Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
495 postów 1288 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Masakry islamskie, ale "marketing" izraelski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Jest sprawą pewną, że izraelska security – oczywiście made in Mossad – stanie się wielkim business'em - gdy w europejskiej opinii publicznej stworzy się wystarczająco wysoki poziom strachu przed terroryzmem".

 

 

Masakry islamskie, ale "marketing" izraelski

 
 
Stragi islamiche.Ma “marketing” israeliano
 
 
 
 
Maurizio Blondet     24 grudzień 2016      tłum. RAM

 
 
 
Podczas gdy mass-media rozgadują się o zamachu w  Berlinie – co jest bardzo przydatne jego zleceniodawcom – i nakręcają tym samym narrację o wydarzeniu – ograniczę się do zasygnalizowania kilku istotnych informacji związanych z  Anisem Amri.

 
Broń terrorysty – śmiesznego wprost kalibru 22 - której użycie uważał Amri za celowe, strzelając do policjantów i w ten sposób  dając im usprawiedliwienie prawne do "odpowiedzenia ogniem" i natychmiastowego zastrzelenia go. Nie zranienia go, ale jak najszybszego zabicia.

 
Plac Piewszego Maja w Sesto San Giovanni - gdzie Amri został zabity w sposób błyskawiczny– znajduje się w odległości 300 metrów od Centrum Islamskiego na ulicy Tasso, które uczęszczane jest bezustannie, dzień i noc. Prawdopodobnie Tunezyjczyk pukał do jakichś drzwi, które znał i które uważał za "pewne", a które pomimo to okazały sie być dla niego "zamkniętymi"

 
Polski TIR – zanim spowodował masakrę w Berlinie, został załadowany w OMM srl., przedsiębiorstwie znajdującym się na ulicy Cesare Cantù, 8. w Cinisello, tj. w odległości zaledwie 1 kilometra od placu, na którym zabito Amri'iego.

 
A zatem – Amri zginął w miejscu, z którego polska ciężarówka wyruszyła w swą ostatnią podróż – i być może także skąd wyjechał sam Amri. Nie ma bowiem żadnej pewności, że oprócz towaru, jaki został załadowany na TIR w Cinisello - polski kierowca nie zabrał ze sobą do Berlina również Amri'ego. Często zdarza się, że kierowcy ciężarówek, odpłatnie przewożą także nielegalnych migrantów.

 
TIR przekroczył granicę w Brennero 16 grudnia i czekał w Berlinie 3 dni – tego rodzaju fakt nie jest rzeczą normalną dla żadnej firmy przewozowej. (...)

 
Na koniec – video, na którym Amri przedstawia siebie jako mściciela jest zwykłą bujdą. Video oznakowane jest powtarzającym się i znanym skrótem (który mass-media ukrywają) - SITE należącym do Rity Katz.(...)

 
 
 
 
 
Sadzę, że należałoby przeprowadzić dochodzenie by dowiedzieć się czy aby organizacja, ukrywająca się za akronimem SITE – nie realizuje tego rodzaju video z udziałem osób - (po uprzednim zaoferowaniu im pieniędzy) - które skazuje następnie na śmierć jako jihadzistów. Podobny fortel nie jest bynajmniej trudny do wykonania, bowiem ludzie wybierani do tego celu są elementami zmarginalizowanymi.

 
Istnieje kilka istotnych podobieństw między masakrami w Berlinie i w Nicei.

 
Również podczas rzezi berlińskiej obecny był obywatel Izraela – tym razem Shlomo Shpiro – ekspert w dziedzinie terroryzmu, a nawet nauczyciel akademicki tej dyscypliny (sic) na uniwesytecie Bar Illan w Tel Avivie. Shlomo Shpiro - człowiek należący do służb wywiadowczych – został wyróżniony w roku 2010 przez Shimona Peresa, za bliżej nieokreślone zasługi.

 
 
Prof. Aharon Gedanken and Dr. Shlomo Shpiro Honored by Israeli President Shimon Peres

 
 
2010-03-02

 
The President of the State of Israel, Shimon Peres, honored Israeli researchers and scientists who are leading international research projects funded by the European Union at a special ceremony in Jerusalem hosted by ISERD – the Israel-Europe R&D Directorate for the EU Framework Program. (…)

Dr. Shlomo Shpiro, Deputy Chairman of the Department of Political Science and Senior Fellow at the BESA Center for Strategic Studies, is directing the international research project ‘SAFE-COMMS’ aimed at formulating media strategies for the aftermath of terror attacks.

