Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1044 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Google, AdRoll i Soros atakują witryny internetowe pro-Trump

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Mamy do czynienia z faszyzmem - gdy korporacje ponadnarodowe realizują nakazy "głębokiego państwa" – planującego chaos i śmierć, po to by odsunąć Trumpa od władzy zanim ujawni prawdę o pedofilii wśród czołowych polityków z Washington D.C..."

 

 

STAN NAJWYŻSZEJ GOTOWOŚCICzy faszystowskie czystki Google'a wobec internetowych witryn pro-Trump są wstępem do potężnej false flag albo próby zamachu?

 
 
 
RED ALERT: Fascist Google begins PURGE of pro-Trump websites as prelude to massive false flag or coup attempt
 
 
 
 
 
Mike Adams    23 luty 2017        tłum. RAM

 
 
 
Atakiem – w stylu komunistycznych Chin – na swobodę wypowiedzi rozpoczęła się czystka, przy pomocy której Google zamierza zrealizować demontaż stron internetowych popierających Trumpa.

 
 
Wczoraj  cała witryna  NaturalNews.com  została wycofana z Google' poprzez  usunięcie ponad 140 000 stron zawierających informacje na temat zapobiegania chorobom, terapii żywieniowej, badań naukowych zajmujących się zanieczyszczeniem środowiska, zagrożeń wynikającymi ze stosowania lekarstw na receptę, itp.

 
 
W internecie zakotłowało się po ujawnieniu jawnego ataku na wolność słowa, zaraz po tym jak Natural News nagłośnił cenzurę Google'a. Fakt ten jest szeroko dyskutowany w mediach społecznościowych, w wywiadach radiowych i artykułach zamieszczanych we wszystkich mass-mediach niezależnych.


 
 
GOOGLE blacklists Natural News… removes 140,000 pages from its index… “memory holes” Natural News investigative articles on vaccines, pharma corruption, fraudulent science and more
 
 
 

Podpisz NATYCHMIAST petycję do Białego Domu by zablokować skandaliczną cenzurę wobec Natural News, InfoWars i innych niezależnych wydawców. 


 
Petition to Ban Google's Blatant Suppression of Free Speech - Created by R.W. on February 23, 2017
 
 
 
 
Sądzimy, że strona Natural News została wzięta na celownik dlatego, że nie tylko w sposób oficjalny przepowiedzieliśmy zwycięstwo Trumpa – i to znacznie wcześniej niż do tego doszło, ale co więcej, w sposób jawny popieramy jego programy, mające na celu "osuszenie bagnai odbudowanie USA.

 
 
Jesteśmy także wydawcami jego strony internetowej – Trump News.
 
Trump News
 
 
 
Wiemy już, że zniszczenie strony NaturalNews.com jest jedynie pierwszym posunięciem Google'a w ramach zmasowanej czystki w odniesieniu do wolności wypowiedzi  mającej na celu uciszenie wszystkich głosów pro-Trump w całej sieci.

 
Po moim wczorajszym komunikacie, w którym opisałem podłą cenzurę Google'a, użytą wobec Natural News, skontaktowało się ze mną wielu innych właścicieli stron internetowych, którzy powiedzieli mi, że również ich witryny zostały usunięte z Internetu w mniej wiecej tym samym czasie.

 
 
Umieszczony poniżej wykres, zaczerpnięty ze strony IsMyWebsitePenalized.com pokazuje, że  w ubiegłym miesiącu 470 witryn zostało przez Google'a ukaranych lub zbanowanych.

 
 
 
 
 
Prawdopodobnie sporo z tych 470 stron było zainfekowane kodami malware i ich usunięcie jest uzasadnione,  ale jak ujawnia poniższy sreen shot pochodzący z Google Search Console   kwestie  bezpieczeństwa nie dotyczyły witryny Natural News.

 
 
 
 
Wprost przeciwnie strona została zbanowana za sprawą czyjejś świadomej decyzji – bez  jakiegokolwiek wyjaśnienia, bez ostrzeżenia i bez możliwości odwołania się. Ktoś pracujący dla Google'a całkiem zwyczajnie doszedł do wniosku, że treści zamieszczane na stronach Natural News nie podobają mu się i bez namysłu nacisnął guzik z napisem "memory hole" – "dziura pamięci" - w odniesieniu do całej witryny – podobnie jak zrobiono przy wyburzaniu budynku nr. 7. (...)

 
 
Opisane zajście dołączyło do sabotażu ekonomicznego, jaki we wtorek miał miejsce w stosunku do InfoWars, kiedy to mająca powiązania z Google'm platforma reklamowa AdRoll bez uprzedzenia zdjęła reklamy z InfoWars powodując straty o wysokości 3 milionów dolarów.

 
 
***
 

 
AdRoll
 
Aaron Bell
 
BREAKING: INFOWARS IS BEING CENSORED!
 
Liberal Ad Agency Drops Infowars, 1st Amendment Assault On Conservative Media Heating Up
 
Aaron Bell of AdRoll: The Truth May Hurt, but It Also Heals
 
INFOWARS UNDER UNPRECEDENTED ATTACK, WE NEED YOUR SUPPORT
 
 
 
 
***
 

 
 
Natomiast dwa dni wcześniej została zaatakowana strona Breitbart News – przy pomocy video leaks sporządzonych przez ugrupowania mające  związki z George'm Sorosem - co spowodowało usunięcie Milo Yiannopoulos'a.

 
 
Attempted take down of Milo Yiannopoulos a coordinated barrage of “oppo research” to character assassinate conservative voices
 
 
 
 
 
Czy aby opisane wydarzenia nie są związane z możliwością pojawienia się potężnej false flag lub próby zamachu na prezydenta Trumpa?

