Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
517 postów 1378 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Globalne lewactwo zbzikowało na punkcie Putina

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Cały Establishment światowego lewactwa – po tym, jak przez 20 lat wyśmiewał jako spiskowców tych, którzy zajmowali się dziwnymi przyczynami jego oligarchicznej władzy – żyje aktualnie w obsesji bycia ofiarą spisku".

 

 

"Winien jest Putin": to nie propaganda, ale choroba psychiczna oligarchów
 
“E’ STATO PUTIN”: NON E’ PIU’ PROPAGANDA, E’ PSICHIATRIA OLIGARCHICA
 
 
 
 
Maurizio Blondet     grudzień 2016    tłum. RAM

 
 
 
W Niemczech został zatrzymany uchodźca afgański (wg. jego oświadczenia - 17-letni) – który zgwałcił i zabił 19-letnią  Marię Landerburger, córkę wysokiego urzędnika UE – zastępcy szefa jednego z biur prawnych Komisji Europejskiej. W ubiegłym miesiącu zaś, policja niemiecka zaaresztowała 7 innych uchodźców, oskarżonych o gwałt na nieletniej Irance w obozie.

 
Mamy do czynienia z "epidemią" gwałtów w Niemczech – która jest jak najstaranniej ukrywana przez mass-media, ze względu na fakt, że ich autorami są uchodźcy.


 
 
Czemu dochodzi do gwałtów?

 
Według   Gustava Gressel'a – "eksperta" agencji European Council on Foreign Relations – wszystkiemu winien jest Putin – jako że, jak Gressel pisze:   "Jest całkowicie realne iż to Rosjanie wysyłają do obozów dla uchodźców - syryjskich gwałcicieli (mających powiązania z Assadem oraz Irakijczyków – z Saddamem Husseinem), w porozumieniu z rosyjską mafią".

 
 
Chociaż nazwa agencji przypomina Council on Foreign Relations - Rockefeller'ów, która od lat '20 dyktuje USA wiekszą część ich polityki zagranicznej – ECFR została założona przez George'a Sorosa i przez niego jest finansowana.

 

 
Think-tank Sorosa twierdzi, że jest rzeczą możliwą sterowanie przez Rosję atakami seksualnymi - mające na celu wzmocnienie europejskich partii prawicowych   
 
Soros Think Tank Claims Russia Could Engineer Migrant Sex Attacks to Boost Right-Wing Parties
 
European Council on Foreign Relations (ECFR) 
 
Gustav Gressel
 
PUTINS HYBRIDER GROSSANGRIFF ZUR BUNDESTAGSWAHL 201 - Propaganda-Feldzug sogar mit Sexmobs
 
 
 
 
 
Oczywiście, informacje te stanowią fragment  zmasowanej kampanii, realizowanej w USA, mającej za cel oskarżenie Putina o ingerencję w wybory prezydenckie - poprzez kradzież e-mail w trakcie kampanii Hillary Clinton i postawienie jej w ten sposób w złym świetle. Kiedy w Syrii dochodzi do barbarzyństw, bombardowań, zostaje zniszczony ostatni szpital dziecięcy lub ISIS zdobywa Palmirę – także wtedy "winien jest Putin". Wydaje się ponadto, że to Putin spowodował Brexit, kryzys Unii Europejskiej i kryzys euro, Putin "zajął Krym", za sprawą Putina na Ukrainie wybuchła wojna domowa, no i również Putin zmusza NATO do wysłania swych wojsk do krajów nadbałtyckich, bojących się rosyjskiej inwazji.

 
Można stwierdzić, że cały Establishment gobalnego lewactwa – po tym, jak przez 20 lat wyśmiewał jako spiskowców tych, którzy zajmowali się dziwnymi przyczynami jego oligarchicznej władzy – żyje aktualnie w obsesji bycia ofiarą spisku.

 
 
W każdym bądź razie – teoria "eksperta" z  European Council on Foreign Relations   jest tak nieprawdopodobna, tak głupia i niczym nie poparta, że nie można tu mówić  ani o propagandzie ani o dezinformacji. Sam fakt, że tego rodzaju wypowiedź została opublikowana w gazetach dowodzi, że mamy tu do czynienia z przypadkiem psychiatrycznym, jako że jej autorowi brak zdolności do oceny własnych błędów i własnych halucynacji – której posiadanie odróżnia człowieka zdrowego na umyśle od wariata.

 
Tego rodzaju postawa jest zaburzeniem umysłowym i ideologicznym, które analizuje dogłębnie artykuł opublikowany na amerykańskiej stronie internetowej  Washington's Blog. Jego autor  Glenn Greenwald uderza - we wszystkich wyznawców ideologii globalistyczno-"postępowej", w jej beneficjentów i oportunistów, po obu stronach Atlantyku – postawionych obecnie w obliczu wydarzeń, które unicestwiają ich kunsztowny plan.

 
 
Glenn Greenwald pisze o nich: -  "Winią wszystkich i o wszystko – za wyjątkiem swych polityk, które wepchnęły w nędzę ich krajan i rodaków, za których powinni byli być odpowiedzialni, ale którzy są dla nich obcymi. Jest faktem bezdyskusyjnym, że instytucje i władze na Zachodzie, przez dziesiątki lat z całkowitą obojętnością niszczyły dobrobyt ekonomiczny i zabezpieczenia społeczne setek milionów osób.

 
Podczas gdy elitarne kluby obławiały się na globalizmie, "wolnym handlu", spekulacjach w kasynie na Wall Street i na niekończących się wojnach (na których wzbogacali się ich inicjatorzy, a za które płacili najbiedniejsi i zmarginalizowani) – ich członkowie ignorowali całkowicie ofiary swej pazerności, za wyjątkiem sytuacji, w których ofiary protestowały zdecydowanie za głośno – wtedy to zostawały one potępiane jako troglodyci, którzy zasługiwali na przegraną we wspaniałych globalnych zawodach merytokracji".

 
 
Glenn Greenwald
 
 
 
 
Wszystko więc  zostało wytłumaczone:  ci, którzy głosowali za Brexitem - to angielskie chłopstwo;  ci co na Trumpa – to biali - niewykwalifikowani, których postęp technologiczny pozostawił w tyle; konsternacja Europejczyków wobec fal imigranckich – to owoc zacofania i prowincjonalizmu, jak nie rasizmu mającego korzenie w ubiegłym stuleciu; rosnące powszechne niezadowolenie z biurokratycznych oligarchii - to wynik oddziaływania rosyjskich mass-mediów na infantylne umysły poddanych europejskich (dlatego więc należy je zamknąć) oraz  przyjęcie sugestii blogerów czy też partii będących na żołdzie Putina.

