Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1044 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Bronić narodów Europy - egzorcyzmować globalistów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Naród, który nie rozumie, że wypowiedziano mu wojnę jest narodem, który się nie broni, który nie organizuje się i nie będzie w stanie podźwignąć się z nieszczęścia.

 

 

***

 

 

W Grecji "Trojka"(Komisja Europejska, Europejski Bank Centralny i Międzynarodowy Fundusz Walutowy) zabroniła dzwonienia w kościołach na mszę

 

 

IN GRECIA LA TROIKA VIETA DI SUONARE LE CAMPANE. MA LO SA INTROVIGNE?

//www.maurizioblondet.it/grecia-la-troika-vieta-suonare-le-campane-lo-sa-introvigne/

 

 

Maurizio Blondet     18 październik 2016     tłum. RAM

 

() Ostatnio, globaliści propagujący nowy porządek świata, znani również jako"Trojka" - (Komisja Europejska, Europejski Bank Centralny i Międzynarodowy Fundusz Walutowy) – zażądali - tak od greckiego "rządu" jak i od władz kościelnych – zaprzestania dzwonienia na mszę, a także zaniechania popularnej w Grecji procesji, zwanej "Epitafium Wielkopiątkowe". Podczas obrzędu, o którym mowa, wierni idą za trumną Chrystusa z zapalonymi świecami w rękach – najpierw podążają ulicami swej parafii, później docierają do centralnych placów ich miast. Każda parafia organizuje własną procesję, której towarzyszy orkiestra grająca pieśni żałobne.

Ponadto– jak doniosła 4 październik 2016 grecka prasa i radio "Realfm" - "Trojka" poprosiła Kościół grecki o skrócenie czasu trwania mszy – szczególnie w okresie Wielkiego Tygodnia.

 

Cóż – diabeł ukrywa się w szczegółach. Wtargnięcie "Trojki" – aż w praktyki religijne Greków – pokazuje chęć zniszczenia specyficzności tak kulturowych jak i innych - narodu greckiego, po to by proces globalizacji mógł przebiegać bez jakichkolwiek przeszkód.

Oprócz tego, widać dobrze, że tego rodzaju żadania są próbą destabilizacji osi geopolitycznej łączącej Rosję i Grecję(realnej lub tak, czy inaczej obecnej w mentalności obydwu narodów). (...)

 

Źródło:   PANAGIOTIS GRIGORIOU (Greekcrisis.fr)

//www.greekcrisis.fr/

 

 

*****

 

Bruksela w centrum strategii terroru

 

Bruxelles, al centro della strategia del terrore 

//megachip.globalist.it/Detail_News_Display?ID=125571&typeb=0&bruxelles-al-centro-della-strategia-del-terrore

 

 

 

To są bomby przeciwko nam. Przeciwko narodom Europy. W celu dalszego ograniczenia wolności obywatelskich. Jakoże jedynym ich pewnym następstwem będzie zawieszenie wszystkich gwarancji praw

i wolności jednostki.

 

 

 

 

 

Giulietto Chiesa    22 marzec 2016      tłum. RAM

 

 

 

Ostatnia masakra w Brukseli − zrealizowana przy pomocy akcji terrorystycznych bardzo dobrze skoordynowanych i bardzo krwawych − z użyciem bomb o dużej mocy, a nie kamikadze –  wydaje się być kontynuacją  określonego planu.

 

Kto stoi za tym planem?  Przeciwko komu jest on nakierowany? 

 

Sancta sanctorum, które kieruje tymi zajściami nie jest znane, a zatem trudno o nim mówić. W każdym bądź razie, hipotezy opowiadające o maskrze jako "odpowiedzi" Daesh−u na złapanie jedynego żywego terrorysty po wydarzeniach z 13/11 w Paryżu, wydają się być ewidentnie śmieszne.

 

Nic nieznaczący recydywista − będący od dłuższego czasu pod kontrolą służb specjalnych, ex−właściciel knajpy "La Beguine" w dzielnicy Molenbeek, zajmujący się sprzedażą narkotyków i umożliwianiem prostytucji, który bez przeszkód przechodzi  przez 4 kontrole policji francuskiej,  przed powrotem do tejże samej dzielnicy, w której zawsze mieszkał, pozostając w niej potem przez 4 miesiące – nie mógł być z pewnością "mózgiem" tego wszystkiego, co się mu przypisuje.