 
 
Czemu Google użył tak bezwzględnej cenzury i sabotażu ekonomicznego wobec 2 wydawców należących do grona najbardziej niezależnych istniejących na świecie?
 
 
I to w dwóch kolejnych akcjach cenzorskich – co prawie że otwarcie mówi o jego działaniach w trybie pilnym?
 
 
 
 
Odpowiedź jest oczywista. Szykuje się coś poważnego przeciwko Trumpowi i w związku z tym najmocniejsze głosy pro-Trump są uciszane – jeden po drugim – tak by w przyszłości żadne z niezależnych mediów nie mogło sprzeciwiać się oficjalnej narracji, rozpowszechnianej przez fake news media (CNN, Washington Post, NYT, itd.)

 
 
 
Mamy do czynienia z faszyzmem, gdy korporacje ponadnarodowe realizują nakazy "głębokiego państwa", planującego chaos i śmierć, po to by odsunąć Trumpa od władzy zanim oficjalnie ujawni prawdę o pedofilii wśród czołowych polityków z Washington D.C.
 
 
 
 
Video - Mike Adams:
 
 
Natural News - Mike Adams
 
 
 
 
 
 
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.
 
 

 

 

KOMENTARZE

 • Prawa biznesowej działalności w USA
  Opisane tu działania Google(cenzura) wobec stron internetowych "pro Trump" naruszają prawo do wolności słowa zapisane w Konstytucji USA i powinny skutkować odebraniem firmie Google przez organa(odpowiednie departamenty) rządowe podległe administracji D.Trumpa, licencji na prowadzenie działalności przez tę firmę.
 • Za wolnosc trzeba przelac krew niestety.
  Nie mozna jej zdobyc gadaniem czy glosowaniem.
 • A moze te strony sa same w sobie zasadniczym celem ataku.
  ze strony ,,Sputnik wiadomosci,, art Rosyjskie FlagiZrobily Furrore na Kongresie Demokratow,,
  ......
  Pasza Strielnikow
  19:54 25.02.2017 | 1
  Jankesi nigdy nie byli zbyt rozgarnięci jeśli chodzi o znajomość świata. Więc to że nie znają rosyjskiej flagi dziwić nie może.

  Odpowiedz
  avatar
  janpolski121
  22:37 25.02.2017 | Edytuj | Skasować
  Wlasnie na nenie 24.pl jest artykól ,,Gogle ,Ad Zol i Soros atakuja witryny internetowe pro- Trump,, jedna z zaaakowanych stron to natural news.com bardzo wartosciowa strona,kto wie czy proby jej zablokowania nie wynikaja z innych motywow niz pro- trump glownie propagowania informacji obnarzajacych kompleks farmaceutyczo -medyczny a wiazanie tego z trumpem to zabiegi taktyczne. I tu apel do,,obserwatorow,, dlaczego by Rosja nie miala tych stron przejac na swoje serwery i chronic ich prace informacjana tak potrzebna swiatu a a tak nie lubiana przez zachodnch ,,piewcow demkracji i wolosci,,

  Komentarz
 • „Zwalczajmy fake news !“
  .
  Z prawdziwym zadowoleniem przyjąłem to hasło rzucone przez media gównego nurtu. Od dziesiątka lat wzywam do zwalczania źródeł fake news

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  takich jak:
  „GW“no Szechtera
  TVP razem z TVN
  Onet

  - http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html

  „żyć Warszawy“
  wszelkiego rodzaju gadzinówki Agora SA
  i.t.d.

  Czy też wzywam do rewizji języka polskiego, który gadzinówki nam zagnoiły

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  a przy okazji zagnoiły nasze umysły i sposób myślenia. Od dziesiątków lat jesteśmy zasypywani przez fake news, także z tego źródła

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  jedyne co nam wszelkie yootuby, google, pejszbuki nie tylko powstały przy wsparciu służb wywiadu, ale są ważnym elementem infrastruktury wywiadu i źródłem niezliczonych fake news. Kto sobie to łaskawie uświadomi, zrozumie lepiej takie „spontaniczne“ ekscesy jak tzw. „wiosnę“ w krajach Północnej Afryki przed siedmiu laty i jej konsekwencje w postaci podboju Libii i próby podboju Syrii, czy w końcu inwazji oddziałów Sorosa na UE

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/
 • Kawałek filmu Wołyń.
  Dozwolone od lat 18-tu
  https://youtu.be/XQh_j2GJ2RU
 • @Laznik 23:40:09
  Urywek niemieckiego filmu: Nasze matki, nasi ojcowie:
  https://vk.com/antimaydan?z=video320928594_456239812%2F2bf8fac78c1bfd33ae%2Fpl_post_-41232698_2440643
 • *5 Daje , bo GOOGLE TO WRÓG LUDZKOŚCI...
  podpisałem petycje...

  ale z zmieszanymi uczuciami jeśli w jednym worku są...
  .. naturalnews i ... syjonistyczne pseudo alternews Alexa Jonesa- prisonplanet.. :(
 • Typowa sekwencja
  .
  @lorenco 03:43:25

  w produkcji filmowej z RFN na taki temat. W RFN nikt, albo tylko nieliczni, nie słyszał o tzw. Judenratach, żydowskiej policji i żydowskim Gestatpo i ich ważnym wkładzie w realizacji holokaustu.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#HoloSamo

  więcej szczegółów w cyklu tekstów:

  - https://marucha.wordpress.com/2013/10/29/kolaboranci-zydowscy-w-czasie-ii-wojny-swiatowej-9/

  Przypomina to nieco propagandowe produkty dla Polaków jak choćby Jedwabne Grossa, które ma podobnie być opłacone przez Polaków, jak to udało się wyszantażować gdzie indziej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728