 
 
Wynika stąd, że tego rodzaju choroba psychiczna jest w gruncie rzeczy chorobą dotyczącą etyki, jako że mamy tu do czynienia z butą i z niewzruszonym przekonaniem "elit", że mają one zawsze rację, o cokolwiek by nie chodziło. Stało się faktem, że jedyną dopuszczalną ideologią politycznie akceptowalną jest tylko i wyłącznie ich ideologia. Ten zaś, kto się jej sprzeciwia, jest godzien potępienia i jest głupi albo jego stanowisko wynika  z pobudek niegodziwych i niezgodnych z prawem.


 
 
Greenwald pisze dalej:  "od lat '80 'elity' tak bardzo przesadziły – w gromadzeniu dla siebie zysków i w obojętności na opinie innych – że obecnie patrzą na bunt elektorów z przerażeniem i z zaskoczeniem. 'Elity' opiniotwórcze w USA są dziś skoncentrowane w sposób wręcz kazirodczy - są tak bardzo oddalone od narodu - który zadecydował o wyborze prezydenta - i pogardzają nim do tego stopnia, że nie zuważyły zupełnie, iż tenże naród skłaniał się właśnie w stronę Trumpa. Można dodać, że nawet przyspieszyły one nieświadomie tę tendencją - poprzez swe wyniosłe samouwielbiające się zachowanie".

 
 
W USA, demokraci -  "celowo wybrali na kandydata na prezydenta – osobę, która była uznawana powszechnie za niepożądaną, łatwą do zdyskwalifikowania i posiadającą niesamowitą wprost ilość tzw. szkieletów w szafie".

 
Hillary" - "była odbierana jako ktoś, kto jest jednocześnie beneficjentem i patronem najgorszych aspektów skorumpowania 'elit'". Dziś, kiedy Hillary przegrała – o przegraną oskarżyły wszystkich  za wyjątkiem siebie. Winę przypisano Bernie Sanders'owi, Jill Stein ("zielonej", która miała rzekomo zagarnąć pewną ilość głosów "progresistów"), James'owi Comey (szefa FBI), Wikileaks i blogerom alternatywnym, którzy źle się wyrażali o Clinton, a na koniec  - największemu szkodnikowi - Putinowi.

 
Również po Brexit'cie, łatwo można było zauważyć wściekłość eurokratycznych oligarchów - tak w Brukseli, jak i w Berlinie. Słychać było, że winny jest Farage, a we Włoszech – mieliśmy uważać na Grilla i Salvini'ego, by niedoszło do Italexit'u. Wszyscy oni ulegają rzekomo propagandzie Moskwy, a jak stwierdził Hollande i Juncker – Anglicy powinni odcierpieć ich decyzję.

 
Greenwald komentuje:  "Zamiast uznać - fundamentalne błędy systemu za istniejące i usiłować je naprawić – 'elity'  całą swą energię poświęciły na domonizowanie ofiar ich korupcji, jak również delegalizowanie ich skarg, by w ten sposób zrzucić z siebie jakąkolwiek odpowiedzialność na przyszłość".

Jednakże tego rodzaju ich reakcja spowodowała w społeczeństwach "jeszcze silniejsze powszechne postrzeganie, że 'elity' zainteresowane są jedynie własnymi sprawami, że są trujące i destrukcyjne – a zatem, że nie da się ich naprawić i że powinno się je zniszczyć". (...)


 
 
 
Należy dodać, iż według byłego posła brytyjskiego  Bena Bradshaw'a - jest "rzeczą prawdopodobną", że Rosja sfałszowała głosowanie w sprawie Brexit-u, a Merkel już dziś przypuszcza, że rosyjscy hakerzy w przyszłości rozpowszechnią fałszywe informacje na jej temat i tym sposobem uniemożliwią jej zwycięstwo w wyborach we wrześniu 2017.

 
 
Ben Bradshaw
 
 
 
Patrząc na narastające niezadowolenie Europejczyków  w stosunku do Unii Europejskiej i do euro, Komisja Europejska mówi, że: "są to skutki penetracji rosyjskiej propagandy we wszystkich krajach europejskich".

 
 
Ze swej strony, Federica Mogherini ustanowiła "task force" w celu przeciwstawienia się propagandzie Moskwy, która w europejskich poddanych zaszczepia idee "sprzeczne z wartościami europejskimi".

 Ponadto, w poniedziałek, w Brukseli postanowiono, że podejmowanie ważnych dla UE decyzji (dotyczących armii europejskiej, intensyfikacji integracji krajów członkowskich, czy federalizmu) zostanie - poprzez likwidację procedur parlamentarnych - usunięte tak z publicznego pola widzenia, jak i z pola widzenia opozycji eurosceptycznych

Od tego momentu, o wszystkim zadecydują rozmowy trójstronne, tj. pomiędzy Komisją Europejską, Radą Europejską i wyselekcjonowanymi członkami Parlamentu Europejskiego - za zamkniętymi drzwiami oraz bez informowania mass-mediów.

 
 
 
Co oni ukrywają? Brukselskie grube ryby decydują o utajnieniu ustawodawstwa UE
What ARE they hiding? Brussels bigwigs to make swathes of EU lawmaking SECRET from voters
 
 
 
 
Cóż – odpowiedź jest jedna: "winien jest Putin".

 
 
Należy zrozumieć, że mamy do czynienia ze średniowiecznymi suzerenami – szaleńcami, którzy ani nie chcą, ani nie są w stanie naprawić Systemu. Rzeczą konieczną jest zniszczenie ich - w przeciwnym bowiem razie  – to oni nas zniszczą.

