Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1044 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Rita Katz zapewnia: autorem masakry w Berlinie jest ISIS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Od roku 2001 – agencja "SITE" Rity Katz stanowi coś w rodzaju after-sales service olbrzymiej mistyfikacji izraelsko-amerykańskiej z 11 Września".

 

 

W ciężarówce, w Berlinie znów pozostawiono dokumenty...


 
 
BERLINO: HA DIMENTICATO IL DOCUMENTO NEL CAMION…
 
 
 
 
 
Maurizio Blondet    21 grudzień 2016       tłum. RAM

 
 
 
 
Widzicie?  Również policja i wywiad niemiecki uczą się szybko. Najpierw pozwalają uciec terroryście, ale już następnego dnia – przyglądając się sprawie lepiej – odkrywają, że – jak wszyscy islamscy bandyci – i tym razem winny masakry pozostawił w schowku dokument -  tzw. Duldungsbescheinigung –praktycznie potwierdzający jego tożsamość.

 
Podobnie zachował się wcześniej jeden z braci  Kouachi - po zamachu w  Charlie Hebdo. Bracia Kouachi, podczas ucieczki zmienili samochód, pozostawiając w pierwszym, dowód osobisty Said'a Kouachi.

 
Także autor rzezi w Nicei -  Mohamed Lahouaiej-Bouhlel, zanim skierował ciężarówkę w tłum ludzi – na widocznym miejscu w samochodzie umieścił nie tylko prawo jazdy, dowód osobisty i swój telefon, ale także karty kredytowe.

 
Wracając do wydarzeń z 11 Września – pierwszymi odnalezionymi na gruzach dokumentami były właśnie te należące do 2 terrorystów - biorących w nim udział.

 
 
Od tego czasu służby dochodzeniowe mają pewnik: należy szukać wszędzie, gdzie się da i nie błądzić w ciemnościach. W ten to sposób będzie można ujawnić następnie tożsamość islamskiego potwora, a jeżeli nie został on jeszcze złapany – próbować ująć go.

 
Ewentualne pojmanie skończy się obowiązkowo zabiciem islamisty, który umierając krzyknie "Allah Akhbar"! Przypomnijmy, że wszyscy islamiści zostają podczas tego typu operacji zabici. Prawdopodobnie to samo przydarzy się "Tunezyjczykowi", zidentyfikowanemu przez policję niemiecką.   

 
Ludzie pytają mnie: czy ci, którzy powtarzają jeden i ten sam kruczek  – wyobrażają sobie, że jesteśmy aż do tego stopnia głupi, by uwierzyć mass-mediom i dziennikarzom opowiadającym nam o nim? Czy też kruczek ten jest może rodzajem "informacji", którą wykonawcy zamachu pozostawiają celowo tym, dla których jest ona przeznaczona?

 
Sądzę, że niewykluczając pierwszej odpowiedzi, ta druga też ma sens. Rysy, jakie daje się zauważyć  w narracji zbrodniczej strategii napięcia, nie są przypadkiem czy niezręcznością – są umyślne - są rodzajem podpisu. Służby, które go realizują – mówią w ten sposób innym służbom: - "To jest nasza robota".

 
Jak zawsze do tej pory – i tym razem dowiedzieliśmy się, że  ISIS/Daesh potwierdził autorstwo masakry w Berlinie – używając do tego SITE, należącego do Rity Katz. To właśnie jest "podpis".

 
 
Daech revendique l'attentat de Berlin
 
Rita Katz
 
 
 
 
 
Przypomnijmy w tym miejscu, że tzw. Państwo Islamskie, Al Qaeda, czy wcześniej Bin Laden – wszyscy oni gwarantowali zawsze wyłączność ich komunikatów właśnie agencji SITE.

 
 
Zacytuję, co pisze na ten temat strona internetowa  Panamza:
 
"Agencja SITE - powszechnie prezentowana przez zachodnie mass-media jako zwyczajne "centrum zajmujące się kontrolą islamskich stron internetowych" – jest tak naprawdę laboratorium propagandy, kierowanym przez ultra-syjonistkę izraelsko-amerykańską o nazwisku Rita Katz".

 
 
Rita Katz stała się znana na scenie międzynarodowej dzięki przyznaniu jej wyłączności na rozpowszechnianie dokumentów audio-wizualnych, przypisywanych leaderowi Al Qaedy.
 
 
 
Również  SITE – nastepnego dnia po zamachu w Paryżu - była pierwszym organem rozpowszechniającym rzekome oficjalne żądania Państwa Islamskiego.

 
 
Attentats : la revendication de Daesh a été « divulguée » par un groupe israélo-américain
 
 
 
Agencja  SITE utrzymywała także, iż "zweryfikowała" komunikaty dźwiękowe Abu Bakr al-Baghdadi'ego.

 
 
LE MESSAGE AUDIO DU "CALIFE DE L'ÉTAT ISLAMIQUE" A ÉTÉ DÉCOUVERT ET "AUTHENTIFIÉ" PAR UN GROUPE ISRAÉLO-AMÉRICAIN.
 
