Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1044 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

"Spirit Cooking", czyli kiedy sataniści organizują conclave

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Władcy marionetek obawiają się, że – zwłaszcza w warunkach pojawienia się poważnego kryzysu ogólnoświatowego - Kościół Katolicki ponownie może stać się punktem centralnym wspólnoty ludzkiej..."

 

Film "The Young Pope" - o tym, co łączy "spirit cooking" z "Franciszkiem"
 
 
La connessione di “Francesco” con “spirit cooking”. Via Young Pope.
 
 
 

 

 Maurizio Blondet    30 styczeń 2017        tłum. RAM

 
 
W USA, w jednej z sieci telewizyjnych można oglądać aktualnie film noszący tytuł  "The Young Pope". Mój amerykański znajomy z przerażeniem zauważył, że w drugim odcinku serialu wyreżyserowanego przez Paola Sorrentino – mówi się o  Marinie Abramovic  jako o największej artystce współczesnej.
 
 
 
Myślę ,że fakt ten można uznać za interwencję Johna Podesty w produkcję filmu. Jest to również znak, że papież "Franciszek" jest pionkiem w grze, którą można nazwać "katolicką wiosną" – zaprojektowaną właśnie przez Johna Podestę.

 
 
HBO – "The Young Pope"
 
Trailer - "The Young  Pope"
 
Marina Abramovic
 
John Podesta
 
Tony Podesta
 
 
 
 
Być może nie wszyscy czytelnicy są w stanie połapać się, skąd bierze się "zgorszenie" mojego znajomego. Przypominam więc, że  Marina Abramovic  to ta wiedźma, która – jak wynika z e-mail przechwyconych i opublikowanych przez  Wikileakszaprosiła obydwu braci Podesta do uczestniczenia w rytuale określanym przez nią jako "Spirit Cooking".

 
 
***

 
w związku z "spirit cooking" – należy przypomnieć  tutaj fragment poprzedniego artykułu M. Blondet'a na temat braci Podesta i Mariny Abramovic:

 
 
Krew menstruacyjna, sperma i mleko kobiece czyli zaproszenie na kolację z Johnem Podestą
 
 
MESTRUO, SPERMA, LATTE DI DONNA: TUTTI A CENA CON JOHN PODESTA

 
5 listopad 2016

 
 
Paul Joseph Watson, kierujący stroną  Infowars  jest z całym  prawdopodobieństwem najlepszym blogerem alternatywnym dziś aktywnym. Jest jednym z niewielu, którzy niezwykle uważnie przeczesują tysiące e-mail opublikowanych przez Wikileaks.

 
 
Paul Joseph Watson
 
 
 
 
W jednym z e-mail, z dnia  28 czerwca 2015 – Marina Abramovic, "artystka" bardzo ceniona przez elitę Nowego Yorku zaprasza Johna Podestę, szefa kampanii wyborczej Hillary Clinton (deklarującego się jako "dojrzały katolik") do siebie na kolację w stylu - jak to sama określa -  "Spirit Cooking".

 
 
 
"Kucharzenie", o którym mowa odbywa się według jawnie satanicznego rytuału wylansowanego przez  Aleister'a Crowley'a. Marina Abramovic – która uchodzi za "performing artist" – praktykuję swą działalność "artystyczną" w najbardziej ekskluzywnych galeriach sztuki. Jak z tego wynika musi posiadać famę zawodowej wręcz czarownicy.

 
 
 
Aleister Crowley
 
 
 
 
Abramovic wysyła więc e-mail do Tony Podesty, brata Johna, pisząc w nim: - "Nie mogę się doczekać kolacji 'Spirit Cooking' u mnie. Mógłbyś poinformować mnie, czy również twój brat będzie na niej obecny?"
 
