcy uchodźców. Dla każdego kraju przypisano kwotę uchodźców, którzy mają zostać przyjęci. Do tej pory relokowano jednak niespełna 15 tysięcy osób. Słowacja i Węgry zaskarżyły te decyzje do Trybunału Sprawiedliwości UE, a polskie władze poparły tę skargę. Ps..Austriacka bezczelność! Niech heimat Hitlera wyśle ich do ciotki Anieli, która ich zaprosiła. Albo Tusk weźmie sobie ich do Brukseli. Jeżeli przyjmowanie uchodźców jest takie fajne i tak bardzo ubogacają społeczeństwo Austrii, to czemu chcą się nimi dzielić. Ale jeżeli to nie jest takie fajne jak mówią, to czy spodziewają się, że jak uchodźcy będą u nas, to będą się inaczej zachowywać? Nie sądzę. A jeżeli gdziekolwiek będą, będą zachowywać się tak samo, to mamy głębszy problem. Tylko, że do tego nikt się nie chce przyznać...A jak to Orbana wyzywali, jak to na Węgry pomstowali, jakich to szantaży moralnych stosowali! Taksówki wynajmowali i jeździli nimi do Budapesztu przemycać tych barbarzyńców! I co?!! Mają już dość altruizmu? Trzeba było myśleć wcześniej o tym. Ci ludzie z zachodu sprawiają wrażenie niedorozwiniętych, rozwydrzonych gówniarzy. Najpierw narobią gnoju a potem winni są wszyscy inni lecz nie oni. Należy wzmocnić straż graniczną. Przygraniczne wsie, miasteczka, miasta tworzyć obywatelskie polskie patrole do wyłapywania nachodźców i ich przewodników i natychmiast odstawiać do granicy. Brać przykład z Węgrów. Oni znów są "2 kroki" do przodu.
 • @@@!
  Shaded: Do Europy są wpuszczane regularne wojska.....
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=146&v=v3VTJi4B9sA Gościem Tematu Dnia była Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera, która w rozmowie z Ewą Pietrzak odniosła się do tego, czy mamy do czynienia z III wojną światową. Pytana, z czego powinna wyleczyć się Europa, mówiła:

  - Przede wszystkim z poprawności politycznej oraz z błędnego rozumienia, że islam nie stanowi żadnego zagrożenia i promocji islamu w Europie. Jeżeli sobie zdamy sprawę, gdzie jest zagrożenie, co sprawia, że ludzie są w niebezpieczeństwie, to będziemy wtedy wiedzieć, jak przeciwdziałać temu zagrożeniu – mówiła Miriam Shaded

  Według niej, „muzułmanów trzeba resocjalizować”. Jak dodawała, „muszą być traktowani tak jakby byli potencjalnie niebezpieczni”.

  - Problem jest po prostu z ideologią i nauczaniem, które obecnie jest dopuszczane w Europie. Sądy i władze publiczne tolerują ją i dają jej immunitet – stwierdziła prezes Fundacji Estera

  - Ale kim jest uchodźca, a kim wyznawca islamu? To są dwie różne osoby. Nie bądźmy naiwni, bo prawdziwi uchodźcy to są prześladowani chrześcijanie na terenach Bliskiego Wschodu i Jazydzi – podkreślała
  Zdaniem Shaded, „do Europy są wpuszczane regularne wojska, które są finansowane z Arabii Saudyjskiej”.