 
 
SITE  rozpowszechniło komunikat syna Osama Bin Ladena w roku 2016.

 
 
LE MESSAGE AUDIO DU FILS DE BEN LADEN PROVIENT D'UN GROUPE ISRAÉLO-AMÉRICAIN.
 
 
 
Ponownie  SITE była pierwszą agencją, która umieściła online video jihadzisty  Larossi Aballa, domniemanego autora podwójnego zabójstwa w  Magnanville.

 
 
LAROSSI ABBALLA : LA PREMIÈRE AGENCE AYANT ANNONCÉ LA MISE EN LIGNE DE SA VIDÉO EST DIRIGÉE PAR L'ISRAÉLO-AMÉRICAINE RITA KATZ.
 
 
 
 
Od roku 2001 – agencja "SITE" Rity Katz stanowi coś w rodzaju  after-sales service olbrzymiej mistyfikacji izraelsko-amerykańskiej z 11 Września.

 
 
Zadaniem grupy jest rozpowszechnianie video i komunikatów, mających za cel utrzymywanie i walidację - poprzez mass-media -  zgody społeczeństw dla rzekomej "wojny z terroryzmem" - zaprojektowanej przez  Benjamina Netanyahu (już w roku 1979, poprzez jego  "Jonathan Institute"), rozpętanej przez George Bush'a w roku 2001 i kontynuowanej dziś przez klan skupiający się wokół François Hollande'a, Bernarda Cazeneuve e Manuela Vallsa.(...)

 
 
Jonathan Institute
 
 
 
Na koniec poszlaka kluczowa:
 
Na bożonarodzeniowym kiermaszu w Berlinie – "na kilka minut" przed masakrą - pojawił się Izraelczyk, odznaczony przez Shimona Peresa - ekspert wywiadu wojskowego, współpracownik wywiadu cywilnego i doradca NATO.

 
 
BERLIN : L'EXPERT ISRAÉLIEN DU TERRORISME ÉTAIT "PAR HASARD" SUR PLACE.
 
INFO PANAMZA.  Spécialiste du renseignement militaire, proche des services secrets et consultant auprès de l'OTAN, un Israélien décoré par Shimon Peres était au marché de Noël de Berlin, "quelques minutes" avant le carnage. Révélations.
 
 
 
Berlin : l’expert israélien du terrorisme était « par hasard » sur place
(La lecture de cet article est réservée aux abonnés)
 
 
 
 
 
Wesprzyj INFO-PANAMZA!  //panamza.com/david-contre-goliath)
 
 
 
 
*****
 
 
 
Dziwne pomieszanie dzihadystycznych i izraelskich agencji dez-informacyjnych.
 
Anonymous kontra ISIS. I Godzilla przeciwko King Kongowi.
 
Trwa atak na UE. O odpowiedzialności ISIS−u za zamachy w Brukseli poinformowała...Rita Katz
 
"Al Baghdadi grozi Izraelowi!" Wszystko to prawda, jakżeby mogło być inaczej.
 
Dlaczego Rita Katz podpisała się pod tym? O znanym FBI "samotnym terroryście" Mateen, jego pracy dla "security" i o szmuglowaniu migrantów.
 
 
Al-Qaeda i amerykańska agencja IntelCenter
 
 
 
 

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

 

 
 
 

KOMENTARZE

 • Skoro 50-letnia chazar-ejka wie
  to czemu nie powie że jest z Szin bet ?
 • -To są naprawdę
  straszni bracia. :(
 • @
  Dnia 8-go listopada i po raz drugi 19-go grudnia 2016 operatorzy Nowego Porządku Świata (New World Order) zostali wyesksponowani i potwierdziły się tzw. teorie spiskowe. Po raz pierwszy w historii USA, Milcząca Większość zagrzmiała jasno i stanowczo przy urnach wyborczych. Konsekwentnie, amerykańska żydo-komuna, a w tym media, sromotnie przegrała.
  Rządzący aparat Komunistów obarczył za to winą Rosję, licząc na przestarzały anty-Radziecki sentyment Amerykanów z czasów Zimnej Wojny. Tymczasem Putin, tak samo jak my Polacy, jest wrogo ustosunkowany do zamierzchłego systemu ZSRR. Również, jak na złość syjonistycznej Korporacji USA, Putin jest pokornym Chrześcijaninem!

  W rewanżu za utracony grunt pod nogami, drużyna cichotajnych islamistów, i oficjalnie anty-Chrześcijan: Barack Hussein Obama i Hillary Rodham Rosenberg (oboje dzieci agitatorów marksistowskich) postanowili się zemścić!
  Dnia 19-go grudnia, Obama zapowiedział podczas swojej ostatniej Konferencji Prasowej: „Odpowiemy proporcjonalnie w czasie i miejscu, które wybierzemy.”
  Tego samego dnia, rosyjski ambasador został zastrzelony w Ankarze oraz cieżarówka wjechała w tłum Cherześcijan kupujących świąteczne prezenty na rynku w Berlinie. Oba te zamachy dokonane zostały przez tzw. „uśpionych żołnierzy islamu”.
  Zatem, kto ich obudził, jeśli nie Barack Hussein Obama?

