Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
494 posty 1286 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Mafia izraelska – od Murder, Inc. Lansky'ego po Ecstasy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Yifat Steinberg - ekspert izraelskiej policji potwierdza, że Izraelczycy byli pierwszymi, którzy wyczuli jak wielki potencjał finansowy stanowi rynek Ecstasy i wystartowali na nim bez konkurencji".

 

 

artykuł jest sprzed kilku miesięcy, ale i tym razem wygląda na to, ze wszystko zostało po staremu...

 
 
 
Mafia izraelska kieruje przemytem Ecstasy do Europy i do USA
 
 
La mafia israeliana controlla il traffico di ecstasy in Europa e negli USA
 
 
 
 
Stefano Zecchinelli    15 czerwiec 2016       tłum. RAM

 
 
 
System medialny (oraz świat truizmów skąd czerpie on informacje i który następnie zasila) zawsze wiele mówił o świecie przestępczości zorganizowanej włosko-amerykańskiej i redukował mafię do plagi społecznej w dominującej mierze włoskiej, mającej różnorodnego rodzaju powiązania w USA.

 
 
Rzeczywistość różni się jednak w sposób istotny od wersji uficjalnej. Zjawisko przestępczości zorganizowanej jest o wiele obszerniejsze i o wiele bardziej skomplikowane, niż wydaje się to jego nieuważnym obserwatorom.

 
 
Mass-media ominęły szerokim łukiem dokumentację  Wikileaks, zatytułowaną "Czy Izrael jest ziemią obiecaną przestępczości zorganizowanej?" – nazwaną przez izraelski dziennik  Jewish Chronicle  "publikacją szokującą".

 
 
Można postawić pytanie: czy nigdy wcześniej, "liberalne" dziennikarstwo izraelskie nie przeanalizowało w sposób krytyczny tegoż endemicznego aspektu gospodarki neoliberalnej państwa "tylko i wyłącznie dla Żydów"?

 
 
Otóż w roku 2004, dziennik  Haaretz, reprezentujący liberalne skrzydło lewicy, opublikował artykuł zatytułowany - "The Agony of the Ecstasy", w którym – trzeba przyznać - z odwagą poinformował społeczeństwa europejskie i amerykańskie, że  75 % handlu Ecstasy w USA kontrolowane jest przez mafię izraelską.

 
 
Artykuł ten jest przykładem dziennikarstwa wysokiej jakości i został napisany w Izraelu. W nim można przeczytać:

 
"Zgodnie ze sprawozdaniem opublikowanym w roku 2003 przez amerykański Departament Stanu – Izrael stał się centrum międzynarodowego handlu Ecstasy, a izraelskie organizacje kryminalne – niektóre z nich mające powiązania z podobnymi strukturami w Rosji – osiągnęły status dominujący, jak chodzi o handel Ecstasy w Europie i przejęły kontrolę rozprowadzania narkotyku w USA.

 
Jak stwierdza dokument - 'Izraelskie organizacje handlujące narkotykami są głównym źródłem dystrybucji Ecstasy dla mniejszych grup w USA. Do jej przerzutu używają ekspresowych usług pocztowych, a ostatnio również usług komercyjnych przewozów lotniczych'. Władze nie podały uficjalnych danych, mogących określić skalę izraelskiego handlu narkotykiem, ale najczęściej szacuje się, że izraelscy przestępcy kontrolują nie mniej niż 75 % całego rynku Ecstasy w USA".

 
 
The Agony of the Ecstasy
 
 
Chodzi tutaj o przestępczy business określany nazwą  Las Vegas Connection, o którym pisze się: "Ogromne ilości Ecstasy, jakie krążą w Las Vegas – pochodzą od izraelskich dilerów".

 
Te same amerykańskie władze – prawie że zawsze posłuszne życzeniom potężnego syjonistycznego sojusznika– niepokoją się jednak.

O handlu Ecstasy zaczął mówić – już w roku 2009 –  dyplomata amerykański  James Cunningham w napisanym przez siebie dokumencie o wiele mówiącym tytule:  "Czy Izrael jest ziemią obiecaną przestępczości zorganizowanej?" - (Julian Assange skopiował tytuł), w którym czyta się, że przestępczość zorganizowana w Izraelu - "sięga korzeniami do odległej przeszłości, jednakże w ostatnich latach znacznie wzrosła w siłę ".