 

These strategies will assist public authorities and official bodies throughout Europe to overcome and recover from terrorist attacks and to minimize, as much as possible, the public affects of the attack sought by terrorists, including panic, anxiety and uncertainty, during the minutes, hours and days following a major terrorist attack.

This innovative research project has been awarded a grant of $1.5 million by the EU and is being conducted in collaboration with universities in Northern Ireland, Spain, Greece, Bulgaria and Germany. (...)


Oczywiście nasi czytelnicy pamiętają, że podczas masakry w Nicei obecny był – cóż za niezwykły zbieg okoliczności – Richard Gutjahr, niemiecki dziennikarz, mąż izraelskiej deputowanej – Einat Wilf – ekstremistki i pracownika wywiadu.

 
Ale to nie wszystko: tym, który zrealizował najobszerniejsze video relacjonujące nocną strzelaninę francuskich policjantów otaczających ciężarówkę terrorysty w Nicei, był Izraelczyk -  wg.  Ynet News (agencja osadników) nazywający się – Silvan Ben Weiss. Prawdziwe jego nazwisko ( lub inne, którego używa) brzmi Sylvain Benouaich.

 
Benouaich pracował jako ochroniarz w przedsiębiorstwie produkującym wino, należącym do barona  Edmonda de Rotschilda, a także przez 12 lat w  Israel Export Institute – agencji rządowej, kierowanej przez długi okres czasu przez Rafi Eitan'a, legendarnego dyrektora Mossadu.
 

 
Nice : le vidéaste israélien est issu d’une agence gouvernementale
 
Israel Export Institute
 
Rafi Eitan
 
 
Profil izraelskiego fanatyka oraz video pod linkami:

 
Nice : l’homme qui a filmé l’assaut des policiers est issu d’une agence gouvernementale israélienne
 
 
 
 
Przypominam także, iż autorem pierwszego video "islamskiej" masakry w Charlie Hebdo - zrealizowanego smartphonem - był Amchai Stein – (tak utrzymywano przez pierwsze godziny po wydarzeniu) – wicedyrektor państwowej telewizji izraelskiej IBA Channel 1, o którym mówiono, że schronił się na dachu. Następnie informacja ta zniknęła i autorstwo video przypisywano niejakiemu Martinowi Boudot - dziennikarzowi, pracownikowi  czasowemu, który opowiadał, że poszedł do teatru by odwiedzić swego starego przyjaciela, którego jednakże tego dnia nie było w teatrze.
 
 
 
Attentat à Charlie Hebdo : la vidéo « amateur » était falsifiée
 
Charlie Hebdo: Israele ha saputo prima
 
 
Izraelski "podpis" został złożony także pod przerażającą masakrą w teatrze Bataclàn. Jest nim jedyna fotografia wnętrza teatru wypełnionego trupami i strumieniami krwi – zdjecie tak okropne, iż publikowano je później wyłącznie celowo rozmyte. Otóż fotografia ta została rozpowszechniona przez bardzo dziwne źródło, a mianowicie przez Israel Hatzolah – organ z siedzibą w Jerozolimie, zrzeszający ultra syjonistów, którzy często przedstawiani są podczas interwencji ratunkowych (w kippah i z pejsami) po zamachach w Izraelu. Rodzi sie pytanie:  jakim cudem jeden z ochotników należących do Israel Hatzolah znalazł się we wnętrzu teatru zaraz po masakrze?

 
 
 
Hatzolah/Hatzalah
 
 
Carnage au Bataclan : la photo-choc a été diffusée depuis Jérusalem
 
 
 
 
Wracając do izraelskiego esperta obecnego na berlińskim placu Breitscheidplatz, na krótko przed masakrą - pisze o nim żydowska gazeta online Jüdische Allgemeine:
 
Lkw rast auf Weihnachtsmarkt
 
 
 
(…) "TERROREXPERTE Shlomo Shpiro, Geheimdienst- und Terrorexperte der Bar-Ilan-Universität Tel Aviv, sagte dem Nachrichtensender n-tv,  dass er nur wenige Minuten zuvor selbst auf dem Breitscheidplatz war.Er erzählte, dass er dort Berliner und Touristen gesehen und verschiedene Sprachen der Besucher gehört habe. Der Breitscheidplatz sei als symbol- und geschichtsträchtiger Ort mitten in Berlin möglicherweise bewusst für einen Terroranschlag ausgewählt worden, so Shpiro". (…)

 
Shlomo Shpiro – bedący również doradcą NATO ds. terroryzmu (czy aby nie jak go uprawiać?)