 
From: Marina Abramovic <marinaxabramovic@gmail.com<mailto:marinaxabramovic@gmail.com>>
Date: June 28, 2015 at 2:35:08 AM GMT+2
To: Tony Podesta <podesta@podesta.com<mailto:podesta@podesta.com>>

 
Subject: Dinner
 
Dear Tony,
I am so looking forward to the Spirit Cooking dinner at my place. Do you think you will be able to let me know if your brother is joining?
 
All my love, Marina

 
 
 
 
Tony pisze do Johna Podesty: - "Czy 9 lipca będziesz w Nowym Yorku?  Marina zaprasza cię na kolację".

 
 
O rytuałach Mariny Abramovic – określanych jako "performance" - mówią video, zrealizowane w co poniektórych galeriach sztuki. Widać na nich jak "artystka" miesza krew świńską (Abramovic twierdzi, że "najbardziej przypomina ludzką") z moczem i jeszcze innymi "składnikami", tworząc w ten sposób coś w rodzaju farby, której używa do wypisywania na murach rzeczy w rodzaju: - "Wymieszaj świeże mleko kobiece ze świeżą spermą", - "Swieży poranny mocz spryskany na koszmary nocne", - "Ostrym nożem natnij głęboko twój palec środkowy i zjedz ból"... i do nich podobne. (...)

 
 
 
szczegóły z "performance" "artystki" można zobaczyć na video:
 
 
 
 
 
 
 
***
 
 
 
Interesujący jest jeszcze jeden e-mail – zwróćcie uwagę na datę! –  z lutego 2012  – w którym John Podesta razem ze swą interlokutorką krytykują amerykańskich biskupów za ich przeciwstawianie się ustawom dotyczącym antykoncepcji i gender – a zatem będących w opozycji do Hillary Clinton i jej przyszłej kampanii wyborczej.

 
 
Pada tam zdanie: - "Potrzebna jest 'Wiosna Katolicka', podczas której sami katolicy będą domagać się zakończenia dyktatury średniowiecznej, zapoczątkowania demokracji i poszanowania gender w Kościele".

 
 
Jak widać - rozmówcy doskonale wiedzą, że "wiosny arabskie" zostały sfabrykowane przez administrację Obamy i dlatego planują to samo dla katolicyzmu. Ma to być "oddolna" rewolucja, kontrolowana przez amerykański Departament Stanu, tak aby stało się rzeczą możliwą zasianie w Kościele nowej moralności - "otwartej" i liberalnej.

 
 
Oto e-mail:
 
From:john.podesta@gmail.com
To: sandynewman@gmail.com 
CC: tara.mcguinness@gmail.com 
Date: 2012-02-11 11:45

 
 
Subject: Re: opening for a Catholic Spring? just musing . . .
 
We created Catholics in Alliance for the Common Good to organize for a moment like this. But I think it lacks the leadership to do so now. Likewise Catholics United. Like most Spring movements, I think this one will have to be bottom up. I'll discuss with Tara. Kathleen Kennedy Townsend is the other person to consult.
 
On 2/10/12, Sandy Newman <sandynewman@gmail.com> wrote:
>
Hi, John,
>
> This whole controversy with the bishops opposing contraceptive coverage even
> though 98% of Catholic women (and their conjugal partners) have used
> contraception has me thinking . . . There needs to be a Catholic Spring, in
> which Catholics themselves demand the end of a middle ages dictatorship and
> the beginning of a little democracy and respect for gender equality in the
> Catholic church. Is contraceptive coverage an issue around which that could
> happen. The Bishops will undoubtedly continue the fight. Does the Catholic
> Hospital Association support of the Administration's new policy, together
> with "the 98%" create an opportunity?
>
> Of course, this idea may just reveal my total lack of understanding of the
> Catholic church, the economic power it can bring to bear against nuns and
> priests who count on it for their maintenance, etc. Even if the idea isn't
> crazy, I don't qualify to be involved and I have not thought at all about
> how one would "plant the seeds of the revolution," or who would plant them.
> Just wondering . . .
>
> Hoping you're well, and getting to focus your time in the ways you want.
>
> Sandy >
> Sandy Newman, President
> Voices for Progress
> 202.669.8754
> voicesforprogress.org
>
 

 
 
Wracając do serialu telewizyjnego  "The Young Pope" – mój amerykański znajomy twierdzi, że  powstał on jako czynnik wspomagający planowaną przez Podestę "wiosnę katolicką" – tj. by przy jego pomocy stworzyć zbiorowy stan psychiczny społeczeństwa sprzyjający wprowadzeniu  zmian.