 
 
 

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

 

KOMENTARZE

 • Piątka gwiazdeczek!
  Pomimo tej nagonki na Putina, prezydent ma w Rosji 86 % poparcia i Rosjanie nie wyobrażają sobie, żeby nie startował w najbliższych wyborach.
  Pomyśleć: czy ja chciałbym żeby Andrzej Duda startował w następnych wyborach na prezydenta Polski? Jest mi to obojętne.
  Tak samo pewnie myślą wyborcy i w innych krajach.
  Niestety dla lewactwa, Rosjanie są dumni ze swojego prezydenta.
  Ja też byłbym dumny, gdyby Polska takiego miała.
  Wydaje mi się, że wyborcy w USA intuicyjnie szukali takiego jak Putin. Dlatego wygrał Trump.
  I choć ta cała bolszewia wije się i wyje, tendencja na świecie jest taka, że wybory wygrywają choć namiastki takiego jak Putin.
  Może z tej całej bolszewii utrzyma się Makrela, bo Niemcy wiadomo jacy są, z jednej strony multi kulti ale pruska karność nadal we krwi.
 • @lorenco 00:08:46
  Witaj @lorenco, piszesz:
  "Wydaje mi się, że wyborcy w USA intuicyjnie szukali takiego jak Putin. Dlatego wygrał Trump."
  -Podobna myśl i mnie przyszła do głowy z tym, że to raczej nie wyborcy wyszukali sobie takiego kandydata, a służby. Przecież tak naprawdę o tym, który kandydat w wyborach prezydenckich dojdzie do finału decydują służby i bezpośrednio ci, którzy służby trzymają w garści -to znaczy w portfelu i na haku :)
  Moim zdaniem to właśnie im zależało na kandydacie, który mógłby doprowadzić do "równowagi sił" pomiędzy prezydentami USA i Rosji. Dorównać charyzmą, popularnością, błyskotliwości, a przede wszystkim WIARYGODNOŚCIĄ w kraju, a zwłaszcza na arenie międzynarodowej W.Putinowi.
  Clintonowa do naprawy fatalnego wizerunku USA zupełnie się nie nadawała, musiała zatem przegrać.
  Czy Trump będzie wiarygodny? Zobaczymy.
  Pozdrawiam
 • @javox 01:05:53
  //-Podobna myśl i mnie przyszła do głowy z tym, że to raczej nie wyborcy wyszukali sobie takiego kandydata, a służby.//

  Wystarczy skreslic slowo 'raczej'.


  //Moim zdaniem to właśnie im zależało na kandydacie, który mógłby doprowadzić do "równowagi sił" pomiędzy prezydentami USA i Rosji. Dorównać charyzmą//

  Obaj zostali wyselekcjonowani przez te same zakulisowe sily.
  Jednego przedstawiono swiatu jako przywodce rosji w 1984 drugiego jako przywodce usa juz w 2000.
  Obaj swietnie odnajdujacy sie w srodowisku 'kaplanow boga'.
  Trudno zeby bylo inaczej.


  // Dorównać charyzmą, popularnością, błyskotliwości, a przede wszystkim WIARYGODNOŚCIĄ//

  http://i.imgur.com/bwfmgCc.jpg
 • @javox 01:05:53
  //Czy Trump będzie wiarygodny? Zobaczymy.//

  Czego jest symbolem wieza?

  Koles ma wlasna w dodatku ze skromnosci swiecaca nazwiskiem.
 • globalne lewactwo?
  Pierwszy raz czytam Wlocha, ktory amerykanskie korporacje militarne nazywa "globalnym lewactwem".

  Ja rozumiem, ze komus bardzo zalezy na tym, zeby oglupiac ludzi; im bardziej - tym lepiej. Dlatego juz dawno nie wiadomo kto jest lewakiem a kto zgrzybialym prawdziwkiem. I o to chodzi, zeby ludzie sie nawzajem obrzucali inwektywami pustoslowia nie zagladajac do majtek prawdziwym przestepcom.

  Dlatego Soros bedzie ubierany w piorka lewackie, bo to chodzi o tzw. Otwarte spoleczenstwa ktore, nota bene, prowadza do prawicowego terroru miast i wsi;
  albo cos sie tlumaczom pomylilo. Niemozliwe, zeby Wloch nie znal roznicy miedzy lewakiem a ... 'prawakiem'?
 • @eonmark 01:33:32
  Witaj.
  Piszesz:
  //Obaj zostali wyselekcjonowani przez te same zakulisowe sily.//

  Widzę, że w świat teorii spiskowych idziesz dalej niż ja ;)
  Gdyby przyjąć Twoje zdanie w pełni serio z twardą kropką na końcu, to wówczas mamy już na 100% NWO. Ja mam jednak cichą nadzieję, że ten pierwszy z wyselekcjonowanych zdołał się jednak tym siłom wymknąć - dokonać uniku. W każdym bądź razie bardzo wiele na to wskazuje. Choćby to, że od dłuższego już czasu jako oręża używa Prawdy, co jest kompletnie obce siłom tego świata!

  Wspominasz o wieży. Wieża symbolizuje bardzo wiele ale raczej nic dobrego. Od władzy (fallus) poprzez pychę Wieży Babel, aż do zniewolenia (kara wieży).
  Apropos wieży. Rzuć okiem na to

  https://naforum.zapodaj.net/thumbs/de9fc1e923f8.jpg

  Pozdrawiam
 • @Tiamat 03:35:05
  Globalne 'lewactwo' czylli militarny establiszment USA nienawidzi popularnych prezydentow - nawet u siebie. I morduja - nawet u siebie.
  USA ma najbardziej faszystowski system wyborczy w historii wyborow.
  Nie pierwszy raz Amerykanie nie uznaja wynikow wyborow.
  Nie mozna bylo w 2000 roku uznac wyborow, bo Bush przegral i nie mozna bylo jeszcze zwalic na Putina - wiec skorumpowani sedziowie nie pozwolili na powtorzenie glosow wyborczych i G.W. Bush niszczyl swiat przez 8 lat.

  W 2008 roku z Obamy zas zrobili prawnika konstytucyjnego - mlodego, energicznego murzyna, a podstawili kompletnego idiote McCaina jako kontr-kandydata i ... wszytko bylo lepsze od sklerotyka na steroidach.
  Amerykanin nienawidzi demokratycznych wyborow i na samo slowo "popularny prezydent" noz sie jankesowi w kieszeni otwiera i zgrzytaja zeby.
  Barbarzynstwo amerykanskie nie ma rownego w historii swiata; nawet Mongoly wiedzialy po co rabuja.
  Inne imperia , rownie okrutne, wiedzialy, po co rabuja cudze ziemie: na zrabowanej ziemi budowaly nowa cywilizacje.
  Amerykanin dumny, ze rzucil bombe atomowa na Hiroszime i Nagasaki - nigdy nie pomogl osbudowac tych miast. Nigdy jankesy nie odbuduja Iraku, Libii, Syrii, Afganistanu, Jemenu...
  USA burzy, podpala, morduje - i nie tylko, ze niczego nie odbuduje ale Stany Zjednoczone - to pierwszy rabus w historii ludzkosci, ktory ma gorzej u siebie w kraju niz w wielu krajach okupowanych.
  I nie ludzmy sie: jankesi nie uznaja popularnych przywodcow innych panstw i nie uznaja suwerennosci innych panstw.
  Nie zapomne jankesom jak sie cieszyli, ze 'synowie narodu' polecieli mordowac ludnosc w Iraku; w imie obrony granic USA!
  Prezydent G.W. Bush nie umial pokazac Kanady na mapie, a Amerykanie nie zauwazyli, ze Irak nie graniczy z USA.
  Radosc jankesow z powodu zamordowania Husejna, Kadafiego, Miloszewicza, Mossadeka przejdzie do historii jako najwieksze barbarzystwo wspolczesnego swiata.
  Teraz jankesi raczej zrownaja z ziemia caly Bliski Wschod, zeby dopasc jedna osobe: Assada, za to, ze wyhamowal kolorowa rewolucje Sorosa.
  Sekretarz Stanu USA - a wiec odpowiednik ministersta spraw zagranicznych, Madeline ALbright z duma przyznala publicznie, ze "warto bylo zamordowac pol miliona dzieci irackich"!! przeciez to wola o pomste do nieba!

