Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1044 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Chcą zalać Europę 6 milionami migrantów!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Europejscy przedsiębiorcy potrzebują taniej siły roboczej... UE powinna dołożyć wszelkich starań, by rozbić wspólnoty narodowe..."

 

 

Migracja z Afryki do Włoch nabiera rozpędu dzięki pomocy organizacji pozarządowych
 
 
 
 
 
 
www.gefira.org        23 marzec 2917
 
 
 
 
Na początku tego roku, w styczniu,1)śledziliśmy, jak organizacje pozarządowe we współpracy z włoskim rządem przerzucały migrantów z wybrzeży libijskich do Włoch i jak następnie przy wydatnej pomocy świata przestępczego migranci byli wykorzystywani do pracy we włoskich gospodarstwach rolnych lub zmuszani do prostytucji.

 
 
Pierwsze dostępne dane za początek roku 2017 pokazują, że interes ma się jak najlepiej: nastąpił 57% wzrost w porównaniu z pierwszymi miesiącami ubiegłego roku, co stanowi 81% za cały okres zimowy,2)zaś odsetek osób przewiezionych na statkach pozarządowych organizacji wzrósł z 5% do 40% tego, co obserwowaliśmy w 2016, i zbliża się do 50% w ostatnim miesiącu roku.3) 

 
Wygląda na to, że organizacje pozarządowe zajęły miejsce przemytników.

 
 
Dziennikarze włoskiej gazety  Il Giornale  zdołali przeniknąć do przestępczego półświatka i przekonali się z pierwszej ręki o wydatnym zaangażowaniu organizacji pozarządowych w ten proceder. Okazuje się, że przemytnicy otrzymują 2600-3200 dolarów za przewiezienie ludzi z Libii, Tunezji, Egiptu i Syrii, których następnie załadowują po około 45 osób na stateczki i  wyprowadzają zaledwie kilka mil w morze, skąd migranci są przejmowani przez „misje humanitarne”.4)

 
 
Dla przemytników niewiele pracy za to spory zysk, zaś działacze organizacji pozarządowych czerpią osobiste zadowolenie, że oto dopomogli migrantom w spełnieniu ich marzeń przedostania się do Europy.  

 
 
Ponieważ jednak przerzucanie ludzi przez granice bez pozwolenia, nawet jeśli czynione nieodpłatnie, może podlegać ściganiu z mocy prawa, rząd włoski zajął się sprawą organizacji pozarządowych.5)

 
 
Ostateczne dane za 2016 pokazują, że do Włoch przedostało się 180 000 ludzi, przy czym odmowę udzielenia azylu otrzymało 60%,6)co bynajmniej nie oznacza repatriacji.

 
 
W lutym pełniący obowiązki premiera Paolo Gentiloni podpisał porozumienie z władzami libijskimi mające na celu opanowanie napływu ludności,7)jednak działalność organizacji pozarządowych nie znalazła się na celowniku rządu. 

 
 
Frontex a także komisarz Dimitris Avramopoulos twierdzą, że należy przyspieszyć repatriację tych, którzy znajdują się na kontynencie nielegalnie,8)co nie oznacza jednak, że celem Komisji Europejskiej jest powstrzymanie napływu ludności: zadanie sprowadza się raczej do tego, by uporządkować dotychczas chaotyczne przemieszczanie się ludzi.

 
 
Oto na odbytym w marcu spotkaniu w Genewie, sam Avramopoulos przyznał, że celem jest utworzenie punktów zbornych na afrykańskim wybrzeżu, dokąd migranci mogliby się udawać w poszukiwaniu pracy i przyszłości w Europie oraz że celem jest przyjęcie    6 milionów    ludzi w ciągu najbliższych lat, co ma kompensować kurczącą się liczebność europejskiej populacji.9)

 
 
Gazeta Die Welt jeszcze bardziej obnażyła rzeczywiste stanowisko europejskich przywódców: targ dobity między kanclerz Merkel, holenderskim premierem Markiem Rutte z jednej a tureckim prezydentem Erdoğanem z drugiej strony w sprawie uciekinierów z Syrii zawierał   tajną klauzulę dotyczącą corocznego przerzutu 150 000-300 000 tak zwanych uchodźców z Turcji do Europy.10)

 
 
 
Polityka otwartych granic opiera się na ekonomicznym założeniu, że, jak to ujęła komisarz ds. handlu Cecilia Malmstrom,11)europejscy przedsiębiorcy potrzebują taniej siły roboczej, a ta, z powodu starzejącej się rodzimej populacji, musi być uzupełniana przez przybyszów z Afryki.

 
 
Najnowsze badania wykazały jednak, że rozumowanie to nie ma podstaw.

 
 
Wraz z coraz powszechniejszym wykorzystywaniem automatyki zapotrzebowaie na wykonywanie prostych prac staje się coraz mniejsze.12)Na przykład zajęcie szczególnie oblegane przez imigrantów jak prowadzenie taksówek będzie zanikało w obliczu konkurencji ze strony prywatnego transportu Uber oraz pojawienia się samochodów bezzałogowych.

 
 
Wykuwane przez Komisję Europejską plany masowych migracji nie wydają się być rozsądne i skończą się tym, że miliony ludzi z Trzeciego Świata staną się stałymi klientami pomocy społecznej, jeszcze bardziej obciążając europejskie systemy socjalne.

 
 
Dane OECD potwierdzają, że w większości państw, zwłaszcza tych mających do czynienia z olbrzymim napływem obcych, a więc we Francji, Niemczech, Belgii i Holandii a także Włoszech, bezrobocie wśród ludności napływowej jest wyższe (dwa a nawet więcej razy) niż wśród rodzimych mieszkańców.13)

 
 
Peter Sutherland, członek Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji, autor pro-emigracyjnych tekstów tekstów14)wspólnie z wspomnianą już komisarz Malmstrom (odpowiedzialną wówczas za sprawy wewnętrzne, w tym za imigrację), podaje jeszcze jeden ekonomiczny powód dla otwartych granic: Unia Europejska powinna dołożyć wszelkich starań, by rozbić narodowe wspólnoty,15)co ma przyczynić się do rozwoju gospodarczego.

 
 
Twierdzenie to kłóci się z historyczną prawdą, ponieważ kraje europejskie osiągnęły technologiczny, polityczny i gospodarczy szczyt właśnie wtedy, gdy żyły z dala od reszty świata, który następnie podbiły i to w epoce państw narodowych, podczas gdy teraz, od kiedy wprowadzono politykę otwartych granic, znajdują się one na równi pochyłej.