 
 
Ten sam dzienik przeprowadza ze Shlomo Shpiro wywiad i pyta go: "Czego mogą nauczyć się Niemcy od Izraela jak chodzi o walkę z terroryzmem islamskim?
 
»Deutschland muss sicherer werden« - Der israelische Terrorismusexperte Shlomo Shpiro über Lehren aus der Attacke auf dem Berliner Weihnachtsmarkt
 
 
 
I rzeczywiście, po masakrze w Nicei pojawił się wszędzie leitmotiv:  "Należy brać za wzór Izrael"  i "Uczmy się od Izraela".

 
 
Ruth Dureghello – prezydent rzymskiej wspólnoty żydowskiej powiedziała: "Należy postępować jak w Izraelu. Każdy powinien stać się wartownikiem". (...)

 
"Wreszcie, tak we Włoszech jak i w Europie wielu pojęło, że jedynym sposobem na zredukowanie (nie wyeliminowanie ale zredukowanie) zagrożeń terrorystycznych jest naśladowanie Izraelczyków, którzy od dawna współżyją z brutalnym terroryzmem islamskim – ale umieją powstrzymywać go i przeciwdziałać mu jak nikt inny na świecie" – napisał neocon Carlo Panella. (...)

 
To tylko niektóre tytuły i wypowiedzi, jakie ukazały się w mass-mediach włoskich po zamachu w Nicei. Wydają sie one być kampanią reklamową, promującą niezrównaną security, którą Izrael wypracował podczas tłumienia oporu Palestyńczyków. Oto jeden z przykładów:

 
"Skuteczność systemu polega w o wiele wyższym stopniu na zdolnościach wysoko wykwalifikowanego personelu niż na intensywniejszym używaniu body scanner, czy innego nowoczesnego urządzenia. Jest rzeczą mało istotną, że pasażerowie będą musieć oczekiwać 3 godziny przed wejściem do samolotu, będąc poddanymi 5 różnego rodzaju kontrolom, jeżeli zagwarantuje to bezpieczeństwo w obliczu globalnego zagrożenia terroryzmem..."

 
Skutkiem tego rodzaju polityki jest zjawisko, że – jak grzyby po deszczu – pojawiają się  i znakomicie prosperują przedsiębiorstwa (start up), które handlują izraelskimi systemami bezpieczeństwa  - wszystkie założone są przez ex wojskowych lub członków Mossadu. (...)

 
Jest sprawą pewną, że izraelska security – oczywiście wyprodukowana i zarządzana przez "ex" agentów Mossadu, wyposażonych w doświadczenia w represjonowaniu – stanie się wielkim business'em - gdy w europejskiej opinii publicznej stworzy się wystarczająco wysoki poziom strachu przed terroryzmem.

"Musicie wszyscy czuć się żołnierzami na wojnie" – a wtedy poprosicie rządy o zakup izraelskiego know how. Cóż z tego, że cena jest wysoka? Chodzi o wasze życie.
 
A teraz, niech nikt nie skonkluduje, że ci którzy proponują renomowaną juden-security, są w stanie równie dobrze prowokować – w ramach marketingu – zamachy terrorystyczne. Albo, że Mossad jest tego świadom i że jest zdolny do przeprowadzania tego rodzaju akcji – jak to zresztą miało miejsce w przeszłości. Wiedzcie, że jeżeli podobne pomysły przychodzą by wam do głowy – ja się od nich stanowczo odcinam.

 
Ograniczę się jedynie do przypomnienia, że na kilka miesięcy przed masakrą w Nicei – pojawił się tam Olivier Rafowicz, pułkownik rezerwy Tsahal, razem z "izraelską equipe" właśnie w celu walutacji bezpieczeństwa miasta.

 
 
 
 
Poczym stwierdził on, że stopień bezpieczeństwa Nicei jest niezadawalający i zaproponował urzędowi miasta fantastyczny system juden-security - w wersji pod klucz.

 
Sam pułkownik Rafowicz, we własnej osobie wyjaśnił wszystko w wywiadzie dla izraelskiej telewizji i24news:

 
 
 
 
 
W Nicei miał także odbyć się międzynarodowy kongres na temat bezpieczeństwa z udziałem Izraelczyków, który kilkakrotnie był przekładany, a po 14 lipca został odwołany.

