Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
492 posty 1282 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

"Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Ulfkotte był dziennikarzem, który ujawnił fakt, że tak on jak i jego koledzy pracowali na żołdzie wywiadu amerykańskiego".

 

 

Udo Ulfkotte, który ujawnił, że dziennikarze są "kupowani" przez CIA nie żyje (miał 56 lat) – jego koledzy nie posiadają się z radości.


 
 
Udo Ulfkotte è morto.A 56 anni. Aveva rivelato che giornalisti sono “comprati” dalla Cia. I colleghi esultano.
 
 
 
 
 
Maurizio Blondet     15 styczeń 2017         tłum. RAM
  
 
 
 
Mówi się, że  Udo Ulfkotte zmarł na zawał. Miał 56 lat.

 
Ulfkotte był dziennikarzem, który ujawnił fakt, że tak on jak i jego koledzy pracowali na żołdzie wywiadu amerykańskiego. W swej książce zatytułowanej "Gekaufte Journalisten“ - "Skorumpowani dziennikarze", wydanej w roku 2014 opisał metody, przy pomocy których CIA sugeruje treści artykułów, oraz instruuje i opłaca dziennikarzy niemieckich (również i włoskich) by popierali w mass-mediach politykę amerykańską.

 
 
Zacytujmy fragment z artykułu  Marcella D'Addabbo:

 
Atlantyckie Imperium Kłamstwa. Świadectwo skruszonego Ulfkotte.
L’IMPERO ATLANTICO DELLA MENZOGNA.LA PAROLA AL PENTITO ULFKOTTE
 
 
 
 
"Ulfkotte pisał: 'Dziennikarza na liście płac należy przede wszystkim uwierzytelnić, a robi się to poprzez cytowanie jego artykułów, danie  mu rozgłosu międzynarodowego i nagradzanie jego książek. Wiele nagród literackich nie jest niczym innym jak tylko i wyłącznie premią za posłuszeństwo w uprawianiu propagandy'. (...)

 
Opowiedział także o tym, jak z okazji kryzysu libijskiego w roku 2011 - wywiad niemiecki zachęcał go do pisania w swej gazecie tak, jakoby było rzeczą pewną, iż Kadafi posiadał broń chemiczną i chciał ją użyć przeciwko własnemu narodowi. (...)

 
Stwierdził, że gdy w dziennikarstwie porzuca się linię proatlantycką – konsekwencją jest utrata pracy, przygnębiajace wyizolowanie w środowisku dziennikarskim – aż po bezpośrednie pogróżki i prześladowania (sam Ulfkotte utrzymywał, że pod zarzutem ujawnienia tajemnic państwowych przeprowadzono w jego domu 6 rewizji)".

 
 
Udo Ulfkotte
 
"Gekaufte Journalisten“
 
"Bought Journalists"
 
Udo Ulfkotte 
 
 
 
 
Można stwierdzić, że Ulfkotte był pierwszym dziennikarzem, który ujawnił fakt, że opłacane mass-media propagują  fake news. Obecnie zaś, to mass-media oskarżają portale społecznościowe o rozpowszechnianie fałszywych wiadomości.

 
Kiedy jego dawna gazeta Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) uznała go za wariata  – Udo Ulfkotte zaczął  gwałtownie oskarżać Angelę Merkel o niewłaściwą administrację euro, a także sprzeciwiać się jej polityce przyjmowania do Niemiec setek tysięcy islamistów (ostatnie jego eseje na ten temat to: - “Die Asyl  Industrie” i “Mekka Deutschland” .

 
 
Czy można podejrzewać, że dziennikarz został zabity?

 
 
Jego korespondent, informatyk i autor bloga informacji alternatywnej – Hadmut Danish opowiada o treści e-maila otrzymanego od Ulfkotte, z której wynika, że również u Danish'a szukał informacji na temat pogwałcenia konstytucji przez kanclerz Merkel i dziwił się, że nie znajdował żadnych materiałów na ten temat. E-mail pochodzi z 10 stycznia i można w nim przeczytać:

 
"Pytanie do wszystkich: czy poza pracą profesora Otto Depenheuer'a ('Kryzys uchodźczy') istnieją inne publikacje odnoszące się do Angeli Merkel i do systematycznego pogwałcania przez nią prawa?