 
 
Ostatecznym często wyciąganym argumentem, a ostatnio przez francuskiego kandydata na prezydenta Emmanuela Macrona, jest to, że masowej imigracji nie da się zatrzymać.16)

 
 
Jednak wystarczyło, by zaczęto egzekwować prawo, tak jak zabrała się za to amerykańska administracja Trumpa, nie powstrzymując się przed deportowaniem ludzi nielegalnie przebywających na terenie USA, by o 40% spadła liczba nielegalnych przekroczeń granicy w pierwszych miesiącach 2017.17)

 
 
 
Widać zatem, że napływ imigrantów zależy od woli politycznej zachodnich rządów. Tam, gdzie rządy, jak włoski, opowiadają się za otwartymi granicami i masową migracją, tam pojawiają się liczne kanały przerzutowe i ludzie przekraczają granicę legalnie i nielegalnie, natomiast tam, gdzie rządy opowiadają się za egzekwowaniem prawa, jak w USA, napływ imigrantów wyraźnie spada.

 
 
 
Póki co, we Włoszech narasta atmosfera wojny domowej: gdy się dowiedziano, że rząd przydzielił migrantom 10 domów w Taranto, obywatele zbuntowali się, zaczęli okupację budynków, do których wprowadzili włoskie rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji mieszkaniowej.18)

 
 
W innym miejscu, w Caserta, reporter telewizyjny filmujący olbrzymie nielegalne targowisko przemycanych towarów, na którym handlowali migranci, został przez nich pobity.19)

 
 
Italian TV crew attacked by migrants selling fake goods at illegal market - VIDEO:
 
 
 
 
References:
 
 
 
1.
Why the Italian government can’t resolve the problems of Mediterranean smuggling boats?Because it doesn’t want to, gefira.org 2 January 2017.
2.
Migrant rescues in Med hit three-year high, new data shows, telegraph.co.uk 5 March 2017.
3.
Ong che salvano i migranti: due procure sospettano complicità con gli scafisti, tgcom24.mediaset.it 23 February 2017.
4.
(l trafficante: Vai in Italia, ti vengono a prendere loro, ilgiornale.it 23 February 2017.
5.
Ong che salvano i migranti: due procure sospettano complicità con gli scafisti, tgcom24.mediaset.it 23 February 2017.
6.
Applications and granting of protection status at first instance: 2016, asylumineurope.org.
7.
Migranti, Gentiloni: “Accordo Italia-Libia è svolta”, quotidiano.net 3 February 2017.
8.
Migranti. Monito Ue: paesi ricollochino o rischio sanzioni; servono più rimpatri, impedire la fuga, rainews.it 2 March 2017.
9.
L’Europe va avoir besoin de 6 millions d’immigrés, tdg.ch 7 March 2017.
10.
Report: Merkel and Rutte made concrete promises with Turkey over refugee quota, dw.com 13 March 2017.
11.
EU may fill ‘void’ in global trade left by U.S. under Trump: Malmstrom, reuters.com 2 December 2017.
12.
Secular Stagnation? The Effect of Aging on Economic Growth in the Age of Automation, economics.mit.edu 12 january 2017.
13.
Foreign-born unemployment, data.oecd.org.
14.
Europe’s immigration challenge, theguardian.com 24 June 2012.
15.
EU should ‘undermine national homogeneity’ says UN migration chief, bbc.com 22 June 2012.
16.
Emmanuel Macron: Europe faces ‘unstoppable mass migration’ says French PM hopeful, express.co.uk 26 February 2017.
17.
Illegal Border Crossings Appear to Drop Under Trump, nytimes.com 8 March 2017.
18.
Taranto: «No case agli immigrati» E 10 famiglie italiane le occupano, msn.com.
19.
Caserta, aggredito l’inviato di Striscia La Notizia, ilmessaggero.it 12 March 2017.
 

 

 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • UE to bandytyzm ! Komisarze UE to mafiozi !!!
  STO lat temu białej rasy w świecie było 30 % dziś zostało nas tylko 8% !

  Europejczycy ! jak się nie ZORGANIZUJEMY to jako rasa biała aryjska zniknie z tego świata !

  Europa w okowach ponurej żydowskiej Okupacji

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Słowianie łączmy się !!!
 • Autor
  Ja rozumiem, że tekst jest tłumaczeniem i że te 6 milionów brzmi alarmistycznie - ale jak to się ma do kwoty 30 milionów, zapowiedzianej przez "ałtoryteta" towarzysza majora-profesora Baumana, jeszcze w roku 2011, kiedy to Arabska Wiosna dopiero nieśmiało ruszała?

  Pisałem o tym tutaj, jeszcze jesienią roku 2015 - http://prognozydocenta.salon24.pl/671801,dyktat-rotszyldow-1-co-najmniej-milion-ludzi-rocznie

  ZAPRASZAM ;-)
 • @Docent zza morza 12:08:30
  TEKST NIE JEST MOIM TŁUMACZENIEM ! ... pochodzi z www.gefira org !... co wyraźnie widać! ... oryginalny tekst ze strony publikujacej w 4 językach !