 
 
Cel filmu jest otwarcie zadeklarowany w recenzji jaka na temat  "The Young Pope"  ukazała się na  Wired  (blog technologów – gnostyków z Silicon Valley).

 
Pisze się w niej: - " ... chociaż oglądając kolejne odcinki, zauważalny jest kanoniczny charakter serii - jak chodzi o formę - jednakże zamiarem (filmu) jest ... obalenie od środka głębokiej struktury skonsolidowanej instytucji...
 
Aby pojąć, jak daleko posunie się on w powolnym demontażu zdezaktualizowanego systemu, nieprzerwanie zajmującego się swą odnową – trzeba będzie cierpliwie czekać i obserwować".

 
 
"The Young Pope" – despotyczny i niedojrzały papież Paola Sorrentino
The Young Pope, il papa dispotico e immaturo di Paolo Sorrentino
 
 
 
 
Swe podejrzenia odnośnie reżysera filmu tj. Paola Sorrentino – znanego już wcześniej z jego sugestywnych  z politycznego punktu widzenia filmów (wystarczyć przypomnieć sobie  "Il divo" o Andreotti'im, który stał się jego kamieniem nagrobnym) – mój znajomy ujął w następujące punkty:

 
 
"Zdjęcia do filmu rozpoczęto w lecie 2015 (co oznacza, że scenariusz był gotowy sporo wcześniej).

 
Należy zauważyć, że w owym czasie jego autorzy w żaden sposób nie mogli przewidzieć, że:  po pierwsze - Hillary Clinton zostanie pokonana przez Donalda Trumpa podczas wyborów prezydenckich; po drugie – że Wikileaks ujawni fakt, iż John Podesta i Hillary Clinton od dłuższego czasu przygotowują "Vatican Spring", a także powiązania istniejące pomiędzy tandemem Podesta-Clinton i Mariną Abramovic.

 
Film 'The Young Pope' miał przywalić jak kamień nagrobny Kościół Katolicki i Papiestwo - rozumiane jako najwyższy autorytet moralny, który pomimo wszystkich trudności funkcjonuje do dnia dzisiejszego, tak we Włoszech jak i na  świecie.

 
 
Władcy marionetek obawiają się, że – zwłaszcza w warunkach pojawienia się poważnego kryzysu światowego - Kościół Katolicki ponownie może stać się punktem centralnym wspólnoty ludzkiej". (...)

 
 
Zapytałem go więc: - Jesteś więc przekonany, że Bergoglio został usadowiony przez "Amerykanów" w Watykanie po to, by stopić katolicyzm z protestantyzmem? Ale "the young pope" nie przypomina papieża Bergoglio.

 
 
Na co dostałem odpowiedź: - "Pius XIII z filmu nie jest do dosłownego identyfikowania go z Franciszkiem, ale jest do niego bardzo podobny jak chodzi o jego pozorny brak kontroli nad sobą, gwałtowność w niszczeniu swych wrogów oraz przerażającą niespójność.

 
 
Jednym słowem chodzi o wszystkie te cechy, które tak jeden, jak i drugi uważają za przejaw boskości we własnej osobie – ja dodałbym jeszcze, że miałby to być bóg pogański, a ponadto nieposkromiony, egoistyczny dyktator, niewytłumaczalny, niekwestionowalny, który pragnie zniszczyć istniejący porządek rzeczy a na jego miejsce -  manipulując w tym celu "ludem Bożym" - wprowadzić anarchię.

