Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
491 postów 1282 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Chutzpah z "uchodźcami" i żydowskie lobby w Brukseli

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"12 organizacji bezustannie prowadzi działalność lobbingową i kontroluje politykę UE, w taki sam sposób, w jaki robi to AIPAC w Waszyngtonie..."

 

 

Wiadome lobby nakazuje przyjmowanie wszystkich uchodźców. A jak w podobnej sytuacji postępuje Izrael?
 
 
LA NOTA LOBBY: “ACCOGLIETE TUTTI I RIFUGIATI” . MA ISRAELE COME LO FA?
 
 
Maurizio Blondet     2 listopad 2016      tłum. RAM

 
 
 
W roku 2015, reporter Sky News odnalazł na greckiej wyspie Lesbo - "podręczniki" dla migrantów. Ujawniono później, że w "podręczniki", napisane po arabsku zaopatrzyło uchodźców –  jeszcze przed ich przed przepłynięciem przez Morze Śródziemne – ugrupowanie o nazwie  "Witajcie w UE", finansowane przez  Open Society Foundations George'a Sorosa.

 
Soros nie tylko opłaca agencje faworyzujące przesiedlenie migrantów z trzeciego świata do Europy, ale jest także twórcą "Planu Merkel" . "Plan Merkel" został opracowany przez  European Stability Initiative - ESI, organizację, której prezydentem jest  Gerald Knaus – długoletni członek Open Society Foundations. Plan proponuje Niemcom zaofiarowanie azylu 500 000 uchodźców z Syrii, ponadto orzeka iż Niemcy wraz z innymi krajami europejskimi powinny pomóc Turcji (będącej w 98 % krajem muzułmańskim) w otrzymaniu ruchu bezwizowego na terytorium UE, już od roku 2016".

 
Gerald Knaus
 
 
 
Opowiada o tym artykuł na stronie  Zero Hedge z lipca 2016:

 
How George Soros Singlehandedly Created The European Refugee Crisis - And Why

 
 
Ja również w artykule z kwietnia 2015, podkreśliłem, że kampania "zalegalizować imigrację" - bez jakichkolwiek ograniczeń – w Europie, jest niezwykle silnie lansowana przez  Libération– organ Rothschildów, przez  Washington Post  i  New York Times ("Zlikwidować Europejską Twierdzę i otworzyć legalne drogi dla imigracji") – a więc gazety należące do znanego wszystkim lobby
 
"Zalegalizować imigrację" – nakazuje Rothschild
 
 
 
W tej chwili wyraźnie widzę, że polityka przyjmowania imigrantów bez ograniczeń jest projektem pan-żydowskim, do relizacji którego zmobilizowały się wszystkie organy mające wpływ na kształtowanie opinii publicznej.

 
I tak w USA –  Maram Stern, wicedyrektor  World Jewish Congress zbeształ nas, europejskich egoistów zwlekających z przyjmowaniem migrantów. Stern powiedział: "Zamykanie granic Europy nie jest właściwą odpowiedzią na kryzys uchodźców. Zamykanie granic jest nieetyczne. Europa powinna zareagować natychmiast i jako jedność, a nie poszczególne państwa na własną rękę".
Maram Stern Deputy - CEO for Diplomacy
 
 
 
 
Na dodatek Stern udzielił obszerniejszej lekcji, mówiąc: "Zdanie – często powtarzane – że byłoby bardziej pożądane zwalczanie przyczyn migracji w krajach, z których pochodzą uchodźcy niż pozwalanie im na przybywanie do Europy – jest dość cyniczne w świetle obecnej sytuacji w Syrii i w Iraku, gdzie każdego roku dziesiątki tysięcy osób zostają zabite".

 
To, co powyżej to typowy przykład żydowskiego bezczelnego poczucia humoru (chutzpah), jako że to przecież Amerykanie zdestabilizowali wyżej wymienione kraje, za namową neocon i realizując Plan Kivunim.

 
Następnym groźnym, aktywnym skrzydłem lobby jest  Anti-Defamation League (ADL). Po opublikowaniu fotografii zwłok małego Aylana na tureckiej plaży –  Jonathan Greenblatt, dyrektor ADL, zrugał Europejczyków przy pomocy oficjalnej deklaracji, w której upłakiwał: "Będąc Żydami, jesteśmy w szczególnie dotknięci zdjęciami mężczyzn, kobiet i dzieci, zmuszonych do opuszczenia ich domów by ratować życie, którzy wkrótce odkrywają, że nikt ich nigdzie nie chce.

 Rządzącym światem nie wolno zaniechać podstawowego obowiązku, jakim jest ochrona uchodźców i powinni oni czynić wszystko, by osiedlać te rodziny w sposob należny i humanitarny".