  3 miliony na najbliższe lata! ... czytać ze zrozumieniem! ... to się przecież nie kłóci z 30 milionami za jakieś 10 lat! ... spokojna głowa, będzie nawet 50 i 100 milionów ! .... biali Europejczycy będą jak Indianie w rezerwatach USA!
 • @RAM 13:52:31
  Gadowski merytorycznie gasi elity UE! "To wasza wina Tusku, Merkel, zapijaczony Junckerze i Schultzu!"...Jeden z najlepszych dziennikarzy śledczych w Polsce - Witold Gadowski odniósł się w ostrych słowach do sytuacji w Europie. Dziennikarz twierdzi, że winne obecnego stanu rzeczy są elity UE. "No…dalej! Odstawiajcie te swoje płaczliwe jasełka! Odczytujcie listy od imamów, pełne potępień wobec terroryzmu. Listy fałszywe jak nieudolnie podrobione dolary. Jednoczcie się w tym bełkocie i razem spacerujcie w „marszach solidarności z ofiarami zamachów”. Ogłaszajcie w kościołach „dni solidarności z islamem" powiedział Gadowski.
  Buta i arogancja władzy w UE...
  "Palcie znicze, szlochajcie i … udawajcie, że nic się nie stało. Udawajcie, że to tylko kolejny wybryk ekstremistów, który miał miejsce na najlepszym z ziemskich kontynentów. No dalej! Klepcie te swoje pustobrzmiące pacierze politycznej poprawności,mówki i piszcie durne kondolencje, od których normalnym ludziom zbiera się na wymioty.Merkel, Hollande, Tusk i reszta tej zgrai nadal pouczajcie całą Europę o tym co jest ważne, moralne i odpowiedzialne. To wasza cholerna poprawność polityczna, to wasze wydumane idee multikulti, to wasze otwarcie granic dla obcych…to wasza nieroztropność, brak przewidywania i nieprzezorność… niech was wszyscy diabli! To wyście sprawili, że teraz giną ludzie! Jeśli ktoś jest winny tych zamachów, tej niewinnej krwi, jeśli ktoś jest winien widmu strachu, które przybrało twarz arabskiego sunnity i krąży dziś nad Europą, to winnymi jesteście wy!: Rozszarogęsieni, butni, głupi i próżni eurokraci.
  Ukryci za swoimi kuloodpornymi szybami, oddzieleni od ulicy przez sztaby usłużnych gryzipiórków, rozbestwieni lawiną euro, jaka za nic wpada wam do kieszeni, roicie o nowym kształcie świata, o przekształceniach Europy, ale nawet jednej ulicy w miastach, z których pochodzicie, nie jesteście w stanie upilnować!" skomentował ostro dziennikarz. To koniec Europy jaką znamy? "Na naszych oczach ta zgraja darmozjadów podpaliła lont do bomby, która od dawna tykała w brzuchu Europy. W Europie potrzebny jest dziś stan wojenny – stan nadzwyczajny – ale nie ten ogłoszony przez trockistę Hollande, człowieka o twarzy sklepikarza w francuskiej prowincji, lub księgowego z lunaparu. Dziś Europie potrzebny jest stan mobilizacji wokół gasnących wartości. Czas dyskusji się skończył. Granice Europy muszą znów jeżyć się od gotowej do strzału broni, a jej ulice niech się wypełnią dumnymi chrześcijanami, którzy na powrót zaniosą krzyż do miejsc, gdzie rozplenił się żarłoczny półksiężyc" skomentował Witold Gadowski.
 • @kula Lis 66 15:08:08
  http://ram.neon24.pl/post/136934,israel-shamir-migranci-zydowski-kon-trojanski

  http://ram.neon24.pl/post/134807,chutzpah-z-uchodzcami-i-zydowskie-lobby-w-brukseli
 • @RAM 16:03:26
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149038975615479395981.jpg Kredą walczą z terrorystami. „Skończyła się pobłażliwość dla islamskich najeźdźców”...Mieszkańcy Londynu bardzo emocjonalnie zareagowali po terrorystycznym ataku, do którego przyznało się Państwo Islamskie. Są nalepki, które mają wyrażać solidarność, zdjęcia udostępniane na profilach społecznościowych, niektórzy użyli nawet... szkolnej kredy. Po takiej akcji terroryści na pewno się nie pozbierają.

  Londyńczycy jednoczą się pod hasłem „We are not affraid” (Nie boimy się), które zostało umieszczone na logo londyńskiego metra. Ten znak został po raz pierwszy wykorzystany po atakach terrorystycznych na transport publiczny w brytyjskiej stolicy w 2005 roku. Słów tych użyła też brytyjska premier Theresa May podczas swojego przemówienia po środowym zamachu. Użytkownicy Twittera udostępniali zdjęcia oznaczone „Pray for London”, aby pokazać swoje poparcie. Oprócz tego niektórzy na swoich profilach „włączali” flagi innych krajów, które niedawno doznały ataków, w tym Francji Belgii. https://pbs.twimg.com/media/C7se5ZrW0AAFVnu.jpg Takiej reakcji muzułmanie się nie spodziewali, podobno już się pakują i będą uciekać z Europy. No to o przyszłość Europy jestem spokojny. A policjanci w Wielkiej Brytanii zostali już dozbrojeni w kolorowe kredki? Jak widzę takie rzeczy i przestaje się dziwić Breivikowi...Kredki w ruch i tablice WELKOMEN CIAPACI. Te społeczeństwo, społeczeństwa już są wykastrowane. Fajne są te slogany. "We're not affraid" a wystarczy, że ktoś strzeli z kapiszona a wszyscy spierdalają. Dlatego zakazano fajerwerków bo jak strzelały to się zawsze jakiś oddział poddawał. Wieża Eiffla nadal ściemnia, kredki we wszystkich paryskich Librerie wykupione, dzieje się.. Inne ujmujące zjawisko to, że im większy agnostyk tym gorliwiej się modli czy raczej "prejuje". Pytanie jak oni chcą się modlić skoro zamykają kościoły? Do kogo chcą się modlić? skoro na Wyspach jest kryzys wiary...Niech pójdą i mazgną chodniki w islamskich dzielnicach, to zobaczymy czy wrócą. Wyprali mózgi tym lewackim Europejczykom kompletnie, żal patrzeć. Jako ciężka artyleria zostanie użyty fortepian ;) Powinien tam ktoś jeszcze zagrać na fortepianie. Zupełnie zatracili instynkt samozachowawczy. Są jak owce prowadzone na rzeź, dosłownie. Kontynentalny idiotyzm strasznie zaraźliwy jest. Po takim czymś islamiści leżą i kwiczą a świat odetchnie z ulgą. https://pbs.twimg.com/media/C7sfE8TXgAA03P7.jpg I hope your not calling me an idiot..Now I see the terrorists deadly scared of your precious drawings:-) Poor leftists... Ps..12 wrzesień 1683 Krucjaty w obronie przed najazdem, Poitieurs, Lepanto, Wiedeń. To wartości europejskie, które o setki lat uchroniły Europę przed multikulti. Rzeczywiście się wystraszą, paranoja.
  Ostatnio wydziałem wypowiedz naukowca który w TV komentował takie zachowania jako nieco infantylne. Może to i prawda. Sami jewropejczycy nieco zdegenerowani w odczuciach samozachowawczych muszą na własnej skórze się nauczyć od nowa prawidłowej reakcji na agresję. Jeśli się tego szybko nie nauczą Europa zginie. Oby bez nas. Myślę sobie, że w tym artykule zawarta jest odpowiedź. http://www.pch24.pl/deus-vult-albo-smierc-europy,50377,i.html W mojej szkole jeden jadł kredę. I popijał atramentem z kałamarza (wtedy były kałamarze i stalówki). Nie dało mu to wstępu do technikum! Należy zmienić radykalnie prawo zaczynając od "klepnięcia" w plecy Donalda !
 • Ram
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149043490815480695988.jpg Merkel najpierw ściągała imigrantów, teraz żąda wspólnego rozwiązania kryzysu. Czas nieco odświeżyć jej pamięć. Tuż przed udaniem się na uroczyste obchody 60-lecia podpisania Traktatów Rzymskich kanclerz Niemiec Angela Merkel przekonywała, że wszystkie państwa członkowskie UE powinny zaangażować się w wypracowanie wspólnego rozwiązania kryzysu imigracyjnego. Największe kontrowersje w tym kontekście budzi fakt, że w zgodnej opinii ekspertów to właśnie Angela Merkel w dużej mierze odpowiada za to, że sprawy przybrały zły obrót. We włoskim programie telewizyjnym Tg1 kanclerz Niemiec uderzyła w ton moralizatorski i przekonywała, że nawet papież Franciszek apelował o większą solidarność w Unii Europejskiej. Merkel wykorzystała okazję i przedstawiła swoje żądania w stosunku do pozostałych krajów członkowskich UE.
  - Europa musi znaleźć wspólne rozwiązanie tego kryzysu. Choć w ostatnich dwóch latach poczyniono duże postępy w tym zakresie, to nie wszystkie cele udało się jeszcze osiągnąć – mówiła Merkel.