 
 
Według mnie, ci którzy doprowadzili do puczu - w efekcie którego władzę w Kościele Katolickim przejął Bergoglio – doskonale wiedzą o tym, że zdobycie przez nich papieskiego tronu jest całkowicie niewystarczające, jako że wcale nie oznacza to, że Kościół został zlikwidowany. Dlatego też działania niszczycielskie jakie mają miejsce w jego wnętrzu muszą być wsparte przez ogłupianie ludzkich umysłów".

 
 
Film jest zresztą reklamowany entuzjastycznie rownież przez Canal+  we Włoszech.

 
 
 
Katolicy w USA pytają: kto zrobił z Bergoglio papieża?
 

 
Gdyby przypadkiem wydawało się wam, że mój znajomy, którego cytuję przesadza w teoriach spiskowych – przypomnijmy, że eksponenci katolicyzmu amerykańskiego zamieścili na stronie  The Remnant  zaskakujący list, w którym apelują do prezydenta Trumpa, aby ten nakazał dochodzenie mogące dać odpowiedź na następujące pytania: 

 
 
W jakim celu National Security Agency monitorowała conclave, które wybrało papieża Franciszka?

 
Jakie inne tajne działania zostały przeprowadzone przez agentów rządu amerykańskiego w związku z dymisją papieża Benedykta XVI i z conclave, które wybrało papieża Franciszka?

 
Czy agenci rządowi mieli kontakty z "mafią kardynała Danneelsa"?

 
Jest wiadome, że międzynarodowe transakcje walutowe Watykanu na kilka dni przed dymisją papieża Benedykta zostały zablokowane. Czy agencje rządowe USA brały w tym udział?

 
Dlaczego międzynarodowe transakcje walutowe zostały odblokowane 12 lutego 2013, tj. następnego dnia po dymisji Benedykta XVI? Czy jest to czysty zbieg okoliczności?

 
Jakie działania zostały faktycznie podjęte przez osoby zaangażowane w dyskusję mającą na celu podżeganie do wywołania "katolickiej wiosny" tj.  takie jak John Podesta, Hillary Clinton oraz inni urzędnicy należący do administracji Obamy?

 
Jaki był cel i charakter tajnego spotkania w Watykanie wiceprezydenta Josepha Biden'a z papieżem Benedyktem XVI - 3 czerwca 2011 lub w pobliżu tej daty?

 
Jaką rolę odegrał w tej sprawie George Soros i jemu podobni sponsorzy, zamieszkali w USA?
 

 
A Vatican-Democratic Party Alliance? (Catholics Ask Trump Administration to Investigate)
 
An Open Letter to President Donald Trump (20 January, 2017)
 
 
 
Szczególnie istotny jest następujący punkt:

 
 
"Jest rzeczą wiadomą, że międzynarodowe transakcje walutowe Watykanu na kilka dni przed dymisją papieża Benedykta zostały zablokowane. Czy agencje rządowe USA miały w tym swój udział?"

 
Wyglada bowiem na to, że dymisja Benedykta XVI bynajmniej nie była spontaniczna, ale została wymuszona, a zatem jest nieważna.
 
Faktycznie, kiedy, 13 lutego 2013, papież Benedykt XVI w sposób nieoczekiwany i niezrozumiały zrezygnował ze swego urzędu - IOR czyli bank Watykanu od pewnego czasu został wykluczony ze SWIFT-u, co oznacza, że wszystkie jego ewentualne operacje finansowe zostały uniemożliwione.

Kościół został potraktowany tak, jak Ameryka oceniła Iran - "państwo-terrorysta". Było to dobrze przygotowane zniszczenie ekonomiczne, poprzedzone wcześniejszą ostrą kampanią przeciwko bankowi, potwierdzoną otwarciem dochodzeń ze strony sądownictwa włoskiego (które posłuszne jest nakazom co poniektórych central międzynarodowych).
 