 

Zamachy, o których mowa zostały przygotowane przez jakąś centralę specjalizującą się w realizacji bardzo poważnych prowokacji.

 

Przeciwko komu?  Bomby w Brukseli są kontynuacją zajść w Paryżu w roku 2015, tj. w Charlie Hebdo i w Bataclan, jak również  zamachu w Ankarze przeciwko turystom niemieckim.  Są także dalszy ciągiem incenizacji w Kolonii. I mają ścisły związek z napływem uchodźców do Europy.

 

To wszystko, co się dzieje – jest skierowane przeciwko nam. Przeciwko narodom Europy. Ma na celu dalsze zredukowanie ich znikomych wolności i ich zdolności przeciwstawienia się nadużyciom władzy. Jakoże jedynym pewnym następstwem tych wydarzeń będzie zawieszenie wszystkich gwarancji praw i wolności demokratycznych.

 

Taki proces ma obecnie miejsce we Francji, a teraz kolej na Belgię. Po czym – w następstwie kolejnego zamachu – tym razem we Włoszech – gdy Włochy nie będą chciały przyłączyć się do wojny w Libii – być może zrealizuje się ten scenariusz również u nas.

 

My Włosi – jako że przeżyliśmy na własnej skórze strategię napięcia − nie powinniśmy pozwolić aby nas okłamywano.  Jeżeli mówią nam, że to wina Daesh−u, nie dowierzajmy. Z całym prawdopodobieństwem, jest to wina "także" Daesh−u.  Ale Daesh jest narzędziem i w części ręką, ale nie jest mózgiem, który to opracowuje.

 

To są bomby przeciwko Europie Narodów, tak aby można ją było uczynić całkowicie podporządkowaną  potędze Imperium, tak, aby można ją było całą i sterroryzowaną wciągnąć w wojnę, tak, aby można było nałożyć wszystkim kaganiec na pysk – również  tym najbardziej odpornym i nieposłusznym.

 

To ostrzeżenie jest dla wszystkich – nie tylko dla Brukseli.

 

Kto jest mózgiem terroru nie wiemy, ale jest rzeczą powszechnie znaną, że wszystkie europejskie wywiady i służby specjalne – w mniejszym lub w większym stopniu – są filiami innych wywiadów i służb specjalnych, lub raczej ich sektorów, które wymknęły się spod kontroli odpowiedzialnych za nie.

 

Przypomnijmy sobie wspaniały i proroczy film Sydneya Pollacka – "Trzy dni Kondora".

 

Dlatego właśnie nic nie zostanie wykryte – ponieważ ci, którzy powinni to zrobić, nie są w stanie tego zrobić.

 

I dlatego powinniśmy wziąć z powrotem w nasze ręce naszą suwerenność i zmienić ich. Zmienić zarządzających nami i zmienić tych, którzy zarządzają Europą i doprowadzają do jej zniszczenia. Należy postawić na ich miejscu innych – mniej tchórzliwych i bardziej dalekowzrocznych.

 

Jeżeli tego nie zrobimy – zanim zrobią z nas niewolników − zamienią nas w pieczeń.


 

*****

 

Unia Europejska czyli najperfidniejszy atak przeciwko narodom i demokracjom

 

 

UNIONE EUROPEA: IL PIU’ SUBDOLO ATTACCO CONTRO I POPOLI E CONTRO LE DEMOCRAZIE

//scenarieconomici.it/unione-europea-il-piu-subdolo-attacco-contro-i-popoli-e-contro-le-democrazie/

 

 

 

Fabio Lugano   18 maj 2016   tłum. RAM

 

 

 

 

Dzisiejsze  pole bitwy nazywa się wolnym  rynkiem, zaś tzw.spread używany jest jako  ultimatum.

 

Organizacje ponadnarodowe pełnią rolę sztabów głównych, natomiast banki spekulacyjne jak drony  lokalizują cel i w sposób niewidoczny uderzają siejąc śmierć i zniszczenie.