  Subject: Madeleine Albright - 60 Minutes - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=FbIX1CP9qr4

  USA jest chyba jedynym panstwem ew historii swiata w ktorym obywatelom zyje sie gorzej niz w krajach podbitych

  Heroina zabija rocznie 50 tysiecy ludzi w USA

  Subject: Heroin now kills more people than guns as drugs overdoses claim 50,000 lives in US last year | Daily Mail Online

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-4015536/A-grim-tally-soars-More-50-000-overdose-deaths-US.html

  300 tysiecy 'synow ojczyzny' ktorzy przelewali krew za ojczyzne bronia jej granic w dalekich krajach- umarlo z braku opieki lekarskiej w kraju

  IG Report: 300,000 Veterans Died While Waiting for Health Care at VA | Military.com

  http://www.military.com/daily-news/2015/09/04/ig-report-300000-veterans-died-while-waiting-health-care-va.html

  376 miliardow skradzionych z Funduszu emerytalnego USA

  Stealing from the poor and giving to the rich: Corporate America has stolen $376 Billion in pensions

  http://rinf.com/alt-news/newswire/how-americas-top-corporations-are-stealing-376bn-and-counting-from-their-workers/

  95 milionow bezrobotnych w USA:
  Situation Critical! 95 MILLION People are NOT In the Labor Force Right Now! – InvestmentWatch

  http://investmentwatchblog.com/situation-critical-95-million-people-are-not-in-the-labor-force-right-now/

  Amerykanscy maturzysci z Nowego Jorku nie umieja czytac i pisac

  80% of recent NYC high school graduates cannot read. Somehow they're still active on Facebook and Youtube ~ News Forage


  http://www.newsforage.com/2013/03/80-of-recent-nyc-high-school-graduates.html

  Studenckie zadluzenie w USA jest wieksze od zadluzenia narodowego?
  Nieslychane. Pelna demokracja i rowny dostep do wiedzy.

  http://21stcenturywire.com/2014/01/02/student-loans-the-new-socially-engineered-trap/
 • @Tiamat 04:53:43
  Tiamat, lewactwo to nie lewica.
  To pogardliwe określenie tego homo nie wiadomo, tych hipokrytów, diabłów z piekła rodem, podających się za humanistów.
  To wrzód na ludzkiej twarzy, czy to z lewego czy prawego profilu.
 • @javox 01:05:53
  "Czy Trump będzie wiarygodny? Zobaczymy." - tak właśnie jest, że mowa trawa. Zobaczymy.
  Również Pozdrawiam.
 • @lorenco 00:08:46
  //Pomimo tej nagonki na Putina, prezydent ma w Rosji 86 % poparcia //


  a dopiero co było 110 %
  poparcie spada
 • @ mark noe 01:28:31
  WHAT MAKES HIM SUCH A WINNER?

  Nothing of the above is true!
 • @Zdzich 07:51:56
  Bless you sweetie.
  You're right.
  It's much worst in reality.
  But something tells me that you put faith in donnie trumpet.
  He will get rid of all illegals, bring back serious industry from china and make america great again.
  He will kiss putin and together they will fix world's misery.
  Economy, peace, social tensions will all be gone in a swift.
  True god's appointed people for the job.
  And they will fullfil their role, however, it may not be quite what people hope it will be.
  Regardless, trump was most likely right when he said that things done for america wil be 'spectacular'.
  And his humble nature stopped him from saying it will be so for the entire world.
  And it's gone be nice again, more money for hard working white people, more buying, more jobs, stability.
  Will be able to rip off even more sources from this godless planet in order to make ourselfs happier.
  Good stuff.
  And trumpet with put in are realy good at that.
  They're christians too.
  Thanks god humanity have these two to lead the world into fullfilment of christ's teaching.
  Tower for everyone.
  More things.
  American dream is what trumpet loves the most.
  Putin loves american dream too.
  From simple boy to owner of the whole country's resources, including live stock.
  Ohh boy, life is goooood, again.

  : )))
 • @Tiamat 03:35:05
  Ja rozumiem, ze komus bardzo zalezy na tym, zeby oglupiac ludzi; im bardziej - tym lepiej. Dlatego juz dawno nie wiadomo kto jest lewakiem a kto zgrzybialym prawdziwkiem. I o to chodzi, zeby ludzie sie nawzajem obrzucali inwektywami pustoslowia nie zagladajac do majtek prawdziwym przestepcom.

  Już dawno ponad 1000 lat system dziesiętny obniżał poziom ludu, poniżej systemu dwunastkowego ( słonecznego ) panującego na powierzchni Ziemi.
  Teraz nie wiadomo, bo w piwnicy systemu 10 wszystkie koty są czarne:)
  http://i1.ryjbuk.pl/8f6f20eb3e5e213680905e40bddada68cbf280fc/oczy-kota-gif
 • @javox 03:54:45
  "Poltical Officer Ivan Putin: [Reading from a book belonging to Ramius, quoting the Bible] And the seventh angel poured his bowl into the air, and a voice cried out from heaven, saying: "It is done." A man with your responsibilities reading about the end of the world. And what's this? "I am become Death, the Destroyer of Worlds.""

  Polowanie na czerwony pazdziernik- 1990

  Sluzby sa idelanym narzedziem do kontroli modulu wladzy w systemie.
  Maja dostep do narzedzi oraz zbieraja i przetwarzaja informacje.
  Maja budzet na kapital ludzki i posiadaj dostep do bezposredniego mechanizmu.
  Jednak jak kazda organizacja, sluzby oparte sa na hierarchi.
  Wlasciwi ludzie na wlasciwych miejscach wyznaczani sa przez powszdchnie znane tajne bractwa.
  Te sa kontrolowane przez samego smoka do ktorego organizacji prowadza wszystkie drogi rowniez przez centra finansowe globu.