  Czas nieco odświeżyć pamięć kanclerz Niemiec. Przypominamy, jak Angela Merkel w nieco innych okolicznościach ściągała do kraju tysiące imigrantów.

  Listopad 2015:
  Kanclerz Angela Merkel sprzeciwiła się określeniu górnej liczby tzw. uchodźców, którzy mieli trafić do Niemiec. Twierdziła wówczas, że Berlin nie może określać, „kto może przyjechać do Niemiec, a kto nie”. Angela Merkel uparcie kontynuowała wówczas swą szaleńczą politykę przyjmowania wszystkich imigrantów, przeciwko której buntowali się już wtedy nie tylko zwykli Niemcy, ale i jej polityczni koalicjanci.

  Angela Merkel stwierdziła, że Niemcy nie podadzą górnej liczby uchodźców, jakich mogą przyjąć, i że jedynym sposobem na ograniczenie imigranckiej fali jest... walka z przyczynami, dla których pojawiają się oni w Europie. Oczywiście Merkel nie dodała, że główną przyczyną kryzysu nie jest strach przed wojną, lecz wysokie zasiłki socjalne, jakie oferują Niemcy i Szwecja. Inaczej przecież tzw. uchodźcy zostawaliby z własnej woli w takich krajach jak Grecja, Chorwacja czy bogate Austria lub Dania.
  Angela Merkel twierdziła także, że jej kraj „nie może tak po prostu określić, kto może przyjechać do Niemiec, a kto nie może”.

  Sierpień 2016:
  Media obiegało coraz więcej informacji na temat tego, że przebywający w Niemczech imigranci dziwili się, że mają pracować. Tłumaczyli, że przecież są gośćmi Angeli Merkel, która ich tutaj zaprosiła. Wobec tego nie wyobrażają sobie, by mieli się czymś zajmować.

  Uchodźcy mieli aklimatyzować się w Europie. Nie dość że tego nie robili, to jeszcze jawnie odmawiali współpracy. Niemieccy azylanci konsekwentnie odrzucali kolejne oferty pracy. Twierdzili, że „są gośćmi kanclerz Merkel i nie będą pracować, ponieważ zostali tu zaproszeni”.

  O sprawie zaalarmował Bernd Pohlers, burmistrz Waldenburga w Niemczech w Saksonii.
  - Trwa kryzys migracyjny, a uchodźcy nie chcą pracować. Azylanci odmówili pracownia. Mówią „jesteśmy gośćmi Merkel” - oznajmił Bernd Pohlers.

  W listopadzie 2016 roku kanclerz Merkel nie była już dla imigrantów tak miła. Zapowiadała nawet wyrzucanie ich z kraju.

  Jak informowaliśmy wówczas na łamach portalu niezalezna.pl imigranci nie są już mile widziani w Niemczech. Kanclerz Angela Merkel zapowiedziała wyrzucenie z kraju kilkudziesięciu tysięcy mężczyzn, a nawet pogroziła użyciem siły, jeśli nie będą chcieli wyjechać dobrowolnie. Wreszcie zrozumiała swój błąd, czy to jedynie gra przed wyborami? Merkel bardzo długo upierała się przy swojej polityce. Nagle jednak najwyraźniej zmieniła zdanie. Podczas spotkania z udziałem konserwatywnych deputowanych w Neumünster zapowiedziała, że do końca tego roku z Niemiec wyjedzie 100 tys. imigrantów.
  - 60 tys. imigrantów wróci do swoich krajów dobrowolnie w ramach programów przesiedleńczych, a pozostałe 40 tys. zostanie deportowane. Merkel wezwała urzędników, żeby nie przyznawali statusu uchodźcy imigrantom, którzy powinni zostać deportowani, gdyż są oni wtedy o wiele mniej skłonni wyjechać z Niemiec. Jeśli nie będziecie stosować siły, to imigranci będą mówić: „Nie ma sensu, żebym wyjechał dobrowolnie, gdyż władze i tak nie są w stanie mnie wydalić” - mówiła Merkel. O dziwo, Merkel zauważyła też kto ukrywa się w tłumie uchodźców.
  - Nie może być tak, że wszyscy młodzi ludzie z Afganistanu przyjadą do Niemiec – przyznała.