 

Zamiast żołnierzy w kamuflażach mimetycznych krążących po błotnistych polach mamy   białe kołnierzyki, które w ciemnych garniturach  gromadzą się w luksusowych hotelach i w wystawnych siedzibach potentatów finansowych lub koncernów międzynarodowych.

 

Wywłaszczenie  realizowane ongiś przez wojnę staje się przekazywaniem suwerennej władzy obcym a haracz  nakładany kiedyś na kolonie jest dziś nazywany funduszem ratunkowym.

 

Agresor określany jest w naszych czasach jako  kontroler a  okupacja - zarządzaniem przymusowym.

 

Studia telewizyjne stają się placami na których pokazuje się pobitego nieprzyjaciela.

 

Co jeszcze nie uległo zmianie porównując dzisiejszą sytuację z wojnami tradycyjnymi?

 

Pragnienie podbicia krajów, doprowadzające do powszechnej nędzy i zniszczenia, a także pogarda w stosunku do narodów i godności innych ludzi spowodowane żądzą władzy.

 

Naród, który nie rozumie, że wypowiedziano mu wojnę jest narodem, który się nie broni, który nie organizuje się i nie będzie w stanie podźwignąć się  z nieszczęścia.

 

Natomiast kartel finansowy − który dąży do przejęcia władzy – rozmieścił już swoich ludzi na strategicznych stanowiskach w rządach, w sektorach gospodarki i życia społecznego krajów i państw, którym chce odebrać wolność, godność, demokrację i prawo do samostanowienia.

 

Nadszedł czas by zacząć pracować razem nad trudnym zadaniem nakierowania reflektorów na prawdziwe przyczyny dramatycznej sytuacji w naszym kraju.

 

Na rzeczywistość od dawna cenzurowaną przez mass−media i celowo pomijaną przez polityków, ale która jest fundamentem planu podboju narodów i państw.

 

 

Powinniśmy zdać sobie sprawę, że:

 

− o naszych politykach ekonomicznych nie decyduje się już więcej w kraju,

 

− jesteśmy szantażowani przez potentatów finansowych i nasz kraj jest zastraszany bronią, która nosi nazwę default, spread czy dług publiczny i która grozi wybuchem w momencie naszej odmowy posluszeństwa dyktatowi potentatów,

 

− parlament, a także ogólniej mówiąc polityka narodowa zostały pozbawione władzy,

 

− żadna decyzja w sprawie polityki ekonomicznej, bilansu czy problematyki społecznej nie może być pojęta bez uzgodnienia z Brukselą lub też wręcz jest nam przez nią narzucana.

 

 

*****

 

Rasizm eurokratów - zbrodnią przeciw ludzkości.

 

Il razzismo degli eurocrati

 //blog.ilgiornale.it/rossi/2016/06/11/il-razzismo-degli-eurocrati/

 

Giampaolo Rossi      11 czerwiec 2016      tłum. RAM

 

 

To oni są prawdziwymi rasistami

 

Wolfgang Schäuble, potężny minister finansów Niemiec, w wywiadzie dla dziennika Zeit oświadczył, że jeżeli Europa zamknie się przed imigracją, poniesie klęskę. Izolowanie się – powiedział –  "grozi nam depresją inbredową"; imigraci islamscy − dla przykładu w Niemczech −  "są wzbogaceniem naszej różnorodności" "potencjałem innowacyjnym" dla społeczeństwa niemieckiego.

 

"Afrika wird unser Problem sein"

//www.zeit.de/politik/deutschland/2016-06/wolfgang-schaeuble-aussenpolitik-wandel-afrika-arabische-welt

 

Nigdy do tej pory, żaden przedstawiciel eurokracji nie wypowiedział się na rzecz procesów immigracyjnych w kategoriach "biologicznych", jak również nigdy dotąd nie ujawnił się − w sposób tak klarowny rasizm − anty−europejski, dominujący myśl polityczną mondialistycznej elity zarządzającej kontynentem.

 

Europa i narody europejskie − same z siebie są zbiorem różnorodności: tak etnicznych jak i kulturowych i lingwistycznych. Różnorodności te jednakże posiadają wspólny mianownik, podyktowany im przez pamięć historyczną a także przez tożsamość warstwową, sięgającą do wspólnych korzeni chrześcijańskich, do dziedzictwa grecko−rzymskiego i do bolesnej współczesności oświeceniowej.