Niewiele osób wie co to takiego SWIFT (skrót oznacza Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication - system wymiany informacji bankowych) - oficjalnie zajmuje się on czymś, co w języku banków określa się jako „clearing”. Jest to więc ponoć izba rozliczeniowa jednocząca 10 500 banków z 215 krajów świata. 
 
W rzeczywistości, SWIFT jest najtajniejszym i nie podlegającym jakiejkolwiek władzy zwierzchniej, centrum władzy bankierów amerykańsko- globalistycznych, mówiąc inaczej - jest systemem szantażu, na którym opiera się hegemonia dolara. (...)

 
Belgijska strona internetowa Media-Presse (SWIFT ma siedzibę w Belgii) podała tę oto informację:

 
Kiedy jakiś bank lub terytorium zostaje wykluczony z systemu SWIFT, jak stało się to z bankiem watykańskim w dniach poprzedzających rezygnację Benedykta XVI w lutym 2013, wszystkie transakcje bankowe zostają uniemożliwione. Jednakże system SWIFT po dymisji Benedykta XVI - bez oczekiwania na wybór papieża Bergoglio - został odblokowany.
 
Jak widać ktoś posunął się do szantażu w stosunku do Benedykta XVI - używając do tego celu systemu SWIFT-u.

Powody akcji nie zostały wyjaśnione, ale jest rzeczą oczywistą, że SWIFT  bezpośrednio zainterweniował w sprawy Kościoła Katolickiego.

 
 
Reprise au Vatican des paiements par cartes bancaires (mis à jour)
 
 
 
Cytaty powyżej pochodzą z mojego artykułu zatytułowanego:  
 
Ratzinger non poté “né vendere né comprare”
 
 
 
Ratzinger nie mógł „ani kupować ani sprzedawać”
 
 
 
 
 
Autorzy artykułu na stronie The Remnant  powołali się na niego, uważając go za potwierdzający ich przypuszczenia.

 
 
Równie ważne są inne odwołania, szczególnie to, które przytacza  artykuł potwierdzający monitorowanie conclave przez NSA Obamy i Clinton.

 
 
A COMPROMISED CONCLAVE?
 
 
Cardinal Danneels' Biographers Retract Comments on St. Gallen Group
 
Money, sex and modernism
 
Soros-funded “Catholic” Groups Behind African Socialist as next Pope
//sorosfiles.com/soros/2013/03/soros-funded-catholic-groups-behind-african-socialist-as-next-pope.html
 
 
 
 
Z całości rozważań wynika, że "Franciszek" jest wytworem i elementem "Katolickiej Wiosny", zaprojektowanej przez Johna Podestę - przyjaciela Mariny Abramovic. Gdyby wybory w USA zakończyły się były  wygraną Hillary Clinton – czego frakcja była pewna – globalny plan zniszczenia katolicyzmu zostałby wzmocniony przez współpracę Białego Domu ze Stolicą Apostolską.
 

 
Dziś plan ten jest utrudniony już tylko ze względu na obecność Trumpa.

Co do samego "Franciszka" – okazuje się on być najwyżej postawionym międzynarodowym przeciwnikiem politycznym nowego prezydenta USA.

 
 
 
Wszystkie mass-media wylansowały Marinę Abramovic

 
 
Po powyższej analizie, wydaje sie być oczywiste, że Paolo Sorrentino zrealizował na zamówienie sprytny trening psychologiczny dla uzależnionych od telewizji mas - przygotowujący je w ten sposób do akceptacji projektu, o którym mowa.

 
Na temat kontekstu, w jakim w "The Young Pope" wymieniona jest Marina Abramovic można przeczytać pod linkiem:

 
The Young Pope, ecco le frasi più belle
 
 
 
Pius XIII: - "Kto jest najważniejszym pisarzem ostatnich 20 lat? ... Uważaj, bo nie zapytałem, kto jest najzdolniejszym. Zdolności cechują zarozumialców... Chodzi mi o autora, który wzbudził zainteresowanie tak bardzo chorobliwe, że ze względu na nie stał się najważniejszym...?"