  Ps..Taka przypowiastka: Moja sąsiadka z przeciwka (zamożna kobieta) zaprosiła do siebie mnóstwo gości. Jedzą piją, lulki palą i rozrabiają,. . Potem puka do moich drzwi i drzwi sąsiadów prosząc byśmy trochę z tych jej gości przyjęli do swoich mieszkań. Dlaczego? - pytam. Bo mieszkamy we wspólnym bloku - odpowiada.
 • @RAM 13:52:31
  Przed 60-ciu laty powstała w Europie wspólnota ekonomiczna i handlowa. Później, niby niepostrzeżenie, loże masońskie dorobiły ideologie, dyktat anty-Bożego laicyzmu i anty -demokracji. Nazwali to bezczelnie „wartościami europejskimi”. Czemu Prezes, jego ludzie, prezydent tej zamiany „nie zauważają”? A każde racjonalne żądanie wyjścia z tego diabelskiego kotła tępią i potępiają? Co oni w Rzymie dziś świętują??
 • @RAM niektórzy na tych stronach narzekają, że kościół nic nie robi, a jednak robi!
  Caritas w Monachium prowadzi edukację seksualną uchodźców. Poucza o wielkości prezerwatyw. A kardynał Reinhard Marx to aprobuje... Archidiecezją monachijsko-fryzyngijską kieruje kardynał Reinhard Marx, przewodniczący niemieckiego episkopatu. [Pewnie nieprawy wnuk Karola Marxa???] Caritas archidiecezji monachijsko-fryzyngijskiej prowadzi edukację seksualną uchodźców. W programie nauczania znalazły się między innymi informacje o różnych wielkościach prezerwatyw. Monachijska Caritas wespół z zarządem archidiecezji fryzyngijsko- monachijskiej zorganizowała warsztaty dla uchodźców w obszarze zdrowia, seksualności i związków międzyludzkich. Jak powiedziała Regina Lange, kierownik oddziału monachijskiej Caritas, zajmującej się sprawami związanymi z AIDS, to sami uchodźcy chcieli dowiedzieć się czegoś o antykoncepcji. Ze środowiska azylantów padały pytania o kwestię wielkości prezerwatyw. Mówili, że trzeba im to pokazać, bo standardowe wymiary nie działają. Byłoby dużym zaniedbaniem, gdybyśmy nie zwrócili na to uwagi powiedziała Lange cytowana przez lokalną gazetę kościelną. Jak mówi z kolei wikariusz generalny archidiecezji ks. Peter Beer, temat ten jest „bardzo ważny”. Musimy zrozumieć, że ludzie, którzy przychodzą do naszego kraju, nie są wszyscy katolikami, ale są to ludzie z różnych obszarów kulturowych, z różnymi przyzwyczajeniami. Spotykają się z inną kulturą, która jest nacechowana wielką swobodą seksualną tłumaczył. Caritas przygotowała między innymi specjalną wystawę, która do 20 marca widoczna była w monachijskim kościele karmelitów. Wykorzystano w niej tablice, plakaty i wideo. Pokazywano na nich między innymi postaci mężczyzny i kobiety, wskazujące na równouprawnienie płci. Archidiecezją monachijsko-fryzyngijską kieruje kardynał Reinhard Marx, przewodniczący niemieckiego episkopatu.
  Źródło: Kath.net
 • @RAM
  http://thenowypolskishow.co.uk/wp-content/uploads/2017/03/z21534100IHBritain-Parliament-Incident.jpg „Za zamachem w Londynie stoi multikulti, poprawność polityczna i walka z Chrystusem”. Dziś młodzi ludzie podążają za islamem nie dlatego, by dać upust swoim agresywnym odczuciom, lecz decydują się na to, ponieważ przeraża i zniesmacza ich upadek moralny dzisiejszej Europy. I to jest najwłaściwsza odpowiedź na pytanie dlaczego po raz kolejny giną ludzie na ulicy wielkiego europejskiego miasta. Rozpasanie moralne plus poprawność polityczna, głupie multikulti oraz walka z fundamentem naszej cywilizacji, jakim jest wiara w Chrystusa. Te rzeczy naprawdę stoją za tym zamachem! W Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach europejskich nie ma już barier moralnych, które nie zostałby złamane przez dużą część społeczeństwa. Małżeństwa homoseksualne, różnego rodzaju gender, przyzwolenie na kompletne uprzedmiotowienie naszych sfer intymnych i najważniejszy: upadek rodziny. Przecież w Anglii często trafiają się osoby, które mają np. trójkę dzieci, ale każde jest z innym partnerem. Panuje liberalizm, wolność słowa itd. Jednak jak używając tych narzędzi powiesz prawdę , to po tobie i dlatego mamy problem z Islamem. Większość moich brytyjskich przyjaciół w prywatnych rozmowach mówi mi otwarcie, że nie akceptuje tej religii, jej zasad i wyznawców, którzy poczuli swoją siłę i teraz nie boją się otwarcie mówić, że ich finalnym celem jest pokojowe podbicie Wielkiej Brytanii. Nie akceptują i wkurza ich fakt, że ktoś mówi im, jak mają żyć w ich własnym kraju. Jednak prawie wszyscy milczą! Dzieje się tak, ponieważ „pałka” poprawności politycznej uderza od razu. Jeśli piastujesz jakieś stanowisko, lub jesteś osobą publiczną i wypowiedziałeś się negatywnie na ten temat, to jesteś skończony! Już niedługo dojdzie do takiej groteski, że kolejny islamski morderca z racji tej poprawności nie będzie mógł być nazywany po imieniu. Szykujemy naszym dzieciom niezłe piekło.
  Drugą sprawą jest tzw. multikulti. Od kilku dekad wmawia nam się, że mieszanie się różnych kultur i religii w jednym społeczeństwie jest czymś dobrym i potrzebnym. Wszystko brzmi fajnie, ale jak ja mam pogodzić się z muzułmaninem, któremu wiara nakazuje wprowadzanie prawa szariatu siłą wszędzie tam, gdzie mieszka? Jak mam pogodzić się z faktem, że wyznawca Allacha może mieć kilka żon i odbywać stosunek płciowy z trzynastoletnią dziewczynką? To bezsens i głupota. I rzecz najważniejsza. Nasz Pan Jezus Chrystus nakazywał nawracać niewiernych poprzez ewangelię, a nie poprzez terror i morderstwa! Na koniec chrześcijaństwo! Prawie każdy antropolog i historyk potwierdza, że w historii ludzkości cywilizacje które upadały, zaprzeczyły swojej wierze. Zachodnia Europa już to zrobiła i dzieje się to, co się dzieje. Ktoś zapyta, ale co chrześcijaństwo ma wspólnego z atakami islamistów? Gdyby wciąż wiara w Syna Bożego panowała na starym kontynencie, to zasady byłyby proste. Zło jest złem, a dobro, dobrem. W takiej sytuacji nie ma miejsca na relatywizowanie i próby tłumaczenia czegoś, co jest przez nas nie do zaakceptowania. W momencie, gdy panowałyby zasady Chrystusa, to wyznawcy Allacha nie przyjeżdżaliby tak ochoczo do Europy i robili, co się im podoba. Przez ostanie kilkadziesiąt lat pracowano nad usunięciem Jezusa z życia publicznego, zastępując go wiarą w poprawność polityczną, multikulti i wszechobecny hedonizm. Lewactwo, które za tym stoi, zrobiło to dokładnie i tym samym otwarto bramę wstępu dla wszystkiego, co nienawidzi naszego Boga. Szatan zaciera ręce. Czy jest nadzieja na poprawę tego stanu rzeczy? Nie ma i nie będzie. Nie będę państwa oszukiwał. Będzie więcej ataków, ofiar i cierpienia, a w tle będziemy słyszeć głośniejsze „Allach Akbar”! Obserwuję „rozwój” tego wszystkiego i nie widać żadnych optymistycznych przesłanek, by myśleć inaczej. Chyba musi spłynąć rzeka krwi i muszą zginąć miliony, by człowiek zauważył swój błąd. Ale czy po tym wszystkim będzie jeszcze miejsce na nowy początek? Nie sądzę.
 • @kula Lis 66 14:24:27
  Polacy (z historii), gdy są "dostatecznie mocno przyciśnięci,
  DAJĄ sobie radę.