 
 
 
Jego organizatorami byli:

 
Boaz Ganor – rektor Lauder School of Government and Diplomacy przy Interdisciplinary Center. Ganor jest także założycielem i dyrektorem  International Policy Institute for Counter-Terrorism i członkiem  Israel’s National Committee for Homeland Security Technologies.
 
 
 
Boaz Ganor
 
Interdisciplinary Center Herzliya
 
International Institute for Counter-Terrorism
 
 
 
Jeden z francuskich czytelników skomentował:  "Wydaje się, że mamy do czynienia z mafią oferującą właścicielowi sklepu 'ochronę' – a gdy ten nie godzi się na płacenie haraczu, rozbiją mu szyby..."

 
My jednakże - ponownie i stanowczo – dystansujemy się od podobnego monstrualnego i antysemickiego porównania. (...)

 
 
*****

 
 
Ślady Mossadu w zamachach w Nicei i Monachium

 
 
Le tracce del Mossad negli attentati di Nizza e Monaco
La huella del Mossad en los atentados de Múnich y Niza
 
 
 
 
www.controinformazione.info        23 lipiec 2016      tłum. RAM

 
 

 
 
"To Mossad sfilmował zamachy zorganizowane w Nicei i Monachium, co wskazuje na jego zaangażowanie w ich przygotowaniu".
 
Do powyższego wniosku doszedł amerykański portal informacyjny i śledczy  Veterans Today, który opublikował w piątek materiał potwierdzający iż dziennikarz mający powiązania z izraelskim wywiadem − jako pierwszy sfilmował zamachy w Nicei i w Monachium, poczym rozpowszechnił je w Internecie.

 
 
Shots Fired in Munich Shopping Center
 
 
 
Według portalu jest nim Richard Gutjahr, niemiecki fotograf i dziennikarz. Na Twitterze Gutjahr napisał: "Znajduję się naprzeciw centrum handlowego Olimpia".
 
Gutjahr jest mężem Einat Wilf, byłej agentki Mossadu (w stopniu porucznika) i ex doradcy (Foreign Policy Advisor) izraelskiego premiera Shimona Peresa w latach 2004−2007.
 
 
 
Richard Gutjahr
 
Einath Wilf

 
 
Portal  Gearoidocolmain.org  precyzuje, że zamach w Monachium miał miejsce w 72 rocznicę ataku "false flag", który 22 lipca 1946 roku doprowadził do utworzenia państwa Izrael (spowodował zniszczenie hotelu King David, siedziby brytyjskiej administracji w Palestynie i 92 ofiary śmiertelne). Atak zorganizowany był przez izraelskich zamachowców ubranych po arabsku i porozumiewających się między sobą w dialekcie arabskim.
 
 
 
Gearóid Ó Colmáin – Journalist & Geopolitical Analyst
 
King David Hotel bombing
 
Irgun Cwai Leumi

 
 
Jak pisze Veterans Today − celem zamachu w Monachium jest stworzenie atmosfery nienawiści i nieufności między wspólnotami muzułmańską i chrześcijańską, z której realizacji − korzyści ciągnąłby Izrael.
 
Według VT jest to ukryta wojna realizowana przez syjonistów.(...)

 
 
 
*****
 

 
Ten sam "dziennikarz", który sfilmował zamach w Nicei był również w Monachium.
 
 
 
Lo stesso ‘giornalista’ che ha fatto il video a Nizza, era anche a Monaco. A filmare davanti al McDo
 
 
 
 
 Maurizio Blondet    24 lipiec 2016        tłum. RAM

 
 
 
Richardem Gutjahrem mieliśmy do czynienia  14 lipca, na bulwarze w  Nicei, kiedy to zarejestrował video z masakry spowodowanej przez tira.  22 lipca – tenże sam  Richard Gutjahr znalazł się w  Monachium.

 
 
Nie wiadomo jakim cudem –  Gutjahr jest obecny − nie mniej ni więcej − ale naprzeciwko centrum handlowego, przed którym 18 – letni  "samotny morderca" właśnie zamierza albo co tylko urzeczywistnił następną rzeź.

 
 
Munich Schooting – Does This Rate as the Greatest Coincide…
 
 
 
To on jest tym, który filmuje najwcześniejsze kadry wydarzenia, pokazane we wszystkich mass−mediach, z całym prawdopodobieństwem za bardzo wysokim wynagrodzeniem.