 

Wprost przeciwnie, islam nie jest częścią Europy, a to co dziś obserwujemy jest laboratoryjnym eksperymentem inżynierii społecznej, przy pomocy którego ruguje się z kontynentu narody europejskie, zastępując je masami imigrantów– nośników zupełnie innych tożsamości, będących ponadto, konfliktowymi w odniesieniu do społeczności goszczących je.

 

Słowa  Schäuble'a potwierdzają to, co wiele osób od dłuższego czasu podejrzewało: exodus migrantów do Europy nie jest potknięciem się historii, czy też konsekwencją wojen lub kryzysów międzynarodowych (nawet gdyby tak było, to jedynie w niewielkim stopniu i sprowokowanych przez Zachód); wynika to również z faktu, że mniej niż połowa tych, którzy przybywają nielegalnie do Europy jest uchodźcami.

 

Masowa imigracja jest projektem wcześniej ustalonym, chcianym przez elitę światową, mającym na celu  stworzenie Europy hybrydowej, pozbawionej korzeni, tożsamości, historii; Europy zamieszkałej przez niezróżnicowane masy przydatne do realizacji projektu dominacji ekonomicznej i finansowej.

 

Migracja zastępcza

 

Nie trzeba szukać teorii spiskowych, takich jak plan Kalergi,  wystarczy zaznajomić się z dokumentami Organizacji Narodów Zjednoczonych na temat migracji zastępczych, opracowanymi w roku 2000, zaprojektowanymi w celu kompensacji niżu demograficznego narodów europejskich.

 

Replacement Migration: Is It a Solution to Declining and Ageing Populations?

//www.un.org/esa/population/publications/migration/migration.htm

 

Trzeba mieć na uwadze, że proces dezintegracji tożsamości europejskiej – raz zainicjowany – jest nieodwracalny. Wyjaśniła to w sposób jasny Ida Magli w swej książce “Contro l’Europa” − "Przeciwko Europie":

"niż demograficzny pogłębia się a nie redukuje kiedy pojawiają się w społeczeństwie osoby, ze strony których postrzega się niebezpieczeństwo przyszłej dominacji (…)Potomstwo służy do przekazania nazwiska, języka, religii, tożsamości rodziców, a zatem również tożsamości grupy społecznej". Ale kiedy, to wszystko zostanie usunięte z fundamentów tożsamości europejskiej, konsekwencje są nie do uniknięcia: "nie mamy przyszłości, a więc nie ma sensu posiadanie dzieci".

 

Ida Magli, l’Europa di Maastricht e il mondialismo

//www.doncurzionitoglia.com/ida_magli_europa_mondialismo.pdf

Ida Magli

https://it.wikipedia.org/wiki/Ida_Magli

  

Zbrodnia przeciwko ludzkości

 Rasistowskie wypowiedzi Schäuble'a idą w parze w deklaracjami wielu innych przedstawicieli eurokracji. Wystarczy przypomnieć słowa Laury Boldrini, która stwierdziła, że  "migranci są forpocztą globalizacji; są awangardą stylu życia, który wkrótce stanie się naszym stylem życia".Przytoczone deklaracje nie są nic nie znaczącą teorią ale zarysem precyzyjnie zaplanowanego planu.

 

Boldrini: migranti sono avanguardia del nostro futuro stile di vita

https://www.youtube.com/watch?v=E7QePDmPHfk

Laura Boldrini

https://en.wikipedia.org/wiki/Laura_Boldrini

 

Zagłada tożsamości narodów Europy jest zbrodnią przeciw ludzkości. Zaś osobnicy – którzy realizują wyroki bezlitosnej dyktatury anulującej wszystko to czym jesteśmy, powinni być pociągnięci do odpowiedzialności przed trybunałem historii.

 

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

KOMENTARZE

  • --------a w Polsce przemysłu rodzimego NIE MA !
    http://www.biztok.pl/gospodarka/wciaz-brak-przelomu-w-negocjacjach-klimatycznych-spelnia-sie-czarny-scenariusz-dla-europejskiego-przemyslu_s22965

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728