 
Sofia Dubois: - "Nie wiem. Może Philip Roth?"

 
Pius  XIII: - "Nie. Salinger. A kto jest najważniejszym reżyserem filmowym?"

 
S. D. : - "Spielberg?"

 
Pius XIII: - "Nie. Kubrick. A jak chodzi o artystów współczesnych?"

 
S. D. : - "Jeff Koons? ... Marina Abramovic?"

 
 
"The Young Pope" & "Spirit Cooking"
 
 
 
 
Pochwałami Mariny Abramowic napełniły się w ostatnich miesiącach także włoskie gazety, zapewniając, że mamy do czynienia z wielką artystką i promując jej autobiografię (co tylko we Wloszech opublikowaną) - określając ją jako rzecz wprost wspaniałą. (...)

 
 
W tejże "wspaniałej" autobiografii, Abramovic pisze: - "Przeprowadziłam 3 aborcje. Urodzenie dziecka było równoznaczne z klęską jak chodzi o moją karierę".

Gdyby Clinton została prezydentem USA – konformistyczne masy dostałyby Abramovic jako model nowej sztuki, dostosowanej do aktualnej epoki globalizmu.

 
Podobnie – by sprofanować Bazylikę św. Piotra - stało się z drapieżnikami i małpami wyświetlonymi przez "Franciszka" na jej fasadzie.

 
 
Tym razem lewactwu nie powiodło sie.
 
Jest to jednakże sytuacja chwilowa. Jazgot "spontanicznych manifestacji" przeciwko dekretowi imigracyjnemu - opłaconych przez Sorosa trwa i pokazuje, że to, co dzieje się aktualnie to jedynie początek wojny, która może zakończyć się impeachment'em czy zamordowaniem "winnego", lub też secesją Kaliforni, lub nawet nową wojną domową.
 
 
 
Dla mnie osobiście – po zwycięstwie Trumpa i odmrożeniu stosunków z Putinem – była by to  "second best solution".

 
 
A to dlatego, że rewolucja amerykańska zmusiłaby USA do porzucenia w kąt swych satanistycznych przedsięwzięć globalnych.

 
 
  ***
 
Tajny manewr w sprawie elekcji Bergoglio?
 
 
Wilki przebrane za owce śmiertelnym zagrożeniem dla stada - tłum. RAM
 
 
Gdy pro-muzułmański Bergoglio atakował Ratzingera
 
 
   
 
 
 
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • @RAM
  Ave Amigo . No pasaran. https://www.youtube.com/watch?v=rpyBFIcn0lA
 • @Repsol 22:44:47
  Salve Amico. Hai ragione... :)))
 • Koniec monopolu SWIFT-u,
  Ponieważ SWIFT jest stosowany jako środek nacisku, przez państw WE, patrz Iran. To kilka państw opracowało własny system obsługujący transakcje międzybankowe na rynku międzynarodowym. Taki system działa już przez cały 2016 rok w Rosji, podobny wdrażają Chiny.
 • Autor
  spróbuję nieco pociągnąć rozważania: John Podesta, wraz z braćmi zarządzający Podesta Industry, posiadający świetne kontakty nie tylko z obozem demokratów, ale i z Gazpromem - i z Kremlem

  podobnie jak Alfonso dAmato z obozu republikanów, znany jako min. lobbysta Gazpromu, więc zapewne również mile widziany na Kremlu - tu ciekawostka - bliski współpracownik biznesowy Antoniego Macierewicza, również jak fama głosi, bliski współpracownik szeregu amerykańskich rodów mafijnych - dla przypomnienia:mafia, to takie miejsce, gdzie przestępczość przyjaźnie styka się z polityką)

  mały ten świat - a ścieżki pogmatwane - oraz - jak mawiają wtajemniczeni - nic nie jest takim jakim się nam przedstawia...


  pozdrawiam Autora - kolejny świetny materiał - do przemyśleń
 • @Andrzej Tokarski 13:38:02
  dziękuję, również pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728