  Trump zdobyl swoja wieze oszukujac, wykorzystujac, zastraszajac, rozpychajac sie lokciami, klamiac.
  Jest ucielesnieniem prymitywnej podstepnosci jednoczesnie powoluje sie na wiare w boga i nauki o moralnosc.
  Jego chrzewcijanscy zwolennicy widza w nim opatrznosc boza.
  Czego pragna zeby byl obietnicy?
  Ekonomicznego prosperity dla amerykanow oraz porzadku rasowego i zemsty na establiszmencie ktory zawiodl ich oczekiwania.
  Ktory oszukal.
  Amerykanienw dupie maja moralnosc swoich liderow doputy dopoki dobrze sie im zyje.
  Kiedy czuja strach przed obnizeniem jakosci stylu zycia, wtedy czuja sie zdradzeni i domagaja sie sprawiedliwosci, czyli wiekszego dostepu do materialnych dobr.
  Tylko to sie liczy.
  Wszelka glebsza moralnosc to tylko dodatki niczym wisienki na torcie, jak sa to ok, jak nie, tez nie ma sprawy.
  Byle byl tort.
  Amerykanie nie sa wyjatkiem tylko styl bycia maja nieco bardziej wymagajacy jezeli chodzi o materializm.
  I w takim swiecie kiedy zbiegaja sie kulminacje przepowiadanych wydarzen, scenografowie wlaczaja do 'gry' najpiekniejszy symbol zepsucia ludzkosci- trumpa.
  Wlasciciel wiezy- ktora symbolizuje glowice kazdego systemu.
  Nie mogli lepiej dobrac symbolu na glowe najwiekszego imperium jakie istnialo w tak specyficznym czasie.
  I bedzie sedzia glupich zepsutych zachlannych i slepych ludzi-glupi, zepsuty, zachlanny i slepy czlowiek.
  Swoj czlowiek, dla tych na dole i dla tych na gorze.

  Putin pelnintaka samo role w swoim regionie tylko ze specyfika charakterystyczna dla tej kultury.
  Robil i robi to samo co zachodni wspolnicy.
  Kiedy trzeba bylo przekonac spoleczenstwo o koniecznosci rozprawienia sie z terrorystami, wybuchaly budynki, napadano na szkoly i teatry.
  Kiedy ktos mu bruzdzil,zbiegiem okolicznosci znikal, bez wzgledu na miejsce i czas.
  Kiedy ktos stawal okoniem wobec firmowanych jego osoba posuniec, potrafil spadac zbiegiem okolicznosci z cala delegacja.
  Gdy trzeba bylo inwestowac w rozwoj kraju, ladowano pieniadze w przemysl zbrojeniowy i rozwoj armii.
  Kiedy oligarcha sie nie podporzadkowywal, stawal sie przestepca i tracil czesc majatku.
  Kiedy trzeba bylo sie pokazac, ladowano gigantyczne srodki w olimpiade ktorej otwarcie swoja droga bylo wybitnie charakterystyczne dla scenarzystow z podziemia braterskiego.
  I te pozowanie na sumeryjskiego boga w towarzystwie tygrysow...
  Te szachy ktore towarzysza wizerunkowi agenta kgb, nie sa symbolem rozgrywania elit zepsutego swiata, tylko wspolrozgrywania narodow.
  Niedlugo skoncza partie wielkim pozarem polwyspu a handel upadnie i zaplacza kupcy swiata, wraz z nimi wllsy sobie z glowy rwac beda ze strachu i w szoku bogate narody swiata.
  Nowe narodzi sie z ognia, jak feniks z popiolow.
 • @javox 03:54:45
  // Ja mam jednak cichą nadzieję, że ten pierwszy z wyselekcjonowanych zdołał się jednak tym siłom wymknąć - dokonać uniku. W każdym bądź razie bardzo wiele na to wskazuje. Choćby to, że od dłuższego już czasu jako oręża używa Prawdy, co jest kompletnie obce siłom tego świata! //

  To klasyczna trojstopniowa dialektyka opisana w 19w. znana od starozytnosci a towarzyszaca systemowi od poczatku.
  Budujesz scene zlozona z klamstw, budujesz druga w ktorej klamstwa tez sa obecne ale wizerunkowo kreujesz atak na pierwsza uzywajac prawd i polprawd ktore maja ppdwazac swiat iluzji , tym samym przyciagasz do siebie grupe docelowa i ze zderzenia obu scen powstaje zalozony pierwotnie bieg wydarzen.
  Wszyscy liderzy swiata dzialaja przeciwko swoim spoleczenstwom a ci ktorzy chcieli lub zechca odwrotnie, spadna, utopia sie albo zakrztusza herbara na amen.

  Get over it.
 • Globaliści obwiniają Putina o Brexit, ale coś tutaj nie gra.
  Przecież Brexit jest skrajnie proamerykański, a zarazem skrajnie antyrosyjski, co wychodzi na jaw w wypowiedziach brytyjskiej premier Theresy May czy Borisa Johnsona.
 • @NewMentor 16:23:16
  Tu duzo rzeczy nie gra
  Np. Amerykanie wydaja miliardy, miliardy dolarow na NSA i na szpiegowanie przywodcow panstw.
  I za tyle szmalu nie wyczaili przez dwa lata, ze im Putin skakal l po e-mailach jak mlody zrebak po trawie.
  Teraz wymyslili, ze to Rosjanie robia awantury muzulmanskie w Europie.
  A ciekawe czy sie przynaja, ze wlasnie przynajmniej 14 oficerow NATO wydlubaly z bunkru w Aleppo specjalne sluzby syryjskie. Ci oficerowie podobno trenowali nie-terrorystycznych terrorystow. Ciekawe, czy amerykanskie gazety beda sie o tym rozpisywac. Na razie podaly to zrodla francuskie.
 • @NewMentor 16:23:16
  //Globaliści obwiniają Putina o Brexit, ale coś tutaj nie gra.//

  Wszystko gra.
  Im wiecej oskarzen pada pod adresem putina ze strony skompromitowanych globalistow tym mocniejszy wizerunek lidera ktorego promuja na potrzebe wielkiej historycznej roli.
  Globalisci to nie glupi ludzie i wiedza jak rozgrywac spoleczenstwa.
  Dzieje sie dokladnie to co zaplanowano.
  Brexit nie jest tez skrajnie antyrosyjski wbrew temu co chcesz usluszec.
 • @Tiamat 16:59:11
  'Duzo rzeczy nie gra dla postronnego obserwatora' a raczej biernie obserwujacego rzeczywistosc.