 
 
Po obejrzeniu video, zaskoczony dziennikarz Marcello Foa pisze:
 
"Ten kto filmuje zajście znajduje się po drugiej stronie bardzo zwyczajnej i ruchliwej ulicy, przy której znajduje się wejście do McDonald'sa. Musicie przyznać, że jest rzeczą całkowicie nieprawdopodobną, że przychodzi komuś do głowy − ot tak sobie – zacząć filmować właśnie w tym momencie, kiedy killer wychodzi, podnosi ramię i zaczyna strzelać.
 
Sprawa wygląda na podejrzaną tym bardziej, że gdy w polu widzenia pojawia się zabójca – osoba realizująca video natychmiast koncentruje się na nim. Ta okoliczność jest tak szczególna, że nie może być przypadkowa.
 
Co z tego wynika? Ano to, że jest oczywiste, iż ten, kto filmował, był poinformowany o tym, co miało wydarzyć się za moment, więc w miejscu, z którego filmował, znalazł się celowo. Osoba ta jest więc wspólnikiem zamachowca. Wyposażonym ponadto w żelazne nerwy.
 
W późniejszych kadrach video zauważamy, że kamera zwrócona jest w dół − podczas, gdy mężczyzna oddala się szybko. Nastepnie słychać jego głos – używa 'hochdeutsch', czyli najbardziej poprawnej niemczyzny.
 
Słychać jak mówi do przechodniów: "Zbliżam się. Chodźcie tutaj", ale nie krzycząc, nie okazując wcale przerażenia. Jest podniecony, ale nie jest to reakcja człowieka, który co tylko był świadkiem zabójstwa. Wydaje się nadzwyczaj dobrze panować nad własnymi reakcjami. Kto wie czy autor video został już zidentyfikowany przez policję. Kto wie, czy w ogóle dowiemy się kim jest. Miejmy nadzieję, że tak."

 
 
Horror w Monachium. Kto nakręcił to dziwne video?
Orrore a Monaco ma quel filmato è un mistero. Chi girava?
 

 
LIÉ À ISRAËL, LE VIDÉASTE DE NICE ASSISTE ÉGALEMENT À L'ATTENTAT DE MUNICH.

www.facebook.com/panhamza/photos/a.259863080821062.1073741827.258337060973664/691614860979213/

 
 
 
PANAMZA – L’info subversive
 
 
 
Nie trzeba było długo czekać by dowiedzieć się kto zrobił video:
 
Człowiekiem tym jest  Richard Gutjahr, określający się jako trochę  "aktor"  i trochę  "dziennikarz freelance",  napełniający YouTube swymi zdjęciami, ożeniony z  Einath Wilf, byłą posłanką do Knessetu z ramienia partii Netanyahu, ex pracownikiem izraelskiego wywiadu wojskowego.
 
Pytam w tym miejscu, czy nie  istnieje jakiś organ policyjny, który uważałby za rzecz w najwyższym stopniu uzasadnioną –  nie mówię o przesłuchaniu Gutjahra, jako że prawdopodobnie mogło by to być uznane za antysemityzm i negacjonizm – ale chociaż przeprowadzenie z nim wywiadu w celu zbadania jego paranormalnych zdolności?

 
 
Jedynie po to – jak sugeruje mi jedna z czytelniczek – aby dowiedzieć się,  gdzie drogi Richard ma zamiar nakręcenia następnego video z przynależną mu masakrą. Młodzieniec, ze względu na okazję wywiadu powinien być zadowolony, ponieważ obserwując ilość zdjęć jakimi zasypuje media społecznościowe, ceni sobie rozgłos. Również małżonka nie waha się przed umiejscowieniem swej osoby w Wikipedii.

 
 
Izraelizacja Europejczyków
 
Z Wikipedii dowiadujemy się, że  Einat Wilf urodziła się w Jerozolimie, skończyła studia na Harvardzie, poczym wróciła do Izraela w celu zaciągnięcia się do  Unit 8200, czyli  Yehida Shmoneh-Matayim, jeszcze inaczej  wywiadu  SIGINT, gdzie dorobiła się stopnia porucznika.