  O ile tylko potrafią NAZWAĆ WROGA...

  A reszta Jewropy? chyba "2m pod ziemią". Za dużo kolorowych tam JUŻ jest.
 • @laurentp 18:27:19
  Warto przypomnieć, że 15 stycznia 2015 r. Merkel powiedziała: islam należy do Niemiec! Więc w czym problem Merkel? Najgorsze, że dla tej gruboskórnej Niemki "Gäst" i "Gästarbeiter" to jedno i to samo. Swoich gości zaproszonych do Auschwitz też traktowali jak robotników, bo niby Arbeit macht frei. Zmuszanie gości do roboty to jest gruby nietakt. To nie był błąd Angeli Merkel
  To była tylko realizacja planu gospodarczego, który nazywa się "ARBEIT MACHT FREI-2"
  Przedsiębiorcy niemieccy potrzebują 500 tys rąk do roboty.
  Więc żeby to ładnie opakować, Angela ogłosiła: "herzlich willkommen gasten"
  A gospodarczo-polityczny plan był następujący:
  1) zapraszamy "wsiech" jak leci pod pozorem współczucia i niemożności zabronienia kto tam chce do Niemiec a kto do Polski czy Czech
  2) potem w OBOZACH (przejściowych) tych "gości" na "RAMPĘ" do selekcji:
  - rechts - do roboty w Niemczech
  - links - do innych krajów
  3)i dlatego te inne kraje miały dostać "gości" ZWEITESORT: starzy, chorzy, kobiety i dzieci
  4) a tu się nagle jakaś taka Beata Szydło postawiła!
  i nie chce pomagać bidulom, nachodźcom i sierotkom!
  i ustawka z tfu.SSkiem się wywaliła!
  Sądzę, że jej postępowaniem powinien zająć się trybunał.
  Decyzję Herzlich Willkommen podjęła bez konsultacji. Pytam jakim prawem? Ona jest takim samym przywódcą państwa, jak pozostałych 27. Z jakiej unijnej dyrektywy Merklowa uzurpuje sobie prawo do zarządzania całą unią? Z nikim nie uzgodniła "zaproszenia" więc nikt nie ponosi odpowiedzialności. Inaczej byłoby, gdyby to skonsultowała przed wysłaniem komunikatu-przybywajcie. Teraz za każdy zamach pośrednio odpowiada Merklowa bo to w związku z jej decyzją do Europy przyjechali oprócz nachodźców jeszcze terroryści. Każda ofiara obciąża ją personalnie. Gdyby miała sumienie,to pewnie by to czuła. Nadal działa szlak libijski ...i w związku z tym niedawno była delegacja UE w Nigerii gdzie jej szef powiedział, iż dobrze by było, aby w najbliższym czasie przybyło stamtąd do Europy 6 milionów murzynów (bo podobno tego potrzebuje demografia w Europie). Zatem niech Merkel nie pitoli o podziale 160 tysięcy, skoro jakieś kraje Europy (w których imieniu wypowiedziała się delegacja UE w Nigerii) potrzebuje aż 6 milionów w najbliższym czasie. Ustalić jakie kraje upoważniły do takiej wypowiedzi i tam słać wszystkich Murzynów !!!
 • @kula Lis 66 14:00:09
  to nie jest Kościól i to nie są księża... Marx w nic nie wierzy, podobnie jak Kasper..

  kupić sobie w "Antyku":

  "Walter Kasper" - autor ks. Luigi Villa - tłumaczenie RAM
 • @RAM
  Efektowny początek "sezonu wycieczkowego" na Morzu Śródziemnym, czyli Herzlich Willkommen w UE! http://reporters.pl/6461/wiosna-i-zaczelo-sie-do-wloch-wplynal-statek-z-1000-turystow-z-bangladeszu-legalnie/
 • @RAM
  Theresa May po zamachu w Londynie: Islam to wspaniała wiara, a zamach w Londynie ...Theresa May zwróciła na siebie uwagę całej Europy po słowach wypowiedzianych w Izbie Gmin. Zważywszy na ostatnie wydarzenia jakie miały miejsce w Londynie, takie podejście do sprawy premier Wielkiej Brytanii zostało przyjęte dość burzliwie. Premier Wielkiej Brytanii Theresa May zabrała głos po zamachach w Londynie. W Izbie Gmin wygłosiła krótkie przemówienie, podczas którego padły słowa przez wielu uznane za skandaliczne. May stwierdziła, że wielkim błędem jest opisywanie ataku w Londynie mianem zamachu islamskiego terroryzmu. Dodała również, że islam to wspaniała religia. Michael Tomlinson zapytał premier Wielkiej Brytanii o to czy zgodzi się ze stwierdzeniem, że określenie "islamski terroryzm" w odniesieniu do ostatniego ataku w Londynie jest nieodpowiedni. May odparła:
  „Niewłaściwe jest opisywanie tego jako islamskiego terroryzmu. To islamistyczny terroryzm. To jest perwersja wspaniałej wiary. Ten akt terroru nie był aktem wiary. To była perwersja, skrzywiona ideologia, która prowadzi do aktów terroryzmu”