  Nie bylo zadnego hakowania rosyjskiegonw stanach z okazji wyborow.
  Oni sami nadzoruja swoje podworko.
  Taka jednak dialektyka pozwala na dalszy wzrost wizerunkowy putina wsrod coraz bardziej zapatrzonych w niego ludzi z jednej strony a z drugiej buduje obliczony klimat na gruncie amerykanskim.
  Sluzby usa wybraly putina manipulujac spolecznym nastrojem.
  Odpowiednio dozowali gre przeciw swojemu czlowiekowi hilary dla sprawy swojego czlowieka trumpeta.
  Assange tez znalazl sie jak z nieba zeslal...mogl ujawniac w stylu samotnego jezdzca uciekajacego systemowi i z nim walczacego.
  Prawda jest taka ze i wiki i snowden ktory nie zapomnial wspomniec o tym ze tylko trumpet nie jest kupiony przez ws to zaplanowane dlugofalowe proxy tego samego systemu bedace idealnymi narzedziami na froncie spontanicznych czynnikow wspolksztaltujacych klimat zbiorowej swiadomosci.
  No wiec te same sluzby z jednej strony wyslaly klin ton owa do kata a wyniosly wieze do funkcji rzekomego sternika.
  W jakim celu mialyby teraz donosic o sterowanym wyborzez zza oceanu na szefa wielkich stanow?
  Glowny powod to powiekszanie i pieczetowanie podzialu w stanach.
  W europie mamy swoje przyklady tego samego schematu, np. brexit w uk czy smolensk dla polakow.
  Linia podzialu przebiega niemal w polowie a to niezbedny element ukladanki.
  Podzielona ameryka podlewana rasizmem policji, niechecia do imigrantow, walka o byt biedniejacej klasy sredniej, oraz nowymi posunieciami wiezy bedzie coraz blizej wybuchu spolecznego na wystarczajaco duza skale by kryzysowi panstwowemu przeciwdzialac dzieki narzadziom prawnym oraz silowym ktore szykowano konsekwentnie za przeydentur idioty i nice boya.
  Trumpa wpuscili na wybieg zeby zalatwial firmujac swoja persona rzeczy ktore beda konskwencjami przygotowan wielu dekad.
  Wszystkie narzedzia tak w usa jak w europie i reszcie swiata sa na swoim miejscu niezbedne do zarzadzania rzeczywistoscia.
  Nie mozna wykluczyc ze w pewnym momencie trzeba bedzie nawet poswiecic figure na ofiare calopalna dla pomyslnosci projektu.
 • @eonmark 17:59:58
  "Nie mozna wykluczyc ze w pewnym momencie trzeba bedzie nawet poswiecic figure na ofiare calopalna dla pomyslnosci projektu."

  Masz na mysli Sorosa, czy Hillary Rodham Rosenberg?
 • @eonmark 17:59:58
  cześć eonmark :)
  czy sądzisz, że działania "figur" prowadzone są jakimś stopniu poprzez incepcję?
 • @lukucjusz 20:18:31
  A co to, czy eonmark śni doskonale?
 • @eonmark 17:59:58
  A czy Tobie nie przyszło do głowy, że to wszystko to prosta sprawa?
  Że Putin ma do czynienia z głąbami kapuścianymi?
  Np. Merkel. Wiesz dlaczego kanclerz zerwała dobre relacje z Putinem?
  Przez psa Putina, suczkę labradora, która to psina weszła do pokoju, gdzie Putin rozmawiał z Merkel. Kanclerz panicznie boi się psów, uznała zatem, że prezydent Rosji specjalnie chciał ją nastraszyć i na nic nie zdały się przeprosiny. Jak ktoś ma z psychiką coś nie tak, czyli fobię, bez psychiatry się nie obejdzie. Ale zamiast psychiatry, każda wizyta Merkel odbywa się tylko w przypadku, jeśli miejsce wizyty jest czyste od psów!
  Wymyślasz cuda wianki, spiski a ja dalej o Merkel przypomnę.
  Czy UE upoważniła kanclerz Niemiec do zapraszania uchodźców?
  Zaprosiło łzawe babsko, żeby miał kto jej na starość pampersy zmieniać.
  Nie patrząc na konsekwencje dla Grecji, Włoch i innych krajów, które borykają się ze swoim własnym kryzysem społecznym i gospodarczym.
  Wiadomo, uchodźcom trzeba pomagać, jednak decyzja Merkel to katastrofa! I takich polityków stawia się jako wzór, dlatego ludzie reagują normalnie, w aspekcie samoobrony przed takimi właśnie politykami.
  A ci politycy nie wiedząc już co robić znaleźli wszystkiemu winnego, Putina.
  Tragifarsa!
 • @Tiamat 16:59:11
  Odwracają uwagę społeczeństw, ponieważ ława oskarżonych w drugiej Norymberdze może stać się dla nich faktem.
 • @lorenco 21:57:37
  na krawędzi podświadomości nie wiemy co jest prawdziwe.
  może w psie putina był szojgu.
 • @lukucjusz 23:00:13
  To była stara już sunia, niedługo po wizycie Makreli odeszła w zaświaty.
  Zatem Szojgu odpada.
  Dlatego podświadomość trzeba wyłączyć i myśleć trzeźwo.
 • @lorenco 23:28:22
  "i myśleć trzeźwo" ...
  nie wiadomo, co makrela piła w czasie wizyty (jeśli ryba pije).