 
 
SIGINT − Signals intelligence
 
Unit 8200 − Yehida Shmoneh-Matayim
 
Żona – porucznik Einat Wilf
 
Richard Gutjahr
 
Einat Wilf
 
 
 
Urocza dziewczyna była również  doradcą ds. zagranicznych premiera Shimona Peresa, jest aktualnie członkiem instytucji o nazwie  Jewish People Policy Institute i felietonistką izraelskiego dziennika  Israel Hayombliskiego Netanyahu i ekstremistycznemu skrzydłu  Likud.

 
 
Jewish People Policy Institute
 
JPPI – Action Strategies for the Jewish Future
 
Israel Hayom
 
Israel Hayom
 
 
 
W roku 2007  Wilf – która jest osobą niezwykle ambitną – ubiegała się o prezydenturę  World Jewish Congress (który możemy określić jako centralę central), wycofując się jednakże przed głosowaniem.
 
Do parlamentu izraelskiego weszła w roku 2009 – ale tylko zastepując innego posła.Jej obecność w Knessecie zakończyla się w roku 2013.
 
Jest autorką esejów:   My Israel, Our Generation, Global actors and global politics : the case of the World Jewish Congress campaign against the Swiss Banks.

 
 
Na koniec można powiedzieć, że obserwując dwie ostatnie europejskie maskry, wydaje się, że chodzi o stworzenie strategii napięcia w Europie, mającej na celu wywołanie masowego strachu w społeczeństwie. Tak by ludzie bali się wyść z domu, pójść do restauracji czy wyjść na bulwar.
 
Żeby Europejczycy bali się "muzułmanina" – nożownika i mordercy… w taki sam sposób, w jaki boją się ci, którzy ukradli Palestyńczykom ziemię, domy i gaje pomarańczowe.

 
 
I trzeba przyznać, że realizacja zamierzonej strategii udaje się im. W następnym artykule przypomnimy jak została dopracowana  technika produkowania zbiorowych états d’esprit czyli kolektywnych stanów umysłu.

 
 
*****

 
Hollande nakazuje zniszczenie wszystkich nagrań videomonitoringu zamachu w Nicei
 
 
 
Dochodzenie w sprawie Charlie Hebdo przykryte tajemnicą wojskową.
 
 
 
Zabronione śledztwo w sprawie zamachu na paryski Bataclan
 
 
 
Hicham Hamza alias Panamza
 
 
 
Jeffes Hughes: Niepokojące oskarżenie w sprawie zamachu: "Bataclan wspólnikiem terrorystów"
 
 
 
Izrael – supermocarstwo w dziedzinie systemów bezpieczeństwa
 
 
 
Kivunim, Gladio, ISIS − czyli terroryzm na obstalunek 
 
 
Oni nas "strzegą", "strzygą" i "uczą rozumu"
 
 
 
 
 
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Bezcenna kompilacja, genialny wywód. 5***** Gratuluję. BJ
 • W temacie polecam
  https://marucha.wordpress.com/2015/01/16/krzysztof-cierpisz-o-zamachu-w-paryzu/
 • @Bogusław Jeznach 13:15:19
  Na pewno w JEDNYM mają rację: postępowania w sprawach bezpieczeństwa trzeba uczyć się od najlepszych.

  Czy płacąc im za "koszerne" licencje? A co? My głupsi i nie potrafimy sami?

  Jeszcze taka myśl:
  - jest jakiś kraj (muzułmański), gdzie mocno nie lubią koszernych, a ma z nimi granicę?
  - jeśli tak, może zawrzeć z NIM umowę, na "eksport" "podejrzanych o poglądy radykalne"? :)
  Takie 2 w 1.
 • Jak z tego wynika to,
  Jak z tego wynika to, być może on sam wziął sobie śmierć do kabiny łasząc się na dodatkowy zarobek na święta? Trzeba i to wziąć pod uwagę, że on sam go jako autostopowicza z paszportem/paszportami pozwalającymi podróżować po całej Europie z Włoch do Niemiec przywiózł? Robi tak wielu tirowców, to już żadna tajemnica. Tylko skutki tego były opłakane tak dla niego samego, innych i jego bogu ducha winnej rodzinie. On miał po prostu pecha, zabrał ze sobą śmierć swoją i innych?
 • A TU o nagrodach w raju czyli winogronofilia !
  https://www.youtube.com/watch?v=6C-_jTBfS2k
 • @Bogusław Jeznach 13:15:19
  Tuż przed świętami przybyło do Niemiec 5 tysięcy ....Kurdów z Turcji, i chcą azyl, bo są prześladowani przez Erdogana i Turasów. Jest w tym mnóstwo małych dzieci. A na wiosnę przyjazd do tante Makreli zapowiadają Murzyny z Afryki w ilości ok 40 milionów.
 • @kula Lis 66 09:46:52
  jesteś niepełnosprytny.. po co stawiasz w jednym rzędzie Kudrów z Afrykańczykanami..??????