  Co prawda posłowie w większości przyznali rację premier Wielkiej Brytanii, jednak media w Europie wyraźnie się podzieliły w tej kwestii.
  Po raz kolejny nie ma zdecydowanej reakcji ze strony terroryzowanych państw. Za to w ramach poprawności politycznej, posłowie Izby Gmin potępiają islamofobię. Czy brak reakcji jest najlepszym remedium?
  wRealu24.pl Piotr Wroński o Europie po zamachu w Londynie. https://youtu.be/Bqd-8wmfiMo Ps...Najwyraźniej komuś potrzebne są te zamachy, jak i tzw. państwo islamskie (ISIS)...Trzeba chyba aby ta żydówka znalazła się w opałach i zrozumiała o czym mówi! Takie kocopoły można pierdolić jak się mieszka w wyizolowanym odgrodzonym osiedlu przy silnej straży będąc odizolowanym od społeczeństwa. Byłem w Londku widziałem. Szlabany straże auta gotowe do interwencji. Dość dawno nakręcono kilka filmów o takim świecie i takiej demokracji. Szkoda, że świat mimo wszystko zmierza w takim właśnie kierunku. Dla nas hołoty będą tylko czipy zaraz po urodzeniu. Zajebiście. Coraz częściej żałuję, że mam potomstwo, wnuczki, wnuki i będzie musiało żyć w takim popierdolonym świecie.
 • @RAM
  Max Kolonko MaxTV: LONDON ATTACK (WIDEO)... Mariusz Max Kolonko o ataku w Londynie: "Albo zaczniemy się zbroić albo wybiją nas do nogi". https://youtu.be/Az9yhx6m758
 • @RAM 21:35:53
  Ziemkiewicz ostro o Merkel, polityce UE, Polsce, Faszyzmie, KOD-zie, Petru i Donaldzie Trumpie! https://www.youtube.com/watch?time_continue=24&v=OFcMfD-Wn_0
 • @RAM 21:35:53
  Déjà vu z historii. Trwa holocaust! "I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie..." Jest takie przysłowie: "Ludzie, którzy nie znają historii są skazani na jej powtarzanie, natomiast ludzie znający historię są zmuszeni patrzeć jak powtarzają ją inni". W chwili obecnej nabiera ono jeszcze głębszego sensu, przyjmują formę ostrzeżenia przed apogeum nienawiści i przemocy. http://wrealu24.pl/images/2017/02/islamissssst.jpg Całość pod linkiem, polecam! http://wrealu24.pl/4174-deja-vu-z-historii-trwa-holocaust-i-zabijajcie-ich-gdziekolwiek-ich-spotkacie
 • @RAM
  Co tak naprawdę się dzieje, kto i dlaczego "importuje" nam tych fanatyków:
  https://www.youtube.com/watch?...
  Islam jest tylko narzędziem umiejętnie wykorzystanym do zmieszania kultur, w której to mieszance "sprawcy" będą się czuć lepiej i lepiej nad nią panować kiedy cała reszta będzie próbowała zajmować się problemami takimi jak w tym artykule. Video otwiera oczy. Jak chcesz przez resztę życia spać spokojnie jak leming - nie oglądaj. Zamach w Londynie to tylko jeden nieistotny incydent który według tej pani musi się wydarzyć. Celem jest cała inżynieria, gruboskórna operacja na całych społeczeństwach. Zaczęło się od wywołania wojen w Libii i kolejnych krajach i nagonki tych ludzi do Europy. Dalej zapraszajmy muzułmanów do Europy! To jest część planu: zagłada chrześcijaństwa i zachodniej cywilizacji. Niestety udział w tym bierze część Zachodu - Nowy Porządek Świata, jeżeli tak naprawdę się nazywają. Przeczytaj świetny artykuł:
  http://www.polskacanada.com/al...
  http://www.polskacanada.com/ba...
 • Sprostowanie
  .
  „Wygląda na to, że organizacje pozarządowe zajęły miejsce przemytników. ”

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  To jest pewne nieporozumienie, te tzw. „organizacje pozarządowe” są ogniwem infrastruktury przerzutu ludności z krajów zniszczonych przez MWF, operacja jest koordynowana przez jej fachowców w rodzaju Sorosa,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  której ludność zmusiła ona do emigracji z ich kraju, nie chodzi tu tylko o kraje, które zostały zbrojnie napadnięte od Afganistanu przez Irak, Syrię, Libię aż do Mali, ale także o kraje, który zostały rozgrabione do tego stopnia, że ludność nie jest w stanie się samodzielnie wyżywić i musi wyemigrować, a więc cała centralna Afryka.

  Znane są doniesienia, że tzw. NGOs („organizacje pozarządowe”) wzywają ludność w krajach, w których operują, aby udawała się do Europy, bo taj oczekuje ją pełne zaopatrzenie i inne przyjemności. Typowi są migranci z arabskich krajów Afryki Północnej, którzy emigrują do Europy jedynie w celach przestępczych. Nacechowani pogardą dla Europejczyków ze względów religijnych i socjalnych, gdyż łatwość z jaką dokonują rabunku na Europejczykach i bezkarność, jaką gwarantują im władze są dla nich najlepszym wskazaniem, jak godna pogardy jest ludność Europy, w ich pojęciu zdegenerowana, gdyż dla nich jedynym godnym argumentem jest karzący miecz Mahometa.

  Organizacje Sorosa wydały arabskie przewodniki dla migrantów z adresami organizacji Sororsa, mające im ułatwić nie tylko poruszanie się w UE, ale także uzyskanie wsparcia przez organizacje Sorosa w UE w celu jak najlepszego wykorzystania możliwości socjalnych w UE.

  „Chcą zalać Europę 6 milionami migrantów!”

  Gdzie tam 6 milionów, Soros oficjalnie wezwał UE do przyjmowania miliona rocznie i to bez jakiegoś czasowego limitu, stale.

  Operacja desantu migrantów jest konsekwencją utworzenia przez USRAel „korodnu sanitarnego” wokół Europy.

  - http://miksa.neon24.pl/post/132759,turecki-gambit#comment_1321567

  Aby się nie rozpisywać, zamieszczam parę linków, które pozwolają otrzymać pełniejszy obraz wydarzeń i ich sens.

  „Polityka otwartych granic opiera się na ekonomicznym założeniu, że, jak to ujęła komisarz ds. handlu Cecilia Malmstrom,11)europejscy przedsiębiorcy potrzebują taniej siły roboczej, a ta, z powodu starzejącej się rodzimej populacji, musi być uzupełniana przez przybyszów z Afryki. ”

  To kolejna bzdura, jaką gadzinówki w rodzaju Reutersa czy Die Welt rozpowszechniają, to jest znany od ok. 100 lat koncepcja modyfikacji ludności Europy.

  - http://balder.org/coudenpo

  stanowiącej podstawę strategii UE, patrz w powyższym linku „Barcelońska Deklaracja ” przygotowana dla ludności UE przed przeszło 20-tu laty, a więc nawet przed napadem na Afganistan. Zestawienie tych faktów pozwala lepiej rozpoznać logikę pewnych wydarzeń i wojen. Nie dajmy się zwieść bębnom gadzinówek, tzw. mediów gównego nurtu, ich zadanie jest ukrycie celów i zamiarów przed ludnością.
 • @Laznik 18:26:10
  Pan to tak raz do rzeczy, a raz od rzeczy... gefira.org nie należy do żadnych gadzinowek..

  wszystkie informacje, które Pan zamieszcza były wielokrotnie zawarte w treści artykułów przeze mnie odławianych i tłumaczonych ... więc to nie są żadne nowości...

  tania siła robocza dla przedsiębiorców to nie jest bzdura.. przecież i w Polsce również grożą zwalnianiem Polaków i zastępywaniem ich Ukraińcami.. a także domagaja się ich na przyszłość..

  jeżeli ja zamieszczam jak Pan pisze "bzdury", to po prostu nie należy wchodzic na blog!

  to, co się dość łatwo zauważa u Pana to niepohamowana wprost chęć by poprawiać, nawet, gdy nie ma czego poprawiać!

  najlepsze wyjście to zatrudnić się w jakimś wydawnictwie jako korektor Panie Laznik..
 • Za obcy tekst
  .
  @RAM 01:13:51

  nie jest się odpowiedzialnym. Tekst jest od Gefira:

  "jeżeli ja zamieszczam jak Pan pisze "bzdury" ", można zamieszczać, co jest przydatne do wyeksponowania tez.