 
 
James B. Cunningham
 
Wikileaks.org:
 
WikiLeaks: U.S. Worried Israel Becoming 'The Promised Land' for Organized Crime
 
 
 
O potędze mafii syjonistycznej można wywnioskować z następujących słów Cunninghama:

 
"Duża ilość kryminalistów dysponuje paszportami innych państw, więc mogą oni przemieszczać się w Europie bez przeszkód, a wielu z nich wykorzystuje także zwolnienie z obowiązku wizowego jak chodzi o wjazd do USA. Wysiłki ambasady by uniemożliwić im dotarcie do USA – nie zawsze okazały się skuteczne. W Izraelu dominuje 5 lub 6 klanów przestępczych, są nimi: Abergil, Abutbul, Alperon i Rosenstein. Mające miejsce aresztowania i zabójstwa spowodowały chwilowe powstanie próżni władzy. W celu jej wypełnienia natychmiast uaktywniły się klany: Mulner, Shirazi, Cohen i Domrani".
 

 
Ponadto, istnieją również klany konkurencji arabskiej. Ambasador amerykański przyznał, że: "nie jest dla nas rzeczą całkowicie wyjaśnioną, w jakim stopniu elementy przestępcze zdołały spenetrować izraelski establishment i skorumpować urzędników państwowych".

 
 
System kapitalistyczny w rodzaju izraelskiego jest w stanie bardzo łatwo przekształcić biurokrację państwową w monstrualny mechanizm przestępczy. Mafia izraelska zlała się stopniowo z aparatami Mossadu, które są głęboko wrośnięte w wywiady krajów europejskich. Być może z tego powodu siłom policji nigdy "nie udaje się złapać" mafijnych bossów izraelskich?
 
 
 
 
Izrael jest krajem posiadającym najsilniej skorumpowaną – w skali światowej - klasę polityczną. Wystarczy przypomnieć sobie byłego ministra  Gonen'a Segev'a, który usiłował przeszmuglować tysiące pastylek ecstasy do Izraela.

 
 
Gonen Segev
 
 
 
Albo też jak osądzić wybór do Knessetu, w roku 2003 – Inbal Gavrieli, córki mafijnego bossa?

 
 
Inbal Gavrieli
 
 
 
 
Według słów ambasadora Cunninghama: "Ze względu na ogromną skalę wszechstronnej wymiany pomiędzy USA i Izraelem – nie jest rzeczą dziwną fakt, że organizacje kryminalne zajmujące się narkotykami mogły rozprzestrzenić się w Ameryce". (...)

 
 
Któż z czytelników tego artykułu słyszał kiedyś o  Mayer'ze Lansky'm?  

 
 
Źródłem przestępczości zorganizowanej w USA, była w drugiej połowie ubiegłego stulecia struktura o nazwie  Murder Incorporated – o bezdyskusyjnych korzeniach żydowskich. To właśnie  Mayer Lansky (Meier Suchowlański) – kryminalista o międzynarodowej famie - był jej twórcą. Nigdy jednak, żaden europejski dziennikarz nie napisał, że  Lansky wraz z jego przestępczymi wspólnikami wpłacali tak na obligacje izraelskie jak i na konta izraelskich spółek "filantropijnych". Jedynie dziennik  Haaretz poinformował, że  "rząd bał się, że może stracić miliony brudnych pieniędzy – najpierw wyprane przez organizacje mafijne, a potem przekierowane do biznesu i przemysłu Izraela".

 
 
Amerykański dziennikarz, Hank Messick, w swej książce - praktycznie całkowicie nieznanej - zatytułowanej   "Lansky" wyjaśnił, iż  "jest sprawą niepodlegającą dyskusji, że od wielu lat gangsterzy izraelscy w sposób otwarty wspierali syjonistyczną politykę państwa Izrael.