  - III wojna światowa trwa, tylko rozpoczyna się na różnych terenach w innym okresie – zaznaczyła
  Europę czeka nowy zalew imigrantów? MEGA konflikt na linii Turcja-UE! Merkel przerażona! https://www.youtube.com/watch?v=U_kmGw8sIzU
 • @@@!
  http://wrealu24.pl/images/2017/03/Aisis.jpg Kiedy Europa przejdzie na Islam? Koniecznie przeczytaj! 43 lata temu w gmachu ONZ padły „prorocze słowa”. „Pewnego dnia, miliony ludzi opuści półkulę południową i wyruszy do półkuli północnej. Nie wybiorą się tam jako przyjaciele, ponieważ pójdą tam aby ją podbić. I podbiją ją z pomocą swoich synów. Łona naszych kobiet przyniosą nam zwycięstwo” Houari Boumedienne, prezydent Algierii w latach 1965-1978, fragment przemowy na forum ONZ z 1974 roku. Wszystkim posłusznie aportującym pani Merkel politykom dedykuję powyższe stwierdzenie Boumedienna z roku 1974 tj. okresu , który myślącym perspektywicznie zarządcom państw europejskich winno dać dużo do myślenia i przedsiębrania stosownych kroków , by dzisiaj nie drżeć ze strachu kiedy i gdzie w Europie nastąpi kolejny zamach terrorystyczny..(Zauważyliście jaka ARMIA ludzi sił bezpieczeństwa dzisiaj z okazji obchodów 60 rocznicy Traktatów Rzymskich ochraniała zebranych 27 przedstawicieli państw UE w Rzymie ?.. I TAK JUŻ BĘDZIE ZAWSZE !) Jeszcze rok temu poprawnością polityczną w Parlamencie Europy było pozytywnie wyrażać się o przyjęciu Turcji do Wspólnoty Europejskiej.. Gdy zaczął się exodus uchodźców z państw północnej Afryki 16 marca 2016 r. UE podpisała z Turcją za ciężkie miliardy euro umowę o blokowaniu uchodźców i nieprzepuszczanie ich dalej na północ do Europy.. A tygodnie później prezydent Turcji Erdogan w publicznym wystąpieniu stwierdził , że :
  „Moi drodzy bracia, rozpoczęła się walka pomiędzy krzyżem a półksiężycem. Nie ma w tej sprawie żadnego innego wyjścia” – powiedział Erdogan. Wezwał wszystkich muzułmanów w Europie aby mieli co najmniej pięcioro dzieci. Nazwał ich „przyszłością Europy” i stwierdził, że będzie to najlepsza odpowiedź na krzywdy, jakie zostały im tutaj wyrządzone. ( ciekawe o jakie krzywdy mu chodzi )
  Teraz wyznawcy islamu, którzy już osiedlili się u nas, mają zamiar wykorzystać swoją największą, najpotężniejszą broń o której mowa w powyższym cytacie. Oczywiście za płacony im z naszych kieszeni nie kiepski socjal !.. Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien mieć wątpliwości , że Prezydentowi Erdoganowi marzy się, że zostanie zostanie wielkim przywódcą islamu..Nie udało się dokonać tego za czasów Imperium Osmańskiego, teraz szansę dla siebie upatrzył ukochany przywódca Turcji.. Kraj znad Bosforu od dłuższego czasu zachowuje się bardzo agresywnie. Wysyła swoich ludzi jako uchodźców aby podbić Europę. Miliony muzułmanów jest już na naszej europejskiej ziemi i będzie konkurować z nierozmnażającymi się Europejczykami. Można wręcz powiedzieć, że islam ma już praktycznie w garści Europę Zachodnią i Północną.. Nie jest przesadą stwierdzenie , że Erdogan wypowiedział wojnę Europie..Tureccy politycy regularnie atakują Europę i Unię Europejską nazywając ją faszystowską.. Systematycznie padają groźby o zerwaniu umowy z UE. Minister Spraw Wewnętrznych Süleyman Soylu ogłosił, że Turcja może wysyłać do Europy po 15 tysięcy „uchodźców” miesięcznie tylko po to, aby upokorzyć Europejczyków. Niestety porozumienie z 16 marca 2016 roku pozwoliło jedynie opóźnić coś, co wydaje się już nieuniknione. Turcja rzeczywiście nie przepuszcza uchodźców do Europy, ale islamizacja trwa w najlepsze – obcokrajowcy masowo i nieprzerwanie przybywają do nas przez Morze Śródziemne. A my ?… Zachowujemy się jak karp modlący się o to , by Wigilia przeniesiona została na 1 maja.. Przykładem wyjątkowe skretynienie szwedzkiej pani minister Kultury i Demokracji Alice Bah Kuhnke, która forsuje projekt rządowy pomocy finansowej dla powracających do Szwecji islamistów. Podczas, gdy jej kraj zmaga się z gigantycznym wzrostem liczby przestępstw, które zwykle popełniane są przez tzw. uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu.Ekspert ds. terroryzmu Magnus Ranstorp wskazał, że przynajmniej dwóch dżihadystów, którzy powrócili do Szwecji, było zaangażowanych w zamachy terrorystyczne w Paryżu w 2015 roku i w Brukseli w 2016 roku. Władze miasta Lund wychodzą nawet z propozycją aby dawać ekstremistom darmowe mieszkania oraz pomoc w znalezieniu pracy. Z jakiegoś powodu żadne międzynarodowe instytucje nie są oburzone tym, że Szwecja finansowała działania terrorystów a teraz traktuje ich jak ludzi pierwszej kategorii. Chce się w tym miejscu krzyknąć : GRATULUJĘ !!! Mam czas poczekam. Od znajomego ze Sztokholmu wiem , że gdy zapada zmrok starówka w stolicy pustoszeje.. Wszyscy Szwedzi czmychają do domów w obawie o własne zdrowie i życie przed wałęsającymi się bandami emigrantów.. Są dzielnice w stolicy Szwecji , gdzie nawet miejscowa policja po zachodzie – i nie tylko – samochodami nie wjeżdża..Nie wiem o co tu chodzi ?.. wszyscy o tym mówią a media i politycy milczą !..Kto jest taki mocny , że potrafi zamknąć usta nieomal wszystkim odpowiedzialnym za informację w Europie ?.. No prawie !.. u NAS nie mówią wszystkiego ale póki co : NIE WPUSZCZAJĄ!!! (dlatego na Nich głosowałem)..
  Kolejne ” Wydania Specjalne” poświęcone atakowi terrorystycznemu są kwestią czasu.. Pochowają ofiary z londyńskiego mostu , minie termin żałoby i kolejny zamach da zarobić dziennikarzom za nadgodziny.. Po coś 2600 meczetów w Niemczech, 2500 meczetów we Francji, ponad 1000 w Holandii, Belgii, Danii postawiono i b.wiele w pozostałych państwach Europy..( u nas też już się zaczęły budować )..
  Nie wiem w kim pokładać nadzieję bezpieczeństwa ?
  Pokładam swoje w miarę dobre poczucie bezpieczeństwa w Rządzie RP (na razie) i we wszystkich kibicach piłki nożnej ! ..CHWAŁA WAM KIBICE : LEGII , LECHA , WISŁY , WIDZEWA, ARKI i wielu, wielu innych klubów ! W Was NADZIEJA !!!
  CIEKAWE CZY PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH JEST ZAPRASZAJĄCY TYCH PANÓW DO SWOJEGO.. N I E !!! NASZEGO D O M U !!! Roman Sklepowicz - prawnik, działacz społeczny.. Sklepowicz na ostro: "Europa będzie Islamska!" O rozpadzie UE, sądach i folksdojczach w mediach! https://youtu.be/MbxVo-joPH8
 • @kula Lis 66 19:50:00
  niech Pan dzieli tekst na paragrafy, będzie się lepiej czytać!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728