  Czytasz, czytasz, ale gówno z tego wiesz, bo jesteś upośledzony? nie potrafisz logicznych wniosków wysnuć z czytanki.. wklejasz na oślep bez analizy


  Kula, pierdolisz bez składu i ładu nie po raz pierwszy :(((

  Ogarnij się chłopie, masz intelekt wyższy od minimalnego, więc z niego korzystaj!!!!!!!!!!
 • @wk..ny 13:19:33
  A jakiej ty chcesz analizy? Nie wszyscy to baranki, większość to analfabeci, mafia zajmująca się w Berlinie handlem narkotykami, prostytucją, wymuszeniami, etc. Byłem ostatnio w Berlinie zestawem z węglem, miałem okazję oglądać i rozmawiać w tym temacie tak z Niemcami jak i innymi nacjami. No i napisz po co oni tak do Niemiec i Europy ciągną? analfabeci bez zawodu, umiejący tylko kałacha obsłużyć po pracę? jaką pytam? czy socjal? czy i tu robią swój przyczółek? Ci wykształceni żyją dobrze w Turcji, nie w głowach im walka czy zamachy czy jakieś kadłubkowe państwo bez przyszłości. To samo w Iraku. Turcja wypuszcza do Europy tylko analfabetów bez zawodu, kaleki, no i kobiety z tabunem dzieci, przyszłych analfabetów. Wykształceni czy z zawodem zostają w Turcji i żyją.
 • @kula Lis 66 14:56:13
  http://vignette1.wikia.nocookie.net/nonsensopedia/images/d/d0/Banderaalemania.png/revision/latest?cb=20070530130457
 • @Husky 15:05:49
  Zgadza się to będzie banderkalifat, a Niemcy zmieszczą się pod jednym dębem jak to ktoś kiedyś napisał. Tylko pozostaje pytanie: kto będzie na pozostałych socjal pracował?
 • @@@!
  Berlin: imigranci w wigilijną noc podpalili bezdomnego. Ofiarą ataku był prawdopodobnie Polak. http://wpolityce.pl/swiat/321030-berlin-imigranci-w-wigilijna-noc-podpalili-bezdomnego-ofiara-ataku-byl-prawdopodobnie-polak