 
W noc, podczas której były wspólnik Lansky'ego, Bugsy Siegel został zamordowany – hotel i kasyno "Flamingo" w Las Vegas zostały powierzone osobnikowi o nazwisku Moe Sedway  (Morris Sidwirtz urodzony w 1894 w Polsce). Kiedy tegoż Moe Sedway'a zapytano, jakim trafem znajdował się w Las Vegas – odpowiedział, że pojawił się tam z okazji zbierania funduszy na rzecz United Jewish Appeal".
 

 
Hank Messick, Journalist And Author on Organized Crime
 
Meyer Lansky -Meier Suchowlański
 
Murder, Inc.
 
Benjamin "Bugsy" Siegel 
 
Moe Sedway - urodzony jako Morris Sidwirtz w 1894 w Polsce
 
United Jewish Appeal (UJA)
 
 
 
 
 
Podtytuł książki Hank'a Messick'a wskazywał na istnienie globalnej mafia syjonistycznej. Nic nie ma w tym dziwnego, jako że wszystkie mafie – zaczynając od  "Cosa Nostra" – są międzynarodowe, jednakże wydawca usunął uwagę autora.
 
 
Dlaczego to zrobił? Przecież wszyscy wiedzą, że  camorra  we włoskiej Kampanii jest wielonarodową korporacją, której działalność obejmuje cały świat – czemu zresztą sprzyjają dynamiki kapitalizmu neoliberalnego. Czemu tego samego nie można powiedzieć o mafii izraelskiej (i o jej relacjach z innymi mafiami, w tym z mafią rosyjską), będącej ponadto jeszcze silniejszą i brutalniejszą od  camorry? Czy ktoś boi się może potężnego syjonistycznego lobby?

 
 
W roku 2002, włoska dziennikarka, Donatella Poretti omówiła powyższe zagadnienie w krótkim, ale jednocześnie niezwykle przejrzystym i rzeczowym artykule. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że:
 
 
"Władze amerykańskie sygnalizują, że to mafia izraelska jest najsilniejszą strukturą kontrolującą rynek Ecstasy, chociaż również przemytnicze organizacje kolumbijskie i dominikańskie usiłują odgrywać na nim swą rolę".

 
 
"Wspólne śledztwo amerykańskiej agencji Drug Enforcement Administration (DEA) i urzędu celnego, przeprowadzone w roku 1999 wykazało, że do szmuglowania narkotyków do USA - izraelskie organizacje przestępcze wykorzystywały młodych Żydów ortodoksyjnych, wierząc, że ich specyficzny ubiór religijny i powszechne przekonanie co do ich ekstremalnego rygoru moralnego, sprawią iż w momencie kontroli celnej nie będą oni zbyt podejrzewani o jakiekolwiek wykroczenia".
 
 
 
"Yifat Steinberg, ekspert izraelskiej policji potwierdza, że Izraelczycy byli pierwszymi, którzy wyczuli jak wielki potencjał finansowy stanowi rynek Ecstasy i wystartowali na nim bez konkurencji".

 
 
 
Usa. Il mercato dell'ecstasy in mano alla mafia israeliana
 
 
 
 
Poretti pisała, o tym, że młodzi Żydzi ortodoksyjni posłużyli jako łom dla organizacji kryminalnych. Mafia sycylijska, przez dziesiątki lat używała religii jak pałki, będącej do dyspozycji zarządzających klanami. Wydaje się, że to samo robią przestępcy izraelscy aby zagwarantować nietykalność mafijnych ojców chrzestnych.

 
 
 
W ubiegłym roku, w artykule na podobny temat, przytoczyłem słowa żydowskiego antysyjonisty  Gilada Atzmona, który powiedział:  "Reżim syjonistyczny zarządza jedną z najbrudniejszych i najbardziej nieetycznych gospodarek świata".

 
 
 
Israele a mano armata
 
 
 
 
Oczywiście tego rodzaju ocena nie należy się wyłącznie Izraelowi, ale trudno jest również nie przyznać Atzmonowi racji.
 
 
 
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.
 

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  5*

  Weź tabletę.. ;)

  Polska jest światowym liderem w produkcji amfetaminy..

  Mieszanie Extazy z amfą to zapewne żydowska sprawka,
  tam gdzie pieniądz tam i oni..