 
 
 
Jonathan Greenblatt
 
 
 
W Wielkiej Brytanii – organizacja Board of Deputies of British Jews (istnieje wprost niewiarygodna ilość rozgałęzień głównego lobby) – wystąpiła używając cytatu z Biblii - aby nas upomnieć:  "Nie wolno ci uciskać cudzoziemca, bo i ty byłeś cudzoziemcem w Egipcie" (Księga Wyjścia, 23:9) i by wezwać rządzących aby ci  "postępowali ze współczuciem i z troską w stosunku do istot ludzkich – naszych braci".

 
Board of Deputies of British Jews
 
 
 
 
We Francji, CRIF - Conseil Représentatif des Institutions Juives de France wyraził się podobnie: "Leaderzy europejscy powinni potraktować tę sprawę w sposób humanitarny i z empatią".
 
 
Conseil Représentatif des Institutions Juives de France
 
 
 
 
W Niemczech -  Joseph Schuster, prezydent  Zentralrat der Juden, w wywiadzie dla Süddeutsche Zeitung usilnie wezwał Niemcy aby te "zaakceptowały ludzi uciekających od wojny, którymi w chwili obecnej są Syryjczycy".

 
Zentralrat der Juden in Deutschland
 
 
 
Jak można zauważyć uprzejmi "rządzący Europą" – robią wszystko by nie postawić pytania: "A wy Żydzi? Jak układają się sprawy w waszym państwie żydowskim - jak chodzi o przyjmowanie uchodźców?". Chociaż mogą sobie przeczytać - na łamach  Jerusalem Post - że  zbudowano mur dookoła Izraela z wieżami obserwacyjnymi, karabinami maszynowymi i odcinkami pod prądem.

 
Oto wiadomość z czerwca 2015, kiedy Netanyahu zainaugurował fragment muru przeciwko-cudzoziemcom,  o długości 30 km, zamykający całą granicę z Jordanią. Z tej okazji Netanyahu – któremu towarzyszył minister obrony – Moshe Ya'alon i minister transportu i wywiadu (sic) –Israel Katz - powiedział:  "Inaugurujemy dziś budowę bariery z Jordanią, która jest przedłużeniem bariery jaką wybudowaliśmy wzdłuż granicy z Egiptem i która połączy się na koniec z barierą, konstruowaną na Wzgórzach Golan".

 
Po czy stwierdził:  "W dzisiejszym świecie dobrze widać, co się dzieje, kiedy kraje tracą kontrolę nad ich granicami: wkracza terroryzm i tabuny nielegalnej siły roboczej. Z tego powodu - zamknięcie granic Izraela jest koniecznością".

 
 
 
Na koniec Netanyahu dodał:  "Izrael nie pozostaje obojętny na cierpienia Syrii - byliśmy pierwszymi, którzy leczyli walczących w Syrii (nożowników – M. B.) - ale nie będzie przyjmował uchodźców syryjskich. Przyjmie ich Turcja czy też Jordania, ale nie Państwo Izrael".

 
Netanyahu: Israel not indifferent, but can't absorb Syrian or African refugees
 
 
 
Mówią, że "Izrael jest za mały". Czyżby nie odnosiło sie to także do Węgier? Czy są one tak duże by przyjmowac imigrantow bez ograniczeń?
Być może ktoś myśli, że wyżej opisane wpływowe organizacje żydowskie - mające tak bardzo współczujące serca w stosunku do imigrantów napływających do Europy – choć raz zbeształy Syjon i jego Mur - ciągnący sie setkami kilometrów i uniemożliwiający jakiekolwiek wtargnięcie do wewnątrz.

 
Przyjrzyjmy się sprawie:

 
World Jewish Congress – zdjęcie Muru zamieścił  nawet w komunikacie wydanym z okazji 60 – lecia praktykującego apartheid Państwa Żydowskiego: “Supporting Israel”.

 
 
 
ADL wspiera wszystkie polityki Izraela, włącznie z polityką anty-imigracyjną.

 
 
 
Francuski  CRIF deklaruje: "U boku Izraela", z murem i z całą resztą.

 

 
Board of Deputies of British Jews zapowiedział, że zajmuje się tworzeniem grup "aktywistów oddolnych" w celu obrony granic Syjonu.

 
 
 
Wszystko jest możliwe, ponieważ przy pomocy ich niezliczonych lobbies - przeniknęli do rządów europejskich. Udowadnia to bardzo poważne studium super partes, jakie w maju zostało zaprezentowane w Brukseli – w biurach Unii Europejskiej.

 
Lobby w Europie

 
 
 
Studium opowiada o Unii Europejskiej, w której lobby żydowskie"okopało się na na dobre" przy pomocy około 12 organizacji (wszystkie są przeanalizowane szczegółowo), i które"bezustannie prowadzą działalność lobbingową  i kontrolują politykę UE, w taki sam sposób, w jaki robi to AIPAC w USA – w Waszyngtonie", tj."siejąc strach" wśród posłów, że jeżeli zachowają się w sposób niepożądany dla Syjonu – nie zostaną ponownie wybrani.