  trumpa też namawiają na "manie" psa, bo w białym domku pies być musi.
 • @lukucjusz 23:50:40
  Jak widać, Trump psów się nie boi.
  A Makrela żłopie piwo.
  https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/10441385_10155220197675725_8756984795508609976_n.jpg?oh=07a87b9279707eca11c5d57fd4216049&oe=58F5477D

  https://cdn2.img.ria.ru/images/138379/95/1383799526.jpg

  http://rf-smi.ru/uploads/posts/2015-01/1421128600_741969426.jpg
 • @lukucjusz 20:18:31
  Czesc lukucjusz : )
  wszyscy jestesmy niewolnikami incepcji,na olbrzymia skale.
  Figury, czesto sa ofiarami incepcji 'genetycznej'.
  Wzrastaja w srodowisku ktore wklada im do glowy absolutna wyjatkowosc tej genetyki oraz rutualu, ktory potwierdza nadrzednosc.
  Zyja ksztaltowani srodowiskiem do wypelniania misji, malych i duzych.
  Efekty zlozonosci takiego procesu widzimy materialnie.
  Izrael opanowal swiat w kazdej domenie zycia politycznego, ekonomicznego, rozrywkowego, przemyslowego itd.
  Z drugiej strony nie kazdy nalezy do klubu pracujac dla sprawy.
  W takim przypadku, dochodzi kwestia psychiki takiej marionetki.
  Jedne maja sklonnosci lub wrecz sa psychopatyczne i czerpia przyjemnosc z posiadania jakiejkolwiek wladzy dla wladzy i mozliwosci jakie daje, inne, bardziej sklonne do glebszych emocji, ciagna do wladzy zeby zrekompensowac braki ktore w sobie odczuwaja, lub wynagrodzic sobie niska ocene z okresu dziecinstwa.
  Kazda tego typu postac, uzyteczna dla systemu, bardziej zaawansowana,trzeba przygotowac mentalnie, posiadac pelen profil psychologiczny, dokumentacje aktywnosci, informacje natury osobistej.
  Oprocz przygotowania mentalnego, potocznie zwanego 'praniem mozgu', na miekko, czyli umieszczania w umysle konkretnej ideii wokol ktorej buduje sie misje, czesto zyciowa, przydaten sa wszelkie dostepne narzedzia - korupcja finansowa, szantaz emocjonalny, ultimatum dyskredytacji, w ekstremalnych przypdkach, grozby.
  Nie ma powodow zeby sadzic iz figury, lacznie z grupa z okreslonej puli genetycznej mialyby byc wolne od incepcji oraz dodatkowych wzmacniaczy...
  "zyd' byl, jest i jeszcze bedzie wytykanym i znienawidzonym rezyserem wszelkich niepowodzen ludzkosci.

  Prawda jest jednak taka ze ten 'zyd' stoi w swietle latarni w pelni zdajac sobie z tego sprawe, budowal maszyne poruszajaca sprawy globu w pelni swiadomie, jest operatorem tej maszyny w pelni swiadomie, ale ani niejest jej inicjatorem, ani wlascicielem, jest za to i plachta i bykiem w jednym.
  Tak przydzielono 'mu' role z ktorej wszystkich aspektow, przytlaczajaco wieksza czesc 'zyda' nie do konca albo wogle nie zdaje sobie sprawy.
  To jest pozorny paradoks.

  Haslo mowiace o tym ze 'zydzi nie zostana znalezieni winnymi' jest niestety dla nienawidzacej 'zyda'za swoj los czesci ludzkosci prawdziwe.
  Bowiem na koniec, wszyscy sa ofiarami w procesie ktory musi miec miejsce i je ma.

  Pytasz byc moze w kontekscie tego czy mozna liczyc na to ze ktoras z figur, kluczowych dla planu, mialaby szanse na przeprogramowanie i zmiane ustalonego toku spraw.
  Jezeli o to Tobie chodzi, uwazam ze nie ma takiej mozliwosci.
  Teoria to jedno, 'rzeczywistosc' to drugie.
  System jest zbyt potezny przez co posiada wszelkie mozliwe zabezpieczenia na takie ewentualnosci.

  Element ktory ma mozliwosc zmiany, nazywa sie 'MASY'.
  Musialaby zostac zapoczatkowana blyskawiczna rewolucja intelektualna ktorej celem bylaba szybka i skuteczna zmiana w swiadomosci indywidualnej przekladajaca sie na wspolgrajacy ze soba kolektyw.
  W dobie internetu jest to teoretycznie mozliwe.
  : )))
  Znowu, to jest teoria, a celem planu nie jest happy end dekadenckiej cywilizacji bo zmiana swiadomosci ma ograniczone pole razenia, przychodzac do tych, i tylko do tych ktorzy
  a) sa gotowi na zmiane
  b) pragna zmiany
  przy czym oba warunki sa komplementarne i 'z reguly' sa niezbednym wymogiem.
  Prownaj to co powiedzialem do tej przypowiesci w ktorej 'jezus' opisuje pracownikow ktorzy zalapali sie na ostatnie chwile.

  Jedna z roli internetu bylo jak najszybsze dotarcie z informacja o istnieniu matriksa, jego budowie, oraz funkcji.
  Celem dostepu do informacji w skali globu byla mozliwosc zbudowania wyraznego obrazu rzeczywistosci takiej jaka ona jest i zrozumienia zasad dzialania tej iluzji, po to by laczac kolejne fragmenty ukladanki znalezc rozwiazanie problemu jakim jest zmiana swiadomosci tym razem na wieksza niz indywidualna skale.
  Co ciekawe, ustalono w poczatkowej fazie matriksa, w zasadzie zanim wogole powstal, ze zbudowanie prawdziwego obrazu ilzuji za pomoca dobierania kolejnych elementow 'prawdy' o nim, bedzie katalizatorem przemiany wybranej - gotowej puli swiadomosciowej.
  Katalizator ten wiaze sie z wyzwaniem, ciezarem, oraz katastrofa systemu.
  Moment katalizacji musi byc skorelowany w czasie z poustawianymi kostkami domina ktore sa efektem subtelnej mrowczej, 'prawie' niezauwazalnej prac na przestrzeni calej historii ludzkosci w tej 'edycji' programu.
  Jezeli nie jest Tobie obca biblia, kod przemyslu rozrywki, symbolika architektury wszystkich epok czy swiadomosc nieprzypadkowosci wydarzen w swiecie powinienes juz wiedziec o czym mowie.
  Mysle ze doskonale wiesz.
  Katalizacja wedlug tej teorii, powinna 'delikatnie' wyprzedzic punkt krytyczny reakcji lancuchowej, ktora naturalnie, od tego momentu przyspieszy.
  Prawda w swiecie klamstwa jest wrogiem, wiec autor'zy beda potraktowani przez zaprogramowanych i podlaczonych do matriksa ktory uprzedzil o transformacji oraz okreslil zero jedynkowo stsunek systemu do niej, jako 'niszczyciele'.
  To przedostatni 'detektor' i filtr intelektualny-duchowy w procesie wybudzania zanim dojdzie do ostatniego - materialnego sprawdziany relanego stanu -ducha-intelektu.
  To jest moment 'ostatniego zrywu' ktory z jednej strony zrzuci kule sniegu po zboczu, z drugiej zostawi zaczyn na odbudowe tutaj, po pozarze.
 • @lorenco 22:29:47
  //A czy Tobie nie przyszło do głowy, że to wszystko to prosta sprawa?
  Że Putin ma do czynienia z głąbami kapuścianymi?//

  Glabem kapuscianym jestes narazie Ty.