  Niestety, ale nie możemy pominąć polskich przedsiębiorców, dodających amfę do koki, obtaczających zielsko w piasku czy soli, a nawet nasączających parą wodną w sitku babci nad garnkiem mamy..

  Tekst bardzo nie doceniający polskiej przedsiębiorczości, jakiś taki filosemicki ;)

  hehe, pozdrawiam
 • @Nibiru 20:31:12
  //z nieświadomego przedawkowania.//

  A 2012 study found evidence supporting the claim that during the 2002 Moscow theater hostage crisis, the Russian military made use of an aerosol form of carfentanil and another similar drug, remifentanil, to subdue Chechen hostage takers.[7][8] Its short action, easy reversibility and therapeutic index (10,600 vs. 300 for fentanyl)[citation needed] would make it a potential agent for this purpose. Riches, et al., found evidence from liquid chromatography-tandem mass spectrometry analysis of extracts of clothing from two British survivors, and urine from a third survivor, that the aerosol contained a mixture of the two anesthetics, the exact proportions of which the study was unable to determine. Previously, Wax et al. had surmised from the available evidence that the Moscow emergency services had not been informed of the use of the agent, but were instructed to bring opioid antagonists. Because of the lack of information provided, the emergency workers did not bring adequate supplies of naloxone (opioid inverse agonist) or naltrexone (opioid antagonist) to prevent complications in many of the victims and there were subsequently over 125 confirmed deaths from both respiratory failure and aerosol inhalation during the incident. Assuming that carfentanil and remifentanil were the only active constituents, which has not been verified by the Russian military, the primary acute toxic effect to the theater victims would have been opioid-induced apnea; in this case mechanical ventilation or treatment with opioid antagonists could have been life-saving for many victims.
 • Przemoc oprawców
  .
  „Zjawisko przestępczości zorganizowanej jest o wiele obszerniejsze i o wiele bardziej skomplikowane, niż wydaje się to jego nieuważnym obserwatorom. ”

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  Istotnym elementem zorganizowanej przestępczości jest przemoc, por. państwo

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Panstwo

  Państwo Izrael jest idealną instytucją. Niebywały rozkwit mafii i przestępczości zorganizowanej nastąpił po rozsadzeniu systemu krajów Europy Wschodniej, z którego tak dumni są niektórzy Polacy. Któż nie pamięta „ofiar” holokaustu jak Baksik, które ratowały się ucieczką do Izraela, które żydowskim przestępcom gwarantuje, że nie dokona ekstradycji, bowiem Izrael nie zawiera umów o ekstradycji swoich przestępców, znakomity argument dla Żydów aby się tam przenieść.

  „"Czy Izrael jest ziemią obiecaną przestępczości zorganizowanej? ”
  Odpowiedź na pytanie jest jednoznaczna.

  Rosja, Ukraina zostały napadnięte przez bandy żydowskich przestępców, którzy wyroili się ze wszystkich dziur, tworząc organizacje oligarchów, patrz „wory w zakonie”.

  - http://monsieurb.neon24.pl/post/132004,wojtunik-przyjaciele#comment_1310742

  Wydaje się, że Polsce też zostali zainstalowani oprawcy

  - https://marucha.wordpress.com/2016/12/09/hucpa-albo-zaradnosc/#comment-636411

  zresztą nie bez papieskiego błogosławieństwa.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Dobrze jest się nad tymi paroma szczegółami zastanowić, skoro „świętej pamięci patriota” takie otrzymał zadanie

  - https://www.youtube.com/watch?v=iF35z8JntfU

  „"Reżim syjonistyczny zarządza jedną z najbrudniejszych i najbardziej nieetycznych gospodarek świata".”

  Jak najstarsi górale pamiętają, Erec Izrael założono na zrabowanej ziemi, przestępstwo jest podstawą tego państwa, z uwagi na element przemocy, jakim państwo dysponuje, każde państwo jest mniej czy bardziej przestępcze, Izrael jest bardziej. Ale nie ma żadnych podstaw, aby być tym zaskoczonym, jak dowodzi link

  - http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/135160,czy-to-juz-judeopolonia#comment_1346626
 • --- do kompletu !.
  https://treborok.wordpress.com/george-soros-w-ss/?preview=true

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829