  "tania siła robocza dla przedsiębiorców to nie jest bzdura", nautralnie, że nie, ale to nie jest istota sprawy, zamieszczony link do balder.org przypomina, że już przed 100 laty, jeszcze zanim eksperymentowano z nami w ramach II Wojny, zaprojektowano wyminę ludności w Europie.

  Nie chodzi tu więc tylko o bagatelną wymianę siły roboczej, czym zajmują nas gadzinówki a i inni dali się na to nabrać, ale o program

  WYMIANY LUDNOŚCI W EUROPIE

  i zastąpienie jej przez ludność z innych regionów świata, dokładniej stworzenie mieszańców.

  Czyż nie ma to ma zupłenie inny ciężar niż dość niewinna wymiana części siły roboczej ? Tu chodzi o eksperyment na populacji ludzkiej, na początku lat czterdziestych już raz mieliśmy mały eksperyment na ludności w niezliczonych obozach koncentracyjnych, jak widać ośrodki władzy globalnej nie zawahają się przed ŻADNYM eksperymentem na nas. Dobrze jest to uwzględnić.

  Poza tym parę dalszych uwag

  - http://RAM.neon24.pl/post/137695,londyn-ciag-dalszy-wojny-elit-z-narodami#comment_1376376

  27.03.2017 09:42:32

  Ten tekst został skasowany "bez wiedzy i zgody" autora. Potwierdzam jeszcze raz, ja cenię pracę RAMa, wybiera teksty i tezy ze znawstwem przedmiotu, tylko tak dalej.
 • @Laznik 14:16:00
  "....dość niewinna wymiana części siły roboczej... "

  czy Pan w ogole zdaje sobie sprawę z głupotki, którą Pan napisał? ... chyba nie! .... dlatego ja kasuję!

  poza tym Pan w swoim szukaniu dziury w całym jest po prostu upierdliwy, jak by to powiedział gospodarz innego popularnego portalu!

  widząc jednak, że zależy Panu aby Pańskie uwagi - rozumne i nierozumne - były wyeksponowane, przychylam sie do pragnienia!

  E' contento?
 • Czego nie wiemy o tzw. „uchodźcach”
  .
  Całkiem oficjalnie donoszą media w RFN:

  „Nur zehn bis 15 Prozent der Flüchtlinge sind gut qualifiziert und finden innerhalb eines Jahres einen Arbeitsplatz. ... Damit ist klar: Flüchtlinge sind keine Antwort auf unseren Fachkräftemangel. ”

  (Zeledwie dziesięć do 15 procent uchodźców (chodzi o migrantów, uwaga tłumacza) są dobrze wykwalifikowani i znajdują w ciągu roku miejsce pracy. … Jest więc jasne: uchodźcy nie są żadną odpowiedzią na nasz brak fachowców): Frank-Jürgen Weise. Należy dodać, że niektóre z tych miejsc pracy są w 50 % subwencjonowane przez urzędy pracy, bowiem rzekomo wydajność nie jest wystarczająca, chodzi o wielki program integracji migrantów w RFN.

  - http://www.rp-online.de/wirtschaft/unternehmen/ba-chef-frank-juergen-weise-fluechtlinge-keine-antwort-auf-fachkraeftemangel-aid-1.6709807

  Frank-Jürgen Weise jest jednym z najlepiej poinformowanych w RFN w tej sprawie, bowiem przewodził tzw. Bundesagentur für Arbeit (Agenturze Federalnej Pracy), odpowiednikowi urzędu pracy, od 12 lat, był też odpowiedzialny za „Bundesamtes für Migration (BAMF) ” (Urząd Federalny Migracji).

  Do mediów w RFN jednak jeszcze nie dotarło, że pan Soros, organizator inwazji migrantów do UE

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  jest być może organizatorem sieci przestępczej, o czym ochoczo donosi źródło rosyjskie, którego niestety nie można z racji braku znajomości języka włoskiego sprawdzić:

  „Gerichtsprozess gegen Aktivisten der Soros-Migrantenflotte im Mittelmeer möglich”

  - https://de.sputniknews.com/panorama/20170328315064648-gerichtsprozess-aktivisten-soros-migrantenflotte-mittelmeer/

  (Możliwy jest proces przeciwko aktywistom floty migrantów Sorosa na morzu Śródziemnym)

  „Die italienische Staatsanwaltschaft hat eine Überprüfung jener Unternehmen und der von George Soros finanzierten NGOs eingeleitet, die sich mit der Rettung von Flüchtlingen aus Seenot im Mittelmeer befassen.

  ... bestehe der Verdacht, dass dies nicht uneigennützig geschehe und die Einwanderer für Geld in die EU eingeschleust werden.”

  (Prokuratura włoska wdrożyła postępowanie sprawdzające przeciwko przedsiębioststwom należącym do tzw. NGOs (organizacji nierządowych) finansowanych przez Sorosa, które się zajmują ratowaniem uchodźców rozbitków na Morzu śródziemnym ... istnieje podejrzenie, że dzieje się to nie bezinteresownie i imigranci są przerzucani do UE za pieniądze.)

  Warto wyjaśnić, że Soros to taki oficer MWF do specjalnych poruczeń, do bardziej jego znanych operacji należą operacje:
  1. ataku na funta brytyjskiego, bez wsparcia innych członków MWF niemożliwej
  2. ataku na francuski bank Credit Lyonnais
  no i naturalnie
  3. „prywatyzacji” Polski im. Balcerowicza.
  I wiele wiele innych. W tym także operacja demokratyzacji Rosji im. Jelcyna i krainy U im. Juszczenko.

  Utrzymuje się n.p. pogłoska, że dopiero banda KGB pod wodzą Putina zlikwidowała infrastrukturę Sorosa w Rosji i nadal ogranicza jego działalność, w Polsce funkcjonują przynajmniej dwie dobrze znane jego organizacje:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2017/02/22/wykaz/

  jak dotąd bezkarnie i bez przeszkód, co powinno dać do myślenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728