  Ci, którzy znają Komunistów twierdzą, że będą się mścić tak długo, aż doprowadzą do III-ej Wojny Światowej. A potem? Długo planowany Nowy Porządek Świata (New World Order), czyli Żydowscy Mistrzowie i ich Niewolnicy.
 • Uwaznie posluchajcie Ambassadora Syrii
  http://www.veteransnewsnow.com/2016/12/21/chilling-speech-by-syrian-ambassador-to-un/
 • Polecam wideo
  O zamachach ISIS w Niemczech i w Turcji i o sytuacji w Syrii Nabil Al Malazi

  https://youtu.be/txJj35fLHZI
 • @Moher 04:40:22
  Czyżby przypadek? Jak w Nicei, Paryżu, WTC...Jak myślicie? Na bożonarodzeniowym kiermaszu w Berlinie – "na kilka minut" przed masakrą - pojawił się Izraelczyk, odznaczony przez Shimona Peresa - ekspert wywiadu wojskowego, współpracownik wywiadu cywilnego i doradca NATO. Na bożonarodzeniowym kiermaszu w Berlinie – "na kilka minut" przed masakrą - pojawił się Izraelczyk, odznaczony przez Shimona Peresa - ekspert wywiadu wojskowego, współpracownik wywiadu cywilnego i doradca NATO.
 • „Pakistańczyk” miał szczęście
  .
  „W ciężarówce, w Berlinie znów pozostawiono dokumenty... ”

  Takie jest wyszkolenie w służbach specjalnych, służby w RFN są też szkolone przez specjalistów z Izraela i zza oceanu. Jak wiadomo, eksperci zostali przed zamachem delegowani do Berlina.

  Inny przykład, żołnierze w RFN musieli przyjmować nauki historii od izraelskiego eksperta Wolffsohna:

  - https://de.wikipedia.org/wiki/Michael_Wolffsohn

  „Pakistańczyk”, który jako pierwszy został przez ekspertów terroryzmu wyzanczony jako podejrzany o zamach, miał szczęście, że go zaaresztowano. Policja w RFN dość szybko się zorientowała, że podstawiono jej „słupa”. Został by zlikwidowany, jak jego następca, to nikt by mu już nie odebrał zasługi za mord masowy w Berlinie. A tak chroniła go przed likwidacją policja RFN, która dość niechętnie bierze udział w projektach Mossadu, CIA i podobnych organizacji dobroczynnych czy wręcz związkowych.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Jego następca, przedstawiony nam jako „Tunezyjczyk” został przekonany o tym, że ma uciekać, to i spotkało go to, co czeka takiego „uciekiniera”. Miejmy nadzieje, że to był NASZ „Tunezyjczyk”, a nie jakaś tam na szybko wkrojona z banana jego namiastka.

  Nie wiem jak czytelnicy, ale moje doświadczenie sprowadza mnie do wniosku, że zamachy zorganizowane przez służby, są dobrze zorganizowane i mają należytą oprawę medialną. Z reguły na drugi dzień, por 911

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#911

  czasami trzeci, jest wiadomo, kto naprawdę dokonał zamachu. Służą z reguły zaostrzeniu uprawnień do inwigilacji mieszkańców przez te służby, w Izraelu służą do inicjacji akurat przygotowanej operacji terrorystycznej wobec ludności palestyńskiej.

  Jakoś żadna mendia jakoś nie wspomina o uczestniku inscenizacji w Berlinie, który przyjechał z Polski i znalazł się w oku operacji być może przypadkowo. Wiele wskazuje na to

  - http://wiadomosci.onet.pl/forum/szef-msw-niemiec-mamy-nowego-podejrzanego-trwa-pos,0,3010430,231397510,czytaj.html

  O polskich mendiach tak pisano

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  znając nieco te z RFN stwierdzam, są podobne a czasem chce się powiedzieć: te same. Weźmy onet, ten sam Springer.

  - http://kdgwna.blogspot.com/2014/03/czego-w-o.html#onet

  A propos Katz, jeśliby policzyć media na usługach syjonistów i wszelkiego żydostwa, to stanowią one ok. 90% całości mediów, tzn. stosunek tych mediów do powiedzmy nie żydowskich byłby gdzieś 10 do 1, ten stosunek, tyle że odwrotny ma liczba ofiar żydowskich w Palestynie do palestyńskich ofiar żydowskich zbrodniarzy 1 do 10, za jednego Żyda mordują Żydzi dziesięciu Palestyńczyków, głównie młodych, dzieci, no bo starych jest bardzo mało. Można więc śmiało powiedzieć, że nasze orły, które służą w Izraelu, są wspólnikami żydowskich zbrodniarzy, naturalnie administracja, która wysłała tam eskadrę, też.

  - https://www.youtube.com/watch?v=iF35z8JntfU

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728