  Ubogacacze UE. Mucha niech zaprosi chłopaków. Ubogacą ją kulturowo. Muslimskie kozojeby ! Ta dzicz czuje się całkowicie swobodnie i bezkarnie. Dla tych cywilizacyjnych prymitywów nienawidzących chrześcijan są obozy i domy ale dla przedstawiciela białej rasy nie ma nawet przytułku; oto "miłosierdzie" luteran....wygenerowane przez kapłanów multi kulti czyli ateistów i komunistów. No to odszkodowanie za nękanie na tle rasowym mają już w kieszeni..
 • @@@!
  Tu piszą wyraźnie, że był to POLAK!!!
  http://www.berliner-zeitung.de/berlin/polizei/obdachloser-in-neukoelln-angezuendet-polizei-sucht-nach-tatverdaechtigen-25375784
 • @@@!
  Kuriozalne jest oświadczenie policji: "Siedmiu młodocianych jest podejrzanych o to, że nocą w pierwszy dzień Bożego Narodzenia na dworcu Schönleinstraße stworzyli przy pomocy ognia ZAGROŻENIE dla śpiącego bezdomnego." Tak jakby zapalili np. papierosa. Nie. Te bydlaki chciały go spalić, zamordować. Prawdopodobnie "młodociani" (szczególną ochroną prawną/praktycznie bezkarność) będą odpowiadać za nieświadome zaprószenie ognia. Ponieważ to migranci otrzymają bonus w postaci kary w zawiasach lub kilku godzin prac społecznie użytecznych. Fajne bydło kozojebskie.
  Nie wyobrażam sobie, że te bydlaki założą rodzinę i wychowają dzieci. Jest taki niemiecki zwrot" "an die Wand"....czyli "pod ścianę"...i po problemie. Tutaj filmik, na którym widać "młodocianych" migrantów. https://www.youtube.com/watch?v=3cq_NDmweAo
 • @@@!
  Uwaga bardzo ważna wiadomość: Policja belgijska prowadzi dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci audytora generalnego NATO. 61 letni Yves Chandelon był nie tylko kontrolerem finansów Paktu Atlantyckiego, ale jednocześnie prowadził dochodzenia w sprawach prania pieniędzy i powiązań finansowych organizacji terrorystycznych. Jego ciało z raną postrzałową znaleziono 16 grudnia w samochodzie zaparkowanym w miasteczku Andenne, około 100 kilometrów od jego domu w Lens we Francji. Początkowo policja sądziła, że ma do czynienia z samobójstwem, ale znaki zapytania się mnożą. Chandelon miał zezwolenie na broń i posiadał trzy pistolety, ale broń, z której został zastrzelony nie należała do niego. Pistolet, z którego oddano strzał znaleziono w schowku na rękawiczki samochodu, co czyni samobójstwo raczej niemożliwe. Belgijski portal prasowy SyudInfo.be poinformował, że Chandelon od pewnego czasu otrzymywał dziwne telefony i „czuł się zagrożony”. Lokalna gazeta Luxemburger Wort podała, że w biurze Instytutu Audytorów Wewnętrznych NATO w Luksemburgu powiedział, że wyjeżdża do Belgii do znajomego.
 • @Husky
  Erdogan: mamy dowody na wspieranie PI przez koalicję pod wodzą USA. Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdoğan oświadczył, że ma dowody na wspieranie organizacji terrorystycznych w Syrii, m.in. Państwa Islamskiego przez koalicję pod wodzą USA – poinformował Reuters. Według jego słów siły koalicji nie wywiązują się ze swoich zobowiązań odnośnie walki z PI. Wcześniej prezydent Syrii Baszar al-Asad oskarżył USA o wspieranie terrorystów. Jego zdaniem dżihadyści, którzy zajęli Palmirę, przybyli do miasta „albo przy bezpośrednim wsparciu Amerykanów, albo, w najlepszym przypadku, za wiedzą Amerykanów”.

  Media: Setki uchodźców wracają do obozów we francuskim Calais. Byli mieszkańcy zlikwidowanego obozu dla migrantów w mieście Calais na północy Francji co tydzień setkami wracają do niewielkich obozów na terytorium regionu w nadziei, że stamtąd przedostaną się do Wielkiej Brytanii - informuje Independent. Wysiedlenie migratów z obozu w Calais, nazywanego także „dżunglą", miało miejsce pod koniec października. Łącznie ponad 5,5 tysiąca byłych mieszkańców obozu znalazło schronienie w specjalnych ośrodkach w różnych miastach Francji. Jak informują media, co najmniej sześć spontanicznie powstałych ośrodków mieści się w wiejskiej części regionu. W każdym żyje wielu uchodźców i migrantów, ich liczba znacznie wzrosła w ciągu tygodnia. Jeden z takich obozów znajduje się na obrzeżach niewielkiej wioski Norrent-Fontes, około 30 kilometrów od portu w Calais. Obóz istnieje od 2008 roku, a obecnie mieszka tam około 130 uchodźców. W ostatnich tygodniach liczba przybyłych znacznie wzrosła, szczególnie z powodu opuszczania wyznaczonych ośrodków przez nieletnich. „Powraca coraz więcej osób. W tym tygodniu przybyło kilkadziesiąt osób. Uważam, że ta liczba będzie jeszcze rosnąć" — powiedział wolontariusz niewielkiej francuskiej organizacji charytatywnej, zajmującej się pomocą dla mieszkańców obozu Norrent-Fontes. Prefektura Nord-Pas-de-Calais dementuje doniesienia o sześciu spontanicznych obozach w regionie i rosnącej liczbie uchodźców. „Liczba migrantów w niewielkich obozach departamentu Nord-Pas-de-Calais (tylko trzech) regularnie jest odnotowywana i nie zauważyliśmy jej zwiększenia" — powiedziała przedstawicielka prefektury.

  Ps..I bardzo dobrze! Wszytko co Zachód Europy spotyka to im się należy. Solidnie na to zapracowali. Co gorsza dalej pracują...coś się kroi, żydzi mają wiać z Francji na zaproszenie izraelskiego premiera i min. obrony, islamiści do kupy......wojna blisko, oj blisko!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829