  W 1984 roku pojawia sie ksiazka.
  "Polowanie na czerwony pazdziernik"
  W jej wnetrzu znajdujesz przeblysk systemowy, skierowany do czujnego odbiorcy w ktorym wyprzedzane sa pewne elementy ustawionego swiata z przyszlosci.
  Tym elementem jest 'putin'.
  W ksiazce imie lda 'niepoznaki' : ) ma ivan ale tu o nazwisko chodzi wraz z kontekstem.
  Zadaj sobie wiec trud i sprawdz ile to 'putinow' w 140mln rosji mieszka.
  Pozniej oblicz procentowy udzial w spoleczenstwie i sproboj, jak jeszcze pamietasz, jakie jest prawdopodobienstwo ze amerykanski autor ze wszystkich mozliwosci wybiera akurat ta.
  Dodaj do tego nastepujace fakty.
  Ksiazka zostaje opublikowana w 1984 ktory to rok zostal zaprojektowany jako powszechnie rozumiany symbol 'swiata zmienionego w superwiezienie' ktorego nadejscia tak wielu sie obawia nazywajac go nwo.
  Pozniej w trakcie upadku zsrr w roku 1990 pojawia sie ekranizacja ksiazki clancyego.
  Putin jest 'oficerem politbiura' w dodatku calkiem waznym bo 'plywa' sobie 'niewidocznie' najwieksza klasa okretu podwodnego z tajnym i cichym napedem jako 'wazniak' ktory trzyma w 'reku' kody do glowic nuklearnych.
  Jest za nie odpowiedzialny.
  W dodatku wdaje sie w rozmowe o zapowiadanym w biblii koncu swiata.
  Wybrano precyzyjnie fragment opisujacy wojne nuklearna i jej konskewencje.
  Skombinowano to z cytatem z bhagawadgity ktorego fragment wypowiedzial oppenheimer podsumowujac dokonczone dzielo bomby atomowej.
  Nie moze byc watpliwosci jaki byl cel zestawienia tych dwuch fragmentow z dwuch roznych ksiag dwuch roznych kultur starozytnosci.
  Wiec putin, trzymajacy w reku klucz kodow aktywujacych ladunki glowic nuklearnych wdaje sie w rozmowe o koncy swiata na podstawie starozytnych przepowiedni ktore mowia o nuklearnym holokauscie.

  Oczywiscie mozesz uznac to za zbieg okolicznosci, i dodac do niego nastepne ktore towarzysza tworczosci clancyego.
  Gosc, wspolpracownik cia, nie tylko przewidzial ze ameryka 'zostanie zaatakowana' ale jeszcze napisal w ksiazce dokladna date tego ataku, w innej z kolei, przewidzial okolicznosci 'zlapania bin ladena'.

  Jak putin mialby wpisac sie w zniszczenie swiata, odsylam do lektury biblii.

  To co sie obecnie dzieje, jest tylko i wylacznie konsekwentna realizacja tego zamierzenia.
  Zbieranie wpolnikow, jak turcja, chiny, zapewne pakistan, pewnie indie, plus pare post sowieckich republik, oraz kluczowy dla akcji iran.
  I ta ferajna rozpocznie koniec tej cywilizacji uderzajac w jadro energetyczne bezboznego systemu zwanego globalizmem.
  Paradoks polega na tym ze z tego 'zla' stac sie ma w przyszlosci 'lepsze'.
  Cywilizacja jest w stanie agonalnym tylko jeszcze swiadomie tego nie akceptuje.
  Teraz szykuja lekarstwo, ktore zabija, ale skutkiem ubocznym jest odrodzenie.

  : )
 • @Zdzich 18:53:24
  aha, wszedzie widzisz 'zyda'...
  Zainteresuj sie w takim razie dlaczego oboje rodzicow elekta zmarlo w Long Island Jewish Medical Center, czy to przypadek, a jak bedziesz mial ochote zajrzyj do jego publicznie dostpenego drzewa genealogicznego i poglowkuj czy wszystko tam gra...
  : )
  Jako chrzescijanin nie zapominaj ze 'zyda' stowrzyl ten sam bog w ktorego wierzysz Ty a nauki jezusa wymagaja pewnej postawy.
  Chyba ze jestes farbowanym chrzescijaninem i nienawidzisz kozla ofiarnego ktorego chetnie bys ukamienowal.
 • @eonmark 01:23:23
  Tak, oczywiście, "Polowanie na Czerwony Październik", ja dodam jeszcze "Rambo" i mamy Twoją Biblię.
  Fajnie by było, żebyś nie kaleczył j. polskiego. Dzieci też czytają Neon i nie chcielibyśmy chyba aby uczyły się błędów ortograficznych?
 • @ Mark Noe 01:52:09
  Jewish Medical Center nie będę komentował. Jest to tylko nazwa – nic poza tym.
  No i gdziś trzeba umrzeć; najczęściej bardzo blisko stałego miejsca zamieszkania.
  Ty też niedługo odwalisz kitę i rozejrzyj się dookoła, czy aby nie będzie to Holy Family Hospital prowadzony przez katolickie siostry zakonne.

  Bóg stworzył wszystko, a w tym homo-sapiens. Ale Syna swojego wysłał do plemienia Żydów, gdyż z nimi był największy problem. Zamiast ukamieniowania, nauczał ich respektu dla swojego Ojca. I za to go ukrzyżowali.
 • @lorenco 02:12:53
  Mowilem ze jestes kapuscianym glabem.
  Urocze ze martwisz sie ortografia dzieci.
  Nie wazne gdzie zmierzaja grunt zeby byly ladnie ubrane.
  Nienaganna moralnosc slepca.
 • @Zdzich 06:06:38
  'Zyd' to tez tylko nazwa...
  : )))
  Od kiedy milionerzy umieraja 'gdzies' byle bylo najblizej co by autobusem podjechac?
  Sprawdzales drzewo genealogiczne?
  Nic nie zwraca twojej uwagi?
  : )))

  Guzik wiesz o biblii, prawda?
  Kto ukrzyzowal jezusa, oczywiscie teoretycznie, tez nie masz pojecia.
  Ksiadz wypral glowe i powtarzasz jak papuga.
  Na nauke wyglada ze tez juz za pozno.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930