 
American Israel Public Affairs Committee (AIPAC)

 
 
Dokument mówi, że organizacje lobbingowe są  "skuteczne w realizacji kampanii propagandowych, mających na celu zlikwidowanie jakiejkolwiek negatywnej reklamy Izraela, wynikającej z akcji represyjnych wobec Palestyńczyków – nawet gdy są one bardzo brutalne", a także w "demonizowaniu opozycji i w tłumieniu sprzeciwu" – wszystko to, oczywiście – wytaczając oskarżenia o antysemityzm.

 
Studium online ukazuje, że  niektóre z potężnych organizacji lobbingowych, zagnieżdżone w organach UE (wśród których European Friends of Israel  - EFI, która gromadzi europejskich parlamentarzystów Izraelitów lub Europejczykow zjudaizowanych) – są bezpośrednio finansowane przez Państwo Izrael, a konkretnie przez Israel Aerospace Industries (IAI), czyli konglomerat izraelskich zakładów zbrojeniowych.

 
European Friends of Israel (EFI)
 
 
 
Praca ujawnia w jaki sposób żydowskie lobbies zarządzają  "przemysłem islamofobii" – by mieć po kontrolą anty-islamizm populacji europejskich oraz odsłania  "izraelską narrację, na którą pozwalają zachodni politycy".

Wskazuje także na fakt, że darczyńcy wymienionych lobby, finansowali nielegalne żydowskie kolonie na terenach okupowanych. Opowiada również o tym, jak lobby żydowskie przekonało wielu polityków europejskich, aby ci uniemożliwili nałożenie sankcji UE na Izrael – za pogwałcenie praw człowieka i jak skutecznie zneutralizowano oddolne kampanie europejskiej opinii publicznej na rzecz obrony praw Palestyńczyków.

 
Oczywiście żadne z mass-mediów nie poinformowało o istnieniu tego rodzaju studium, choć jest to sprawa niezwykle interesująca. Jego pełny tekst można przeczytać pod linkiem:
 
 
 
The Israel lobby and the European Union
 
 
(...)
 
 
Israel Bars “Refugees", Builds Wall—While Jews Support “Refugee” Invasion of Europe
 
 
(…)

 
 
*****
 
o "Planie Merkel":

 
O tym jak powiązane z NATO think–tanks sterują polityką imigracyjną Unii Europejskiej
 
o "Planie Kivunim":

 
Czyje plany stworzyły ISIS i  "terroryzm islamski". Kivunim, Gladio
 
 
 

 

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

KOMENTARZE

 • @
  Podobne żydowskie lobby istnieje w Rosji i na Ukrainie, które to państwa wspólnie wpychają nam do Polski Ukraińców, Rosjan, Azerów i innych.

  Miliony młodych Polaków zostało już zmuszonych przez żydo-POPIS-owe rządy do emigracji.

  Według najnowszych badań 30–40 proc. polskich studentów jest zdecydowanych wyjechać do pracy za granicę, kolejne 30–40 proc. nie wyklucza takiej możliwości i wciąż ją rozważa. Jedynie 20 proc. deklaruje, że nie zamierza wyjeżdżać.

  W Polsce żyje prawdopodobnie 2 miliony Ukraińców.

  W 2015 r. polskie konsulaty na Ukrainie wydały Ukraińcom 925 tys. wiz (Schengen i narodowych) typu D, uprawniających do pracy. W tym roku, w pierwszym kwartale, już 258 tys. Dziś procedury są uproszczone.
 • Maram Stern
  czy to czasem nie potomek syjonisty Abraham Stern trb. Awraham Sztern), pseudonim Yair ,szkolony przez polską II chazarski bandyta i terrorysta ? Kolaborował z Niemcami celem "przeprowadzki" chazarów do Izraela ?
 • @
  Skomentuje tylko JEDEN z cytatów, ale reszta byłaby podobna.

  "używając cytatu z Biblii - aby nas upomnieć: "Nie wolno ci uciskać cudzoziemca, bo i ty byłeś cudzoziemcem w Egipcie" (Księga Wyjścia, 23:9)"

  Może nie przeczytałem Biblii, ale jakoś mi się wydaje, że to co przytoczyłem odnosi się DO ŻYDÓW! Bo o nich jest ten fragment Pisma.

  Ergo, możliwe, że POSTĘPUJĄC jak postępują i PRZEINACZAJĄC słowo Boga po prostu BLUŹNIĄ Bogu.

  Cóż, w takim wypadku, może się okazać, że holocaust będą wspominać jako jedynie przykry przypadek w ich historii....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829