Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
495 postów 1288 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

NATO w demoludach: oficjalny przewodnik po burdelach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"W lokalach można zamówić 'tańce prywatne'. X Club – reklamujący się jako zatrudniający 'dziewczyny najbardziej hot i sexy', oraz gdzie można zobaczyć 'najbardziej zwariowane show erotyczne' – został nazwany 'najbardziej profesjonalnym'..."

 

 

Szokujący przewodnik dla brytyjskich żołnierzy"Prostytutkom dajcie jedynie 20 €"

 
 
 
La guida choc per i soldati Uk: "Alle prostitute date solo 20 euro"
 
 
 
 
Claudio Cartaldo       19 luty 2017          tłum. RAM

 
 
 
Spory wstyd jest w tych dniach udziałem urzędników wysokiego szczebla tak w brytyjskim rządzie jak i w wojsku.

 
 
Powodem tego rodzaju sytuacji jest ujawnienie faktu, że wśród żołnierzy królowej Elżbiety – którzy w roku 2015 zostali wysłani do Tallina (Estoniana ćwiczenia "Operation Steadfast Javelin" – minister obrony rozpowszechnił broszurę wyjaśniającą jak mają zachowywać się w stosunkach ze striptizerkami i prostytutkami.
 
 

Brytyjski minister obrony wyjaśnił dziennikarzom BBC, że instrukcje na temat tego co robić by  - "stay safe"  w odniesieniu do seksu podczas misji zagranicznych są od lat udzielane oddziałom Jej Królewskiej Wysokości.

 

Podręcznik, o którym mowa został sfinansowany przez ministerstwo obrony z pieniędzy podatników i omawia  "najlepsze"  lokale ze striptizem Tallina, jak również życie nocne stolicy Estonii.

 
 
W sposób szczególny dowódcy wojskowi polecają aby prostytutkom podczas  "spotkań prywatnych"  nie płacić więcej niż 20 € i nie mniej niż  5 €.

W przewodniku informuje się, że wszystkie  "lokale" wyposażone są w pokoje, w których można poprosić o  "tańce prywatne".

 
Jeden z zalecanych lokali  X Club, który reklamuje się jako zatrudniający  "dziewczyny najbardziej hot i sexy"  oraz gdzie  można zobaczyć  "najbardziej zwariowane show erotyczne"  – został nazwany przez broszurę "najbardziej profesjonalnym klubem striptizerskim".  

Jeszcze inny lokal –  Soho przedstawiono jako  "największy klub striptizu w Estonii".  (...)

 
 
Przewodnik –  ujawniony przez BBC online, a zatytułowany –  “Tallinn guide for friendly forces”   spowodował dużo dyskusji w Wielkiej Brytanii.


 
Poseł konserwatysta  sir Gerald Howarth  stwiedził jednakże, iż broszura –  "została opracowana ze względu na komfort naszych żołnierzy, wśród których jest bardzo dużo młodzieży i jest rzeczą ważną pomaganie im w unikaniu błędnych zachowań".

 
 
 
 
British troops given guide to Estonian strip clubs
 
 
 
Soldiers given taxpayer-funded guide to strip clubs of Tallinn
 
 
 
How British troops in Estonia got a UK taxpayer-funded guide to the local strip clubs including where 'sexy and hot girls' provided 'crazy erotic shows'
 
 
 
 
 
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.
 

 

 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Co za dno
  Nie ma instrukcji, jak podrywać miejscowe dziewczyny, z którymi można by ewentualnie założyć rodzinę, ale są instrukcje na temat prostytutek i burdeli. To w Polsce też się interes rozwinie?
  Kiedyś ludność w kraju, w którym przebywały "zaprzyjaźnione wojska", była traktowana jak gospodarze, czego wynikiem było wiele "mieszanych" małżeństw, dzisiaj są traktowani jak podludzie.
  No ale, z dwojga złego, lepsze instrukcje do burdeli niż przyzwolenie na gwałty.
  O tempora, o mores!
 • @
  zupełnie sensowna instrukcja - wszędzie wszystkie wojska korzystają z usług panienek - więc udawanie, że tematu nie ma i wystarczy rozdać wojsku modlitewniki.... jest głupie
  lepiej młodym ludziom podpowiedzieć co i jak - i tak pójdą szukać - więc lepiej że będą mieli jakieś wskazówki...
 • @Andrzej Tokarski 17:09:02
  przecież oni wszyscy Polskę i inne demoludy w d**ie mają..

  mają nas za współczesne kolonie, darmowe żerowisko i burdele gratis..

  trzeba być cholernie naiwnym lub całkowicie głupim, albo mieć swój prywatny interes w całej sprawie by widzieć to inaczej..
 • @RAM 17:47:43
  Niestety tak to wszystko wyglada. Kraje tak zwanej "srodkowej i wschodniej" Europy sa od dawna uwazane za "gorsze" i "biedne". Potrzebne sa wielkiemu kapitalowi do dalszej eksploatacji i golenia baranow - zas spoleczenstwa tak zwanych "bogatych" krajow sa glupie i otumanione przez lzemedia, ktore traktuja je jak motloch...

  http://lexpansion.lexpress.fr/actualite-economique/europe-centrale-et-orientale-les-emergents-de-l-est-resistent_1747174.html
 • @Andrzej Tokarski 17:09:02
  Macierewiczowscy profesjonaliści dostana modlitewniki...
 • @RAM 17:47:43
  "trzeba być cholernie naiwnym lub całkowicie głupim, albo mieć swój prywatny interes w całej sprawie by widzieć to inaczej.."

  - cóż przytłoczył mnie Pan swoją wiedzą o wojsku i cnotliwych kobietach

  muszę być cholernie naiwnym lub całkowicie głupim by podejrzewać, że każde wojsko - amerykańskie, polskie, rosyjskie, szwedzkie,czy niemieckie - na całym świecie lubi się napić i wyskoczyć na panienki - i nie ma to wiele wspólnego z koloniami czy kategoriami. Problemy to bariera językowa i odmienna waluta - i o tym jest ten poradnik. Polki są zresztą powszechnie na całym świecie znane z nieprzejednanej cnotliwości, to tak na marginesie

  Poza tym oczywiście mam sieć burdeli w całej Polsce.... i nie tylko

  pozdrawiam serdecznie...
 • @Olka P. 21:05:04
  ...ze zdjęciami gołego Bartusia
 • @Andrzej Tokarski 21:31:30
  a któż to o cnotliwych pisał?

  po cholerę sprowadzono do Polski obcych najemników!

  jeszcze raz piszę to, co zresztą wszyscy wiedzą: Zachód ma Polskę i inne kraje posowieckie w czterech literach.. Pan dobrze o tym wie!

  nażreją się za darmo, po burdlach połażą i jak nas w dupie zawsze mieli, tak i teraz mieć będą! .. nawet pozorów względnej przyzwoitości nie stwarzają..

  w razie wojny zdradzą, jak to wiele razy zrobili..


  niech Pan sobie przeczyta "Czciciela potęgi" Elizy Orzeszkowej !

  ale są ludzie, którym można pluć w oczy, a oni i tak będą mówić, że ciepły deszcz leci..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829