 
Chodzi mi o zrezygnowanie z energii jądrowej, ratowanie banków, otworzenie granic, naruszenie traktatów z Lizbony, Maastricht, Dublina, Schengen, itd. ... Szukam ekspertów od bezprawia. Nie interesują mnie rozprawy psychologów na temat chorób umysłowych ubóstwianych leaderów, lub uchodzących za takich, ani biografie Angeli Merkel – potrzebne mi są prace na temat sprzeczności z prawem w jej działaniach – podejścia poważne... Wiem o tekstach Di Fabio, ale czy są jeszcze inne?"
 
 
 
Zacytowany  Udo di Fabio jest znaczącym prawnikiem, będącym do roku 2011 członkiem niemieckiego trybunału konstytucyjnego i autorem eseju, w którym określa Angelę Merkel jako –  "burzycielkę konstytucji niemieckiej" -  ("Verfassungsbrecherin").

 
 
Otto Depenheuer
 
Journal Alternative Medien  - HADMUT DANISCH
 
Udo Di Fabio
 
Udo di Fabio: Merkel ist Verfassungsbrecherin
 
 
 
 
 
Danish przyznaje, że na list odpowiedział w roztargnieniu: - "To nie jest moje pole działania, poza tym mam własne problemy... ". 12 stycznia otrzymał następny e-mail od Ulfkotte:

 
Data: czwartek, 12 stycznia 2017 21:58:12 +0100 od: Udo Ulfkotte udo@ulfkotte.de do: ‘Hadmut Danisch’ hadmut@danisch.de Temat: Re: Prośba Udo Ulfkotte:

 
"...Setki tysięcy osób, być może nawet miliony dyskutują o możliwych naruszeniach prawa przez Angelę Merkel, jednakże za wyjątkiem broszury wydanej przez profesora Otto Depenheuer'a, zawierającej krótkie rozważania niektórych pracowników  naukowych - nie istnieją żadne inne opracowania.

W jakim kraju my żyjemy? Nie ma na ten temat ani jednej pracy doktorskiej, ani jednego eseju-ekspertyzy, czy czegoś w tym rodzaju. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie konkretne przepisy – z prawnego punktu widzenia – pogwałciła Merkel – a nie ma wątpliwości, że do tego doszło – NICZEGO nie znajdziesz. Dlaczego?"

 
 
24 godziny później - Ulfkotte już nie żył.

 
 
Faktycznie, kiedy szuka sie w sieci krytycznych informacji na temat Angeli Merkel – nic takiego się nie pojawia – jedynie "Not Found", "Error", itp.

 
 
Mówi się, że Ulfkotte miał wcześniej trzy zawały. Ale oto komentarz na wiadomość o jego śmierci: - "Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!"

 
"Udo Ulfkotte ist tot. Hahahaha! Darauf ein Schnaps!"

 
 
"Hahahaha": Wiwaty wśród niemieckich dziennikarzy na wiadomość o śmierci kolegi krytykującego imigrację
 
"Hahahaha":  Cheers among German journalists when immigration critical colleague dies
 
 
 
 
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.
 

 

 

KOMENTARZE

 • Odważny był z niego człowiek.
  Cześć jego pamięci!
  http://liceumopolelub.pl/wordpress/wp-content/uploads/2016/11/znicz3_0.jpg
 • 5*
  Oczywiście zawsze można sprawę odwrócić i twierdzić, że Udo Ulfkotte został wynajęty przez drugą stronę ( zbrodniczą, imperialną Rosję) i to ona go zlikwidowała, żeby rzucić cień na żydowską demokrację Zachodu.
 • Potworna reakcja
  Najwidoczniej dziennikarze osiągnęli poziomy znacznie niższe niż te, o których pisał Udo Ulfkotte.
  Niech spoczywa w pokoju.
 • @Lotna 23:00:16
  https://www.youtube.com/watch?v=l7Z-kK8DUMs&list=RDl7Z-kK8DUMs
  Miejmy nadzieje, ze jednak DOBRO zwyciezy ...
  Przesylam ta piekna piesn religijna , bo przeciez dobro powinno zwyciezyc nad zlem ( CIA i innymi czarcimi organizacjami )...
  Powinnismy chylic czola przed ludzmi, ktorzy bronia prawdy ...
 • Śmierć
  mocno podejrzana, choć spodziewana.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829